czy wszystkie tipsy musza byc sztucznie grube? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-20, 00:03   #1
coca-coliczka
Raczkowanie

czy wszystkie tipsy musza byc sztucznie grube?

jak w temacie... czy wszystkie tipsy -żelki musza byc takie grube?
tak mi sie podobaja dlugie paznokcie a natura mnie mocnymi naturanym nie obdarzyla...
bylam w 2 roznych salonach-w tym jeden alesandro i Pani zrobila mi tak koszmarnie grube (porazajaco sztucznie to wygladalo ). a ja naprawde chcialabym by to wygladalo naturalniej
czy sie da?
co mam powiedziec stylistce w swoich oczekiwaniach?
czy to zalezy od produktow na jakich pracuja stylistki?
pozdrawiam i prosze by Specjalistki sie wypowiedzialy....
coca-coliczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 00:48   #2
guga1
Wtajemniczenie

Dot.: czy wszystkie tipsy musza byc sztucznie grube?

przedluzane paznokcie niemoga byc grube !!!!
kazda stylistka ktora wie co robi i ukonczyla pozadny kurs zrobi to jak trzeba, paznokiec musi wygladac jak naturalny i naprawde da sie to zrobic.
raczej nie zalezy to od produktow tylko od umiejetnosci, naciapac zelu potrafi kazdy, ale zbudowac pazurek ktory bedzie wygladal jak prawdziwy to juz wieksza sztuka.
poszukac w swojej okolicy stylistki ktora to potrafi, moze popytaj kolezanek, popatrz jakie maja pazurki, poszperaj na forum. zycze powodzenia w szukaniach

ps. produkty nie maja wplywu na grubosc pazurka, ale maja wplyw na ich jakosc. gorsze produkty moga sie np. lama i zolknac,
guga1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 09:41   #3
frauhelga
Ordnung muss sein!

no co ty Guga!
jak zrobisz cienkoi naturalnie,to nie bedzie widac,ze stac cie na tipsy!!!!
Co z ciebie za stylistka!
frauhelga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 09:56   #4
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

A jakie pazurki uważasz za grube? Sztuczne paznokcie muszą mieć okresloną grubość, w pewnych miejscach mniej, w pewnych więcej masy. Nigdy nie będą wyglądać dokładnie jak naturalne, ale powinny być smukłe i wyglądać ładnie. Jeśli możesz, to wklej fotki pazurków, które uważasz za grube
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 11:25   #5
Pawełeczek
Rozeznanie

Z tą gruboscia to wszystko zalezy od stylistki i od jej umiejetnosci. Niestety duzo dziewczyn sadzi ze aby paznokcie byly mocne muszą być grube..a to nie jest prawda. Tez dużą rolę stanowi to gdzie dana stylistka przechodzila kurs...w niektórych szkolach uczy sie technik robienia paznokci wlasnie w taki sposob ze wyglądają one nienaturalnie, w innych szkolach wrecz przeciwnie...paznokcie niewiele różnią sie od tych prawdziwych. Także coca przed następną wizytą u nowej stylistki poproś ją aby pokazała Ci jakies zdjęcie swojej pracy i ocenisz czy taki kształt paznokcia jaki wykonuje bedzie Ci odpowiadał. To chyba jedyne wyjscie.
Stary 2007-10-20, 12:01   #6
elenanail
BAN stały

GG do elenanail

Cytat:
Napisane przez guga1 Pokaż wiadomość
przedluzane paznokcie niemoga byc grube !!!!
kazda stylistka ktora wie co robi i ukonczyla pozadny kurs zrobi to jak trzeba, paznokiec musi wygladac jak naturalny i naprawde da sie to zrobic.
raczej nie zalezy to od produktow tylko od umiejetnosci, naciapac zelu potrafi kazdy, ale zbudowac pazurek ktory bedzie wygladal jak prawdziwy to juz wieksza sztuka.
poszukac w swojej okolicy stylistki ktora to potrafi, moze popytaj kolezanek, popatrz jakie maja pazurki, poszperaj na forum. zycze powodzenia w szukaniach

ps. produkty nie maja wplywu na grubosc pazurka, ale maja wplyw na ich jakosc. gorsze produkty moga sie np. lama i zolknac,
Dokładnie tak . Więc poszukac takiej stylistki i bedzie gut.
elenanail jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 14:23   #7
coca-coliczka
Raczkowanie

dziś zapytalam ekspedientki w drogerii natura gdzie robila paznokcie bo mimo ze widac bylo ze sa przedluzane byly sliczne

a z ta gruboscia to chodzilo mi o to, ze żelu jest tak "naciapane" na końcówce tipsa, ze paznokiec w przekroju jest diabelnie gruby- ok 3 mm albo lepiej
fuuu

strasznie nie podobaja mi sie tez takie "łopatowate ksztalty" tzn. nie sa pieknie smukle tylko jakby sie rozszerzaja ku koncowi
na szczescie mila ekspedientka dala mi namiar na swoja stylistke i mimo, ze ta osoba pracuje u siebie w domu to terminy ma tak pozajmowane jak w malo ktorym salonie
coz -skusze sie raczej.

jak robi sie paznokcie (przedluzane) np. w kolorze bakłazana lub czerwieni ?
wlasnie takie chcialam... czy stylistka tez daje pod spod zel bialy i rozowy jak do frencha? a potem maluje lakierami? (czy te kolorki tez sa od żelu?)
chcialam sobie takie zafundowac z krysztalkami swarowskiego na serdecznych.
co myslicie? doradzcie. bo chcialabym by ta dziewczyna dobrze mnie zrozumiala , a niestety nie dokonca sie na tym znam...
z gory dziekuje...
coca-coliczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 20:35   #8
Albertyna
Zakorzenienie

Paznokcie nie muszą być grube, ale nigdy też nie będa grubości naturalnego paznokcia.
Co do koloru, to mozesz zdecydować sie na paznokcie w dowolnym kolorze (o ile styistka ma taki żel, czy akryl), ale ja doradzam raczej po prostu pomalowanie na wymarzony kolor, bo wtedy gdy Ci sie znudzi, zawsze będziesz mogła go zmyc, a lakier na akrylu, czy żelu trzyma się duzo dłużej niz na naturalnych (nawet do miesiąca bez uszczerbku)
Stary 2007-10-23, 09:45   #9
dominic_sz
Raczkowanie

GG do dominic_sz

coca-coliczka musisz dokładnie powiedzieć stylistce o co Ci chodzi. Są żele kolorowe oczywiście, możesz mieć kolorową końcówkę frencha. Swarowksi to zawsze dobry pomysł, jedni lubią więcej inni mniej błyskotek - według uznania. Tylko najpierw zapytaj dokładnie o cenę przy wyborze ozdób Swarowskiego, żeby potem nie było, że dziewczyna Cię nie uprzedziła. Swarowski (oryginalny naturalnie) tani nie jest i im więcej go sobie zafundujesz na pazurkach tym cena będzie wyższawięc lepiej zapytać jak sobie ceni błyskotki osoba, u której będziesz robić pazurki.
dominic_sz jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości