pierwsza wizyta u kosmetyczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-06-12, 19:37   #1
jutrzenka28
Przyczajenie

Pierwszy raz u kosmetyczki :(

już ten temat poruszałam lecz.... boję się do kosmetyczki iść.No ale pójdę i co ? Wejdę do salonu i ... ? Powiem na czym polega problem < bo na ładnym zrobieniu brwi-są krzywe> i co ta pani mi zacznie robić ? Ile może taki zabieg kosztować ?
jutrzenka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 19:42   #2
Agentka
Wtajemniczenie

Re: Pierwszy raz u kosmetyczki :(

ale chodzi ci kochanie o regulacje brwi ?
Stary 2003-06-12, 20:17   #3
Nutka
Nutka nie gryzie!

Ale najpierw popytaj koleżanek o jakąś dobrą kosmetyczkę (ja taką mam prawdziwy skarb)....a sama wizyta to nic stasznego a i cena nie powinna być powalająca nie wiem ok.15 zł..

_________________________ _________________________ _

WYSZUKIWARKA nie gryzie

mikroREKLAMA
Moje gotowanie
Dzielimy się wiedzą jak przyrządzić, ugotować i upiec tak wspaniale jak nasze babcie!

Ta reklama pokazywana jest pod 4 169 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Nutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 20:30   #4
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

Nutko, a gdzie masz ten prawdziwy skarb? Bo szukam dobrej, sprawdzonej kosmetyczki w Warszawie?
Charlotte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 20:37   #5
Nutka
Nutka nie gryzie!

Niestety przykro mi ja jestem z Opola
Ale nasza Kochana Agentka jest warszawska pudernicą.. Oluuu!!!

WYSZUKIWARKA nie gryzie

mikroREKLAMA
Moje gotowanie
Dzielimy się wiedzą jak przyrządzić, ugotować i upiec tak wspaniale jak nasze babcie!

Ta reklama pokazywana jest pod 4 169 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Nutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 20:39   #6
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

To może Agentka będzie znała jakiś warszawski skarb???
Stary 2003-06-12, 20:46   #7
Agentka
Wtajemniczenie

oo wołają mnie Pudernice i kapustka młoda z koperkiem wybieram pierwsze

tak ja jestem Karolciu z Wawki ale hymm..jakby to ujac mam swoj prawdziwy skarb- panią Anie w Ciechanowie- czyli w domku moich rodziców Do niej chodzilam jeszcze jako nastolatka i moja milosc trwa nadal

Ale!!! mimo ze w Wawie nie korzytstałam, to mam dobrą kumpele, która sie pacykuje w schludnym, małym,niedrogim ale miłym saloniku warszawskim- okolice Ronda Waszyngtona i juz kiedys mialam do niej isc bo nie miałam kiedy jechac do Rodziców, ale wymiekłam, mimo ze Elunia- kumpela bardzo ją sobie chwali i chodzi do niej juz kilka lat jesli chcesz Karolciu zapytam o namiary

kapustak piszczy w mikrofali, w brzuszku burczy- lece niedlugo wracam

Nutus wiesz za co
Stary 2003-06-12, 21:03   #8
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

Nakarmić burczący brzuszek!!!!!!!!!
Namiarki chętnie wezmę, okolice Ronda Waszyngtona toż to przecie moje okolice więc może wreszcie wyreguluję sobie ładnie brewki i zrobię hennę, jak radziłyście przy okazji mojej metamorfozy!
Stary 2003-06-13, 11:00   #9
lola^
Raczkowanie

Nutko powiedz mi...Kim jest ten skarb? Gdzie ma salon?
lola^ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 11:09   #10
Agentka
Wtajemniczenie

Re: Pierwszy raz u kosmetyczki :(karolciu :)

masz kochanie, od mojej kumpeli, cytuje:

"oj, ty... - to było do mnie bo juz mi kiedys podawała ten nr, ale ja oczywiscie gdzies go posiałam przyp. red
pani Ela (022) 8104341 (jak zadzwoni, to niech poprosi panią Elę do teleofnu, bo tam jest ich więcej)
studio urody Victoria, przy rondzie Wiatraczna"

o zadzwon sobie Karolciu jak sie zdecydujesz buzki spadam
Stary 2003-06-13, 11:12   #11
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte
Re: Pierwszy raz u kosmetyczki :(karolciu :)

Dzięki
I podziękuj koleżance
Stary 2003-08-09, 17:38   #12
Gabryśka
Przyczajenie

pierwszy raz u kosmetyczki

Dzień dobry! Mam problem. Nigdy nie byłam u kosmetyczki, a słyszałam, że trzeba co jakiś czas pójść, a ja nie wiem o co mam jej powiedzieć i o co mam ja poprosić. Prosze o odpowiedź!
Gabryśka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-09, 22:49   #13
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Re: pierwszy raz u kosmetyczki

Przeczytaj proszę moje artykuły w kosmetycznym ABC -dot. zabiegów w gabbinecie kosmetycznym - chyba znajdziesz tam wyjaśnienie swoich wątpliwości - polecam także artykuł o doskonałej kosmetyczce i gabinecie - będziesz wiedziała czego wymagać.

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 12:55   #14
mariquita
Raczkowanie

pierwsza wizyta u kosmetyczki

zapisalam sie pierwszy raz na oczyszczanie twarzy. czy mozecie mi powiedziec jak to wyglada i co powinnam zrobic (a moze nie robic) przed zabiegiem? jestem zupelnie zielona.
mariquita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 13:02   #15
monika_t
Rozeznanie

Re: pierwsza wizyta u kosmetyczki

http://www.wizaz.pl/beata_zabiegi_oczyszczanie.php

Moze i ta lekturka sie do czegos przyda : http://www.wizaz.pl/idealny_gabinet_kosmetyczny.php

monika_t jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 15:01   #16
Bejbuś
Przyczajenie

najlepiej nie rób nic przed zabiegiem.Cały zabieg nie jest bolesny,niestety nie napisałaś jakie to będzie oczyszczanie?podstawowe oczyszczanie to oczyszczanie ręczne za pomocą paluszków kosmetyczki,troszkę bolesne...ale da się przeżyć.Najpierw dokładne oczyszczenie twarzy,z makijażu i zabrudzeń,za pomocą mleczka i toniku,potem ciepła rozpulchniająca twarz ziołowa maseczka,leżysz sobie spokojnie a do maseczki pani kosmetyczka włączy ci specjalne urządzenie zwane wapozonem,czyli para-z ozonem, lub w zależności od wyposarzenia gabinetu lampa solux.Potem pani kosmetyczka rozpoczyna oczyszczanie, czyli prosto mówiąc wyciskanie pryszczyków,pilnuj aby miała rękawiczki lub palce zawinięte w chusteczkę,niektóre zaskórniki są przebijane igłą, jeśli jest to konieczne,ale nie stresuj się to tylko groźnie brzmi.Potem w celu odkażenia buzi nakłada się specjalną np. białą perłę,i kojącą maseczkę.na to delikatny makijaż zebyś jakoś wyglądała w drodze do domu.na początku buzia jest zaczerwieniona i podrażniona, ale na drugi dzień nie ma śladu po oczyszczaniu,buzia jest gładka i śliczna.Powodzenia!
Bejbuś jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 19:20   #17
Milka19
Zakorzenienie

Ja Ci radzę wogóle nie iść do kosmetyczki. Zabieg oczyszczania twarzy jest okropny Mam po nim pamiątkę - popękane naczynka krwionośne. Nie dość, że takie oczyszczanie boli to jeszcze ślady po tej masakrze utrzymywały się u mnie przez 6/7 dni, a niektóre jak pajączki pozostały mi do dziś;( Lepiej zainwestuj tą kasę inaczej np. kup sobie jakiś dobry kosmetyk. Pozdrawiam
Milka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 19:36   #18
TOMORROW
Zakorzenienie

ja na oczyszczanie twarzy poszłam 5 lat temu, właściwie miałam gładziutka buzię, ale cos sobie ubzdurałam. I od tego czasu zaczęły się dość spore problemy i tak samo jak Milka przez tydzień wyglądałąm, jakby mnie traktor przejechał. Ale mam tez koleżanki, co od razu po tym zabiegu wyglądaja bardzo dobrze, nie wiem, czy to kwestia wrażliwości skóry? no ale na pewno kwestia umiejetności kosmetyczki, mnie tamta zniechęciła na wieki. Więc jeśli jednak zdecydujesz się, niech to będzie jakaś polecona przez kogos. Pozdrawiam
TOMORROW jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 19:38   #19
dormonka
Raczkowanie

Słusznie! Milka19 ma rację. Poza tym oczyszczanie twarzy na Zachodzie dawno odeszło w zapomnienie, bo po latach stwierdzono, że częściej szkodzi, niż pomaga.
Lepiej zrób sobie domową saunę, strzel se jakiś fajny kremik lub maseczkę. Ja po latach walki u dermatologów przestałam w nich wierzyć oraz w leki przez nich przepisywane.Wzięłam sprawy w swoje ręce - raz jest lepiej raz gorzej, ale przynajmniej mogę mieć pretensje tylko do siebie (no i trochę grosza przyoszczędzę)
dormonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 20:03   #20
Moniczek
Przyczajenie

Ja byłam na oczyszczaniu 2 dni temu i wcale nie polegało ono na wyciskaniu. Kosmetyczka robiła to specjalnym urządzeniem które "wyciągało" zanieczyszczenia z porów. Wycisnęła mi tylko kilka wiekszych wyprysków. Cały zabieg nic nie bolał. Kosmetyczka stwierdziła, że teraz odchodzi się od wyciskania palcami. Radziłabym Ci poszukać jakiegoś dobrego gabinetu. Najlepiej popytaj wśród znajomych może ktoś z nich zna jakieiś dobry, sprawdzony gabinet.
Moniczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 21:44   #21
Bejbuś
Przyczajenie

Re: pierwsza wizyta u kosmetyczki do moniczka

niestety nie przeczytałaś dobrze mijej wypowiedzi.Napisałam tam, ze są różne metody oczyszczania a samą zainteresowaną pytałam o jaki rodzaj oczyszczania chodzi.Wcale nie polecam oczyszczania za pomocą urządzeń np.galwan,ponieważ nie jest ono tak dokładne...jak zwinne rączki doświadczonej pani kosmetyczki.Ale wybór należy do samej zainteresowanej.A dla pani Moniczki polecam artykół na naszich stronach wizażu.Oczyszcznie twarzy 2części.Pozdrawiam!
Bejbuś jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-07, 00:36   #22
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Re: pierwsza wizyta u kosmetyczki do moniczka

niestety bardzo często zdarza się tak ,że kosmetyczka zniechęci do zabiegu oczyszczania cery.I nie zawsze jest to kwestia wrażliwości cery klientki ,raczej umiejętności kosmetyczki. bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie cery przed oczyszczaniem, właściwe usuwanie zaskórników.Ja nigdy nie znęcam się nad klientką i nie oczyszczam cery na siłę.Dodatkowo proponuję peeling kawitacyjny(ultradżwiękow y) i bardzo dbam o złagodzenie ewentualnych podrażnień.Na Zachodzie odchodzi się od manualnego oczyszczania cery i wiecie jaki jest tego efekt... mam klientki ,które z Niemiec przyjeżdżają na oczyszczanie cery - tam muszą zapłacić 4x tyle co w Polsce -jak to mówią "za nic" - cera po takim zabiegu nie wyglada czysciej niż przed zabiegiem. W przypadku oczyszczania cery jest warunek - oczyszczamy cerę zdrową - tzn. cerę bez ropnych wyprysków - tym problemem musi najpierw zająć się dermatolog.

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 16:38   #23
magre
Przyczajenie

Pierwsza wizyta u kosmetyczki - poradźcie proszę

Witam

Chciałabym pójść do kosmetyczki (po raz pierwszy). Głownie po to aby dowiedzieć się jak pielegnować moją skórę, jakich zabiegów jej potrzeba, no i pewnie oczyścić.. bo skórę mam ala "idzie okres - będzie trądzik" itd.
Chciałabym prosić o poradę doświadczone wizażanki z Krakowa: gdzie się udać?
Nie jestem zbyt zamozna -to dla mnie spory wydatek, tak wiec szukam raczej zaufanej kosmetyczki w małym salonie kosm. a nie renomowanego drogiego salonu.

Proszę o jakieś podpowiedzi.
magre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 13:41   #24
margaret!
Przyczajenie

pierwsza wizyta u kosmetyczki

na jaki zabieg? mam 20 lat, bez wiekszych problemow z cera. czy to bolesne oczyszczanie po ktorym sie siedi w domu przez 2 dni z czerwona twarza, jest najskuteczniejsze?
margaret! jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 14:47   #25
blue18
Raczkowanie

Dot.: pierwsza wizyta u kosmetyczki

skoro nie masz powazniejszych problemow z cera.. to ja bym Ci radzila pojsc na laserowe oczyszczanie..
jezeli masz wrazliwa buzie to mozesz byc czerwona przez kilka godz..
jezeli natomiast nie masz az tak wrazliwej to to zaczerwienienie moze trwac do 15min albo i mniej
takze.. uwazam, ze laserowe oczyszczanie jest zdecydowanie najlepsze..
ja np. w zyciu nie poszlabym na reczne... zeby mi ktos twarz zmasakrowal.. yhhh
a jeszcze bardzo czesto w dobrych salonach kosmetycznych po takim oczyszczaniu mozesz poprosic o zrobienie lekkiego makijazu i w ogole nie bedzie widac, ze gdziekolwiek bylas.. a buzia od razu czystsza
pozdrawiam
blue18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 16:26   #26
Kajeczka
Wtajemniczenie

Nie jest tak źle Ból do zniesienia, a czerwona byłam tylko po pierwszym oczyszczaniu. Teraz nie mam problemów z cerą,ale profilaktycznie się wybiorę Zrobię coś dla siebie
Kajeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 18:53   #27
Midi
Zakorzenienie

Jeśli masz 20 lat i nie masz problemów z cerą, to po co chcesz iść do kosmetyczki na oczyszczanie? Taniej i przyjemniej wyjdzie zakup jakieś dobrej maski oczyszczającej do domowego użytku.
Lepiej już idź na jakiś zabieg nawilżający albo manicure, jeżeli masz po prostu ochotę na wizytę w salonie.
A tak w ogóle to wydaje mi się, że dobra, doświadczona kosmetyczka nie zmasakruje twarzy przy czyszczeniu ręcznym. Poza tym nakładanie makijażu na świeżo oczyszczoną skórę nie jest wskazane - właśnie podkład czy puder może ją podrażnić, jeśli nałoży się bezpośrednio po zabiegu i generalnie kosmetyczki tego nie polecają.
Midi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 19:09   #28
Belcia
Zakorzenienie

GG do Belcia

raz bylam u kosmetyczki... i spodobalo mi sie.Mialam oczyszczanie tym piaseczkiem.Nie wiedzialam ze trzeba zamnkac oczy( nikt mi nie powiedzial ) i w oczach mialam caly piasek.Makabra plakalam jak bobr.Ale faktem jest ze buzka stala sie jasniejsza i wygladala na zdrowsza.

Ostatnio moja skora cos wariuje...nie moge nad nia zapanowac.Dlatego postanowieniem lutowym bedzie kosmetyczna...i niestety dentysta

Belcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 09:51   #29
Cuki07
BAN stały

Red face Pierwsza wizyta u kosmetyczki!!! HELP

Cześć Dziewczyny!
Mam problem, to znaczy pytania... dotyczące wizyty u kosmetyczki... bo ja chce sie do niej wybrać /to bedzie moja pierwsza wizyta!!!/ a nie wiem zabardzo jakie zabiegi można tam wykonać? Może ktoś już ten wątek poruszał, ale ja chce na świeżo... dowiedziec się jakie zabiegi kosmetyczka może mi zaproponować... chodzi mi gółwnie o oczyszczanie cery! doprowadzenie jej do czystej i świeżej /podkreślam mam 17 lat/ i zastanawiam sie czy zabiegi jakimiś kwasami to dla mnie?! Pomóżcie mi.... i jeśli możecie to napiszcie jakie to mogą być zabiegi i jak mniej więcej wyglądają! no i oczywiście jak to wychodzi cenowo. WIELKIE DZIĘKI
Cuki07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 09:54   #30
*agniesia*
Raczkowanie

Dot.: Pierwsza wizyta u kosmetyczki!!! HELP

jak sie wybierzesz do dobrej kosmetyczki to ona obejrzy twoją cerę i sama będzie wiedziała co ci pomoże
*agniesia* jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
kosmetyczka

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości