Ciep貫 Br您y - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-11-12, 12:53   #121
Blondyneczka17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158
Dot.: Ciep貫 Br您y

wzie豉bym wellaton ze wzgl璠u na trwa這嗆, ale boje si, 瞠 wyjd ruda (naturalne mam takie karmelkowo-br您owe ale co mi odbi這 i przed wakacjami zdj窸am kolor :/). A teraz ewidentnie odkry豉m, 瞠 jasny br您 to m鎩 kolor . A Recital jest trwa造? Bo ju wiem, 瞠 Loreal nie niszczy mi w這sk闚, a obecnie jestem na etapie regeneracji .
Blondyneczka17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-12, 13:04   #122
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Moja mama robi豉 opalizuj帷ym kasztanem opalizujacym Recital i wyszed jej ciemny br您 wpadaj帷y w czer.
Stary 2007-11-12, 13:13   #123
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863
Post Dot.: Ciep貫 Br您y

Ja tez jestem ciekawa karmelkowej czekolady Jak kt鏎as z was zrobi sobie wloski to prosze o foteczki
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-12, 13:42   #124
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Poka wiadomo嗆
wzie豉bym wellaton ze wzgl璠u na trwa這嗆, ale boje si, 瞠 wyjd ruda (naturalne mam takie karmelkowo-br您owe ale co mi odbi這 i przed wakacjami zdj窸am kolor :/). A teraz ewidentnie odkry豉m, 瞠 jasny br您 to m鎩 kolor . A Recital jest trwa造? Bo ju wiem, 瞠 Loreal nie niszczy mi w這sk闚, a obecnie jestem na etapie regeneracji .

u mnie recital odp造n掖 w sin dal po tygodniu ale k豉d豉m wtedy na rozja郾iane wi璚 wiadomo dlaczego.. ale jak zdejmowa豉 kolor to pewnie te si szybciej u ciebie wyp逝kuj farby
mnie kusi wellaton m.in. dlatego 瞠 na KWC wyczyta豉m 瞠 trwa貫 to to jest
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-13, 09:53   #125
gabi86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 418

black sun, przeczytalam pare stron i widze ze wychodzi豉s z blondu, a jak jasne mia豉s w這sy? ja mam teraz takie prawie bia貫 i tez chce juz wrocic do ciemnych, zamierzam isc do fryzjera na farbowanie tylko jak mysle ze farba ma mi sie sp逝kac po kilku tygodniach to mnie troche przeraza jak mam miec po kazdym myciu inny odcien na wlosach; a no i co zrobic zeby nie bylo zieleni ? moze jako juz doswiadczona mialabys dla mnie jakies rady odnosnie wychodzenia z blondu... wlosy mam zniszczone i obawiam sie tez tego ze jak bede musiala w miare czesto farbowac ze wzgledu na spieranie to nigdy one nie dojda do normalnej kondycji... A no i jakie kolory s "bezpieczne" na ten moj jasny blond ?

z g鏎y wielkie dzieki za odp
Stary 2007-11-13, 10:55   #126
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez gabi86 Poka wiadomo嗆
black sun, przeczytalam pare stron i widze ze wychodzi豉s z blondu, a jak jasne mia豉s w這sy? ja mam teraz takie prawie bia貫 i tez chce juz wrocic do ciemnych, zamierzam isc do fryzjera na farbowanie tylko jak mysle ze farba ma mi sie sp逝kac po kilku tygodniach to mnie troche przeraza jak mam miec po kazdym myciu inny odcien na wlosach; a no i co zrobic zeby nie bylo zieleni ? moze jako juz doswiadczona mialabys dla mnie jakies rady odnosnie wychodzenia z blondu... wlosy mam zniszczone i obawiam sie tez tego ze jak bede musiala w miare czesto farbowac ze wzgledu na spieranie to nigdy one nie dojda do normalnej kondycji... A no i jakie kolory s "bezpieczne" na ten moj jasny blond ?

z g鏎y wielkie dzieki za odp
mia豉m rozja郾ione hmm do嗆 jasne ale nie bia貫. mia豉m pasemka rozja郾iaczem, b. jasne, i reszta rozja郾iana farb do bardzo jasnego blondu. potem przez kilka miesi璚y pr鏏owa豉m przyciemni farb jasny blond a potem blond i dupa blada za przeproszeniem - spiera這 si.
je郵i nie jeste milionerk nie polecam farbowania blondu na ciemno u fryzjera, bo albo b璠ziesz tam chodzi co tydzie, albo b璠ziesz chodzi z niewiadmo-czym na g這wie
sama jak za pierwszym razem przechodzi豉m z blondu do ciemnych po dw鏂h farbowaniach, kiedy widzia豉m ci庵le zielonkaw po鈍iat [nie wiedzia豉m za wiele jeszcze wtedy o tych odcieniach, co i jak ] i b造skawiczne spieranie si, wybra豉m si dwukrotnie do fryzjera. wyrzucenie pieni璠zy [prawie 300 PLN za obie wizyty], bo spra這 si bardzo szybko

瞠by unikn望 zieleni albo burej szaro軼i musisz po這篡 ciep造 odcie farby. ja na te swoje blond sploty [ironia, bo mam suche cienkie sianko ] najpierw po這篡豉m casting blond 700. masakra bure zielonkawe.. odcie za zimny, cho nie wygl康a

pono trwa造 jest wellaton, jeszcze nie stosowa豉m. ale farby kt鏎e dla mnie s delikatne i nie zaszkodzi造 jako spejalnie to nutrisse i brilliance [鈍ietna od篡wka i farba te ]

przyciemniaj帷 w這sy uwa瘸j - kolory mog wyj嗆 ciemniej i intensywniej na rozja郾ionych. lepiej poprawi ciemniejszym ni zobaczy w lustrze czer

w og鏊e to ja teraz zachorowa豉m na henne, basme.. czytam te w徠ki o tym i si chyba przekonam.. powoli zbior wiedz i kto wie..
Stary 2007-11-15, 16:11   #127
gabi86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 418

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
mia豉m rozja郾ione hmm do嗆 jasne ale nie bia貫. mia豉m pasemka rozja郾iaczem, b. jasne, i reszta rozja郾iana farb do bardzo jasnego blondu. potem przez kilka miesi璚y pr鏏owa豉m przyciemni farb jasny blond a potem blond i dupa blada za przeproszeniem - spiera這 si.
je郵i nie jeste milionerk nie polecam farbowania blondu na ciemno u fryzjera, bo albo b璠ziesz tam chodzi co tydzie, albo b璠ziesz chodzi z niewiadmo-czym na g這wie
sama jak za pierwszym razem przechodzi豉m z blondu do ciemnych po dw鏂h farbowaniach, kiedy widzia豉m ci庵le zielonkaw po鈍iat [nie wiedzia豉m za wiele jeszcze wtedy o tych odcieniach, co i jak ] i b造skawiczne spieranie si, wybra豉m si dwukrotnie do fryzjera. wyrzucenie pieni璠zy [prawie 300 PLN za obie wizyty], bo spra這 si bardzo szybko

瞠by unikn望 zieleni albo burej szaro軼i musisz po這篡 ciep造 odcie farby. ja na te swoje blond sploty [ironia, bo mam suche cienkie sianko ] najpierw po這篡豉m casting blond 700. masakra bure zielonkawe.. odcie za zimny, cho nie wygl康a

pono trwa造 jest wellaton, jeszcze nie stosowa豉m. ale farby kt鏎e dla mnie s delikatne i nie zaszkodzi造 jako spejalnie to nutrisse i brilliance [鈍ietna od篡wka i farba te ]

przyciemniaj帷 w這sy uwa瘸j - kolory mog wyj嗆 ciemniej i intensywniej na rozja郾ionych. lepiej poprawi ciemniejszym ni zobaczy w lustrze czer

w og鏊e to ja teraz zachorowa豉m na henne, basme.. czytam te w徠ki o tym i si chyba przekonam.. powoli zbior wiedz i kto wie..
No w豉snie naczytalam sie ze z jasnego bklondu nie da sie przejsc na sredni blond bez zielonkawej poswiaty, dlatego zdecydowalam sie od razu na braz, boje sie tylko tego spierania farby; mysle isc na pierwsze farbowanie do fryzjera bo to jednak bedzie drastyczna zmiana z jasniutkiego blondu na ciemne a pozniej juz w domu sobie farbowac wlosy jak bedzie sie farba wyplukiwala; ogolnie jestem troche przerazona tym wychodzeniem z blondu, nie sadzialam ze to takie trudne...

Dziekuje bardzo za odpowiedz !
Stary 2007-11-17, 15:45   #128
Blondyneczka17
Raczkowanie

skusi豉m si jednak na Wellaton - Mleczna czekolada. Na pr鏏niku wygl康 idealnie . Napewno wyjdzie ciemniejszy, ale z tym si licze . Za tydzie farbuj, cho przyznam 瞠 walcze by nie zrobi tego wczesniej
Stary 2007-11-18, 09:09   #129
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
skusi豉m si jednak na Wellaton - Mleczna czekolada. Na pr鏏niku wygl康 idealnie . Napewno wyjdzie ciemniejszy, ale z tym si licze . Za tydzie farbuj, cho przyznam 瞠 walcze by nie zrobi tego wczesniej
to ja czekam niecierpliwie bo my郵 nad t farb w豉郾ie ewentualnie nad karmelow, albo nad obiema i zmieszaniem
Stary 2007-11-18, 09:19   #130
Blondyneczka17
Raczkowanie

ja zastanawia豉m si jeszcze nad Lond Czekoladowy Br您, ale na pr鏏niku Mleczna Czekoladka Wellatonu jako sympatyczniej i apetyczniej wygl康a豉 . Napewno zdam relacje z farbowania
Stary 2007-11-19, 12:29   #131
julittaa22
Zadomowienie

Myslicie ze powinnam myslec nad karmelkowa czekolada czy mleczna na moje wloski??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0015.JPG (8,9 KB, 135 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0014.JPG (8,6 KB, 199 za豉dowa)
Stary 2007-11-19, 15:13   #132
Blondyneczka17
Raczkowanie

na pr鏏niku karmelkowa wygl康a poprostu bosko, ale jednak mam teraz sprawny jasny br您 i nie chcia豉bym mie rudego . Dlatego wybra豉m mleczn, cho wiem, 瞠 wyjdzie pewnie raczej gorzka :P.
julittaa22, to zale篡, czy lepiej sie czujesz w jasnym, rudawym br您ie czy wolisz odrobink ciemniejsze ale r闚nie w ciep貫j tonacji z tym 瞠 bez rudego
Stary 2007-11-19, 16:16   #133
kozaczek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

jaki kolor w這s闚 mia豉 przed rozjasnianiem i jaki na這zy陰 br您 potem
kozaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-19, 16:19   #134
julittaa22
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kozaczek Poka wiadomo嗆
jaki kolor w這s闚 mia豉 przed rozjasnianiem i jaki na這zy陰 br您 potem

Mnie sie pytasz czy innej dziewczyny
Stary 2007-11-19, 19:08   #135
centus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Cytat:
black_sun ja tak瞠 my郵a豉m o karmelkowej czekoladzie Wellatonu . Mleczna podobno bardzo ciemno wychodzi. Teraz mam ju 'lekko' sprany Casting i czas najwy窺zy pomy郵e o nowej farbie. I tu rozwa瘸m Ciemny blond Belle Color, Karmelow czekolad Wellatonu oraz Toscane Jasny Kasztan Opalizuj帷y Loreal Recital. A co wybiore to nie mam poj璚ia. Zale篡 mi na jasny, cieplutkim br您iku...
Mia豉m wszystkie w poszukiwaniu idealnego br您u i 瘸dna mi nie pasowa豉. Mleczna wysz豉 prawie czarna, karmelkowa spiera豉 sie na rudo i to paskudnie cz窷ciami z w這s闚 sp造wa豉, Ciemny blond Belle Color kolor nie za ciekawy jakis przygas造, straszliwie g這wa mnie sw璠zia豉 i wysz造 mi sw璠z帷e czerwone placki (pierwsza farba kt鏎a mnie uczuli豉, koszmar-nigdy wi璚ej),Toscane Jasny Kasztan Opalizuj帷y Loreal Recital kusz帷y kolor na opakowaniu - po這穎ny na jasne ju, sprane w這skiwyszed du穎, du穎 ciemniejszy co jak mro幡y kasztan tej firmy. Naj豉dniej wychodzi jak dla mnie Marion i Feria.
Stary 2007-11-20, 07:28   #136
Blondyneczka17
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez centus Poka wiadomo嗆
Mia豉m wszystkie w poszukiwaniu idealnego br您u i 瘸dna mi nie pasowa豉. Mleczna wysz豉 prawie czarna, karmelkowa spiera豉 sie na rudo i to paskudnie cz窷ciami z w這s闚 sp造wa豉, Ciemny blond Belle Color kolor nie za ciekawy jakis przygas造, straszliwie g這wa mnie sw璠zia豉 i wysz造 mi sw璠z帷e czerwone placki (pierwsza farba kt鏎a mnie uczuli豉, koszmar-nigdy wi璚ej),Toscane Jasny Kasztan Opalizuj帷y Loreal Recital kusz帷y kolor na opakowaniu - po這穎ny na jasne ju, sprane w這skiwyszed du穎, du穎 ciemniejszy co jak mro幡y kasztan tej firmy. Naj豉dniej wychodzi jak dla mnie Marion i Feria.
A na jaki kolor k豉d豉 Mleczn Czekoladk? No trudno, najwy瞠j b璠 czarnul . A powiedz mi jeszcze, czy w這ski bardzo ucierpia造 po Wellatonie? I jak d逝go trzyma si kolorek?
Stary 2007-11-20, 17:46   #137
centus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Cytat:
A na jaki kolor k豉d豉 Mleczn Czekoladk? No trudno, najwy瞠j b璠 czarnul . A powiedz mi jeszcze, czy w這ski bardzo ucierpia造 po Wellatonie? I jak d逝go trzyma si kolorek?
Jasny br您. Nie ucierpia造 wcale, kolor jakies 3 tygodnie
Stary 2007-11-20, 18:39   #138
Blondyneczka17
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez centus Poka wiadomo嗆
Jasny br您. Nie ucierpia造 wcale, kolor jakies 3 tygodnie
a podobno to taka trwa豉 farba
Stary 2007-11-24, 09:46   #139
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
i jak i jak i jak??
po farbowaniu?

bo mnie taaaak strasznie nosi, ogl康a豉m te czekolady wellatonu i karmelowa to za rude za jasne, chocia mam w徠pliwo軼i czy mleczna to nie za ciemny wyb鏎.. bo w sumie podoba mi si m鎩 obecny kolor [do嗆 jasny ciep造, prawie taki mleczny czyli taki o jakim marzy豉m br您 ], chcia豉bym 瞠by by troch ciemniejszy, ale jak po mlecznej wyjdzie trupio czarny to si za豉mi [cho b璠zie spok鎩 z szukaniem farby bo wyj軼ia nie b璠zie ]/

wi璚 co my郵icie o zmieszaniu karmelowej i mlecznej? i tak musz kupi dwa opakowania 瞠by namazia duuu穎 farby bo mam nier闚ny kolor i chc dok豉dnie pokry...

plis
Stary 2007-11-24, 11:51   #140
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Czesc dziewczyny

Nie zagladam ostatnio, zeby znow nie popasc w manie farbowania, bo jak na razie regeneracja idzie mi swietnie i nie chcialabym dokuczac wlosom amoniakiem Ale jak nie jedno to drugie. Zastanawialam sie ostatnio nad szamponami do 24 myc, w koncu olalam sprawe i postanowilam siegnac po kupiona jakis czas temu szamponetke palette - sredni braz. Opinie na temat sa rozne, tak samo jak rozna jest ocena szamponetek joanny i marionu. Stwierdzilam, ze zaryzykuje, bo moze okaze sie, ze dla mnie jest dobra. Efekt? Jestem wsciekla
Nie wiem jaki kolor mam na glowie, bo w tej chwili regeneruje wlosy waxem (od razu nalozylam). W kazdym razie po nalozeniu szamponetki palette, kiedy zaczelam wmasowywac ja we wlosy, te zaczely leciec mi garsciami!!! Moje wlosy nie maja sklonnosci do wypadania, wiec byl to szok, czegos takiego w zyciu nie widzialam pomimo, ze udalo mi sie dosc skutecznie zniszczyc je wczesniej. Przy splukiwaniu - powtorka z rozrywki. Nie wiem, kto wydaje atesty na cos takiego, ale jak sadze dosc beztroska osoba...
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-24, 11:58   #141
Blondyneczka17
Raczkowanie

ja jeszcze nie pomalowa豉m w這sk闚, bo Casting przesta mi si spiera chwilowo a w sumie obecny kolorek mi odpowiada, wi璚 jeszcze troszk poczekam bo pewnie jak po這瞠 Mleczn czekoladk to pewnie wyjde bardzo bardzo ciemna :P. Obecnie mam bardzo 豉dny jasny br您, taki wlasnie lekko mleczny, bardzo ciep造
Stary 2007-11-24, 14:30   #142
black_sun
Rozeznanie

kupi豉m karmelow i mleczn czekoladk z wellatonu, chyba dzi b璠 miesza豉 i nak豉da豉
trzymajcie kciuki
Stary 2007-11-24, 14:32   #143
julittaa22
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
kupi豉m karmelow i mleczn czekoladk z wellatonu, chyba dzi b璠 miesza豉 i nak豉da豉
trzymajcie kciuki

Jestem bardzo ciekawa co ci z tego wyjdzie i oczywiscie trzymam kciuki.Pochwal sie jak juz na這zysz
Stary 2007-11-24, 14:47   #144
Blondyneczka17
Raczkowanie

ja te jestem ogromnie ciekawa ;D a n騜 mi si spodoba i dokupie karmelow
Stary 2007-11-24, 14:56   #145
black_sun
Rozeznanie

na bank si pochwal, cho zdj璚ia pewnie wyjd jak zwykle z zupe軟ie innym kolorem
ale w instrukcji pierwszy raz spotka豉m si z ostrze瞠niem, 瞠by delikatne w這sy na skroniach i przy czole farbowa jako ostatnie i kr鏂ej trzyma farb.. zawsze mi intensywniejszy kolor wychodzi na tych w這sach ale my郵a豉m, 瞠 to mo瞠 od tego 瞠 one "le膨" na farbie na czas trzymania i s ca貫 w cieple czy co.. fakt, s delikatniejsze i to pewnie dlatego inaczej wychodzi
Stary 2007-11-24, 22:35   #146
black_sun
Rozeznanie

jestem po farbowaniu
przede wszystkim - ciesz si 瞠 zmiesza豉m karmelow z mleczn czekolad bo sama mleczna by豉by za ciemna stopie jasno軼i otrzymanego koloru ca趾iem mi odpowiada ko鎍闚ki oczywi軼ie ciemniesze, g鏎a ja郾iejsza.. jest naprawd nie幢e troch bordowych przeb造sk闚 niestety jest, ale niedu穎, szybko si powinno spra.. a og鏊nie to taki 豉dny 鈔edniociemny br您ik z tego wyszed.. sama mleczna wysz豉by pewnie czarna na ko鎍闚kach.
zobacz jak kolor wygl康a w dziennym 鈍ietle, w miare mo磧iwo軼i sprobuje jakies fotki zrobi..
polecam tak mieszank wszystkim tym kt鏎e boj si za ciemnego efektu zawsze mo積a przyciemni same odrosty z豉pa造 do嗆 jasno.. karmelowa czekoladka to jak dla mnie do嗆 jasny rudy blond a nie br您
pozytywnie zaskoczy mnie efekt, polecam takie eksperyment

a, przy sp逝kiwaniu pachnia這 kokosem.. musza naprawd dodawac go do farby w這ski 豉dne, l郾i帷e.. polecam
Stary 2007-11-24, 22:48   #147
Blondyneczka17
Raczkowanie

czyli jutro dokupuje karmelow czekolad :P m闚isz, 瞠 鈔ednio-ciemny brazik?
Stary 2007-11-24, 22:57   #148
black_sun
Rozeznanie

tzn widzisz.. u mnie, zw豉szcza na d逝go軼i, mo瞠 chwyta mocniej i ciemniej bo w這sy s po rozja郾ianiu s suche i zniszczone [a same ko鎍闚ki przeznaczone na 軼i璚ie ]. wydaje mi si, 瞠 na moich w這sach sama mleczna czekolada wysz豉by za ciemno, jako ciemny br您 odrostu mia豉m jakie p馧 cm - jak zobaczy豉m je po sp逝kaniu by豉m za豉mana bo wygl康a造 na jasno rude ale po wyschni璚iu r騜nica jest mniejsza, duuu穎
tak czy siak - ja si baaaardzo ciesz 瞠 mleczn zmiesza豉m z karmelem. w rosmanie wraca豉m si spod kasy i wymienia豉m jedno pude趾o bo tak si waha豉m.. ale nie by這 czego si ba mo瞠sz do mlecznej dokupi co innego [mo瞠 ja tak zrobi za miesi帷? ] 瞠by wysz這 ja郾iej ) refleksy s bordowe rudawe i z這te im d逝瞠j na te swoje nowe w這sy patrze tym bardziej mi si podobaj

i jeszcze ja my郵e ze glownym winowajca tego bordowego odcienia jest poprzednia farba - brilliance szlachetny braz, ktora miala mnostwo bordowego barwnika. bo polysk bordo mam glownie na wlosach przy nasadzie, gdzie ta farba najmocniej sie trzymala. reszta ma go mniej. polecam mieszanke
Stary 2007-11-24, 23:18   #149
Blondyneczka17
Raczkowanie

nie no, ja nie chce 瞠by by造 zbyt jasne, wiec chyba pozostane przy karmelku . Black_sun, Ty do嗆 cz瘰to farbujesz w這ski, nie niszcz si bardzo?
Stary 2007-11-24, 23:33   #150
black_sun
Rozeznanie

wiem 瞠 cz瘰to pewnie mnie za to przekln
przyciemniam rozja郾iane w這sy, teraz to ju czwarte farbowanie, pi徠e jak liczy saszetk [dwa razy ]. czekam a mi si farba we穋e i przestanie sp逝kiwa, bo bo pierwszych dw鏂h farbowaniach farby nie by這 po tygodniu :/
ale teraz chyba ju jako tako zostanie na swoim miejscu wi璚 w這ski odpoczn.. mo瞠 nawet do nast瘼nego roku
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.