Ciep貫 Br您y - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-10-20, 19:02   #1
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Ciep貫 Br您y

Nie znalazlam takiego watku w wyszukiwarce, totez zakladam. Wbrew panujacej modzie na chlodne brazy - bo chyba tylko tak mozna nazwac popyt na ten kolor farb, wlosow i ilosc watkow i postow na ten temat - jestem za cieplymi brazami Skoro zajrzalyscie tutaj, to pewnie wy tez. Proponuje, zebysmy tutaj wymienialy sie doswiadczeniami na temat uzywanych farb, szamponow, szamponetek koloryzujach i odcieni, zdjeciami pieknych cieplych brazow i sposobami na pielegnacje ich. Czesto spotykam sie z opiniami, ze cieple barwy brazu jest najlatwiej uzyskac. Jesli tak, to dlaczego wciaz nie znalazlam tego, czego szukam? Nie dajmy sie zdyskryminowac zimnej palecie barw! Zapraszam do dyskusji.
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-20, 22:16   #2
tulipanna.
Zakorzenienie

Dot.: Ciep貫 Br您y

No dalej Nie wierze, ze zadna z was nie lubi cieplych brazow

W takim razie zaczynam zabawe: ostatnio zafarbowalam wlosy garnier 100% color numer 5 - jasny braz. niestety nie wyszla rownomiernie, bo nie do konca pozbylam sie ciemnej brazowej farby, rowniez garniera. Odrosty wyszly idealne, cieple, ale nie rudawe i dosc ciemne - powiedzialabym ze to sredni braz nie jasny. Natomiast reszta...Albo zlapala, albo nabrala brazowo-cieplych refleksow. Dopiero po farbowaniu odkrylam drugi wariant tego koloru - 5.1 braz zlocisty. Gdyby nie stan moich wlosow zapewne farba czekalaby na spranie sie poprzednich kolorkow...

Kusi mnie safira: orientalna czekolada i cos tureckiego :P Ogolnie ciemne brazy w widocznie cieplym odcieniu.

Ale w tej chwili poluje na szamponetki, ew. szampony do 24 myc - zdrowie ponad wszystko

Btw. ja rowniez nalezalam do zwolenniczek chlodnych barw, dopoki nie dowiedzialam sie, ze jestem...jesienia Zalaczam moje fotki: w ciemnym zlocistym blondzie i lodowatej czerni dla porownania.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg m1.jpg (117,1 KB, 736 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg m2.jpg (108,7 KB, 734 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg m3.jpg (28,1 KB, 435 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg m4.jpg (31,6 KB, 496 za豉dowa)
Stary 2007-10-20, 22:41   #3
azzis
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 724

Oj ja jestem za br您ami )
W sumie wi瘯szo嗆 czasu mia豉m czarne w這sy, ewentualnie ciemny br您, kt鏎y u mnie i tak wychodzi czarny.
Obcenie jestem na etapie niefarbowania w這s闚 poniewa chc pozby si (musz je 軼i望, bo farb tego nie usun ) moich czarnych/ciemnych ko鎍闚ek i marz mi si ja郾iejsze w這sy.
Wygl康am teraz nie za pi瘯nie Ale postanowi豉m wytrwa.
Podoba mi si br您 z Twoich zdj耩. Taki kolorek zdecydowanie bardziej Ci pasuje Ja te chc takie w這ski ))
Na temat farb w tych odcieniach niestety niewiele powiem, bo tak nie farbowa豉m.
Teraz jak b璠 farbowa豉 to ju zdam si na fryzjerk, bo w domu wiadomo, r騜nie bywa... raz wyjdzie tak jak chcemy a raz nie
azzis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-20, 23:02   #4
nika672
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 840

Tulipanno ja te lubie cieple br您y.
Zazwyczaj u篡wa豉m farb w kolorze;czekolada,gorzka czekolada,mleczna czekolada i wychodzily mi w這sy bardzo ciemne.

W reklamie zobaczy豉m propozycje ciep造ch br您闚 i zaryzykowa豉m
kupi豉m ''ol郾iewaj帷y br您'' Brillance.ktory rozjasni mi w這sy o kilka odcieni.Spodaba這 mi sie i teraz stosuj ''鈍ietlisty br您'' Brillance.Ju nie rozja郾ia tylko koloryzuje na sta造 kolor.

Ciesz sie ,ze podje豉m tak decyzje,my郵e 瞠 zdecydowanie jest mi lepiej w tym ocieniu br您u.
W s這鎍u lekko wpada w kasztan.Ciekawy odcie.
Polecam.Kole瘸nkom moim te sie podoba.

nika672 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-20, 23:17   #5
tulipanna.
Zakorzenienie

Jak milo, ze grono zwolenniczek sie powieksza

Azzis, dziekuje! Tez podobal mi sie ten kolor (l'oreal rozjasniajacy bodajze ue1) ale niestety po dwoch myciach zaczal sie spierac...na rudo dlatego szybko zaczelam rozgladac sie za czyms innym i niestety trafilam na same chlodne odcienie, dlatego teraz jestem na etapie odczarowywania wlosow

Nika - juz pedze ogladac sobie te brillance...na jakims dobrym portalu internetowym A gdyby tak chcialo Ci sie wrzucic jakies fotki kolorku...

Jasny braz z zalacznika to to co teraz mam na wlosach. A jasny zloty braz to kolor, ktory baaaardzo mnie kusi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 3600540179630_pack.jpg (25,6 KB, 567 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3600540179784_pack.jpg (26,8 KB, 646 za豉dowa)
Stary 2007-10-20, 23:37   #6
nika672
Zadomowienie

TULIPANNO bardzo ch皻nie to uczynie.Jak tylko sfotografuje w這sy to postaram sie wklei jak捷 fotke.Chocia przyznam szczerze,瞠 mam z tym k這poty.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: gif sch_brillance_854.gif (9,5 KB, 939 za豉dowa)

Stary 2007-10-20, 23:40   #7
tulipanna.
Zakorzenienie

W razie czego sluze pomoca na PW
Stary 2007-10-20, 23:44   #8
nika672
Zadomowienie

Dzieki Tulipanno,z pewno軼ia skozrystam z pomocy.Teraz wkleilam farbe.Aktualny kolor.
Musze jeszcze znale潭 ten ol郾iewaj帷y br您

Stary 2007-10-20, 23:56   #9
tulipanna.
Zakorzenienie

Niestety nie wkleilas. Jak juz wybierzesz zdjecie trzeba kliknac na "zaladuj" po prawej stronie. Wtedy powinno wejsc. Czekam niecierpliwie na kolorki

O, widze, ze wkleilas ale na gorze. Przepraszam za zamieszanie, myslalam, ze chodzilo o najswiezszego posta Bardzo ladny ten brazik. Na opakowaniu sprawia wrazenie dosc jasnego, ale pewnie jak wszystkie brazy wychodzi ciemniejszy?
Stary 2007-10-21, 08:38   #10
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Witam
Jestem zwolenniczk br您闚 ka盥ych i ciep造ch i zimnych.
Wklejam zdj璚ie swoich w這s闚 po na這瞠niu teh farby polly brilance kt鏎ej zdjecie jest wstawione.Tak wysz造-a k陰d豉m j na w這sy po rozjasnianiu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wl.JPG (28,4 KB, 1857 za豉dowa)
Stary 2007-10-21, 11:04   #11
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka wiadomo嗆
Witam
Jestem zwolenniczk br您闚 ka盥ych i ciep造ch i zimnych.
Wklejam zdj璚ie swoich w這s闚 po na這瞠niu teh farby polly brilance kt鏎ej zdjecie jest wstawione.Tak wysz造-a k陰d豉m j na w這sy po rozjasnianiu
Bardzo ladny kolorek Taki zlocisty
Stary 2007-10-21, 11:45   #12
nika672
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tulipanna.;
O, widze, ze wkleilas ale na gorze. Przepraszam za zamieszanie, myslalam, ze chodzilo o najswiezszego posta Bardzo ladny ten brazik. Na opakowaniu sprawia wrazenie dosc jasnego, ale pewnie jak wszystkie brazy wychodzi ciemniejszy?

Tulipanno,masz racje na opakowaniu wygl康a na ja郾iejszy a na w這sach wychodzi troche ciemniejszy.Z do鈍iadczenia wiem,瞠 na ka盥ej z nas ten kolor wygl康a豚y inaczej

Boniulka,鈍ietny odcie.

Stary 2007-10-21, 14:59   #13
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nika672 Poka wiadomo嗆
Tulipanno,masz racje na opakowaniu wygl康a na ja郾iejszy a na w這sach wychodzi troche ciemniejszy.Z do鈍iadczenia wiem,瞠 na ka盥ej z nas ten kolor wygl康a豚y inaczej

Boniulka,鈍ietny odcie.

Hmmm, wiadomo, ze na jasniejszych wlosach farba wychodzi ciemniej. Ale zauwazylam tez na swoich naturalnych (ciemny braz) ze jasne farby - takie wlasnie jasne brazy - wychodza ciemne z polyskiem. I daje to bardzo fajny cieply efekt. Jutro ide polowac na szamponetki marion lub multicolor joanny . To moj cel:

http://wzoryikolory.pl/Joanna-Multi-...z-p-10630.html
Stary 2007-10-21, 17:29   #14
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆
slicznie wyglada na opakowaniu! ciekawe czy tez tak wychodzi? jakbys dorwala i zrobila to wklej fotki
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-21, 17:57   #15
nika672
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kosmita77;
slicznie wyglada na opakowaniu! ciekawe czy tez tak wychodzi? jakbys dorwala i zrobila to wklej fotki
Rzeczywi軼ie ,kapitalny kolor.Ale ja w豉郾ie taki zawsze mia豉m,w zwi您ku z tym dla mnie troche za ciemny

Stary 2007-10-21, 18:13   #16
tulipanna.
Zakorzenienie

Owszem, jest ciemny, ale to szamponetka Nawet jesli wyjdzie prawie czarna juz po drugim myciu bedzie wygladac zupelnie inaczej. Na pewno wrzuce fotke
Stary 2007-10-21, 18:30   #17
nika672
Zadomowienie

wrzu koniecznie,czekamy

Stary 2007-10-22, 18:09   #18
tulipanna.
Zakorzenienie

Z przykroscia informuje, ze nie mialam kiedy skoczyc po szamponetki...Musialam biec na uczelnie, na dodatek jutro tez mam dosc ciezki dzien i nie wiem, czy bede miec sile. Ale jak tylko dorwe i farbne to wkleje fotke
Stary 2007-10-24, 16:20   #19
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

witam
chyba mog si do陰czy do tych lubi帷ych raczej ciep貫 br您y..
obecnie jestem na etapie przyciemniania, a dok豉dniej w瞠rania farby w rozja郾ione wcze郾iej w這ski, chc uzyska jaki 豉dny, do嗆 ciemny br您 byle daaaaleko od czarnego
w tej chwili mam na g這wie szamponetk joanny multi color effect "kawowy br您", ciekawa jestem co mi z tego wyjdzie kolor troch zbyt ch這dny jak na to czego szukam, ale niestety, w naturze nie by這 bardzo szerokiego wyboru. a poniewa farbowa豉m tydzie temu to wola豉m u篡 szamponetki 瞠by jako wygl康a ale nie wali ju farby
marzy mi si taki br您ik.. kojarzy mi si to z odcieniem mlecznej czekoladki takie co ciemne troch z這ciste, na pewno nie rude i nie czarne wymagania mam, wiem..
za chwil zmywam szamponetk.. ciekawe co tam mi wyjdzie
pozdrawiam
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-24, 16:44   #20
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
witam
chyba mog si do陰czy do tych lubi帷ych raczej ciep貫 br您y..
obecnie jestem na etapie przyciemniania, a dok豉dniej w瞠rania farby w rozja郾ione wcze郾iej w這ski, chc uzyska jaki 豉dny, do嗆 ciemny br您 byle daaaaleko od czarnego
w tej chwili mam na g這wie szamponetk joanny multi color effect "kawowy br您", ciekawa jestem co mi z tego wyjdzie kolor troch zbyt ch這dny jak na to czego szukam, ale niestety, w naturze nie by這 bardzo szerokiego wyboru. a poniewa farbowa豉m tydzie temu to wola豉m u篡 szamponetki 瞠by jako wygl康a ale nie wali ju farby
marzy mi si taki br您ik.. kojarzy mi si to z odcieniem mlecznej czekoladki takie co ciemne troch z這ciste, na pewno nie rude i nie czarne wymagania mam, wiem..
za chwil zmywam szamponetk.. ciekawe co tam mi wyjdzie
pozdrawiam

Witaj w watku Oj, ja tez jestem ciekawa co wyjdzie z tego eksperymentu, dlatego jak tylko mozesz - wrzuc jakies fotki po I napisz jak wrazenia - to koniecznie. Ja dzisiaj upolowalam w samym centrum miasta Joanne Kasztanowy Braz(rowniez multi color) i jestem pewna, ze to ciemny, cieply odcien. Kupilam tez Marion - aksamitny braz. Co do niego mam lekkie obawy, ze wyjdzie zimny. Mam nadzieje, ze sie myle W kazdym razie bede teraz eksperymentowac. I wrzucac fotki. Zastanawia mnie jedna rzecz. Na opakowaniach jednej i drugiej szamponetki jest napisane, ze pokrywaja siwe wlosy. Ja mam jakies pojedyncze, takie pierwsze. Czy faktycznie jest szansa, ze je pokryje?
Stary 2007-10-24, 17:02   #21
black_sun
Rozeznanie

no i zmy豉m, teraz chwil posiedz z od篡wk
wra瞠nia p鏦i co takie, 瞠 nie幢e 豉pie paznokcie [m鎩 b陰d, nie za這篡豉m r瘯awiczek ]. kolor - osza豉miaj帷o fioletowy wi璚 ciep貫 to to nie b璠zie po wyschni璚iu
a w這ski po sp逝kaniu.. troch szorstkie troch popl徠ane.. bez tragedii ale nie rozp璠za豉bym si z tym od篡wieniem
nie wiem czy dam rad dzisiaj fotki zrobi, g堯wnie ze wzgl璠u na to 瞠 dzienne 鈍iat這 zaraz si sko鎍zy, a nie wiem jak to w sztucznym mo瞠 wygl康a
nie wiem dlaczego kupi豉m od razu dwie sztuki, przecie to szamponetka i to do嗆 wydajna ale b璠 mia豉 na powt鏎k
Stary 2007-10-24, 18:22   #22
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
no i zmy豉m, teraz chwil posiedz z od篡wk
wra瞠nia p鏦i co takie, 瞠 nie幢e 豉pie paznokcie [m鎩 b陰d, nie za這篡豉m r瘯awiczek ]. kolor - osza豉miaj帷o fioletowy wi璚 ciep貫 to to nie b璠zie po wyschni璚iu
a w這ski po sp逝kaniu.. troch szorstkie troch popl徠ane.. bez tragedii ale nie rozp璠za豉bym si z tym od篡wieniem
nie wiem czy dam rad dzisiaj fotki zrobi, g堯wnie ze wzgl璠u na to 瞠 dzienne 鈍iat這 zaraz si sko鎍zy, a nie wiem jak to w sztucznym mo瞠 wygl康a
nie wiem dlaczego kupi豉m od razu dwie sztuki, przecie to szamponetka i to do嗆 wydajna ale b璠 mia豉 na powt鏎k
No coz...Pozazdroscilam Ci - tez mam juz szamponetke na glowe. Splukuje za 20min Zwazajac na Twoje doswiadczenia grzecznie zalozylam rekawiczki. Faktycznie wydajne to. I fajnie sie pieni. Zupelnie inne doswiadczenie, niz te wszystkie smierdzace farby, ktore czlowiek boi sie wcierac, zeby nie zniszczyc wlosa Tez mi sie robi fiolet, a kolorek na pewno jest cieply, wiec wydaje mi sie, ze nie masz o czym przesadzac dopoki ich nie zobaczysz suchych Czekam na fotki!
Stary 2007-10-24, 18:51   #23
black_sun
Rozeznanie

no i po wysuszeniu.. dodaj fotki, cho ja nie wiem co z tym moim aparatem, bo wychodzi zawsze ja郾iej ni ja to widz
jedno zdj璚ie w zwyk貫j lampce, reszta w najbardziej neutralnym 鈍ietle jakie znalaz豉m - w 豉zience
przy nasadzie i troch dalej w這ski maj do嗆 豉dny fioletowo-bordowy odcie, s g豉dkie i l郾i帷e.. na ko鎍闚kach, suchych, przeznaczonych ju tylko do 軼i璚ia, kolor jest matowy i szarawo fioletowy, troch ja郾iejszy ni na g鏎ze.
og馧em wysz這 鈔ednio, pewnie za dwa trzy mycia zrobi poprawk
k豉d豉m na w這ski rozja郾ione, potraktowane 1,5 tygodnia temu castingiem kolor blond, a tydzie temu poprawione belle color jasnym szatynem wiadomo, 瞠 by這 do嗆 sprane jak to rozja郾ione, wi璚 p鏦i co ratuj si tym, a przynajmniej pr鏏uj
rozczarowana raczej jestem, wysz這, zw豉szcza na ko鎍ach, ja郾iej ni na saszetce, wi璚 ja郾iej ni si spodziewa豉m, a og馧em - to jest ober篡na lub jaki tam bordowawy fiolet, a nie kawowy br您 spodziewa豉m si poblasku fioletu po analizie w這s闚 na saszetce, ale nie a takiego fioletu
mo瞠 wypr鏏uj inny kolor multi effectu, na pewno kawowego br您u, po zu篡ciu drugiej saszetki, nie kupi
sprawdz jak zdj璚ia wychodz w dziennym 鈍ietle, jutro po pierwszym myciu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (65,6 KB, 771 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,8 KB, 649 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (66,3 KB, 455 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (70,5 KB, 306 za豉dowa)
Stary 2007-10-24, 19:59   #24
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828

Ja te jestem zwolenniczk ciep造ch odcieni.
Od lat nie farbowa豉m i mam ochot na ciep造 br您 z Farouk Chi. Czy kt鏎a z was u篡wa豉 tej farby?
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-24, 20:20   #25
nika672
Zadomowienie

Black_sun,piekny kolor ,szczeg鏊nie na drugim zdjeciu.
Dla mnie super!
Mam teraz podobny na g這wie

Stary 2007-10-24, 20:38   #26
black_sun
Rozeznanie

to na drugim zdj璚iu jest najbardziej zbli穎ne chyba do tego co ja widz cho wydaje mi si, 瞠 s jeszcze sporo ciemniejsze.. za mocno 瘸r闚ki 鈍ieci造
i tak na siebie patrz i patrz.. odcie jest wyra幡ie ch這dny w這s闚.. i tylko utwierdzam si w przekonaniu, 瞠 powinnam szuka cieplejszego kolorku na g這w
Stary 2007-10-24, 20:41   #27
centus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Black_sun na jaki wyj軼iowy k豉d豉?
Stary 2007-10-24, 20:42   #28
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kokuryu Poka wiadomo嗆
Ja te jestem zwolenniczk ciep造ch odcieni.
Od lat nie farbowa豉m i mam ochot na ciep造 br您 z Farouk Chi. Czy kt鏎a z was u篡wa豉 tej farby?
Witaj! Nie, nie slyszalam o takiej farbie. Zaraz ja sobie obadam

Bluck_Sun - wcale nie taki zly ten odcien Mi sie podoba, chociaz jestem zwolenniczka ciemniejszych Ale naprawde ladny. Hmmm ja zrobie zdjecie w swietle dziennym, bo teraz 1. nie wyjdzie to dobrze 2. nie chce mi sie szukac baterii do aparatu Siostra straszy mnie, ze wlosy mam czarne. Mi sie wydaje, ze wpadaja w fiolet/czerwien i ze sa ciemno-brazowe. Bede szukac czegos jasniejszego i bardziej brazowego
Stary 2007-10-24, 21:08   #29
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez centus Poka wiadomo嗆
Black_sun na jaki wyj軼iowy k豉d豉?
pisa豉m co mia豉m na g這wie w po軼ie ze zdj璚iami

nie wiem dlaczego to takie jasne wysz這 rozumiem, 瞠 to szamponetka a nie farba albo chocia szampon, ale spodziewa豉m si 瞠 b璠zie ciemniejsze a to chyba najciemniejsza z szamponetek joanny kt鏎e by造.. bu pozostaj mi farby?
Stary 2007-10-25, 23:19   #30
black_sun
Rozeznanie

co za 篡cie.. po pierwszym myciu my郵a豉m 瞠 b璠 p豉ka na mokrych w這sach wygl康a豉 ta joanna tak, 瞠 od nasady w這s闚 jakie 10 cm ma nadal fioletowy, cho ja郾iejszy kolor a reszta si spra豉 ca趾iem
na szcz窷cie po wyschni璚iu nie by這 a tak wida tej r騜nicy, a to co mam na ko鎍闚kach, gdyby by這 ciemniejsze, przypomina這by to co na saszetce
jutro, pojutrze poprawka bo mam drug saszetk.. tym razem koncentracja na ko鎍闚kach
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.