m鎩 dziwny blond... chce znowu br您 :D !!! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-10-19, 20:09   #1
Avril91
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 73

m鎩 dziwny blond... chce znowu br您 :D !!!

hej na pocz徠ku pa寮ziernika, albo pod koniec wrzesnia... nie pamietam dok豉dnie postanowilam przej軼 na blod... rozja郾ia豉m w這sy dwa razy (wyszed mi 鄴速y) a potem jeszcze pobawi豉m sie p逝kankami i jakimi kremami by zniwelowac ten odcien no i by豉m w miare zadowolona ...) przez ten czas by豉 ci庵豉 regeneracja wloskow, ale ju mam z 2 cm odrosty w這sy rosn mi bardzo szybko... jak mialam ci庵le ciemne to nie by這 tego tak widac jak teraz no i pod koniec pa寮ziernika chcia豉m wr鏂i do br您u ale....
s造szlam, 瞠 po這瞠nie zbyt jasnego br您u spowoduje zielony odcie a zbyt ciemnego niebieski.... ci篹ka sprawa... teraz mam niby jasny blond ale to jednak jest taki 鄴速y ehh inaczej nie da sie go nazwa
my郵alam o farbie z SAFIRY odcie50 Turecka Mokka. Uzywala ktoras z was tej farby? moze wrzuce jakies fotki mojego aktualnego koloru i tego do ktorego chce wrocic
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja1.JPG (44,6 KB, 287 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ja2.JPG (82,1 KB, 198 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Justyna1.jpg (46,6 KB, 239 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ja3.JPG (49,4 KB, 128 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg S4032684.JPG (94,5 KB, 194 za豉dowa)
Avril91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-19, 21:04   #2
Avril91

Dot.: m鎩 dziwny blond... chce znowu br您 :D !!!

pomo瞠 kto?
Stary 2007-10-19, 22:06   #3
蚊lchemia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 313

Ale przecie juz za這zylas w徠ek na ten temat. Wystarczy podbi

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=210913

BTW, w tamtym w徠ku dziewczyny chyba z 10 razy conajmniej pisa造 ci o odcieniu, ktory daje popiealty kolor, a ty dalej o tym zielonym Po co pytasz o rady? Przecie skutecznie je ignorujesz.
蚊lchemia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-19, 22:28   #4
Avril91

Cytat:
Napisane przez 蚊lchemia Poka wiadomo嗆
Ale przecie juz za這zylas w徠ek na ten temat. Wystarczy podbi

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=210913

BTW, w tamtym w徠ku dziewczyny chyba z 10 razy conajmniej pisa造 ci o odcieniu, ktory daje popiealty kolor, a ty dalej o tym zielonym Po co pytasz o rady? Przecie skutecznie je ignorujesz.
tak... tylko, 瞠 nie chche ju blondu, tylko br您... wiec nie wiem czy popielaty blond mo瞠 tu co pom鏂...
Stary 2007-10-19, 22:41   #5
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

Najlepiej to polecalabym ciemny blond nalozyc,bo z brazem to bym sie nie bawila.Moze wybierz sie do fryzjera najlepiej doradzi

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-10-20 o 11:39 Pow鏚: blad inter;
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-19, 22:47   #6
wampirek6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361

Oj ja te chyba bym radzi豉 fryzjera a najlepiej to jakby jednak jeszcze troch z farbowaniem poczeka豉 i da豉 w這skom odpocz望

wampirek6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-20, 11:57   #7
xxkaciaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 276

Ja bym zostawi豉 ten blondzik. Bardzo 豉dnie ci w nim.!! No nawy瞠j nie wiem, mo瞠sz p鎩軼 do fryzjera zeby jakos ten kolor poprawi czy co, ale szkoda, jak tyle razy rozja郾ia豉 i teraz spowrotem wr鏂ic do ciemnego. A o tych zielonych i niebieskich odcieniach pierwsze s造sze? :O
xxkaciaxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-22, 15:47   #8
Avril91

Cytat:
Napisane przez xxkaciaxx Poka wiadomo嗆
Ja bym zostawi豉 ten blondzik. Bardzo 豉dnie ci w nim.!! No nawy瞠j nie wiem, mo瞠sz p鎩軼 do fryzjera zeby jakos ten kolor poprawi czy co, ale szkoda, jak tyle razy rozja郾ia豉 i teraz spowrotem wr鏂ic do ciemnego. A o tych zielonych i niebieskich odcieniach pierwsze s造sze? :O

w豉snie wr鏂i豉m z hurtownii fryzjerskiej bo jest tam jedna 鈍ietna babka. Zna sie na rzeczy i umie doradzi. By造 tam inne te inne , z salon闚 fryzjerskich i jak uslysza造 ze ja chce na ten kolor k豉嗆 br您 to sie przerazi造, powiedzia造 瞠 na 100% wyjdzie mi jaki odcie zieleni... :| wiec wr鏂i豉m z pustymi rekami... a my郵a豉m, 瞠 dzisiaj wieczorkiem zrobie sobie br您 Je郵i chodzi o fryzjera to nie wiem.... kurcze posz豉bym tylko nie mam kasy, a to pewnie ok 150 z jak nie wi璚ej. Mam jedn tak "kole瘸nk" w sumie nie wiem czy tak to mo積a nazwa ona zrobilaby mi za jakie 60z ale musialabym poczeka conajmniej miesi帷 bo ona ma du穎 klientek, a tu odrosty coraz wieksze... Na tych zdj璚iach to jeszcze w miare wygl康a ten blond... a rzeczywisto軼i to jest on poprostu 鄴速y... nie pasuje mi wogole do twarzy.. nie wiem po co go robilam, no ale ju tego nie cofne... my郵a豉m o kupnie szamponetki i na這瞠niu na jedno pasemko, 瞠by zobaczy jaki kolor wyjdzie... co o tym my郵icie? ja chce za jaki tydzie ju br您owe w這sy.. z tymi odrostami fajnie nie jest... a w szkole w czapce nie moge chodzi buu porad嬈ie co poza fryzjerem ;*;*
Stary 2007-10-22, 16:05   #9
truskaffka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 294

dobry pomysl z ta szamponetka!! najwyzej sprawdzisz co i jak...
ale mi sie wydaje ze nie powinny Ci wyjsc jakies cuda
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-22, 19:32   #10
xxkaciaxx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Avril91 Poka wiadomo嗆
w豉snie wr鏂i豉m z hurtownii fryzjerskiej bo jest tam jedna 鈍ietna babka. Zna sie na rzeczy i umie doradzi. By造 tam inne te inne , z salon闚 fryzjerskich i jak uslysza造 ze ja chce na ten kolor k豉嗆 br您 to sie przerazi造, powiedzia造 瞠 na 100% wyjdzie mi jaki odcie zieleni... :| wiec wr鏂i豉m z pustymi rekami... a my郵a豉m, 瞠 dzisiaj wieczorkiem zrobie sobie br您 Je郵i chodzi o fryzjera to nie wiem.... kurcze posz豉bym tylko nie mam kasy, a to pewnie ok 150 z jak nie wi璚ej. Mam jedn tak "kole瘸nk" w sumie nie wiem czy tak to mo積a nazwa ona zrobilaby mi za jakie 60z ale musialabym poczeka conajmniej miesi帷 bo ona ma du穎 klientek, a tu odrosty coraz wieksze... Na tych zdj璚iach to jeszcze w miare wygl康a ten blond... a rzeczywisto軼i to jest on poprostu 鄴速y... nie pasuje mi wogole do twarzy.. nie wiem po co go robilam, no ale ju tego nie cofne... my郵a豉m o kupnie szamponetki i na這瞠niu na jedno pasemko, 瞠by zobaczy jaki kolor wyjdzie... co o tym my郵icie? ja chce za jaki tydzie ju br您owe w這sy.. z tymi odrostami fajnie nie jest... a w szkole w czapce nie moge chodzi buu porad嬈ie co poza fryzjerem ;*;*
Heh, dziwnie, ja mia豉m rozja郾iane w這sy[by造 takie 鄴速awe] , i nak豉da豉m na nie ciemna br您 i czer i wyszed dobry kolor, kole瘸nka to samo, w這sy te rozja郾iane a kolory wychodzi造 jak z pude趾a. No ale spr鏏uj najpierw szamponetka sie pobawic
Stary 2007-10-22, 19:41   #11
蚊lchemia
Zadomowienie

Czer na這穎na na ka盥y kolor, wychodzi jak czer Na rozja郾ione nawet mocniej.
Stary 2007-10-22, 19:50   #12
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 053

Kilka lat temu mia豉m podobn do Ciebie sytuacj. Brzydki "domowy" blond + 2u cm odrosty. Ca這嗆 wyr闚na豉m 鈔ednim blondem, odcie zblizony do mojego naturalnego koloru. Wysz這 normalnie, tak jak na pudelku, trzyma豉m tyle ile pisali na opakowaniu.

Jak wy瞠j: czer wyjdzie ci poprostu czarna.

cytrynowo_piaskowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-22, 22:01   #13
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Nie dziwi si, 瞠 chcesz znowy br您 bo nie jest Ci dobrze w blondzie, na kilometr wid帷, 瞠 to farba, w ciemnych w這sach wygl康a豉 豉dniej i m這dziej. Ta pani w hurtowni to jaka idiotka, gdyby br您 po這穎ny na blond dawa zielony albo niebieski, to ju trzykrotnie mia豉bym zielono-niebieskie w這sy, a jako mi si to jeszcze nie przydarzy這. R闚nie radzi豉bym Ci wybra si do fryzjera, a je郵i nie masz pieni璠zy to kup jasno br您ow farb, z pewno軼i b璠ziesz mia豉 po niej br您owe w這sy. Jedyny problem to szybkie wyp逝kiwanie si koloru, nawet trwa貫j farby na w這sach wcze郾iej farbowanych na blond, dopiero po drugim, trzecim razie kolor "zagruntuje si", plus b璠zie wida wszystkie nier闚no軼i koloru, praktycznie nie do unikni璚ia przy farbowaniu domowum. Ale i tak bedzie lepiej ni teraz. Ja na Twoim miejscu nie brn窸abym dalej w blond.
Stary 2007-10-23, 17:44   #14
Avril91

hmmm m闚icie, 瞠 czarny powinien wyj嗆? ) tylko nie wiem... czarny zn闚 za ciemny. bo kiedys nawet kupi豉m ciemny br您 i strasznie sie 幢e czu豉m w takim ciemnym... wiec mo瞠 gdyby zafarbowa豉 na czarno i farba zaczyna豉by sie sp逝kiwa to na這篡豉bym br您? jak my郵icie?
Stary 2007-10-23, 17:47   #15
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828

Br您 te Ci wyjdzie, jednak szybko si zmyje. Nie musisz farbowa na czarno je郵i nie chcesz. Br您y na blond w這sach nie daj niebieskich ani zielonych odcieni.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-23, 17:50   #16
izulinkka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Z tego co ja wiem to czarnafarba sie nie sp逝kuje i trudno z czarnego przej嗆 na ja郾iejszy kolor wi璚 ja to odradzam
izulinkka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-23, 18:32   #17
Avril91

Cytat:
Napisane przez kokuryu Poka wiadomo嗆
Br您 te Ci wyjdzie, jednak szybko si zmyje. Nie musisz farbowa na czarno je郵i nie chcesz. Br您y na blond w這sach nie daj niebieskich ani zielonych odcieni.

hmm wi璚 mo瞠 spr鏏uje ten br您.. ale mimo wszystko sie boje bo ja w sumie nie mam takiego blond tylko poprostu 鄴速y... jutro p鎩de po szamponetke i zobacze na jednym pasemku zdam relacje czy wychodzi br您. Trzymajcie kciuki
Stary 2007-10-23, 20:19   #18
蚊lchemia
Zadomowienie

Przecie szamponetka zmywa si niemal natychmiast. Chyba, 瞠 macie na mysli szampon koloryzuj帷y do 24, to oczywiscie nie jest to samo. Szampon koloryzj帷y nie zawiera amoniaku i tym si r霩ni zasadniczo od farby. Szamponetka nie zawiera ani oxydantu ani amoniaku i nie wnika w og鏊e w w這kno w這sa, kolor ca趾owicie si zmywa.

Skoro masz 鄴速y blond i marudzisz o tym ju drugi w徠ek, to czemu nie skorzystasz z rad dziewczyn? Dosta豉s ich mn鏀two, a olewasz zupe軟ie to, co si do ciebie pisze i w k馧ko o to samo pytasz. Nie pojmuj.
Stary 2007-10-24, 00:34   #19
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Bez komentarza. To ja ju si nie wypowiadam.
Stary 2007-10-24, 15:18   #20
Avril91

Cytat:
Przecie szamponetka zmywa si niemal natychmiast. Chyba, 瞠 macie na mysli szampon koloryzuj帷y do 24, to oczywiscie nie jest to samo. Szampon koloryzj帷y nie zawiera amoniaku i tym si r霩ni zasadniczo od farby. Szamponetka nie zawiera ani oxydantu ani amoniaku i nie wnika w og鏊e w w這kno w這sa, kolor ca趾owicie si zmywa.

Skoro masz 鄴速y blond i marudzisz o tym ju drugi w徠ek, to czemu nie skorzystasz z rad dziewczyn? Dosta豉s ich mn鏀two, a olewasz zupe軟ie to, co si do ciebie pisze i w k馧ko o to samo pytasz. Nie pojmuj.

echh.... ale ja nie chce blondu!! pisalam przecie ju kilka razy, 瞠 chce wr鏂i do BR╴U!
Stary 2007-10-24, 15:43   #21
xxkaciaxx
Raczkowanie

Przecie pisz dziewczyny o br您ie, i 瞠 farba nie wyjdzie zielona czy jaka tam... W og鏊e co za dziwna facetka w tej hurtowni. oO Chodzi o to, 瞠 farba z w這s闚 rozja郾ianych si szybko wyp逝kuje, to po co szamponetk robic skoro natychmiast zejdzie, jak mo積a od razu farb? =='
Stary 2007-10-24, 16:07   #22
Avril91

Cytat:
Napisane przez xxkaciaxx Poka wiadomo嗆
Przecie pisz dziewczyny o br您ie, i 瞠 farba nie wyjdzie zielona czy jaka tam... W og鏊e co za dziwna facetka w tej hurtowni. oO Chodzi o to, 瞠 farba z w這s闚 rozja郾ianych si szybko wyp逝kuje, to po co szamponetk robic skoro natychmiast zejdzie, jak mo積a od razu farb? =='
nom rozumiem chodzi o to, 瞠 sie ba豉m 瞠 znowu wyjdzie mi co niezbyt ciekawego a mam ju zniszczone w這sy... nie chce 瞠by wogole z nich nic nie zosta這. Przed chwil zrobilam pasemko z szamponetki Palette (17- 鈔edni br您) kolor wysze bardzo ladnie w豉snie taki jak chcia豉m i w kolorze odrost闚... teraz mam pytanie czy szamponetka i farba zawieraj te same barwniki i sk豉dniki? Bo boje, 瞠 gdy kupie farbe to kolor wyjdzie inny ni ten z szamponetki...
Stary 2007-10-24, 16:25   #23
Kalex
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 299
GG do Kalex

od razu napisz - nie farbuj si Palette, bo staniesz si kolejn ofiar farb/szamponetek z tej firmy, a potem za這篡sz 3 w徠ek co zrobi z kolorem po farbie Palette

siedz ju troch na tym forum i na fryzjerce 90% dziewczyn, kt鏎e si skar膨, 瞠 farbowa造 w這sy na jasny/鈔edni br您, a wyszed im czarny okazuj si u篡tkowniczkami farb palette; poza tym te farby sa bardzo ci篹ki - zawieraj metale ci篹kie, a fryzjerzy rozk豉daj r璚e jak przychodza do nich dziewczyny ratowac w這sy po Palette
Kalex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-24, 18:19   #24
蚊lchemia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Avril91 Poka wiadomo嗆
nom rozumiem chodzi o to, 瞠 sie ba豉m 瞠 znowu wyjdzie mi co niezbyt ciekawego a mam ju zniszczone w這sy... nie chce 瞠by wogole z nich nic nie zosta這. Przed chwil zrobilam pasemko z szamponetki Palette (17- 鈔edni br您) kolor wysze bardzo ladnie w豉snie taki jak chcia豉m i w kolorze odrost闚... teraz mam pytanie czy szamponetka i farba zawieraj te same barwniki i sk豉dniki? Bo boje, 瞠 gdy kupie farbe to kolor wyjdzie inny ni ten z szamponetki...
W豉snie o tym m闚i. Wyjasnilam w poprzednim po軼ie, 瞠 SZAMPONETKA to nie jest to samo co SZAMPON KOLORYZUJ。Y. R霩nice mi璠zy jednym, drugim a trzecim te.

Dlaczego nie czytasz post闚? (mysl, 瞠 to jest jaki spisek )

Sorry, ale to si robi irytuj帷e, nie m闚i帷 o tym, 瞠 powinnas korzysta z wyszukiwarki. Nie jedna i nie dwie osoby wykaza造 dobr wol i napisa造 kawa na 豉w co i jak, a tu za chwil pytanie o to samo "Dzie 鈍istaka"?

Palette zawiera sk豉dnik, kt鏎ego nie mo積a usun望 z w這kna w這sa, niszczy i wysusza i ka盥y fryzjer ci to powie. Dziewczyny radzi造 ci inn farbe, gdy ta jest niedobra i szkodliwa. Daremny trud, co nie?
Stary 2007-10-24, 18:44   #25
Avril91

Cytat:
Napisane przez Kalex Poka wiadomo嗆
od razu napisz - nie farbuj si Palette, bo staniesz si kolejn ofiar farb/szamponetek z tej firmy, a potem za這篡sz 3 w徠ek co zrobi z kolorem po farbie Palette

Dzieki dobrze wiedzie w takim razie poleci豉by mi farbe z czego innego? bo ja nie wiem ju jak kupi...

siedz ju troch na tym forum i na fryzjerce 90% dziewczyn, kt鏎e si skar膨, 瞠 farbowa造 w這sy na jasny/鈔edni br您, a wyszed im czarny okazuj si u篡tkowniczkami farb palette; poza tym te farby sa bardzo ci篹ki - zawieraj metale ci篹kie, a fryzjerzy rozk豉daj r璚e jak przychodza do nich dziewczyny ratowac w這sy po Palette
te dobrze wiedzie bo nie wiedzia豉m
Stary 2007-10-24, 18:48   #26
Avril91

Cytat:
W豉snie o tym m闚i. Wyjasnilam w poprzednim po軼ie, 瞠 SZAMPONETKA to nie jest to samo co SZAMPON KOLORYZUJ。Y. R霩nice mi璠zy jednym, drugim a trzecim te.

Dlaczego nie czytasz post闚? (mysl, 瞠 to jest jaki spisek )

Sorry, ale to si robi irytuj帷e, nie m闚i帷 o tym, 瞠 powinnas korzysta z wyszukiwarki. Nie jedna i nie dwie osoby wykaza造 dobr wol i napisa造 kawa na 豉w co i jak, a tu za chwil pytanie o to samo "Dzie 鈍istaka"?

Palette zawiera sk豉dnik, kt鏎ego nie mo積a usun望 z w這kna w這sa, niszczy i wysusza i ka盥y fryzjer ci to powie. Dziewczyny radzi造 ci inn farbe, gdy ta jest niedobra i szkodliwa. Daremny trud, co nie?

mo瞠 i napisa造 co i jak, ale nie napisa造 jakiej farby u篡造 :| .. jasnego czy 鈔edniego br您u jest pe軟o z r騜nych firm wi璚 nie wiem kt鏎e mia造 na my郵i, r闚nie dobrze mog豉 to by farba palette.......
Stary 2007-10-24, 19:27   #27
Alisja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Dziewczyno najlepiej to r鏏 co chcesz i radz sobie sama bo i tak nie s逝chasz rad wiza瘸nek. Kazdy ma inne w這sy i u jednej np. sredni br您 wyjdzie 豉dnie a na twoich w這sach mo瞠 wyj嗆 nie za dobrze jak sama b璠ziesz eksperymentowa. Wystarczajaco masz juz zniszczone w這sy wi璚 troche pooszczedzaj i idz do profesjonalisty.
Alisja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.