Blask i intensywny kolor naturalnych wlosow... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-17, 23:59   #1
Balbinna
Raczkowanie

Blask i intensywny kolor naturalnych wlosow...

Witam, mam do Was prosbe za pewne juz byl taki watek ale nie moge znalezc na forum - mianowicie udalo mi sie nie farbowac wloskow i obecnie mam swoje naturalne wloski, ale chodzi mi o to jak przyciemnic wloski - mzoe jakas plukanka nie chodiz mi o farbowania a raczej wydobycie blasku i koloru z wlosow naturalnych. Moj kolor naturalny to szatyn raczej ciemniejszy - co zrobic by wloski lsnili i kolor byl bardziej intensywny, ale zaznaczam nie chce farbowac.
Jesli macie jakies propozycjie lub spotkalyscie se z watkiem na ten temat, to prosze podrzuccie mi, bede bardzo wdzieczna!
Pozdrawiam
Balbinna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 00:05   #2
black_sun
Rozeznanie

Dot.: Blask i intensywny kolor naturalnych wlosow...

mi przyszły do glowy dwie propozycje, związane z szamponami do włosów
pierwsza to seria petrole z chlorfilem, do ciemnych włosów. szampon, balsam i lotion. pomijając to, że seria jest BOSKA dla włosów skóry i wszystkiego to używanie tego, zapewne niezamierzenie, powoduje że włoski nabierają jakiejś.. bordowej głębi zmywa się po zaprzestaniu używania. mnie się efekt podobał
druga to szampon do włosów brązowych z chińskimi ziołami, te tao firmy kuan, czy jakoś tak. szampon i balsam. do kupienia nie wiadomo gdzie, kiedyś w galerii centrum, teraz może w internecie, nie widziałam nigdzie a poszukuje rozpaczliwie bo wróciłam do ciemnych włosów.
zestaw ten WIDOCZNIE przyciemniał włosy [widziałam na odrostach ], efekt nietrwały, znikał po zaprzestaniu używania. plusy to włoski piękne, cudny zapach zestawu, nic tylko używac ;P
black_sun jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości