Ciep貫 Br您y - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-11-06, 11:39   #61
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705
Dot.: Ciep貫 Br您y

niestety ju sama sobie znalaz豉m te zdj璚ia.. niestety bo jestem ekhm "napalona" na ten pierwszy tak 瞠 nie wiem jakby wyszed identyczny na moich w這sach.. cuda si nie zdarzaj ale no.. 瞠by chocia podobny i nie czarny
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-06, 13:25   #62
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Zazdroszcze wam mozliwosci eksperymetnowania Naprawde chetnie wrzucilabym ktorys kolor na glowe, ale nie minal nawet miesiac od ostatniego farbowania, a stan moich wlosow pozostawia nadal wiele do zyczenia. Chyba nawet z szamponetek zrezygnuje, bo tez musza miec jakis wplyw.

Moja kolezanka z roku zrobila sobie na swoj cieply szatyn ta farbe:
http://www.☠☠☠☠☠☠.pl/catalog.php?Gro...=3600010014874

wyszedl sliczny intensywny braz z cieplym polyskiem, ktory jest w zaleznosci od swiatla: zlotawo-czerwonawy, brazowawo-pomaranczowo-czerwony...Ale bardzo delikatne te przeblyski. Cos pieknego...Zobacze, jak bedzie sie zachowywal dalej na jej wlosach

Aha, wrzucajcie fotki jak tylko przefarbujecie wloski Czekam na rezultaty i trzymam kciuki.
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-06, 15:47   #63
black_sun
Rozeznanie

no i trudno, kupi豉m ten szlachetny br您 schfarzkopfa brilliance [ten pierwszy, laska z falowanymi].
przyznam 瞠 troch si boj po這篡 to na g這w bo to na pude趾u jest strasznie jasne i rudawe, zdj璚ie z netu daje zupe軟ie inny efekt - z這tego br您u, na pude趾u to jest bardziej rude i ja郾iejsze. mam pewne w徠pliwo軼i, mo瞠 wymieni jedno pude趾o [bo kupi豉m dwa ] na aksamitny br您 czy co tam ciemniejszego jest w brilliance i zmiesza? z drugiej strony to ma w nazwie br您 wiec nie ma prawa wyj嗆 jak rudy blond ale ju sama nie wiem farbowanie jutro, pojutrze.. wi璚 sie nie pali zdaze wymienic jak myslicie?
Stary 2007-11-06, 16:35   #64
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
no i trudno, kupi豉m ten szlachetny br您 schfarzkopfa brilliance [ten pierwszy, laska z falowanymi].
przyznam 瞠 troch si boj po這篡 to na g這w bo to na pude趾u jest strasznie jasne i rudawe, zdj璚ie z netu daje zupe軟ie inny efekt - z這tego br您u, na pude趾u to jest bardziej rude i ja郾iejsze. mam pewne w徠pliwo軼i, mo瞠 wymieni jedno pude趾o [bo kupi豉m dwa ] na aksamitny br您 czy co tam ciemniejszego jest w brilliance i zmiesza? z drugiej strony to ma w nazwie br您 wiec nie ma prawa wyj嗆 jak rudy blond ale ju sama nie wiem farbowanie jutro, pojutrze.. wi璚 sie nie pali zdaze wymienic jak myslicie?
Ja bym nie kombinowala i nie mieszala, ani nie wymieniala pudelka. W nazwie jest braz i jest to kolekcja cieplych brazow. Powinien wyjsc braz z cieplym refleksem - na opakowaniu w swietle moze wygladac rudawo. Przede wszystkim jednak brazy wychodza na wlosach ciemniejsze. Dlatego tym bardziej nie wymienialabym, bo zdaje sie, ze pisalas, ze nie chcesz, zeby wyszly czarne Lepiej, zeby wyszly za jasne i pozniej je przyciemnic, niz schodzic ze zebyt ciemnego koloru. Farbuj wloski i wrzucaj zdjecia w swietle dziennym. Zycze powodzenia Zazdroszcze, ja tez chce

Tak na marginesie - mam straszna ochote zrobic sobie na ciemnym brazie kolor pt. Bursztyn L'oreal Casting - dlatego, ze to bez amoniaku i ponoc nie inwazyjny...Myslicie, ze Casting pogorszy stan moich wlosow? Lepiej sie wstrzymac i poczekac, czy moge to nakladac bez obaw? Niech juz bedzie za dwa miesiace, bo chyba zaczne kolekcjonowac te farby dla samego faktu posiadania i wyobrazania sobie, jak ladnie wyjda na wlosach
Stary 2007-11-06, 16:43   #65
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863
Post Dot.: Ciep貫 Br您y

Cytat:

Tez jestem ciekawa jak wyjdzie ci ten br您ik Wiec jak tylko zrobisz to wklej fotki.Ja strasznie sie boje ze z brazu moze mi wyjsc czarny ze farbuje wloski(swoje brazowe) kolorami blond i jak narazie ciesze sie cieplym jasniutkim brazikiem
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-06, 16:44   #66
black_sun
Rozeznanie

ano czerni nie chc w豉郾ie rudego si nie boj bo chc ciep造 kolor, z這cisty a nie rudy, ale a tak si nie boj
ale zobacz sama w sklepie t farb jaka jest jasna
licz na ten br您 w nazwie 瞠 to jest wi捫帷e i wyjdzie ciemniejsze
jakby wysz這 takie jak na zdj璚iu pude趾a z netu to by豉bym.. zachwycowa ale mam tak mieszank na g這wie 瞠 jakikolwiek "w miar" efekt mnie zadowoli, do perfekcji dojdziemy z czasem

a co do castinga - ja nie polecam koloru nie kojarz za bardzo, ale castinga u篡豉m dwa razy - starej wersji i nowej creme gloss i za ka盥ym razem po farbowaniu tym mia豉m suche sztywne spl徠ane siano kt鏎e potrzebowa這 kilku dni zeby doj嗆 do siebie. mo瞠 to tak tylko na mnie dzia豉, bo ma niez貫 recenzje.. ale nie polecam
ju po farbach typu nutrisse moje w這sy by造 w o niebo lepszym stanie

jak b璠 ju po farbowaniu to postaram si obfoci efekt
Stary 2007-11-06, 16:53   #67
karolcia_83
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 548

Baniulko dzi瘯uj Wydrukuj sobie Twoj fotk i z ni p鎩d do fryza
karolcia_83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-06, 17:32   #68
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
ano czerni nie chc w豉郾ie rudego si nie boj bo chc ciep造 kolor, z這cisty a nie rudy, ale a tak si nie boj
ale zobacz sama w sklepie t farb jaka jest jasna
licz na ten br您 w nazwie 瞠 to jest wi捫帷e i wyjdzie ciemniejsze
jakby wysz這 takie jak na zdj璚iu pude趾a z netu to by豉bym.. zachwycowa ale mam tak mieszank na g這wie 瞠 jakikolwiek "w miar" efekt mnie zadowoli, do perfekcji dojdziemy z czasem

a co do castinga - ja nie polecam koloru nie kojarz za bardzo, ale castinga u篡豉m dwa razy - starej wersji i nowej creme gloss i za ka盥ym razem po farbowaniu tym mia豉m suche sztywne spl徠ane siano kt鏎e potrzebowa這 kilku dni zeby doj嗆 do siebie. mo瞠 to tak tylko na mnie dzia豉, bo ma niez貫 recenzje.. ale nie polecam
ju po farbach typu nutrisse moje w這sy by造 w o niebo lepszym stanie

jak b璠 ju po farbowaniu to postaram si obfoci efekt
Dobrze, obejrze jutro ta farbe. A w jakim sklepie kupowalas w Rossmanie? bo chce wiedziec, gdzie szukac. Hmm, na mnie nutrisse tez super dziala, wiec idac za Twoja rada nie uzyje Castinga i postaram sie wytrzymac jak najdluzej bez farbienia. Pamietam, ze mialam kiedys farbe l'oreala, ktora miala miec suuuuper odzywke...To chyba wlasnie Casting byl. A efekt nie powalil na kolana Koniecznie obfo!
Stary 2007-11-06, 17:35   #69
mogru
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135

Hej br您owow這se ja te testuje ju jaki czas br您y ostatnio wellaton orzech laskowo a z okazji wesela rzuci豉m szamponetke marion orzech laskowy
Teraz rozgladam sie za czym nowym
Chcia豉m wklei zdj璚ia ale ma za du膨 pojemno嗆 i niestety nie znam sie na tym;-((
Stary 2007-11-06, 17:39   #70
paryzanka202
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 239

Ja miesiac temu kupilam farbe garnier ciemny blond i wyszedl mi wlasnie cieply brazik jestem z tego koloru zadowolona.
paryzanka202 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-06, 18:34   #71
black_sun
Rozeznanie

tulipanna. , jak ci tak bardzo pcha to mo瞠 spr鏏uj jakiej saszetki, joanna nie zniszczy豉 mi w這s闚, by造 豉dne mi瘯kie i l郾i帷e [kolor tragedia ale mo瞠 z ja郾iejszych jest co lepszego ]

im d逝瞠j patrz na ten szlachetny br您 na pude趾u tym bardziej jasnym rudym blondem mi si wydaje, wi璚 przestaj patrze i postara si dzi wieczorem zagoni mam do na這瞠nia mi farby
a kupowa豉m w rossmanie [za 14,99, bez promocji, w naturze kosztowa豉 16,99 ale te by豉 ]

trzymajcie kciuki 瞠by wysz這 ciemniej ni mi si w oczach mieni to co na pude趾u
Stary 2007-11-06, 19:00   #72
tulipanna.
Zakorzenienie

Witam nowe wyznawczynie ciep造ch br您闚

Black_sun - obadam w takim razie. Co do szamponetek, owszem bawie sie. Ale umowmy sie nie uzyskam takiej glebi koloru, takiego polysku, takiegob efektu...Mam nauczke za swoje glupawe eksperymenty Trudno, postaram sie wytrzymac jak najdluzej. Przypalone, oklapniete wlosy i tak nie wygladalyby ladnie nawet w najpiekniejszym kolorze Wlasnie chyba czas je troche wycieniowac, zeby nabraly zycia i szybciej wracaly do siebie...
Stary 2007-11-06, 19:10   #73
black_sun
Rozeznanie

no tutaj si musz zgodzi, 瘸dna szamponetka nie da takiego koloru jak porz康na farba
ja mia豉m/mam problem ze zniszczonymi w這sami, ju miesi帷 temu my郵a豉m 瞠 to ostatnia chwila 瞠by i軼 do fryzjera i podci望, ale postanowi豉m rzuci wreszcie blond w choler i wr鏂i do ukochanych ciemnych.. dlatego teraz chodz tylko w spi皻ych bo ko鎍闚ki popalone i wygl康a to koszmarnie... ale podetn jak sko鎍z etap w瞠rania farby w te moje rozja郾ione w這sy.. ale musz przyzna 瞠 i tak ufarbowane na ciemniejszy kolor wygl康aj o niebo lepiej ni gdy by造 jeszcze blondem.. chyba 瞠 to kilka farb tak je zregenerowa這
Stary 2007-11-06, 19:45   #74
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
no tutaj si musz zgodzi, 瘸dna szamponetka nie da takiego koloru jak porz康na farba
ja mia豉m/mam problem ze zniszczonymi w這sami, ju miesi帷 temu my郵a豉m 瞠 to ostatnia chwila 瞠by i軼 do fryzjera i podci望, ale postanowi豉m rzuci wreszcie blond w choler i wr鏂i do ukochanych ciemnych.. dlatego teraz chodz tylko w spi皻ych bo ko鎍闚ki popalone i wygl康a to koszmarnie... ale podetn jak sko鎍z etap w瞠rania farby w te moje rozja郾ione w這sy.. ale musz przyzna 瞠 i tak ufarbowane na ciemniejszy kolor wygl康aj o niebo lepiej ni gdy by造 jeszcze blondem.. chyba 瞠 to kilka farb tak je zregenerowa這
Skad ja to znam - tez staram sie chodzic w spietych. Ale akurat dlatego, ze wyrownalam wlosy jakis czas temu, kiedy spalilam koncowki i mam wyjatkowo nieefektowna fryzure. Nie uklada sie. Tzn.mialam, bo wlasnie wrocilam z zamachu nozyczkowego na wlosy. Nie zeszlam z dlugosci ale dosc mocno pocieniowalam, jutro po umyciu poprawki Na szczescie mam krecone, dlatego moge sama sie tak bawic. No i tez zniszczylam wlosy rozjasnianiem W pewnym momencie wrocilam spowrotem do bardzo ciemnego brazu i tez odnioslam wrazenie, ze wlosy od razu lepiej wygladaja. Taki ich urok - z jasnych ciezko jest wydobyc blask.
Stary 2007-11-06, 19:49   #75
Iam
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 680

ciep貫 br您y s 郵iczne.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 94766fashiongalleryaleszw0.jpg (59,5 KB, 597 za豉dowa)
Iam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-06, 20:07   #76
aniraka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 329

Witam
za這篡豉m na metamorfozach w徠ek i w豉郾ie dziewczyny doradzi造 mi ciep造 br您 ale my郵 p鏦i co nad jak捷 szamponetk...kt鏎a mimo wszystko dobrze zejdzie, bo nie wiem, jak w tym br您ie b璠 wygl康a豉? Poradzicie co?

Daje moim w這som 2 lata, na to, 瞠by ZNOWU by造 d逝gie...wszystkim "zapuszczalskim" 篡cz pi瘯nych, d逝gich w這s闚 damy rad
aniraka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-06, 21:09   #77
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniraka Poka wiadomo嗆
Witam
za這篡豉m na metamorfozach w徠ek i w豉郾ie dziewczyny doradzi造 mi ciep造 br您 ale my郵 p鏦i co nad jak捷 szamponetk...kt鏎a mimo wszystko dobrze zejdzie, bo nie wiem, jak w tym br您ie b璠 wygl康a豉? Poradzicie co?
Witaj! Zerknelam na ten watek z metamorfoz. Moim zdaniem, jesli chcesz osiagnac braz na swoich wlosach najlepiej by bylo, gdybys siegnela po ciemny blond np. l'oreala albo poszukala w garnier 100% color. Najlepiej zlocisty albo naturalny blond, bron boze popielaty. Wtedy powinien wyjsc Ci cieply odcien. Ale zeby miec pewnosc, jakiego koloru uzyc weszlabym na Twoim miejscu w watek "jakim jestem typem kolorystycznym" i poprosila Tapcie o analize. Wtedy bedziesz pewna w jakich barwach bedzie Ci dobrze. Co do szamponetek ja szczegolnie polecam te firmy Marion. Sa nieinwazyjne, nie niszcza wlosow, splukuja sie. Jest tam czekoladowy braz, ale kurcze nie wiem czy na Twoich wlosach nie wyjdzie czarny Poszukalabym jakiegos jasnego brazu. Natomiast jesli chodzi o farby szatyny i inne brazy odpadaja, bo bedziesz ciemno brazowa/czarna, a nie jestem przekonana, czy taki kolor bedzie Ci pasowal.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808&page=23 ten watek mam na mysli
Stary 2007-11-06, 21:12   #78
kiiiciiia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 336

hej chcialam do was do陰czy chociarz dzisiaj jeszcze nie ciesze sie br您owiutkim kolorkiem ale jutro mam taki zamiar tylko mam pytanie... u篡wa豉 kt鏎a z was kiedys fabry palette z serii RADIANCE nr GK5 ol郾iewaj帷y br您 xD ?
ehh poniewaz zaszala豉m i z mojego pieknego naturalnego br您u na czubku g這wy zrobilam sobie rude w這ski a pod spodem czarne(koszmar... jak to teraz rozja郾ic...)... je郵i ktora z was sie zna i moglaby mi doradzic czy ta farba mi pomoze... prosze o szybka odpowiedz... chcem znowu miec piekne br您owe w這ski i z tymi ryudymi nie bylo by problemu ale co kolwiek robie czarne zostaja i za nic nie chce poja郾ie... jak my郵icie ta farba pomoze;(?
kiiiciiia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-06, 21:57   #79
aniraka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆
Witaj! Zerknelam na ten watek z metamorfoz. Moim zdaniem, jesli chcesz osiagnac braz na swoich wlosach najlepiej by bylo, gdybys siegnela po ciemny blond np. l'oreala albo poszukala w garnier 100% color. Najlepiej zlocisty albo naturalny blond, bron boze popielaty. Wtedy powinien wyjsc Ci cieply odcien. Ale zeby miec pewnosc, jakiego koloru uzyc weszlabym na Twoim miejscu w watek "jakim jestem typem kolorystycznym" i poprosila Tapcie o analize. Wtedy bedziesz pewna w jakich barwach bedzie Ci dobrze. Co do szamponetek ja szczegolnie polecam te firmy Marion. Sa nieinwazyjne, nie niszcza wlosow, splukuja sie. Jest tam czekoladowy braz, ale kurcze nie wiem czy na Twoich wlosach nie wyjdzie czarny Poszukalabym jakiegos jasnego brazu. Natomiast jesli chodzi o farby szatyny i inne brazy odpadaja, bo bedziesz ciemno brazowa/czarna, a nie jestem przekonana, czy taki kolor bedzie Ci pasowal.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808&page=23 ten watek mam na mysli

dzi瘯i za oddzew...jeszcze mam problem z mam kt鏎a zabrania farbowania ehhh, twierdzi, 瞠 szamponetka si nie zmyje...ta jasne

Daje moim w這som 2 lata, na to, 瞠by ZNOWU by造 d逝gie...wszystkim "zapuszczalskim" 篡cz pi瘯nych, d逝gich w這s闚 damy rad
Stary 2007-11-07, 01:02   #80
black_sun
Rozeznanie

no i jestem ufarbiona tym nowym brilliance
jak na這篡豉m farb i min窸o pierwsze par minut by豉m za豉mana bo wygl康a這 na to 瞠 zamieniam sie w marchewk
na szcz窷cie tak si nie sta這..
kolor jest ca趾iem ok. tzn za bardzo wpada w bordo do tego na opakowaniu jest najbardizej zbli穎ny u nasady [zrozumia貫, wszak mam r騜ne farby dalej ]. tak naprawd pooceniam jutro w dziennym 鈍ietle.
jedno co mog teraz powiedzie - w這ski po farbie baaaardzo dobrze si czuj przy sp逝kiwaniu mi瘯kie, ma這 spl徠ane..
a od篡wka do farby? cud mi鏚 po prostu boska
postaram si o jakie fotki jutro a teraz spa w nowej fryzurze
Stary 2007-11-07, 07:10   #81
julittaa22
Zadomowienie

Cytat:
jak na這篡豉m farb i min窸o pierwsze par minut by豉m za豉mana bo wygl康a這 na to 瞠 zamieniam sie w marchewk
kolor jest ca趾iem ok. tzn za bardzo wpada w bordo do tego na opakowaniu jest najbardizej zbli穎ny u nasady [zrozumia貫, wszak mam r騜ne farby dalej ]. tak naprawd pooceniam jutro w dziennym 鈍ietle.
jedno co mog teraz powiedzie - w這ski po farbie baaaardzo dobrze si czuj przy sp逝kiwaniu mi瘯kie, ma這 spl徠ane..

To czekamy na foteczki black_sun
Stary 2007-11-07, 08:28   #82
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
bardzo czekamy musisz tak kusic tym dobrym stanem wlosow? moje loki tego nie zniosa teraz
Stary 2007-11-07, 09:59   #83
black_sun
Rozeznanie

co ja mam zmieni w aparacie 瞠by zdj璚ia wychodzi造 jako tako prawdziwie?
zrobi豉m ich kilkana軼ie, te dwa s najmniej zielonkawe [bo zielonej po鈍iaty ju na bank nie mam] ale kolor na zdj璚iach jest strasznie jasny
wysz造 naprawd do嗆 jasne, na bank nie czarny ani nawet ciemny br您 ale nie a tak jasne jak to wida na zdj璚iach..
og馧em kolor niezbyt podobny do tego na opakowaniu bo jakby by to ta ciep這嗆 wpada豉by w mied a u mnie wpada troch w bordo/kasztan to mi tak si 鈔ednio podoba.. ale trudno
powtarzam 瞠 farbka wr璚z piel璕nuje
no, to id umy pierwszy raz, oby co zosta這 z koloru
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (65,7 KB, 287 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (71,6 KB, 483 za豉dowa)
Stary 2007-11-07, 10:23   #84
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
co ja mam zmieni w aparacie 瞠by zdj璚ia wychodzi造 jako tako prawdziwie?
zrobi豉m ich kilkana軼ie, te dwa s najmniej zielonkawe [bo zielonej po鈍iaty ju na bank nie mam] ale kolor na zdj璚iach jest strasznie jasny
wysz造 naprawd do嗆 jasne, na bank nie czarny ani nawet ciemny br您 ale nie a tak jasne jak to wida na zdj璚iach..
og馧em kolor niezbyt podobny do tego na opakowaniu bo jakby by to ta ciep這嗆 wpada豉by w mied a u mnie wpada troch w bordo/kasztan to mi tak si 鈔ednio podoba.. ale trudno
powtarzam 瞠 farbka wr璚z piel璕nuje
no, to id umy pierwszy raz, oby co zosta這 z koloru
Wylaczyc lampe blyskowa. Stanac w swietle dziennym. Sprobowac zrobic zwykle zdjecie i zdjecie makro. Kolor jest bardzo ladny Faktycznie wyszly jasne, ale wcale nie takie jasniutkie Kusisz mnie strasznie ta "pielegnujaca farba"
Stary 2007-11-07, 10:24   #85
julittaa22
Zadomowienie

Mi sie podoba Naprawde cieply jasny br您.A jaki mialas kolor wyjsciowy??
Stary 2007-11-07, 10:41   #86
black_sun
Rozeznanie

robi豉m przy oknie, bez lampy b造skowej chyba w oczach a tak mi si nie chrzani 瞠by a taka r騜nica by豉?
tak czy siak z r瘯 na sercu m闚i, 瞠 wysz這 ciemniej. mo瞠 kwestia tego co tam mia豉m wcze郾iej?
k豉d豉m na w這sy R荅NE by blond kt鏎y pr鏏owa豉m zakry: casting blond 700, potem belle color jasny szatyn a potem dla wyr闚nania i zbicia zieleni szamponetka joanna kawowy br您 [fiolet czyli ]. zasadniczo u nasady odcie fioletowawy, ko鎍e b. 豉dne by造 bo jasny ciep造 z這tawy br您, ale za jasny. no i nier闚no by這 wi璚 musia豉m ju farb k豉嗆 bo jak tu wyj嗆 do ludzi
im d逝瞠j patrz tym bardiej mi si podoba.. kolor jest taki g喚boki i intensywny.. jako tako r闚no mi wysz這, ba豉m si 瞠 b璠zie gorzej spod spodu wychodz mi troch z這te nitki jeszcze po blondzie wi璚 efekt jest naprawd ciekawy
nie wiem tylko czy dobrze mi w A tak ciep造m kolorze.. zrobi makija i si przekonam bo bez makija簑 to chyba w ka盥ym 幢e

wiem 瞠 kusz.. ale farba naprawd delikatna choc mama narzeka豉 przy nak豉daniu 瞠 wydziela toksyczne opary bo j w oczy szczypa豉
i od篡wka boska.. mam jeszcze jedn tubk

rozpisa豉m sie
Stary 2007-11-07, 10:49   #87
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
robi豉m przy oknie, bez lampy b造skowej chyba w oczach a tak mi si nie chrzani 瞠by a taka r騜nica by豉?
tak czy siak z r瘯 na sercu m闚i, 瞠 wysz這 ciemniej. mo瞠 kwestia tego co tam mia豉m wcze郾iej?
k豉d豉m na w這sy R荅NE by blond kt鏎y pr鏏owa豉m zakry: casting blond 700, potem belle color jasny szatyn a potem dla wyr闚nania i zbicia zieleni szamponetka joanna kawowy br您 [fiolet czyli ]. zasadniczo u nasady odcie fioletowawy, ko鎍e b. 豉dne by造 bo jasny ciep造 z這tawy br您, ale za jasny. no i nier闚no by這 wi璚 musia豉m ju farb k豉嗆 bo jak tu wyj嗆 do ludzi
im d逝瞠j patrz tym bardiej mi si podoba.. kolor jest taki g喚boki i intensywny.. jako tako r闚no mi wysz這, ba豉m si 瞠 b璠zie gorzej spod spodu wychodz mi troch z這te nitki jeszcze po blondzie wi璚 efekt jest naprawd ciekawy
nie wiem tylko czy dobrze mi w A tak ciep造m kolorze.. zrobi makija i si przekonam bo bez makija簑 to chyba w ka盥ym 幢e

wiem 瞠 kusz.. ale farba naprawd delikatna choc mama narzeka豉 przy nak豉daniu 瞠 wydziela toksyczne opary bo j w oczy szczypa豉
i od篡wka boska.. mam jeszcze jedn tubk

rozpisa豉m sie
Bardzo dobrze, ze sie rozpisalas Wierze. Tez ciezko bylo mi uchwycic kolor wlosow tak, zeby sie zgadzal idealnie z tym, co jest. Zdjecia zawsze przeklamuja kolory.Niedawno robilam sobie fotki do analizy kolorystycznej - potrzebny byl odcien skory. Po zrobieniu zdjec probowalam znalezc podobienstwa pomiedzy moim naturalnym, cieplym odcieniem, a rozowosciach, ktore wyszly na fotkach... Czytalam troche opinii o Brillance i duzo osob ma podobne wrazenie, jak Ty, ze nie niszczy, a wrecz pielegnuje. W takim razie moze skusze sie za miesiac. Na razie postaram sie byc nieugieta, a kolory pojde obejrzec bez pieniedzy Twoja opinia przekonuje mnie o tyle, ze moje wlosy rowniez swietnie reaguja na nutrisse, o ktorej pisalas Nie wiem, jak u Ciebie z l'orealem, ale z moimi wlosami niespecjalnie sie lubi Zwieksza sie liczba odcieni wartych grzechu...Oszaleje, jak juz bede musiala wybrac
Stary 2007-11-07, 10:53   #88
black_sun
Rozeznanie

ja si boj 瞠 wy造siej bo w ostatnim czasie troch tych farb by這 mam nadziej 瞠 to co teraz mam nei spierze si a tak szybko.. i 瞠 poczekam chocia z 3 tygodnie przed nast瘼nym farbowaniem
a loreal? u篡wa豉m, bo si nas逝cha豉m od fryzjer闚 瞠 to najnajnajlepsze drogeryjne farby. dobra to w nich jest od篡wka chyba tylko poza tym 瞠 kolory wychodzi造 mi inne i szybko znika造 to w這sy takie sobie a casting to porazka do kwadratu :/ wi璚 chyba nasze w這sy lubi podobne farby :P
a chodzenie po drogeriach BEZ pieni璠zy te ju praktykuj bo bym zbankrutowa豉 ju dawno
Stary 2007-11-07, 18:00   #89
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
ja si boj 瞠 wy造siej bo w ostatnim czasie troch tych farb by這 mam nadziej 瞠 to co teraz mam nei spierze si a tak szybko.. i 瞠 poczekam chocia z 3 tygodnie przed nast瘼nym farbowaniem
a loreal? u篡wa豉m, bo si nas逝cha豉m od fryzjer闚 瞠 to najnajnajlepsze drogeryjne farby. dobra to w nich jest od篡wka chyba tylko poza tym 瞠 kolory wychodzi造 mi inne i szybko znika造 to w這sy takie sobie a casting to porazka do kwadratu :/ wi璚 chyba nasze w這sy lubi podobne farby :P
a chodzenie po drogeriach BEZ pieni璠zy te ju praktykuj bo bym zbankrutowa豉 ju dawno
Pociesze Cie - dziewczyny pisaly w recenzjach ze przy codziennym myciu ta farba utrzymuje sie okolo miesiaca, wiec powinno byc okej Zdecydowanie lubimy podobne farby Aczkolwiek mam dylemat co do L'oreal excellence - br您. Dlatego, ze widzialam zdjecie jednej z wizazanek, ktora miala idealny dla mnie, cieply brazowy kolor. Niestety z doswiadczenia wiem, ze te genialne drogie L'oreal najbardziej niszcza mi wlosy, wiec tym bardziej musze poczekac przed farbowaniem Natomiast bylam w Carrefourze (bez pieniedzy) i ogladalam Brillance, te nowe. Srodkowy kolor, ktory spodobal mi sie najbardziej na zdjeciu wyglada na zywo czerwono, w ogole nie fioletowo i to mi sie podoba, chociaz mam wrazenie, ze moze wyjsc prawie czarny i raczej nie bede ryzykowac. Natomiast ostatni, ktory z kolei wpadl w oko TZowi wydaje mi sie jasny. Mam czarne brwi i nie moge miec jasnych brazow bo wygladam nienaturalnie, moze to byc minimum br您ik. Takze nie jestem przekonana czy bede ta farbe wyprobowywac, ale to dobrze, bo by mnie kusilo, a tak moze uda mi sie jeszcze troche regenerowac te wlosy
Stary 2007-11-07, 21:04   #90
aniraka
Raczkowanie

a jak s康zicie..co wyjdzie mi, jak potraktuje w這sy joann multi color naturalny blond? http://www.kosmetykisklep.pl/sklep/i...cturers_id=197 do嗆 ciemne, jak na blond mi si wydaje...

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.