Ciep貫 Br您y - Strona 8 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-01-10, 23:53   #211
paryzanka202
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 239
Dot.: Ciep貫 Br您y

Zrobie sobie jakies foty to wkleje

Naturalne wlosy mam ciemny blond od lat robilam dosc duzo jasnych pasemek.Jednym slowem bylam blondynka.Kupilam garnier color naturals ciemny blond. I zaarbowalo mi cos na ten kolorek,jednak farba ta szybko sie splukuje i znowu pofarbowalam ta sama farba. Po jakims czasie kupilam Loreal Creme gloss ciemny blond i bylam b.zadowolona! takim oto sposobem zyskalam kolorek ze zdjecia.
Ostatnio kolorek znowu mi sie splukal a ze nie bylo tej farby kupilam loreal preference kolor ultrarozjasniajacy bezowy kasztan na palecie byl brazik o jaki mi chodzilo to co zobaczylam na glowie mnie przerazilo! mialam rude odrosty a wlosy w kolorze rudawego wyplowialego bezowego brazu. Byla niedziela wiec polecialam do hipermarketu po farbe,creme gloss niestety nie bylo wiec zakupilam tego starego garnierna.Wszystko ladnie pokrylo,ale jak wiadomo garnier sie strasznie szybko wyplukuje i juz mam jasne wlosy:/ chyba przejde sie bo moj ukochany creme gloss
paryzanka202 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-17, 18:21   #212
little.b.blue
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 248

witam moje naturalne w這sy to jasny br您/ciemny blond. chia豉bym uzyska ciep造 br您owy kolor, nie za jasny i nie za ciemny. kupi豉m ostanio szamponetk joanny orzechowy br您 ale nie wida wielkiego efektu, m鎩 kolor jest podobny. dzi kupi豉m szamponetk mariona czekoladowy br您, ale boj si 瞠 b璠zie za ciemny. czy uwa瘸cie 瞠 to dobry pomys, 瞠by przed na這zeniem wybe速ac orzechowy br您 joanny i czekoladowy braz mariona? w jakich proporcjach? ca造 marion i p馧 joanny? chodzi mi o 鈔edni br您. nie chc, zeby wyszed prawie czarny.

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-27, 19:54   #213
anibiaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993

Farbowa豉m w grudniu Wellatonem Mleczna Czekolada, teraz, gdy si juz do hmm, rudawego w 鈍ietle dziennym sp逝ka, kupi豉m Londa Mokka Br您.
Chcia豉bym zaryzykowa i boj si...
CZARNEGO najbardziej SI BOJ, nie b璠zie mi pasowa na pewno.
Znacie Dziewczyny t farb? Nie wyjdzie czarna?
Chodzi w豉郾ie o ciep造 br您.
Dorad嬈ie.
Czyta豉m w徠ek, ale nie by這 nic o Londzie.
Czekam na jakiekolwiek opinie
Pozdrawiam
perfect

anibiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-28, 14:34   #214
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Witam
Na這篡豉m na moje gdzie nie gdzie smoli軼ie czarne w這sy rozja郾iacz Garniera i jestem zadowolona z efekt闚, uzyska豉m 豉dny mahoniowy kolor i nie musz pokrywa w這s闚 farb zaraz po rozja郾ianiu a taki mia豉m zamiar.
Wklejam fotki tego eksperymentu
Fotka pierwsza w s豉bym sztucznym 鈍ietle, fotka druga przy oknie za dnia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (76,0 KB, 599 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004.jpg (81,2 KB, 406 za豉dowa)

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-28, 15:56   #215
elliz76
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Witam Was dziewczyny w Nowym Roku i zycze Wam samych pomyslnych dni
Mam pytanie...Moze ktoras tak robilaTylko mnie nie zlinczujcie,bom zimy braz,ale chce zobaczyc jak bedzie mi w cieplym takim upatrzonym
Kiedys ktos powiedzial mi,ze nakladajac sama farbe,bez aktywatora,rozmieszana z odrobina wody uzyska sie cos w rodzaju szamponetki.Takiej na raz,dwa mycia.
Mam zrobione wloski na ciemny popielaty blond,zimny braz/pasemka jasne i braz...w sumie jak moj naturalnyTak naprawde to blizej nie okreslony i jakos mnie korci by nalozyc jakis bardziej ciemny...z reszta nie moge sie jakos przyzwyczaic po tym platynowym blondzie/noszonym 4 lata/ do takich nie wiadomo jakich
Chcialabym sprobowanie zrobic cos takiego.Tylko nie wiem czy nie schrzanie sobie tym koloru ktory mam,bo w sumie niby mi ladnie,ale jednak cos nie tak

Wiem,wiem...napiszecie malo oplacalne,ale ja i tak nie mam tu dostepu do szamponetek marionu,czy tej drugiej firmy...a i zalezy mi tez na wypatrzonym kolorze

Kiedys ktos niby uslyszal taka rewelacje od jakies niby fryzjerki...Potwierdzi to ktos?Ktos tak robil i zeszlo pozniej wszystko ladnie?
Prosze o wypowiedz,bo mnie korci,a boje sie,ze jak sie farbne farba i jednak to nie bedzie to,to prawie 200 zl w bloto wyrzucilam.

Pozdrawiam i buziaki z Nowym Rokiem

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76

Edytowane przez elliz76
Czas edycji: 2008-01-28 o 17:21
elliz76 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-28, 20:24   #216
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 334

a jesli majac wlosy kolory sredni braz to farbujac je na rudo ociepla sie? tak chociaz nalozyc farbe na troche
Stary 2008-01-31, 20:52   #217
anibiaa
Rozeznanie

Podpowiedzcie mi prosz z t Mokk Br您em Londy...
Bo nie wiem ju sama, czy ryzykowa, nie kc by czarma, ale farba ju kupiona i tylko czeka na moj decyzj...
I jedno pytanie jeszcze, tylko nie krzyczcie...
Farbowanie br您ami i innymi ciemniejszymi z za這瞠nia kolorami, nale篡 zacz望 od przodu w sensie czo這 i g鏎a, czy od ty逝 g這wy... chodzi mi o czas dzia豉nia farby, 瞠by np. g鏎a-prz鏚 malowana jako pierwsza czarna nie wysz豉, a ty nie do ko鎍a 'z豉pany' przez kolor...
perfect

Stary 2008-01-31, 21:10   #218
Emilcia_1616
Zakorzenienie

moze kup i zrob sobie probne pasemko, mi na jasnym brazie wyszedl troche ciemniejszy braz, z doswiadczenia nie trzymam nigdy farb dluzej niz 20 minut

pomoze ktos? post 216
Stary 2008-01-31, 22:10   #219
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Mam pytanie jakiej farby mozna uzycie by uzyskac efekt jak na zdjeciu ponizej?z gory dziekuje za odpowiedzi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 40.jpg (48,3 KB, 569 za豉dowa)
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-01, 10:11   #220
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez anibiaa Poka wiadomo嗆
Farbowanie br您ami i innymi ciemniejszymi z za這瞠nia kolorami, nale篡 zacz望 od przodu w sensie czo這 i g鏎a, czy od ty逝 g這wy... chodzi mi o czas dzia豉nia farby, 瞠by np. g鏎a-prz鏚 malowana jako pierwsza czarna nie wysz豉, a ty nie do ko鎍a 'z豉pany' przez kolor...
ja tam i blondami i br您ami farbowa豉m zawsze od ty逝 g這wy
i nigdy to jako specjalnie dziwnie nie wysz這
nie zaczynaj od przodu bo wyjdzie czarno - z przodu w這s闚, przy czole i przy skroniach, w這ski s delikatniejsze i duuu穎 mocniej chwytaj farb [r騜nica jest zauwa瘸lna, dlatego teraz staram si na nie nie k豉嗆 prawie farby ]

a ja dzi zn闚 kupuj brilliance kolor naturalny br您
wreszcie znalaz豉m bombow farb, mam nadziej 瞠 tym razem te wyjdzie extra w這ski do tej pory l郾i [po farbowaniu odbija造 鈍iat這 jak nie wiem ], kolor jest nie za ciemny [ju si spra, ale R紟NOMIERNIE, nie lecia豉m po farb tydzie po poprzedniej w ko鎍u ], z refleksami z這tymi, troch bordowymi ale bez przesady, p鏦i co m鎩 idea
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-01, 13:58   #221
xxxMikixxx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 367

Cytat:
Napisane przez jenny87 Poka wiadomo嗆
Mam pytanie jakiej farby mozna uzycie by uzyskac efekt jak na zdjeciu ponizej?z gory dziekuje za odpowiedzi
奸iczny kolorek i wida, 瞠 piekne zadbane w這sy. Podpisuj si pod pytaniem jak farb mo積a uzyska taki efekt
xxxMikixxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-01, 18:05   #222
Emilcia_1616
Zakorzenienie

jakbysmy wiedzialy jakimi farbami uzsyskuje sie dane kolory to bysmy nie plakaly ze nam wyszly za ciemne, albo narzekaly na pallete no litosci dziewczyny, wiadomo ze trzeba isc do fryjera a i tak wszystko zalzy od koloru wyjsciowego! to zdjecie i to pytanie bylo tu juz setki razy

a i jeszcze to zaleta oswietlenia a kolor ladnie wyglada bo wlosy sa dlugie i ZADBANE przede wszystkim, widac ze to zwykly ciemny braz.
Stary 2008-02-01, 21:56   #223
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

ale komus moglo wyjsc kiedys uzyskanie takiego badz zblizonego koloru,bo wiadomo,ze nawet jak ktos mi wskaze farbe z modelka z takim kolorem wlosow to nie znaczy ,ze wlasnie taki wyjdzie. stad moje pytanie,ktore zreszta ponawiam
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-02, 10:31   #224
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka wiadomo嗆
jakbysmy wiedzialy jakimi farbami uzsyskuje sie dane kolory to bysmy nie plakaly ze nam wyszly za ciemne, albo narzekaly na pallete no litosci dziewczyny, wiadomo ze trzeba isc do fryjera a i tak wszystko zalzy od koloru wyjsciowego! to zdjecie i to pytanie bylo tu juz setki razy

a i jeszcze to zaleta oswietlenia a kolor ladnie wyglada bo wlosy sa dlugie i ZADBANE przede wszystkim, widac ze to zwykly ciemny braz.
ooo to samo chodzi這 mi po g這wie
kolor, nawet identyczny, na w這sach kr鏒kich, cieniowanych suchych czy zniszczonych - nie b璠zie wygl康a TAK 豉dnie
na TAKICH w這sach [marzenie 軼i皻ej g這wy.. ], tak u這穎nych, nab造szczonych, zadbanych - chyba ka盥y kolor prezentowa豚y si pi瘯nie

a ja po farbowaniu naturalnym br您em brilliance i czarna nie jestem i kolor wyszed zn闚 豉dny [cho inny ni na opakowaniu ], a co najwa積ieszje - r闚nomierny
Stary 2008-02-02, 18:30   #225
zuni
Rozeznanie

GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

No to prawda piekne w這sy to zadbane wlosy
Black sun zamieszcisz zdjecia ^^?
zuni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-02, 23:25   #226
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zuni Poka wiadomo嗆
No to prawda piekne w這sy to zadbane wlosy
Black sun zamieszcisz zdjecia ^^?
spr鏏uj jutro co w dziennym swietle cykn望, ale nie obiecuj - ja nie umiem robi tych zdj耩 tak, 瞠by by這 wida w miar podobny kolor, zawsze wychodzi jaki kosmos
Stary 2008-02-03, 22:11   #227
centus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Cytat:
Napisane przez jenny87 Poka wiadomo嗆
Photoshopem i lamp b造skow. Ja jak sobie zrobie zdj璚ie to te mam zawsze cudne, b造szcz帷e jakie chcia豉bym, a jakich nie mam w 鈍ietle dziennym
Stary 2008-02-04, 18:47   #228
black_sun
Rozeznanie

wklejam wi璚 fotk mojego koloru 3 dni temu po raz drugi nak豉da豉m farb brilliance naturalny br您 nr 862.
po tej farbie w這ski s cudownie mi瘯kie l郾i帷e - jak po 瘸dnej okaza豉 si lepsza ni poprzednio ulubiona moja nutrisse
stara豉m si zrobi w miar oddaj帷e prawdziwy wygl康 zdj璚ia..w rzeczywisto軼i wydaje mi si, 瞠 kolor jest jednak troch ciemniejszy refleksy troch bordowe i z這te ja jestem p鏦i co naprawd zadowolona
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (94,1 KB, 302 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard02.jpg (55,1 KB, 276 za豉dowa)
Stary 2008-02-04, 19:07   #229
Carmel Choco
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 531

black_sun bardzo jasne, ja po tej farbce mialam prawie czarne
Carmel Choco jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-04, 19:19   #230
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
wklejam wi璚 fotk mojego koloru 3 dni temu po raz drugi nak豉da豉m farb brilliance naturalny br您 nr 862.
po tej farbie w這ski s cudownie mi瘯kie l郾i帷e - jak po 瘸dnej okaza豉 si lepsza ni poprzednio ulubiona moja nutrisse
stara豉m si zrobi w miar oddaj帷e prawdziwy wygl康 zdj璚ia..w rzeczywisto軼i wydaje mi si, 瞠 kolor jest jednak troch ciemniejszy refleksy troch bordowe i z這te ja jestem p鏦i co naprawd zadowolona
bardzo 豉dny, naturalnie wygladajacy kolor
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-04, 19:22   #231
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Poka wiadomo嗆
black_sun bardzo jasne, ja po tej farbce mialam prawie czarne
no w豉郾ie to te zdj璚ia tak mi wychodz dziwnie
kolor jest ciemny, ciemniejszy, ale na szcz窷cie NIE czarny wi璚 trzeba wyobra幡i bo refleksy podobne jak na zdj璚iu :P
Stary 2008-03-03, 16:26   #232
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 845

Cytat:
Napisane przez nathanek Poka wiadomo嗆
Dziewczynki

polecam bardzo te farbe tania ale naprawde jakosciowo lepsza od Loreala i Schwarzkopfa
mam piekne blyszczace wlosy

kolor wychodzi identyczny jak ten podany na pudelku jest piekny naprawde zaryzykowalam gdyz nikt nie zaopiniowal mi tej farby i naprawde szczerze moge polecic
niesety nie wiem jeszcze jak sie bedzie zmywac i jak z jej trwaloscia dam znac w pozniejszym terminie chociaz u mnie to moze byc malo wiarygodne gdyz ja mam farbe polozona na rozjasniane wczesniej wlosy wiec wiadomo , ze z nich zlazi wszystko nawet tak mocny schwarzkopf
Zainteresowa豉m si t farb i mam pytanko, w jakich sklepach mo積a j dosta, jak z trwa這軼i, szybko schodzi? I czy ma du膨 palet odceni w ciep造ch br您ach? Pierwsze o niej s造sze ale mo瞠 naprawd jest tak dobra Po przeczytaniu ca貫go w徠ku poprostu zg逝pia豉m hehe teraz to ju sama nie wiem jak farb kupi. Na pewno nie z Loreala tyle wiem;p Potrzebuj jakich fajnych odcieni, ciemniejszych od jasnego br您u (bo to m鎩 naturalny) i 瞠by bro bo瞠 nie wychodzi造 rudawe refleksy

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2008-03-03 o 16:53
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-03, 19:23   #233
Bajm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

ufarbowalam wlosy Joanna naturia farba, kolor palona kawa (oczywiscie, dzieki rekomendacjom wizazanek)
super, i kolor i farba
Bajm jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-03, 20:56   #234
guantanamera
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 358
GG do guantanamera

moj cieply br您..wyobrazcie sobie ze to Palette- KARMEL
zdj璚ie stylizowane na kosmit
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_2952.jpg (47,3 KB, 341 za豉dowa)
Stary 2008-03-15, 17:31   #235
Deborah100
Zakorzenienie

Kupi豉m farbe Verona, gorzka czekolada i jasny br您, mam pytanie jaki mniej wi璚ej kolor wyszed豚y po zmieszaniu obydwu kolor闚?? Zale篡 mi na otrzymaniu koloru ciemniejszego od jasnego br您u ale nie podobnego do ciemnego br您iku.
Pyta豉m si mamy i powiedzia豉, 瞠 gorzka czekolada to b. ciemny odcie wi璚 musze zmiesza. Troch si boj uzy tej farby bo jak przeczyta豉m ulotke, to wydaje mi si, 瞠 sk豉d jest gorszy od np. wellatonu
Stary 2008-03-17, 10:43   #236
black_sun
Rozeznanie

nie znam tej farby kompletnie, sprawdza豉m w necie i cena jest do嗆 niska, a to niestety te 鈍iadczy o jako軼i, cho nie zawsze
co do mieszania.. ogl康a豉m zdj璚ia obu kolor闚 i boska czekolada wygl康a fantastycznie na pude趾u ale jak to przy farbach - na pewno wyjd ciemniejsze. ten jasny br您 te za jasny nie jest my郵, 瞠 po zmieszaniu i tak i tak kolor wyjdzie pieru雟ko ciemny
ale na pewno si zmyje po paru myciach
ja bym ryzykowa豉 cho miesza豉m dot康 tylko raz i to wellaton

p.s. dawno si nie chwali豉m co teraz na g這wie a wi璚 brilliance "naturalny br您" przy 2 u篡ciu rozczarowa, bo spra si z odrost闚 w 3 tygodnie i wygl康a這 to FATALNIE i rude te orosty by造 a reszta przy nich jak czarna
wi璚 przeprosi豉m si z casting creme gloss 400 br您. nie lubi tego szamponu bo zawsze mia豉m brzydkie w這sy po nim, ale trudno.
i okaza si nie taki z造, cho br您 wyszed jak smo豉 ale nieca貫 2 tygodnie po farbowaniu - smo豉 si wypra豉 i pozosta naprawd 豉dny br您. mieni si troch na ZΜTO a NIE NA RUDO wi璚 to prawie to czego szukam..
Stary 2008-03-17, 16:40   #237
Deborah100
Zakorzenienie

Mam naturalne w這sy jasny br您 to jak pomaluj taka sam farb to mo瞠 i lepiej b璠zie , bo zazwyczaj br您y ciemniejsze wychodz. Albo w ostateczno軼i kupi wellaton. Jutro id do sklepu to jeszcze popatrz
Stary 2008-03-17, 16:42   #238
AsIa_16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Ja kiedys mialam straszne przezycia z wlosami, i chyba z rok nic z nimi nie robilam ale jakos mnie tak korcilo ostatnio zeby sobie zrobic jakas szamponetke i zrobilam joanne multi color effect orzechowy braz, ktory nie zmienil mi praktycznie koloru tylko nadal taki fajny polysk troche rudawy ale ja takie lubie, wlosy byly super i bylam zadowolona nawet bardzo, mysle teraz nad kasztanowym brazem i zastanawiam sie jak mi wyjdzie mam lekko zniszczone wlosy od suszenia ale nie jakos bardzo i kolor taki sredni braz jak wlasnie ten orzechowy z joanny, kurcze marza mi sie takie wloski jak miala Barbara Mori w "cenie marze" gdzie grala Rubi - piekny kolor, jak ktos ogladal to wie o czym mowie...
Moze ktoras z was robila ten kasztanowy braz i podzieli sie wrazeniemi
Pozdrawiam
AsIa_16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-04, 17:11   #239
Deborah100
Zakorzenienie

By豉m u fryzjerki o pomalowa造鄉y farb Verona jasny br您. Ba豉m si, ze wyjdzie ciemny dlatego wzi窸am taki. A wyszed, ca趾iem, ca趾iem. Niewiele si odr騜nia od naturalnych ale kolorek 豉dny. Teraz ju wiem, 瞠 spokojnie mog bra gorzk czekolad. To jedyna farba po kt鏎ej kolory na opakowaniu wychodz takie same
Stary 2008-04-29, 15:30   #240
anibiaa
Rozeznanie

Witam!
Dawno mnie tu nie by這, ostatnim razem waha豉m si przed Lond Mokka Br您.
Pomalowa豉m w ko鎍u, wyszed oczywi軼ie bardzo ciemny, ciut nie czarny. Zmy si troch, ale wci捫 jest dosy ciemny, zw豉szcza w sztucznym 鈍ietle. W dzie jest zupe軟ie inaczej... dziwne te farby, jak hologram si zachowuj
Mniejsza o to.
Odrosty po oko這 2.5 mies. s ju solidne ok. 2cm, zatem przyszed moment na podj璚ie zn闚 tej trudnej decyzji "Czym i dlaczego nie na czarno malujemy?"
Kupi豉m Brillance Aksamitny Br您 jedno pude趾o, i drugie pude趾o Szlachetnego Br您u. Albo b璠 miesza, albo zaczn od na這瞠nia samego Szlachetnego [bo ry篡 i jasny na opakowaniu...]
I teraz pytania: [najlepiej do Black_Sun, bo dzi raz jeszcze przeczyta豉m ca造 watek i jest Ona zdecydowan weterank farbowania zatem na Jej, cho i innych Wiza瘸nek porad licz ]
Pytania:
1. Jak to pomalowa....w sensie na same odrosty i 軼i庵n望 ile si da farby na reszt w這s闚? Bo przecie b璠zie r騜nica, teraz mam pozosta這軼i Londy Mokki co raz jak czarna, raz jak ruda wygl康a... ech
2. Czy mo積a miesza kolory? bo nie kc by sam Szlachetny u nasady wyszed rudy jasny , a d馧 dalej czarno-ciemno-rudy zosta od Londy
3. Czy ten Szlachetny sam nie wyjdzie za jasny? ko鎍e, (a w豉軼iwie cale w這sy nie licz帷 g鏎y 10cm oko這, kt鏎a jakby szybciej sie spra豉), mam ciemne dosy...
4. Opakowanie Szlachetnego straszy rudo軼i, a Aksamitny zdaje si by ciemny i czerwony, i prawie czarny, jak ta moja Mokka.
Miesza to to? czy same odrosty robic tylko Szlachetnym [czyli tym ja郾iejszym]? a jak 幢e wyjdzie, to zamalowa na ciemny, czyli Aksamitny...

[ale pl徠anina, przepraszam, na ka盥 rad licz Dziewczyny ]
perfect

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.