Ciep貫 Br您y - Strona 6 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-11-25, 18:11   #151
jokooo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176
GG do jokooo Send a message via Skype™ to jokooo
Dot.: Ciep貫 Br您y

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆

Jasny braz z zalacznika to to co teraz mam na wlosach. A jasny zloty braz to kolor, ktory baaaardzo mnie kusi

troch p騧no ale ja mia豉m ten jasny z這ty br您 jest suuuuper
pozdrawiam

Kocham Ci

jokooo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-27, 07:32   #152
Blondyneczka17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158

black_sun mog豉by wrzuci fotki swojego kolorku? A je郵i nie to mo瞠 mog豉by da jakie zdj徠ko z podobnym kolorkiem bo jestem pe軟a obaw, a na dniach b璠 farbowa w豉郾ie mixem mleczna-karmelowa czekolada
Blondyneczka17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-27, 20:49   #153
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Poka wiadomo嗆
black_sun mog豉by wrzuci fotki swojego kolorku? A je郵i nie to mo瞠 mog豉by da jakie zdj徠ko z podobnym kolorkiem bo jestem pe軟a obaw, a na dniach b璠 farbowa w豉郾ie mixem mleczna-karmelowa czekolada
zdj璚ia nie zamieszcz, bo te co pr鏏owa豉m zrobi - nijak nie by造 podobne. du穎 ja郾iejszy kolor wychodzi i ca趾iem inny. ja nie wiem dlaczego mi te zdj璚ia nie wychodz normalnie
kolor jest ca趾iem ca趾iem. u nasady - nie wiem, mo瞠 to wina poprzedniej farby kt鏎a by豉 mocno ruda - jest rudawy i oczywi軼ie ja郾iejszy bo w這sy zdrowsze. a dalej na d逝go軼i jest naprawd 豉dny - taki z這ty. czy to efekt farby czy tego na co j k豉d豉m - nie wiem, pewnie troch tego troch tego, jak zawsze
poziom jasno軼i - taki jak kolor na pude趾u mlecznej czekolady, przyk豉da豉m wi璚 sama mleczna wysz豉by sporo ciemniej. og鏊nie jestem ca趾iem zadowolona z takiej mieszanki. nie wysz造 za ciemne, troch rudawe [ale patrz帷 na karmelow czekolad na pude趾u - nie ma si co dziwi ], na szcz窷cie ma這 bordowe [nie ma innego ciep貫go barwnika do farb poza bordo??]. mo瞠 spr鏏uj jeszcze raz tego po陰czenia, cho mia豉m wypr鏏owa jeszcze jasny z這ty szatyn nutrisse :P
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-27, 21:56   #154
Blondyneczka17
Raczkowanie

Kurde bo troche sie obawiam, 瞠 mi zbyt rude wyjd. A co my郵isz, o zmieszaniu ca貫j mlecznej i polowy karmelowej?
Stary 2007-11-27, 23:11   #155
black_sun
Rozeznanie

a kupilas juz karmelowa? ja tak sobie dumam, ze moze nastepnym razem jak nie bede tego nutrisse brala, to spojrze co tam jasniejszego jest z wellatonu. bo ta karmelowa to jest taki rudy blad i moze dlatego taki rudzielec mi na gorze wyszedl. ale NIE WIEM, jak pisalam po brilliance mialam sporo rudego wlasnie u nasady wlosow. reszta ruda nie byla i ruda sie nie stala po tej mieszance
wiesz.. na moich wlosach moga wychodzic cuda niewidy, bo one sa po rozjasnianiu i po kilku farbach.. jak sie tak bardzo boisz tej rudosci to moze zamiast karmelowej jakis inny kolor wellatonu o podobnej jasnosci zeby rozjasnic mleczna czekoladke?

a sprobowac z cala mleczna i polowa karmelowej mozesz.. do odwaznych swiat nalezy dramat nie powinien wyjsc..
Stary 2007-11-28, 14:04   #156
izuu
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 176
GG do izuu

Ja polecam wella decore czarujacy br您 kolor wyszed mi sliczny, ciep造 brazik, nie czarny!
izuu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-28, 15:14   #157
Blondyneczka17
Raczkowanie

zdecydowa豉m, 瞠 farbuj ca陰 mleczn i dodaj 1/2 karmelowej. W takim razie biore 1,5 utleniacza? Niby to oczywiste, ale wole si upewnic .
Stary 2007-11-28, 16:12   #158
black_sun
Rozeznanie

tak, 1,5 utleniacza
powodzenia pochwal sie rezultatem
Stary 2007-11-28, 16:47   #159
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Witam dziewczyny i do陰czam si do w徠ku
Po farnowaniu w這sk闚 na br您y zimne (kt鏎e u nasady i tak wychodzi造 rude) postanowi豉m machn帷 swoj 貫petynk jakim cieplutkim br您em.
Widzia豉 jak Penelopka reklamuje trzy nowe odcienie Castinga, mianowicie: chocolade, praline i carmel. Czy mia造軼ie ju kt鏎y z tych kolork闚 na g這wie?? Mnie jako zafasycnowa ten praline.
Pozdrawiam.

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-28, 17:01   #160
Blondyneczka17
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
tak, 1,5 utleniacza
powodzenia pochwal sie rezultatem
dzi瘯uj . i napewno si pochwal . mam nadziej, 瞠 wyjdzie 豉dny cieply, mleczny br您ik
Stary 2007-11-28, 17:28   #161
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Witam
wklejam sw鎩 ciep造 br您Na dniach pog貫biam jeszcze kolor
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg br您.JPG (31,2 KB, 393 za豉dowa)
Stary 2007-11-28, 19:25   #162
Blondyneczka17
Raczkowanie

boniulka, jaka to farbka? ;>
Stary 2007-11-28, 19:55   #163
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

to br您 czerwonomachoniowy z L'oreala Feria
Stary 2007-11-28, 21:44   #164
Blondyneczka17
Raczkowanie

no i pofarbowa豉m :P narazie s jeszcze mokre, ale pierwsze wra瞠nie jest bardzo dobre <yes>. Taki ciep造, z這ty br您 bardzoo czekoladowy . Odrosty faktycznie chyba b璠 nieco ja郾iejsze, ale podejrzewam, 瞠 nie b璠zie to sie specjalnie rzuca這 w oczy. Mieszank 1 Mleczna i 1/2 Karmel trzymaam na g這wie ok 27 minut zdam dokladny raport jutro po obejrzeniu efektu w 鈍ietle dziennym
Stary 2007-11-28, 22:19   #165
black_sun
Rozeznanie

ja czekam na raport bo przy nasadzie mi wysz這 jednak ciut za jasno wi璚 mo瞠 taka mieszanka to by這by to?
Stary 2007-11-29, 13:58   #166
Blondyneczka17
Raczkowanie

no wi璚 zdaj raport...
jestem bardzo zadowolona z tego eksperymentu . Kolor to 郵iczny, mleczny br您 (troch ciemniejszy ni ten z opakowania Mlecznej). W 鈍ietle mieni si z這to-czerwonymi refleksami. Kole瘸nki w szkole na m鎩 widok powiedzia造 "ale masz pi瘯ny kolor i jakie refleksy !". Kolor wyszed wielotonowy, gdzieniegdzie subtelnie wida ciemnokarmelkowy kolor ale pi瘯nie to wygl康a. Og鏊nie rzecz bior帷 trafi豉m w sw鎩 kolor . I w sumie musze podziekowa black_sun, bo to dzi瘯i Tobie postanowi豉m spr鏏owa tej mieszanki . Teraz po這wa karmelkowej sobie le篡 i czeka do nast瘼nej koloryzacji, bo z tego zestawu pr璠ko nie zrezygnuje. Mam sw鎩 wymarzony kolor . Pozdrawiam
Stary 2007-11-29, 14:38   #167
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

A dasz rad wrzuci zdj璚ie?
Stary 2007-11-29, 14:51   #168
Blondyneczka17
Raczkowanie

niestety, ale T pojecha do Chorwacji z moim aparatem :P. Ale kolor jest naprawd pi瘯ny i tak cieplutki
Stary 2007-12-20, 20:00   #169
black_sun
Rozeznanie

a ja nie wytrzyma豉m odrost闚 i spranego koloru i wczoraj trzasn窸am nast瘼n farb
mieszanka czekolad z wellatonu spra豉 si na 豉dny z這ty kolor, niestety rudowaty po造sk przy nasadzie plus odrosty sprawi造 瞠 si nie da這 w tym ju chodzi poza tym ten wellaton spra si duuu穎 bardziej ni si spodziewa豉m, ale trudno.
wczoraj u篡豉m w ko鎍u garnier nutrisse z這ty szatyn 43.
i jasna cholera. czy z drogeryjnych farb s tylko takie: zimny br您 to zawsze czarny, a ciep造 br您 to zawsze bordo?? mia by z這ty szatyn a wyszed raczej mahoniowy. cho po pierwszym myciu przyznam 瞠 bordo si sp逝ka這 troch, licze na to 瞠 zejdzie bardziej.
wielki plus za to, 瞠 w這sy na pewno nie s czarne i w niez貫j formie
czy kt鏎a z was farbowa豉 profesjonalnymi farbami na ciep造 z這ty 鈔ednio ciemny br您? mo瞠 co polecicie?
Stary 2007-12-22, 16:46   #170
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

nie wytrzymalam odrostow i wyplukanego koloru zupelnie jak black_sun wlasnie siedze z turbanem na glowie, zaraz wysusze cykam fotki i wklejam joanna multi soft kolor, szampon koloryzujacy, odcien czekoladowy braz. na mokro widze wyraznie cieply braz
edit: tak wiec, brat schowal aparat ale zaraz wroci kolor jest... hmmm... na pewno nie podchodzi pod czern tylko wlasnie braz, raczej mleczna czekolada niz gorzka. na odrostach moich troche jasniejszy, mimo trzymania 15 minut a reszty 5. odswiezylam kolorek
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-23, 13:54   #171
black_sun
Rozeznanie

hej ale czy ta joanna czekoladowy br您.. ma co wsp鏊nego z fioletem lub bordo??
chocia jak to wysz這 jak mleczna czekolada to chyba si ju nie nadaje.
koszmar farbowa zniszczone w這sy jak moje - odrosty wychodz zawsze du穎 ja郾iej ni ko鎍闚ki, mimo 瞠 na ko鎍闚ki farby nie nak豉da豉m tylko pod koniec pomazia豉m je troch. a i tak z豉pa造 bardoz mocno
trzasn w ko鎍u 100% color g喚boki szatyn, bo 豉dnie wygl康a na pude趾u.. wyjdzie na bank czarny, ale mo瞠 wtedy b璠zie r闚no?
Stary 2007-12-23, 14:29   #172
kosmita77
Zakorzenienie

wiec oto moje wlosy, ale zmniejszalam je w paintcie wiec widac piksele, nie potrafie zrobic zeby wlosy wygladay "normalnie". ale odcien widac ja jestem bardzo zadowolona ten braz widac w rzeczywistosci, nie wyszlo tak jak zwykle ze czern z nich bije
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (88,4 KB, 266 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy.JPG (121,2 KB, 432 za豉dowa)
Stary 2007-12-23, 14:38   #173
black_sun
Rozeznanie

oj pi瘯ny kolor i pi瘯ne w這ski.. zazdroszcz
ale kosmita ty farbowa豉 wcze郾iej ciemnymi szatynami o ile dobrze kojarz z innych w徠k闚.. wi璚 kolor zawsze wyjdzie u mnie inny je郵i zdecyduj si na joann
najwi瘯szym wyzwaniem b璠zie znalezienie tego cuda w sklepie
Stary 2007-12-23, 16:29   #174
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
oj pi瘯ny kolor i pi瘯ne w這ski.. zazdroszcz
ale kosmita ty farbowa豉 wcze郾iej ciemnymi szatynami o ile dobrze kojarz z innych w徠k闚.. wi璚 kolor zawsze wyjdzie u mnie inny je郵i zdecyduj si na joann
najwi瘯szym wyzwaniem b璠zie znalezienie tego cuda w sklepie
dziekuje wczesniej mialam 2 razy ciemny szatyn i raz szatyn sam. to byly farby, a teraz mam szampon 24 mycia. przeszlam w poszukiwaniu tego cale miasto i nigdzie nie bylo. az znalazlam w drogeryjce pod blokiem
Stary 2007-12-23, 17:03   #175
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Tez mi sie bardzo podoba Twoj nowy kolor Kosmito Ja dalej jestem na etapie unikania amoniaku. Ostatnio nie zdzierzylam i zrobilam sobie Casting - jasny braz. Wyszedl ciemny braz z cieplym polyskiem na odrostach w sumie bardziej sredni niz ciemny. A na zniszczonych ciemniejszy...Nie moge sie doczekac, kiedy pozbede sie tych zniszczonych koncow i bede mogla siegnac po jakas trwala farbe.
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-23, 17:17   #176
Carmel Choco
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 531

ja prawie w ka盥ym markecie spotykam te szamponiki Joanny i bardzo kusi mnie korzenny br您, ale z drugiej strony Wellaton Mleczna Czekolada dzia豉 na mnie jak super od篡wka . A na Sylwka planuje "od鈍ie篡" kolorek szamponetk wlasnie Joanny kawowy br您
Carmel Choco jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-24, 00:06   #177
black_sun
Rozeznanie

a robi豉 ju t saszetk?
u mnie joanna kawowy br您 da豉 przepi瘯ny l郾i帷y.. prawie czarny fiolet
moja kawa kt鏎 pij co rano nijak nie przypomina mi fioletu ale mo瞠 ja si nie znam
Stary 2007-12-24, 09:11   #178
Carmel Choco
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 531

Kawowym akurat nie robi豉m, za to kilka razy orzechem i kasztanem i wychodzi這 cudnie . Dla pewno軼i potrzymam tylko 15 minut, 瞠by unikn望 czerni. Na trwa這軼i mi nie zale篡, chodzi tylko o jedn noc .
Carmel Choco jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-24, 10:15   #179
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Poka wiadomo嗆
Kawowym akurat nie robi豉m, za to kilka razy orzechem i kasztanem i wychodzi這 cudnie . Dla pewno軼i potrzymam tylko 15 minut, 瞠by unikn望 czerni. Na trwa這軼i mi nie zale篡, chodzi tylko o jedn noc .
a ten orzech i kasztan jak wychodzi造? bo ja po tej czerni fioletowej z nawet bordowym po造skiem chwilami mam pewne obawy przed joann.. cho przyzna musz, 瞠 w這ski by造 l郾i帷e i baaardzo 豉dnie wygl康a造

ja trzyma豉m ten kawowy br您 chyba z 40 minut je郵i nie wi璚ej zale瘸這 mi na intensywnym kolorze i si doczeka豉m
nie m闚i 瞠 wysz這 brzydko, tylko troch inaczej ni si spodziewa豉m
Stary 2007-12-24, 10:21   #180
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆
Tez mi sie bardzo podoba Twoj nowy kolor Kosmito Ja dalej jestem na etapie unikania amoniaku. Ostatnio nie zdzierzylam i zrobilam sobie Casting - jasny braz. Wyszedl ciemny braz z cieplym polyskiem na odrostach w sumie bardziej sredni niz ciemny. A na zniszczonych ciemniejszy...Nie moge sie doczekac, kiedy pozbede sie tych zniszczonych koncow i bede mogla siegnac po jakas trwala farbe.
dziekuje ja robilam castingiem jasnym brazem to wyszlo cos podobnego do rudego...
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.