Różnice cenowe towaru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-19, 15:39   #1
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

Różnice cenowe towaru

Jest powiedzenie chytry traci dwa razy.
Przegladam oferty firm, hurtowni produktow do stylizacji paznokci.
Ceny sa rozne, czasem wrecz dla mnie szokujace .
obserwuje rownierz ceny produktow na allegro i teraz pytanie.
Czym sie rozni gilotyna z allegro za 10,00 zł a czym gilotyna za 60,00 zł.
Czym sie roznia ozdoby tzw. karuzele z allegro za 6-7 zł od tych za 45, zł ( hologramy).
czym sie rozni pedzel z kuny za 39,00zł a 100 zł i wiecej.

Niedawno ukonczylam swoje szkolenia w stylizacji paznokci i chcialabym sie powolutku zaopatrzyc w odpowiednie przybory. Wiem, ze na niektorych narzedziach nie nalezy oszczedzac. Ale jako poczatkujaca czy warto na poczatek cwiczen, gdzie napewno bedzie troszke strat inwestowac super produkty?
Jak tylko dojde do perfekcji bede chciala pracowac na jednej marce,
bochema jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 15:54   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Dot.: Różnice cenowe towaru

niektóre jakością, a niektóre... niczym Jeżeli chodzi o gilotynki, to te tańsze mogą kiepsko ciąć, ale zdarzają się też super gilotynki za grosze.

Odzóbki mogą się różnić. Wiele razy zdażyło mi się, że tanie ozdóbki były felerne/ 50% była felerna / a te troszkę droższe były co do jednej dobre Pędzle różnią się firmami Jeżeli jakaś droga i znana marka wypuści na rynek pędzle sygnowane swoim logo, wiadomo, że będą droższe, niż zwykłe pędzle.
Stary 2007-10-19, 15:56   #3
gosiunia23
Przyczajenie

Jeśli chodzi o pędzelek to różnica jakości między takim za 30 a takim za 100zł jest ogromna.Dobry pędzel to połowa sukcesu.Tak samo jeśli chodzi o akryle czy żele zawsze kupuj firmowe bo te na allegro firmy krzak nie nadają się do niczego i zaraz następnego dnia całe odłażą niestety też kiedyś poskąpiłam i później żałowałam.Jednak ozdoby z powodzeniem możesz kupować na allegro tak samo jak np gilotynkę czy waciki.
gosiunia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 16:22   #4
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosiunia23 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o pędzelek to różnica jakości między takim za 30 a takim za 100zł jest ogromna.Dobry pędzel to połowa sukcesu.Tak samo jeśli chodzi o akryle czy żele zawsze kupuj firmowe bo te na allegro firmy krzak nie nadają się do niczego i zaraz następnego dnia całe odłażą niestety też kiedyś poskąpiłam i później żałowałam.Jednak ozdoby z powodzeniem możesz kupować na allegro tak samo jak np gilotynkę czy waciki.
Mam taki pędzelek http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...0&nr_rodzica=1 za 162zł, a lepiej pracuje mi się takim za 30 nie twierdzę, że nie ma różnicy, ale jeżeli jest dobre włosie, pracuje się równie dobrze.

A pseudo- żele z allegro, jak dla mnie są do bani (temat wałkowany setki razy)
Stary 2007-10-19, 16:27   #5
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

Cytat:
Napisane przez gosiunia23 Pokaż wiadomość

no to dziwna jest ta sprawa z tymi pedzlami.
przez 10 lat pracowalam pedzlami z naturalnego wlosia, pedzelki zamawialam sobie u rzemieslnika . rzemieslnik pytal mnie jaka chce koncowke ( patyczek) polakierowany, plastikowy itp. pytalam a jaka jest rozniaca? cena pedzla u niego zalezala od raczki ( koncowki). mnie ze "zlota" koncowka nie byla potrzebna, dla mnie najwarzniejszy byl wlos, i suma sumarum zamiast placic kupe forsy za odbajerowana raczke. rzyczylam sobie zwykly patyczek bo i tak sie pobrudzi. najdrorzszy pedzel jaki zamowilam kosztowal az 7,00 zł. a odbajerowany dostalam w prezencie
bochema jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 22:01   #6
maluszka22
BAN stały

No to ja was zaskocze,miałam pedzelek do zelu za 50 zł i kicha,wkurzyłam sie poszlam do sklepu plastycznego,zakupiłam pedzel za całe 2,20!!!!!!!! i jestem mega zadowolona,pracuje nim juz 3 miesiace i nadal wyglada jak nowka i nie wypadl z niego ani jeden wlosek
maluszka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 22:10   #7
guga1
Wtajemniczenie

ja mam pedzel do akrylu do kwiatkow za 30 zl ( skladany) i jest boski uwielbiam go. Jak jeszcze pracowalam w salonie i szefowa miala mnustwo pedzli nsi, christrio ezflow i itd. to zawsze wolalam ten i w koncu go mam. drugi mam z kozlowskiego za 17 zl tez jest super, ale troszke za maly, ale czasem sie przydaje. Jak zamawialam u kozlowskiego ten pedzel do akrylu to zamowilam tez do zelu cos za kolo 3 zl i jest super.
jak tylko znajde czas to planuje udac sie do plastycznego i zakupic pedzelki jakich mi brakuje. nie mam zamiaru placic tylko za logo firmy.
guga1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 14:53   #8
kajka1403
Raczkowanie

sa żeczy w ktore warto inwestowac bo sa jakościowo lepsze na ozdobach pilnikach mozna zaoszczedzic i kupic to samo za pól ceny ale klej,żele ,tipsy,lepej mieć lepszej jakości
kajka1403 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości