problemy z facetem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-08-03, 21:59   #1
karmilka
Przyczajenie

problemy z facetem

czesc, mam troche nietypowy problem, moj chlopak mial bardzo owlosione plecy i nie podobalo mi sie to za bardzo, tzn. podoba mi sie jego owlosiony tors ale te wlosy na plecach wygladaly nieestetycznie, sam mi sie przyznal ze ich nie lubi ale nigdy nie mylal by je usuwac bo nie wiedzial jak, postanowilam sie z tym rozprawic (niedlugo wyjezdzamy nad morze) i zaproponowalam mu ze mu pomoge na co sie o dziwo zgodzil. wlosy (a bylo ich sporo i dlugie) usunelam depilatorem (Philips Satinelle) i choc widzialem, ze go to bolalo to szybko sie z tym uporalam. Chcialem je dosc trwale usunac.

jednak w pewnych miejscach, gorna czesc plecow, pojawily sie czerwone plamki a w zasadzie kropki po usunietych wlosach (jedna przy drugiej), sa czerwone i jakby opuchniete. w zasadzie po uplywie 5 h od depilacji to sie zmniejszylo to wszystko ale on mi tu zyc nie daje ze co ja zrobilam i mowi ze nawet odczuwa tam bol (i ze by nigdy sie nie zgodzil) I tu pytanie czy to sie zmniejszy po uplywie dluzszego czasu, nocy, dnia, dni? (to przeciez plecy a nie nogi) I jak to zlagodzic, nie chcialabym by pozostaly mu po tym jakies nieciekawe blizy, czy nieciekawie wygladajaca skora,

dzieki za porady,

karmilka

(acha i czy moze zla metode wybralam?)
karmilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-03, 22:35   #2
BeataWi
Wtajemniczenie

GG do BeataWi
Re: problemy z facetem

Hi Karmilka jezeli masz depilator to mysle ze sama juz go uzywalas(a moze nie?).Po kazdej depilacji skora jest podrazniona a tym bardziej na plecach.Nie martw sie do jutra powinno zejsc;mozesz ewentualnie zastosowac jakis krem lub balsam do skory wrazliwej-najlepszy by byl taki ktory uzywa sie po depilacji.Na przyszlosc radze pokochaj te jego wlosiska bo najwazniejsze jest to jaki jest a nie ze ma owlosione plecy.POZDRAWIAM.Ciao.

Becia69

http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 09:22   #3
TOMORROW
Zakorzenienie

o matko! jak on wytrzymał do konca? No, ale teraz wie, co kobitki przeżywają dbając o siebie
TOMORROW jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 09:55   #4
ank@
Rozeznanie

Każdy facet powinien chociaż raz w życiu przejść kontakt z depilatorem, żeby mieć świadomość jakie to przyjemne doznanie
Pociesz swojego mężczyznę, że kropki i bolesność ustąpią za 1-2 dni. Uprzedź go też, że mogą się pojawić wrastające włoski hi hi hi...
ank@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 12:47   #5
Martynka21
Raczkowanie

GG do Martynka21

Na podraznienia po depilacji (i nie tylko) najlepszy jest Sudocrem, sprawdz opinie na KWC, wszystkie wizazanki go zachwalaja- a dla mnie jest niezbedny
Stary 2004-08-04, 15:52   #6
karmilka
Przyczajenie

Hej,

Dzieki za porady. Teraz wyglada to troche lepiej, (minal prawie 1 dzien) tzn. zniknela wiekszosc czerwonych plam, jednak w niektorych miejscach pozostaly i przeksztalcily sie w krostki z plynem. Czy to wyciskac, czy zostawic, (az sie prosza by wycisnac). Uzywajac depilatora u siebie na nogach nigdy nie mialam takich objawow, troche kropek ale nie mozna z tym porownac co jest u niego. Chyba pozostaje mi je polubic bo wiecej juz nie sprubuje go przekonac, zreszta wiem ze juz sie nie da! Za duze zniszczenia dla ladnego efektu, ktorego akurat brak. (moj chlopak mowi, ze na plazy i tak sie bez koszulki teraz nie pokaze)

p.s. czy mozna to opalac, te czerwone plamki i krostki?)
Stary 2004-08-04, 16:04   #7
Anisia25
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do Anisia25

nic sie nie martw! To zwyczajne zapalenie meszka włosowego, zejdzie jeśli tego nie będziesz wyciskac. Niech się chlopak nie przejmuje, to sie często zdarza, smaruj balsamem, tak jak jedna z wizażanek poradziła, a do momentu wyjścia na plażę napewno się zagoi Słonko ładnie plecki opali, a po krostkach nie będzie śladu Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku

It is what it is

Anisia25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 12:55   #8
karmilka
Przyczajenie

hej,

minelo kilka dni i zaczerwienienia czy plamki zniknely, uff... pozostalo kilka plamek ale to po krostach z plynem, ktore sie zaleczyly ale jednak czerwone slady pozostaly. chyba jedynym lekarstwem bedzie slonce juz za kilka dni. niestety nie minal jeszcze tydzien a widze, ze te wloski odrastaja (tak szybko, u mnie po delipilacji nog trwa to znacznie dluzej), odrastaja, tzn. nie wszystkie, tylko niektore. jak mowilam, pozostaje mi sie do nich przyzwyczaic bo juz rezygnuje z zadawania mu bolu na poczatku i pozniejszych cierpien przez kilka dni, pozdrowionka
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości