Ciep貫 Br您y - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-10-25, 23:29   #31
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233
Dot.: Ciep貫 Br您y

No coz, trzeba bylo trzymac dluzej to dziadostwo. Mi sie nawet nie chcialo siegac po aparat (pomijajac to, ze nie mialam zbyt wiele czasu - Targi Ksiazki) bo tak malo spektakularny efekt Ogolnie moje wlosy maja jednolity ciemno-brazowy kolor z cieplym polyskiem. Ladny i pewnie do niego wroce, jak nie znajde lepszego koloru szamponetki. Przerzucam sie teraz na Marion Natomiast w innym watku (Brazowowlose) dziewczyna wklejala swoje fotki z brazem l'oreal excellence - oszalalam. Sliczny, cieply kolor. Nie za ciemny, nie za jasny. Idealny. Gdyby nie stan moich wlosow juz bym go miala na glowie
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-25, 23:36   #32
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

ale ja trzyma豉m.. chyba prawie godzin mo瞠 nier闚no rozprowadzi豉m i te ko鎍闚ki tak szybko sp造n窸y, a mo瞠 przy nasadzie by這 cieplej od g這wy i temu bardziej trzyma.. sie oka瞠 jak si b璠zie trzyma這 po poprawce
a mnie teraz nasz這 na pr鏏 100 % kolor, jasny szatyn opalizuj帷y albo g喚boki szatyn.. tylko ten pierwszy to strasznie zimny a ten drugi - mam obawy 瞠 wyjdzie czarny
ehh.. ale najpierw troch odpoczynku dla w這s闚
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-26, 10:28   #33
nathanek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148

Dziewczynki

polecam bardzo te farbe tania ale naprawde jakosciowo lepsza od Loreala i Schwarzkopfa
mam piekne blyszczace wlosy

kolor wychodzi identyczny jak ten podany na pudelku jest piekny naprawde zaryzykowalam gdyz nikt nie zaopiniowal mi tej farby i naprawde szczerze moge polecic
niesety nie wiem jeszcze jak sie bedzie zmywac i jak z jej trwaloscia dam znac w pozniejszym terminie chociaz u mnie to moze byc malo wiarygodne gdyz ja mam farbe polozona na rozjasniane wczesniej wlosy wiec wiadomo , ze z nich zlazi wszystko nawet tak mocny schwarzkopf
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg verona_gorzka_czekolada.jpg (11,3 KB, 838 za豉dowa)
nathanek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-26, 11:14   #34
black_sun
Rozeznanie

na opakowaniu kolor wygl康a naprawd 豉dnie nie wyszed czarny? i to na rozja郾ionych w這sach?
a gdzie to mo積a znale踵, pierwszy raz widz t farb..
Stary 2007-10-26, 11:27   #35
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863
Post Dot.: Ciep貫 Br您y

Cytat:
Napisane przez nathanek Poka wiadomo嗆
Dziewczynki

polecam bardzo te farbe tania ale naprawde jakosciowo lepsza od Loreala i Schwarzkopfa
mam piekne blyszczace wlosy

kolor wychodzi identyczny jak ten podany na pudelku jest piekny naprawde zaryzykowalam gdyz nikt nie zaopiniowal mi tej farby i naprawde szczerze moge polecic
niesety nie wiem jeszcze jak sie bedzie zmywac i jak z jej trwaloscia dam znac w pozniejszym terminie chociaz u mnie to moze byc malo wiarygodne gdyz ja mam farbe polozona na rozjasniane wczesniej wlosy wiec wiadomo , ze z nich zlazi wszystko nawet tak mocny schwarzkopf

OOO co ja widze Kiedys tez znalazlam ta farbe w necie i wydala mi sie fajna,wrzucilam na forum wizaz i nikt nic nie wiedzial o niej.Mowisz ze wyszedl ci braz a nie czarny?? Chcialabym taki braz jak na pude趾u tylko tak sie boje ze wyjda czarne...
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-26, 11:31   #36
julittaa22
Zadomowienie

Smile Dot.: Ciep貫 Br您y

Tu sa te farbki i kosztuja az... 5,47z My郵e ze naprawde moga byc fajne.

http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/verona-m-45.html
Stary 2007-10-26, 11:48   #37
julittaa22
Zadomowienie

Nathanek wklej zdj璚ia jak wygl康aja w這ski po tej farbie bo jestem bardzo ciekawa tego koloru i pewnie nie tylko ja
Stary 2007-10-26, 13:21   #38
nathanek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka wiadomo嗆
OOO co ja widze Kiedys tez znalazlam ta farbe w necie i wydala mi sie fajna,wrzucilam na forum wizaz i nikt nic nie wiedzial o niej.Mowisz ze wyszedl ci braz a nie czarny?? Chcialabym taki braz jak na pude趾u tylko tak sie boje ze wyjda czarne...

Absolutnie nie wyjda czarne moje z natury ktore sa zblizone do czarnego rozjasnily sie do tego koloru i to mnie tez zdziwilo ze wychodzi taki kolor jak na opakowaniu i jak w stopniach koloru wyjsciowego podali na odwrocie.Wiec smialo mozecie probowac .

zaraz wkleje fotki niestety sa robione telefonem ale moze cos bedzie widac.
Stary 2007-10-26, 13:25   #39
nathanek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
na opakowaniu kolor wygl康a naprawd 豉dnie nie wyszed czarny? i to na rozja郾ionych w這sach?
a gdzie to mo積a znale踵, pierwszy raz widz t farb..

tak jak pisalam nie wyjda czarne.

Wiec tak ja mialam blond wlosy pozniej zafarbowalam na jasny braz schwarzkopfa wyszly prawie czarne ale jak juz komus tlumaczylam , ze z blondu zejdzie wszystko i tak tez ten ciemny braz ktory mialbyc jasny zmyl sie do brazu na ten braz nalozylam wlasnie ten czekoladowy i sa piekne

jedyna wada tej farby to taka , ze strasznie mocno smierdzi az szczypie w oczy.
ale efekt koncowy zamierzony i wlosy blyszczace
Stary 2007-10-26, 13:25   #40
julittaa22
Zadomowienie

Czekam na foteczki
Stary 2007-10-26, 13:42   #41
julittaa22
Zadomowienie

A powiedz mi jeszcze zanim wkleisz fotki(zreszta i tak na monitorze jest zawsze troszke inny odcien) czy ten br您 nie wyglada na wlosach tandetnie? Bo wiesz kiedys zrobilam wlosy palona kawa z joanny i wygladal wlasnie tak tandetnie i sztucznie bleee Nie chcialabym zn闚 trafic na taki odcie
Stary 2007-10-27, 22:04   #42
nathanek
Raczkowanie

wstawiam fotki

nie wiem czy jest to tandetny kolor jak dla mnie nie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie007(1).jpg (31,0 KB, 570 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie009(1).jpg (31,4 KB, 471 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie010(1).jpg (26,2 KB, 364 za豉dowa)
Stary 2007-10-27, 22:08   #43
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
wstawiam fotki

Nie jest tandetny Ale przez slaba jakos fotek wyglada na dosc chlodny. Tak czy inaczej uwazam, ze to b.ladny braz
Stary 2007-10-27, 22:18   #44
nika672
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 840

Nathanek ,豉dny kolor i 豉dna fryzurka
Mam podobne odczucie jak Tulipanna i kolor jest ch這dnawy
Te uwazam ,ze to b.豉dny br您

nika672 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-27, 22:22   #45
nathanek
Raczkowanie

Nie jest zimnym kolorem niestety zdjecia przeklamuja gdyz jest w nich duzo niebieskiego odcienia i to spowodowalo, ze wwlosy yszly w chlodnej tonacji ale naprawde sa cieple postaram sie jutro wykonac fotke zwyklym aparatem i przesle jescze raz
Stary 2007-10-27, 22:30   #46
nika672
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 840

proponuje,zebys zrobi豉 w 鈍ietle dziennym

nika672 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-27, 23:39   #47
black_sun
Rozeznanie

豉dny ten br您ik... i faktycznie daleko mu do czerni
ale teraz ja marudz, 瞠 troch za jasny :P
i we tu dog鏚 niezdecydowanej babie :P
Stary 2007-10-28, 07:09   #48
julittaa22
Zadomowienie

Cytat:
wstawiam fotki

Dzieki nathanek rzeczywiscie nie jest czarny tylko ladny brazowy za jakis czas pewnie sie skusze na ta farbke i czekam na focie w 鈍ietle dziennym
Stary 2007-10-28, 10:27   #49
centus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka wiadomo嗆
Dzieki nathanek rzeczywiscie nie jest czarny tylko ladny brazowy za jakis czas pewnie sie skusze na ta farbke i czekam na focie w 鈍ietle dziennym
Ale we嬈ie pod uwag, 瞠 k豉d豉 go na rozja郾ione w這sy. Jak pierwszy raz k豉d豉m na jasne te wysz這 tak 豉dnie na jasny br您, potem niestety ka盥y br您 wychodzi prawie czarno, brzydko. Teraz farbuj tylko na jasny kasztan i wcale nie jest taki jasny. Tak瞠 ta farba wcale mo瞠 nie wyj嗆 tak jasno na ciemnych w這sach. Je瞠li chcecie mie jasne ciep貫 br您y wybierajcie spo鈔鏚 palety kasztan闚, ciemnych blond闚, jasne br您y niestety rzadko wychodz jasne :/
Stary 2007-10-28, 10:46   #50
julittaa22
Zadomowienie

Thumbs up Dot.: Ciep貫 Br您y

Cytat:
Napisane przez centus Poka wiadomo嗆
Ale we嬈ie pod uwag, 瞠 k豉d豉 go na rozja郾ione w這sy. Jak pierwszy raz k豉d豉m na jasne te wysz這 tak 豉dnie na jasny br您, potem niestety ka盥y br您 wychodzi prawie czarno, brzydko. Teraz farbuj tylko na jasny kasztan i wcale nie jest taki jasny. Tak瞠 ta farba wcale mo瞠 nie wyj嗆 tak jasno na ciemnych w這sach. Je瞠li chcecie mie jasne ciep貫 br您y wybierajcie spo鈔鏚 palety kasztan闚, ciemnych blond闚, jasne br您y niestety rzadko wychodz jasne :/

Przeciez przeczytalam ze kladla na rozjasniane w這sy.Ja sama mam teraz jasniutki br您ik wpladajacy w srednio-ciemny blond.A z tego co wiem to wlasnie na rozjasnianych w這sach powinny wyj軼 czarne jesli k豉dziesz braz bo bardzo szybko lapia ciemny barwnik a nathance nie wyszed i dlatego juz mi sie podoba ta fraba
Stary 2007-10-28, 10:56   #51
olcia_mdc
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

uuu widze w koncu watek o moim kochanym kolorze..!

niestety trudno uzyskac taki na moich wloskach..
raz na rudo wychodzily, raz na czarno..: ?ale po wieeeelu probach udalo mi sie ufarbgowac wlosy na cos zblizonego do cieplego brazu..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 142117067a4716676900l.jpg (32,7 KB, 828 za豉dowa)
olcia_mdc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-28, 11:00   #52
julittaa22
Zadomowienie

Thumbs up Dot.: Ciep貫 Br您y

Cytat:
Napisane przez olcia_mdc Poka wiadomo嗆
uuu widze w koncu watek o moim kochanym kolorze..!

niestety trudno uzyskac taki na moich wloskach..
raz na rudo wychodzily, raz na czarno..: ?ale po wieeeelu probach udalo mi sie ufarbgowac wlosy na cos zblizonego do cieplego brazu..

奸iczny masz kolor W sumie to patrze w lusterko i mam prawie taki sam na w這skach tylko chyba jasniejszy troszeczke A jaka farbk robi豉s??
Stary 2007-10-28, 11:24   #53
olcia_mdc
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

z garniera ciemny blad.. :p
wyszedl taki bo przedtem mialam prawie rude wlosy ( ojjj ta zmywajaca sie farba .
olcia_mdc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-29, 09:49   #54
nathanek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez centus Poka wiadomo嗆

dziewczynki nie farbowalam na blondzie moze zle mnie zrozumialyscie, mialam blond i polozylam jasny braz (schwarzkopf) ktory wyszedl czarny prawie, po uplywie 3 tyg.zmyl sie do brazu i na ten braz polozylam ten wlasciwy kolor dlatego tez polecam bo nie wychodzi czarny
Stary 2007-10-29, 21:26   #55
tulipanna.
Zakorzenienie

Czesc dziewczyny

Wybaczcie rzadkie udzielanie sie ostatnio, ale mam duzo materialu na studiach i chwilowo nie wyrabiam z czasem. Nie mam nawet kiedy zuzyc szamponetki Marionu, ktora na mnie czeka Na szczescie we srode wolne, wiec na pewno wrzuce fotki odcienia na dniach. No i oczywiscie w pierwszej kolejnosci - zafarbuje wlosy

Olcia_mdc - ja tez w pierwszej fotce z jasnym cieplym zlocistym brazem, ktory wkleilam jestem pofarbowana ciemnym blondem. Faktycznie ciemne blondy wychodza jak brazy na jasniutkich wlosach. Proponuje wybierac naturalne albo zlociste blondy w celu uzyskania cieplego efektu. Zadnych popielatych

Pozdrawiam zwolenniczki cieplych brazow
Stary 2007-11-06, 08:24   #56
tulipanna.
Zakorzenienie

Coz dziewczyny. Czuje sie zobowiazana odswiezyc watek, bo wlasnie pojawila sie na rynku propozycja, ktora z pewnoscia zainteresuje wszystkie amatorki cieplych brazow. To nowe, 3 odcienie farby brillance mystic:
http://img.interia.pl/kobieta/nimg/O...ic_1854428.jpg

Niestety na moim monitorze kolory sa pewnie przeklamane. Najbadziej podoba mi sie srodkowa propozycja, dwie pozostale wydaja mi sie chlodne, choc u mojego TZ wygladaja na cieple, ale mniej czerwone. Az mi zal, ze tak zniszczylam swoje wlosy, bo chetnie przetestowalabym te kolry Tymczasem musze dzielnie wytrzymac jeszcze conajmniej dwa miesiace. Bede jednak bardzo zadowolona jesli wkleicie swoje fotki i opiszecie, jak te farby sprawdzily sie na waszych wlosach i czy faktycznie wychodza takie cieple

Zgodnie z zapowiedziami, ma nastac moda na cieple barwy. Jestem zdziwiona i niezbyt szczesliwa z tego powodu, bo dobrze mi bylo w tej malo popularnej ostatnio niszy. No ale za to mozemy sobie powiedziec, ze wyprzedzamy trendy.

Przy okazji: jestem po szamponetce Aksamitny Braz Marionu. Nie polecam, wychodzi chlodna. W tej chwili nie mam czasu wrzucic zdjec, ale nawet nie wiem czy pozniej to zrobie, bo nie ma sie czym chwalic. Sprobuje czegos innego
Stary 2007-11-06, 08:56   #57
karolcia_83
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 548

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka wiadomo嗆
Witam
Jestem zwolenniczk br您闚 ka盥ych i ciep造ch i zimnych.
Wklejam zdj璚ie swoich w這s闚 po na這瞠niu teh farby polly brilance kt鏎ej zdjecie jest wstawione.Tak wysz造-a k陰d豉m j na w這sy po rozjasnianiu
Na pocz徠ek odejde od tematu,ale Baniulko masz super 郵iczn fryzurk . Musz obcia w這ski i zastanawia軛 sie jak. Bardzo mi si spodoba豉,tylko nie wiem jak wyt逝maczy fryzjerce ci璚ie. Podpowiesz?

Je瞠li chodzi o br您y, to je uwielbiam. Sama mia豉m ju na g這wie chyba wszystkie odcienie. Dla mnie najlepsz farb do farbowania samemu,bo czasami chodzi豉m do fryzjera okaza si Casting Loreala. Najlepszy pod wzgl璠em koloru,tylko dosy szybko si wyp逝kuje, ale kolor po farbowaniu jest nieziemsko b造szcz帷y, a w這sy po od篡wce do陰czonej do farby spr篹yste, g豉dkie.
Obecnie ju nie farbuje,ale je瞠li kiedy bym zacz窸a, to chyba od tej farbbki.
karolcia_83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-06, 10:24   #58
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

[quote=karolcia_83;5709373]Na pocz徠ek odejde od tematu,ale Baniulko masz super 郵iczn fryzurk . Musz obcia w這ski i zastanawia軛 sie jak. Bardzo mi si spodoba豉,tylko nie wiem jak wyt逝maczy fryzjerce ci璚ie. Podpowiesz?

Karolciu-to nie jest skomplikowane ci璚ie,w這sy s wystopniowane na ca貫j d逝go軼i,najkr鏒sze siegaj oka
Stary 2007-11-06, 10:32   #59
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆
Coz dziewczyny. Czuje sie zobowiazana odswiezyc watek, bo wlasnie pojawila sie na rynku propozycja, ktora z pewnoscia zainteresuje wszystkie amatorki cieplych brazow. To nowe, 3 odcienie farby brillance mystic:
http://img.interia.pl/kobieta/nimg/O...ic_1854428.jpg
ooo...
a mnie si baaaardzo podoba ta pierwsza z lewej, falowane w這ski.. 鈔odkowa wpada mi w bordo fiolet a tego nie chc
i teraz mam k這pot, bo dzi albo jutro mia豉m ju i嗆 kupi farb nutrisse z這ty szatyn, a tu takie co.. mo瞠 poogl康am jeszcze w sklepie i wtedy wymy郵 kiedy farbowa豉m brilliance i by豉m ca趾iem ca趾iem zadowolona wi璚 mo瞠..?

BxGAM niech si wypowie kto kto stosowa

a co do oceny d逝gofalowej szamponetki joanna multi color effect "kawowy br您". kawowego br您u to nie p rzypomina這, 鈍ie穎 po wygl康a這 jak b. ciemny fiolet z farbowanych [rozja郾iane a teraz przyciemniane] w這s闚 dawno znikn掖., naturalne odrosty s jeszcze ciut fioletowawe wi璚 si nie spiera i nie jest br您owe a kawowe
Stary 2007-11-06, 11:19   #60
Blondyneczka17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158

http://www.spem.si/files/852_Brillan...na%20rjava.jpg
http://www.spem.si/files/849_Brillan...no%20rdeca.jpg
http://www.spem.si/files/856_Brillan...dece-rjava.jpg
tutaj te kolorki sa lepiej widoczne Mnie korci pierwszy i ostatni
Blondyneczka17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.