Ciep貫 Br您y - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-11-07, 21:18   #91
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863
Post Dot.: Ciep貫 Br您y

Cytat:
Napisane przez aniraka Poka wiadomo嗆
a jak s康zicie..co wyjdzie mi, jak potraktuje w這sy joann multi color naturalny blond? http://www.kosmetykisklep.pl/sklep/i...cturers_id=197 do嗆 ciemne, jak na blond mi si wydaje...

Ja robilam tym kolorem zar闚no farba jak i szamponetka.Wychodzi jasny braz bardzo ladny kolor
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-07, 21:30   #92
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854
Dot.: Ciep貫 Br您y

ja robilam szatynem z garniera, myslalam ze bedzie typowo zimny, opakowanie tez tak wskazywalo. ale mam to:
i bardzo sie cieszeto jest cieple no nie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ascstf.JPG (113,0 KB, 672 za豉dowa)
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-07, 21:45   #93
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

kosmita77.... ten kolor jest fantastyczny, tak na 鈔odku.. ko鎍闚ki ciemne ale CHYBA gdzie czyta豉m 瞠 pozbywasz si czerni i to dlatego one ciemniejsze?
jaka to farba? nutrisse czy belle color? bo z nutrisse nie widzia豉m samego szatyna, w belle color jest
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-07, 22:51   #94
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka wiadomo嗆
ja robilam szatynem z garniera, myslalam ze bedzie typowo zimny, opakowanie tez tak wskazywalo. ale mam to:
Mnie tez sie bardzo podoba! Jest piekny. Oczywiscie, cieply Koniecznie napisz co za farba to byla dokladnie
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-08, 08:46   #95
aniraka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 329

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆
Witaj! Zerknelam na ten watek z metamorfoz. Moim zdaniem, jesli chcesz osiagnac braz na swoich wlosach najlepiej by bylo, gdybys siegnela po ciemny blond np. l'oreala albo poszukala w garnier 100% color. Najlepiej zlocisty albo naturalny blond, bron boze popielaty. Wtedy powinien wyjsc Ci cieply odcien. Ale zeby miec pewnosc, jakiego koloru uzyc weszlabym na Twoim miejscu w watek "jakim jestem typem kolorystycznym" i poprosila Tapcie o analize. Wtedy bedziesz pewna w jakich barwach bedzie Ci dobrze. Co do szamponetek ja szczegolnie polecam te firmy Marion. Sa nieinwazyjne, nie niszcza wlosow, splukuja sie. Jest tam czekoladowy braz, ale kurcze nie wiem czy na Twoich wlosach nie wyjdzie czarny Poszukalabym jakiegos jasnego brazu. Natomiast jesli chodzi o farby szatyny i inne brazy odpadaja, bo bedziesz ciemno brazowa/czarna, a nie jestem przekonana, czy taki kolor bedzie Ci pasowal.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808&page=23 ten watek mam na mysli
wysz這, 瞠 jestem wiosna ;p
jaki kolor wyjdzie mi, po tej joannie multi color co wcze郾iej ju pisa豉m jak s康zicie?

Daje moim w這som 2 lata, na to, 瞠by ZNOWU by造 d逝gie...wszystkim "zapuszczalskim" 篡cz pi瘯nych, d逝gich w這s闚 damy rad
aniraka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-08, 09:04   #96
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
wysz這, 瞠 jestem wiosna ;p
jaki kolor wyjdzie mi, po tej joannie multi color co wcze郾iej ju pisa豉m jak s康zicie?
W takim razie cieple barwy beda dla Ciebie idealne - byle nie za ciemne, bo masz delikatny typ urody Moja siostra rowniez jest wiosna i nie wyobrazam jej sobie w ciemnym kolorze. Moim zdaniem ta szamponetka moze wyjsc odrobine za jasna, ale przyciemni Ci wlosy. Sprobowalabym - to tylko 4-8 myc Pozniej poszukam fajnych szamponow czy farb w kolorze ciemnego cieplego blondu i Ci powklejam - farbowalam w wakacje, wiec cos bede w stanie doradzic
Stary 2007-11-08, 09:30   #97
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
kosmita77.... ten kolor jest fantastyczny, tak na 鈔odku.. ko鎍闚ki ciemne ale CHYBA gdzie czyta豉m 瞠 pozbywasz si czerni i to dlatego one ciemniejsze?
jaka to farba? nutrisse czy belle color? bo z nutrisse nie widzia豉m samego szatyna, w belle color jest
dziekuje mnie tez sie bardzo podoba to jest ganier belle color szatyn. pierwszy raz nim zrobilam. wlosy byly wczesniej 3 razy robione belle color ciemny szatyn - byl nawet ladny, ale zbyt czarny. czerni sie nie pozbywam, ale za to pozbywam sie brazu z palette, niech Was reka Boska broni przed tym szamponem... nigdy mi sie nie zmyje do konca, dlatego chce odnosic i go sciac... wyszedl wlasnie jak widac... kazdy mysli ze to czarny!
Cytat:
Mnie tez sie bardzo podoba! Jest piekny. Oczywiscie, cieply Koniecznie napisz co za farba to byla dokladnie
dziekujeinformacje masz wyzej
Stary 2007-11-08, 11:41   #98
black_sun
Rozeznanie

a ja wam powiem, 瞠 ten m鎩 szlachetny br您 z brilliance kt鏎y najpierw wyszed paskudnie bordowy, po drugim myciu zaczyna gubi ten bordowy odcie, kt鏎y strasznie mi si nie podoba.. i zaczyna wygl康a naprawd 豉dnie.. jak do ko鎍a przejdzie ta bordowo嗆 to kolorek b璠zie extra.. bo przez to bordo wygl康a bardzo nienaturalnie
Stary 2007-11-08, 14:40   #99
elliz76
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

[quote=kosmita77;5725089]ja robilam szatynem z garniera, myslalam ze bedzie typowo zimny, opakowanie tez tak wskazywalo. ale mam to:
i bardzo sie cieszeto jest cieple no nie?[/quote

faktycznie sliczny...na fotce wyszedl taki troche pod fiolet.W kazdym badz razie na moim ekranietaki ciemny on jest,z taka poswiata?
Powiadasz,ze to szatyn zwykly?Kurcze nigdy bym nie przypuszczala,ze tak ciemne wychodza te kolorki.Kiedys katowalam swoje wlosy z regoly ciemna czekolada lub ciemnym kasztanem i fakt wychodzilo dosc ciemno,ale jak patrzylam na szatyny to wydawaly mi sie na tych wloskach sztucznych w sklepie takie zielonkawe

Powiedzcie mi moje drogie czy taki kolorek bedzie tez dla mnie wskazany?Wyjdzie mi na takich wyjalowionych wloskach po rozjasnianiu?Czy najpierw lepiej dac jakis podklad z tego typu i dopiero ten?Wiem,ze strasznie bedzie schodzilo na poczatku.Teraz mialam robiona pigmentacje wlasnie na spodzie z mieszanki ciemnej gorzkiej czekolady z czarnym i teraz po 3 miesiacach mam taki ciemny karmelkowy odcien...w slocu troche rudawy i mnie wkurza ta rudoscKurcze szkoda mi troche tych moich blondow,ale jakos tak ostatnio ciagle sie ogladam za glowami wlasnie w kolorkach brazu i tak mnie cos kreci by znow wrocic do takiego koloru wloskow.Sama juz nie wiem.Doradzcie,co?Czekam jeszcze na ocene typu urody z watku,ktory byl tu podany,bo ja taki troche mieszaniec jestem chyba

Pozdrawiam

EDYT:a i zapomnialam...mam teraz z 4 cm odrost.Jak to zrobic by wyszlo w miare rowno?Hmm...troche sie boje,ze wyjde laciato

Ponizej wstawiam jeszcze moj opis typu urody od Tapci.Moze cos Wam to jeszcze podpowie

Tw鎩 naturalny typ urody z pewnoscia jest ch這dny:
-opalam sie dosc szybko i zlotawo-brazowy odcien jednak taki jakbym byla przykurzona.

-szaro-zielone,wystepuja drobne plamki.Oprawa dosc ciemna,zdecydowana.rzesy i brwi z odcieniem szarawym.

-cera dosc blada...czasem az jasnobezowo-biala...ziemista

- ciemna bladynka z popielaty odcieniem.Inni twierdza, ze jasna szatynka.
ANALIZA:
Prawie 80% Polek i Polak闚 jest typem kolorystycznym lato. Kobiety o tym typie urody najszesciej farbuj w這sy.
Wszystko wskazuje na to 瞠 Ty r闚nie nalezysz do tego typu i wszystko by sie zgadza這 gdyby nie to 瞠 lubisz nosic barwy, kt鏎e sa przeznaczone dla zimy.
ALE:

Odr霩niamy dwie domiany zimy:
- kr鏊ewne sniezke- z czarnymi w這sami, bia豉 sk鏎 i czerwonymi ustami, kt鏎a sie w og鏊e nie opala i...
- zime po逝dniow - kt鏎a szybko sie opala, ma ciemna oliwkowa sk鏎e i czarne badz ciemno-brazowe/czekoladowe w這sy.

Tw鎩 opis (nawet po czesci) do zadnej z tych odmian nie pasuje.

Mozemy r闚niez podejrzewa ze jestes typem mieszanym lato-zima ale opis Twojej urody klarownie przedstawia cechy urody lata.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1742 kadr sama ja_glowa.jpg (86,8 KB, 110 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 10001133470_45605_gal_b.jpg (20,6 KB, 90 za豉dowa)

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76

Edytowane przez elliz76
Czas edycji: 2007-11-08 o 15:15
elliz76 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-08, 15:24   #100
aniraka
Raczkowanie

Cytat:
W takim razie cieple barwy beda dla Ciebie idealne - byle nie za ciemne, bo masz delikatny typ urody Moja siostra rowniez jest wiosna i nie wyobrazam jej sobie w ciemnym kolorze. Moim zdaniem ta szamponetka moze wyjsc odrobine za jasna, ale przyciemni Ci wlosy. Sprobowalabym - to tylko 4-8 myc Pozniej poszukam fajnych szamponow czy farb w kolorze ciemnego cieplego blondu i Ci powklejam - farbowalam w wakacje, wiec cos bede w stanie doradzic
by豉bym Ci bardzo wdzi璚zna

Daje moim w這som 2 lata, na to, 瞠by ZNOWU by造 d逝gie...wszystkim "zapuszczalskim" 篡cz pi瘯nych, d逝gich w這s闚 damy rad
Stary 2007-11-08, 15:28   #101
elliz76
Raczkowanie

A jak myslicie...jaki ona ma kolor polozony na wloskach?pomija jac oczywiscie pasemka
Pasowaloby mi cos takiego?
Doradzcie i nie wywalajcie mnie z tego watku tylko dlatego,ze jestem blondynka...dobrze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg karmelek z pasemkami2.jpg (58,6 KB, 218 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg KARMELEK Z PASEMKAMI.jpg (66,1 KB, 310 za豉dowa)

Stary 2007-11-08, 16:06   #102
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elliz76 Poka wiadomo嗆
A jak myslicie...jaki ona ma kolor polozony na wloskach?pomija jac oczywiscie pasemka
Pasowaloby mi cos takiego?
Doradzcie i nie wywalajcie mnie z tego watku tylko dlatego,ze jestem blondynka...dobrze
Przeczytalam Twoja analize kolorystyczna. Ze wzgledu na blond nikt Cie stad nie wyrzuci, ale ze wzgledu na to, ze jestes typem chlodnym - moze sie zdarzyc A tak powaznie: jestes typem lata. Nie pasuja do Ciebie cieple kolory. Powinnas wiec szukac blondow jak i brazow w popielatych, szarawych odcieniach. Przy nich Twoja uroda w pelni rozkwitnie byl watek pt. Zimny br您 czy zimne br您y. Poszukaj i pomysl o tym
Stary 2007-11-08, 19:05   #103
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
faktycznie sliczny...na fotce wyszedl taki troche pod fiolet.W kazdym badz razie na moim ekranietaki ciemny on jest,z taka poswiata?
Powiadasz,ze to szatyn zwykly?Kurcze nigdy bym nie przypuszczala,ze tak ciemne wychodza te kolorki.Kiedys katowalam swoje wlosy z regoly ciemna czekolada lub ciemnym kasztanem i fakt wychodzilo dosc ciemno,ale jak patrzylam na szatyny to wydawaly mi sie na tych wloskach sztucznych w sklepie takie zielonkawe
dziekuje kolor w ogole nie podchodzi pod fiolet ani pod zielen ekran Ci szwankuje jest ciemny z brazowa poswiata (brazowa, nie ruda i nie czerwona). tez sie zdziwilam ze ten kolor tak mocno wzial i z odcieniem ladnym, ale nie mial innego wyjscia - byl kladziony na ciemny szatyn tylko odrosty byly moje - szary braz.
Stary 2007-11-08, 19:37   #104
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje kolor w ogole nie podchodzi pod fiolet ani pod zielen ekran Ci szwankuje jest ciemny z brazowa poswiata (brazowa, nie ruda i nie czerwona). tez sie zdziwilam ze ten kolor tak mocno wzial i z odcieniem ladnym, ale nie mial innego wyjscia - byl kladziony na ciemny szatyn tylko odrosty byly moje - szary braz.
To dowodzi jednej rzeczy - 瞠 garnier faktycznie robi 鈍ietne farby. Szczerze m闚i帷 to jedyna marka, kt鏎 do tej pory nie by豉m rozczarowana. Uwielbiam belle color i 100% color, chociaz 100% color wychodza za ciemne jak na moje skromne upodobania. Ale mimo wszystko: wlosy sie nie niszcza, pieknie lsnia, kolor bardzo dlugo trzyma. No i zawsze wychodzi zywy i piekny. A nutrisse i ich trwalosc to w ogole bajka - 1,5 miesiaca przy codziennym myciu i oczywiscie chronieniu koloru odpowiednimi specyfikami. Na dodatek jak na tak trwala farbe wlosy sa po niej w swietnym stanie i lsnia jak dzikie. Szkoda tylko, ze paleta kolorow jest tak uboga. Ostatnio doradzalam kumpeli farbe garniera, razem wybralysmy odcien i tez jest zachwycona. Hmmm.
Stary 2007-11-09, 01:06   #105
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Cytat:
Masz przepi瘯ne w這sy! czy na pocz徠ku ten br您 nie wyszed Ci zbyt czarny? Co to jest za odcie? (zwyk造 br您? czekolada?) i kt鏎 konkretnie farb Garniera robi豉? Gratuluje w這s闚, naprawd
Stary 2007-11-09, 13:25   #106
black_sun
Rozeznanie

a tak w og鏊e to co s康zicie o farbach pallete deluxe seria golden browns czy jako tak?
篡cie i to forum nauczy這 mnie 瞠 pallette to chodz帷y zab鎩ca w這s闚, 瞠 ka盥y kolor poni瞠j jasnego blondu wychodzi czarno i w og鏊e niszczy w這sy i nic potem poza 軼i璚iem nie pozostaje..

ale.. kolory na pude趾ach wygl康aj BOSKO a recenzje na KWC ma ca趾iem niez貫..

boj si kupi t farb, ale kolory mnie kusz
Stary 2007-11-09, 13:27   #107
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863
Post Dot.: Ciep貫 Br您y

Ja bym nie ryzykowa豉 z ta farba bo gdzies na forum czytalam ze rowniez wychodzi czarna a kolory na pude趾u sa ca趾iem inne i rzeczywiscie moga przyci庵ac ale juz sie nauczylam trzymac z daleka od pallete Wszystkie dobrze wiemy jak ciezko pozniej wrocic do jasnego koloru...
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-09, 13:31   #108
Blondyneczka17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158

a co s康zicie o karmelowej czekoladzie Wellatonu?
Blondyneczka17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-09, 13:41   #109
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
To dowodzi jednej rzeczy - 瞠 garnier faktycznie robi 鈍ietne farby. Szczerze m闚i帷 to jedyna marka, kt鏎 do tej pory nie by豉m rozczarowana. Uwielbiam belle color i 100% color, chociaz 100% color wychodza za ciemne jak na moje skromne upodobania. Ale mimo wszystko: wlosy sie nie niszcza, pieknie lsnia, kolor bardzo dlugo trzyma. No i zawsze wychodzi zywy i piekny. A nutrisse i ich trwalosc to w ogole bajka - 1,5 miesiaca przy codziennym myciu i oczywiscie chronieniu koloru odpowiednimi specyfikami. Na dodatek jak na tak trwala farbe wlosy sa po niej w swietnym stanie i lsnia jak dzikie. Szkoda tylko, ze paleta kolorow jest tak uboga. Ostatnio doradzalam kumpeli farbe garniera, razem wybralysmy odcien i tez jest zachwycona. Hmmm.
ja lubie z garniera tylko belle color. 100% color bardzo szybko sie zmyl, to samo nutrisse. tylko belle color trzyma sie na moich wlosach ale nie niszczy, nie wysusza, nie jest drogi, na pewno znalazlam swojego faworyta chociazby na jakis czas
Cytat:
Napisane przez lilianaX Poka wiadomo嗆
Masz przepi瘯ne w這sy! czy na pocz徠ku ten br您 nie wyszed Ci zbyt czarny? Co to jest za odcie? (zwyk造 br您? czekolada?) i kt鏎 konkretnie farb Garniera robi豉? Gratuluje w這s闚, naprawd
dziekujew rzeczywistosci wcale nie sa az takie przepiekne raczej normalne, ale zadbane jesli chodzi o ciemny szatyn to wychodzil bardzo ciemny (ale mi sie to podobalo), a teraz robilam szatyn belle color. a braz to byl kiedys (ta koncowka wygladajaca na czarna) z palette. wyszedl zle ale co poradzic... jeszcze tylko na koncach go mam.
Stary 2007-11-09, 15:03   #110
M-ka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 96

Czy odrosty ufarbowa造 Ci si Kosmita77 r闚nomiernie z reszt w這s闚, po tym szatynie z Belle Color- czy te wida r騜nic?
Stary 2007-11-09, 17:50   #111
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez M-ka Poka wiadomo嗆
Czy odrosty ufarbowa造 Ci si Kosmita77 r闚nomiernie z reszt w這s闚, po tym szatynie z Belle Color- czy te wida r騜nic?
widac minimalna roznice, ale jednak jest. poki co mylam kilka razy po farbowaniu, zobaczymy co bedzie po miesiacu.
Stary 2007-11-09, 20:22   #112
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
by豉bym Ci bardzo wdzi璚zna
Aniraka tu masz obiecane kolory:

http://www.garnierdbajosiebie.pl/_pl/_pl/our_products/products_haircolor.aspx?t pcode=OUR_PRODUCTS^PRD_HA IRCOLOR^100_COLOR^100_COL OR_DISCOVER&prdcode=P5100 1&varcode=3600540506931

http://www.garnierdbajosiebie.pl/_pl/_pl/our_products/products_haircolor.aspx?t pcode=OUR_PRODUCTS^PRD_HA IRCOLOR^BELLE_COLOR^BELLE _COLOR_DISCOVER&prdcode=P 54001&varcode=36005403175 51

Nie wiem, na ile pierwszy link przeklamuje kolor, bo mam obawy, ze moze byc on popielaty. Natomiast drugi na pewno jest cieply i na Twoim miejscu zdecydowalabym sie na niego. Widzialam twoja fotke. Moja siostra rowniez przedstawia wiosenny typ urody. Naturalnie ma ciemne blond loki ze zlocistym zabarwieniem - wyglada to bardzo ladnie. Poza tym farby Garniera z reguly dobrze oddzialywuja na wlosy, dlatego nie powinnas sie martwic tym, ze sie zniszcza. Jesli te farby Ci sie nie podobaja poszukam czegos innego, ale mam opory przed zachecaniem Cie do farb, ktorych nie probowalam, a ladnie wygladaja na opakowaniu, bo nie wiem co z nich wyniknie. I nie bede Ci polecac zlotych blondow np L'oreala, ktory na moje wlosy nie oddzialywuje najlepiej. Jesli jednak dalej masz watpliwosci to pisz. Cos wymyslimy
Stary 2007-11-09, 21:03   #113
aniraka
Raczkowanie

dzi瘯i...ale 瘸den z tych link闚 nie chodzi...wyskakuje mi b陰d ...
dzisiaj kupi豉m sobi joann multi color - naturalny blond..chcia豉m zobaczy, jak pasemko chyci...trzyma豉m godzin, d逝go...1 godz..i co? nic...totalnie nic nie wida...ehhh teraz to ju nie wiem...bo raczej nie chc farb, tylko szamponetki....

Stary 2007-11-09, 21:19   #114
aniraka
Raczkowanie

je郵i chodzi o linki to poradzi豉m sobie

Stary 2007-11-10, 13:45   #115
aniraka
Raczkowanie

kupi豉m orzechowy br您 mariona...zobaczymy co z tego b璠zie

Stary 2007-11-10, 16:20   #116
elliz76
Raczkowanie

Cytat:
Przeczytalam Twoja analize kolorystyczna. Ze wzgledu na blond nikt Cie stad nie wyrzuci, ale ze wzgledu na to, ze jestes typem chlodnym - moze sie zdarzyc A tak powaznie: jestes typem lata. Nie pasuja do Ciebie cieple kolory. Powinnas wiec szukac blondow jak i brazow w popielatych, szarawych odcieniach. Przy nich Twoja uroda w pelni rozkwitnie byl watek pt. Zimny br您 czy zimne br您y. Poszukaj i pomysl o tym
Bardzo dziekuje i juz szukam w chlodnych brazach czegos dla siebie

Kosmita77...no to najwidoczniej chyba tak,albo cos w oczkach mi juz sie przestawia...moze kiedys za dlugo farbowalam na takie z foioletem lub czerwinia i teraz widze zawsze na brazach ta poswiatechaaa!chaaa!

Stary 2007-11-10, 16:28   #117
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Kosmita77...no to najwidoczniej chyba tak,albo cos w oczkach mi juz sie przestawia...moze kiedys za dlugo farbowalam na takie z foioletem lub czerwinia i teraz widze zawsze na brazach ta poswiatechaaa!chaaa!
moze i tak
Stary 2007-11-12, 11:31   #118
black_sun
Rozeznanie

a wellaton?
u篡wa豉 kt鏎a z was odcieni karmelowa lub mleczna czekolada? dumam czy by nie spr鏏owa karmelu, jakby wyszed za jasno to zmiesza z mleczn.. bo boj si wkopa w czer [pono wychodz ciemniej du穎], wyczyta豉m 瞠 s trwa貫 [plus bo mo瞠 w ko鎍u b璠 mia豉 trwalszy kolor na tych moich rozja郾ianych ] wi璚 bym si tak 豉two czerni nie pozby豉..

cho wci捫 jestem zachwycona w這sami po brilliance [w sensie kondycyjnym], to jednak dopiero po tygodniu kolor bordowy spra si i jestem jako tako zadowolona z odcienia tego szlachetnego br您u [ale to chyba raczej wp造w tego co mia豉m pod spodem], a nie wiem czy z brilliance jest jaki wyb鏎 z br您闚 鈔ednich, nie czarnych
Stary 2007-11-12, 12:35   #119
Blondyneczka17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158

black_sun ja tak瞠 my郵a豉m o karmelkowej czekoladzie Wellatonu . Mleczna podobno bardzo ciemno wychodzi. Teraz mam ju 'lekko' sprany Casting i czas najwy窺zy pomy郵e o nowej farbie. I tu rozwa瘸m Ciemny blond Belle Color, Karmelow czekolad Wellatonu oraz Toscane Jasny Kasztan Opalizuj帷y Loreal Recital. A co wybiore to nie mam poj璚ia. Zale篡 mi na jasny, cieplutkim br您iku...
Blondyneczka17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-12, 12:38   #120
black_sun
Rozeznanie

wybierz karmelowa opowiesz jak by這
belle color mnie niestety nie podpasowa, w這sy dziwne po tym by造 strasznie, elektryzowa造 si przez par my jeszcze i kolor szybko znikn掖 w odp造wie wanny
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.