Ciep貫 Br您y - Strona 9 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-04-30, 10:10   #241
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705
Dot.: Ciep貫 Br您y

ha ostatnio rzadko tu wchodz wesz豉m dzisiaj i patrz, a tu pytanie osobi軼ie do mnie te
wi璚 postaram si pom鏂 na ile b璠 mog豉..

Cytat:
Napisane przez anibiaa Poka wiadomo嗆
1. Jak to pomalowa....w sensie na same odrosty i 軼i庵n望 ile si da farby na reszt w這s闚? Bo przecie b璠zie r騜nica, teraz mam pozosta這軼i Londy Mokki co raz jak czarna, raz jak ruda wygl康a... ech
ja bym wci窸a tylko odrosty, reszt farby przeci庵n窸a po d逝go軼i w這s闚 dos這wnie na pi耩 minut przed sp逝kiwaniem, potem nad wann troch wody na g這w, pomasowa dwie minuty i sp逝ka. ale i przy tym ba豉 bym si 瞠 ko鎍e z豉pi za ciemno w stosunku do odrost闚.
lepiej zawsze poprawi [zw豉szcza je郵i masz dwie farby kt鏎e chcesz zmiesza, wi璚 zmieszaj po po這wie ka盥ej i zostan po堯wki na poprawk ewentualn albo drugi raz no chyba 瞠 masz baaaaaardzo d逝gie w這sy ]

Cytat:
2. Czy mo積a miesza kolory? bo nie kc by sam Szlachetny u nasady wyszed rudy jasny , a d馧 dalej czarno-ciemno-rudy zosta od Londy
3. Czy ten Szlachetny sam nie wyjdzie za jasny? ko鎍e, (a w豉軼iwie cale w這sy nie licz帷 g鏎y 10cm oko這, kt鏎a jakby szybciej sie spra豉), mam ciemne dosy...
to zawsze jest eksperyment naukowy ale farby z tej samej firmy/serii jak dla mnie mo積a bezpiecznie miesza. ja miesza豉m wellatony i nic dziwnego si nie dzia這
u篡wa豉m szlachetnego br您u i u篡wa豉m naturalnego br您u, kt鏎y jest do嗆 podobny chyba do aksamitnego. je郵i masz takie "prawie czarne" na dole, sam szlachetny to z造 pomys - on jest jednak do嗆 jasny. ja ze dwa razy u篡豉m i darowa豉m sobie, bo rude odrosty zostawa造 ale przy zmieszaniu mo瞠 wyj嗆 ciekawy kolor...

Cytat:
4. Opakowanie Szlachetnego straszy rudo軼i, a Aksamitny zdaje si by ciemny i czerwony, i prawie czarny, jak ta moja Mokka.
Miesza to to? czy same odrosty robic tylko Szlachetnym [czyli tym ja郾iejszym]? a jak 幢e wyjdzie, to zamalowa na ciemny, czyli Aksamitny..
jak dla mnie nie ma sensu robi samych odrost闚 szlachetnym br您em, bo te odrosty zrobi si w豉郾ie rudawe i jasniejsze du穎 ni reszta i poprawka b璠zie nieunikniona. ja bym zmiesza豉 po po這wie i trzasn窸a same odrosty. a reszt to nawet tylko pod kranem rozmasowa豉 bez dodatkowego nak豉dania
ostatnio tak w豉郾ie zacz窸am robi i ko鎍e w這s闚 przesta造 czernie mimo farbowania br您em i w ko鎍u kolor jest jako-tako r闚ny [czarne mam tylko w這sy nad czo貫m, przy skroniach, s strasznie delikatne i 豉pi mocno kolor ]

a teraz pytanie ode mnie - kt鏎a z pa nak豉da豉 casting praline 530 na casting br您 400?
pralinka ja郾iejsza i boj si, 瞠 b璠zie r騜nica.. potraktuj jeszcze w這sy resztk od篡wki do blondu so blonde, mo瞠 mi CIUT przeja郾i

i czy to jest normalnie czy tylko ja tak mam - po pierwszych farbowaniach kolor jest fajny a po nast瘼nych si zmienia? casting 400 by 豉dnym br您em ze z這tym po造skiem, teraz mam bordowe i fioletowe refleksy
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-15, 19:54   #242
judge
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 110

czy komu wyszed farb ciep造 orzechowy br您?
judge jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-15, 20:21   #243
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 845

Cytat:
Napisane przez judge Poka wiadomo嗆
czy komu wyszed farb ciep造 orzechowy br您?
Dla mnie mimo i nie by to zamierzany kolor ale wyszed Ba豉m si czarnego i na swoje jasno br您owe w這sy po這篡豉m farbe Verona....jasny br您. My郵a豉m 瞠 wyjd troch ciemne a tu masz jak na z這嗆 orzechowy Ale kolor 豉dny.
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-15, 20:47   #244
judge
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Poka wiadomo嗆
Dla mnie mimo i nie by to zamierzany kolor ale wyszed Ba豉m si czarnego i na swoje jasno br您owe w這sy po這篡豉m farbe Verona....jasny br您. My郵a豉m 瞠 wyjd troch ciemne a tu masz jak na z這嗆 orzechowy Ale kolor 豉dny.
Farba Verona m闚isz a ile kosztowa豉? dzieki za cynk
Stary 2008-05-16, 09:49   #245
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 845

Cytat:
Napisane przez judge Poka wiadomo嗆
Farba Verona m闚isz a ile kosztowa豉? dzieki za cynk

Nie ma za co Kupi豉m j w takiej ma貫j drogerii co za 8z.
Jest i w necie: http://www.e-kosmetyki.eu/index.php?products=produc t&prod_id=279

Bardzo trwa豉, jak p騧niej my豉m w這sy to prawie nic nie sp造wa這 w przeciwie雟twie do wellatona ( bo tylko tak wcze郾iej u篡wa豉m )
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-16, 11:55   #246
judge
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Poka wiadomo嗆
Nie ma za co Kupi豉m j w takiej ma貫j drogerii co za 8z.
Jest i w necie: http://www.e-kosmetyki.eu/index.php?products=produc t&prod_id=279

Bardzo trwa豉, jak p騧niej my豉m w這sy to prawie nic nie sp造wa這 w przeciwie雟twie do wellatona ( bo tylko tak wcze郾iej u篡wa豉m )
tylko 8z?wow dzi瘯i
Stary 2008-05-19, 00:16   #247
anibiaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993

Dzi瘯uj, Black Sun za odpowied
wyczerpuj帷 i dok豉dn...
A ja z kolei jak zwykle sie w ostatniej chwili wystraszy豉m i zamieni豉m w drogerii Aksamitny br您 na drugi Szlachetny. Tym oto sposobem, na sp這wia陰 mokk Londy, jutro po這輳 sam Szlachetny Br您. Ten ja郾iejszy...bo zn闚 si czarnych boje. Jak wyjdzie ry穎, to wiem ju gdzie ratunku szuka.
Napisz co wysz這, licz na 豉dny, ciep造, mo瞠 by nawet lekko czerwonawy br您.
Dam zna, trzymajcie kciuki, bo ja zawsze ci篹ko przestraszona z tym malowaniem
perfect

anibiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-19, 23:19   #248
anibiaa
Rozeznanie

Ju. Relacj zatem zdaj [Brillance Szlachetny Br您 no.852]
Rzeczywi軼ie, farba za 17z [cho kupi豉m w Rossmanowej promocji po 13] daje rad. Brillance to rzeczywi軼ie 豉godna farba, po sp逝kaniu w這sy nie by造 sianowate nawet bez od篡wki. I nie w瞠ra si w nozdrza amoniakiem, nic a nic. Zaskoczenie, bo sk鏎a g這wy nie ucierpia豉.
A warto powiedzie, 瞠 od篡wka w pakiecie rewelacyjna, w這sy po pi瘯nie pachn [powa積ie, wcale nie chemi崧. No i po raz pierwszy wystarczy這 jedno opakowanie , mimo, 瞠 na這篡豉m na ca這嗆.
Chyba kwestia tego aplikatora, bo w這sy mam d逝gie do po這wy plec闚.
Co do koloru, to na ile sztuczne 鈍iat這 mo瞠 przek豉mywa kolory, na tyle mam wra瞠nie, 瞠 uda這 si nieco zbi ciemnobr您owy/prawie czarny z d逝go軼i, po tej MokkaLondzie. To na plus. Odcie jest 豉dny, ciep造, w 鈍ietle 瘸r闚ki mieni si na czerwono. No jednak mam wra瞠nie, 瞠 z odrostami to sobie 鈔ednio poradzi豉, fakt, mam jasne w這sy, ale spodziewa豉m si, 瞠 pokryje je na ciemniej. S ja郾iejsze od reszty [plus, 瞠 mam tak fryzur, 瞠 przedzia貫k to tylko takie k馧eczko na czubku g這wy i nie wida tego (prawie-)pomara鎍zu]
Zosta這 mi ca貫 drugie opakowanie, wi璚 za czas jaki zn闚 pomaluj tym odcieniem... chyba, 瞠 zmieszam z Aksamitnym [id帷 za rad Black_Sun].
Tymczasem, mog poleci farb 鄉ia這, bo odczuwam jednak r騜nic w jako軼i [por闚nanie mam z Lond i Wellatonem, cho te w豉軼iwie zbyt niszczycielskie te nie by造 ]. Chyba przy niej zostan nawet. Na pewno Brillance, bo za t cen lepiej nie trzeba.
Br您- jak w temacie- ciep造, nie czarny, ale polecam k豉嗆 na ciemniejsze wyj軼iowe, bo z jasnymi wyjdzie marchewka jak na opakowaniu
Nie rozpisuj帷 si ju zatem, pozdrawiam
perfect

Stary 2008-05-20, 08:19   #249
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

anibiaa, ciesz si 瞠 wysz這 nie幢e na pewno zgodz si z tym, 瞠 farba jest 鈍ietna jako farba i jeszcze ta od篡weczka.. po ka盥ym farbowaniu w這ski 郵iczne mi瘯kie l郾i帷e.. tylko te kolory po 3 czy 2 razie mia豉m do嗆 marchewki szlachetnego, a naturalny br您 wychodzi na czarno.. teraz robi castingiem, w這sy gorsze, ale nie czarne.. mo瞠 wr鏂 do brillance i te pomieszam?...
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-18, 08:44   #250
datlies
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 131

Czy kt鏎a z was otrzyma豉 taki kolor z farb na polskim rynku?
To raczej do嗆 rudawy br您...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝.JPG (8,8 KB, 316 za豉dowa)
Stary 2008-08-16, 13:12   #251
anibiaa
Rozeznanie

Witam po d逝窺zej przerwie!
Postanowi豉m zda relacj z farbowa w tzw. mi璠zyczasie.
Po Brillance Szlachetnym Br您ie [tym rudym na opakowaniu] rzeczywi軼ie moje w這sy poja郾ia造 z czarno-czerwonej Mokki Londy, ale odrosty po kilku myciach to si zrobi造 w軼iekle pomara鎍zowe a wreszcie 鄴速o blond! heheh, przyszed czas na przyciemnienie.
I zdawa這by si znalaz豉m pi瘯ny, nie za ciemny, ciep造 br您: Wellaton- Kasztanowy. Wyszed 鈍ietny. Kolor jak kasztan prawdziwy. I ju bym nic wi璚ej nie szuka豉, bo wymarzony ten odcie, ale ...tak, zawsze jest jakie "ale": sp逝ka si jako szybko, [ze 3 tygodnie mo瞠] i ods這ni to, co namiesza Brillance- rudy blond pomara鎍z na czubku g這wy. Bleh.
No i teraz jest akcja Casting Creme Gloss- Mro幡y Kasztan. Opakowanie kupione, czeka na swoj kolej. Kole瘸nka kiedy-dawno temu u fryzjera farbowa豉 tym kolorem [wtedy ta farba 軼i庵ana by豉 z USA] i wychodzi pi瘯nie, zatem si skusi豉m na nasz Casting. Naczyta豉m si dzi z kolei, 瞠 wychodzi nawet czarny, i zn闚 mam mieszane uczucia, bo z niechcianej czerni to sie d逝go wychodzi...No nic, jak pomaluj- nie omieszkam si pochwali [albo po瘸li] co wysz這.
Chyba, 瞠 macie jakie do鈍iadczenia z tym kolorem, to podzielcie si zanim si sama na sobie przekonam
Pozdrawiam !
perfect

Stary 2008-08-26, 20:59   #252
anibiaa
Rozeznanie

Casting Mro幡y Kasztan no. 415
Ciep造 br您 z czerwonym po造skiem, genialny!
I 瞠by si tylko chcia trzyma na w這sach.
Polecam p鏦i co
perfect

Stary 2008-11-18, 16:16   #253
mig25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 216
GG do mig25

Cytat:
Napisane przez jenny87 Poka wiadomo嗆
Mam pytanie jakiej farby mozna uzycie by uzyskac efekt jak na zdjeciu ponizej?z gory dziekuje za odpowiedzi

palette 鈔edni br您 N3 INTENSIVE COLORS -ch這dny bez rudawych refleks闚
wybierz nowsz palette z olejkiem pomara鎍zowym
wtedy uzyskasz efekt 郵iskich jedwabistych w這s闚, nak豉da豉m j na swoje bia貫 siano na g這wie, wysz這 r闚nomiernie i zdrowo wygl康aj, tylko przy platynie my豉m w這sy raz na 2-3 dni i stosowa豉m od篡wki, maski, a teraz musz my codziennie i stosowa lekkie od篡wki
nienawidz palette, ale ta jedna farba /przynajmniej ten odcie N3/ im si uda豉
jest to te w miar neutralny odcie doskonale maskuj帷y niezbyt udane eksperymenty
mig25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-18, 16:19   #254
mig25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 216
GG do mig25

Cytat:
Napisane przez datlies Poka wiadomo嗆
taki kolor najlepiej osi璕niesz i najzdrowiej stosuj帷 farbki na chnie, hennie, basmie robione
VENITA ma je w swojej ofercie
mig25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-21, 12:14   #255
vanesia1
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 686

Je郵i chodzi o ciep貫 br您y to polecam Safir, nowy odcie - opalowy brzask. Sama u篡豉m niedawno i jestem zakochana w swoim kolorku

Tym razem to b璠ziesz TY!

vanesia1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-21, 21:57   #256
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez vanesia1 Poka wiadomo嗆
Je郵i chodzi o ciep貫 br您y to polecam Safir, nowy odcie - opalowy brzask. Sama u篡豉m niedawno i jestem zakochana w swoim kolorku
a moze jakies fotki? bo widziaalm ten kolor i wachalam sie nad nim
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-22, 23:27   #257
vanesia1
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 686

Jasne - prosz bardzo
Przepraszam, 瞠 te zdj璚ia takie 鄉ieszne troch ale te s najbardziej aktualne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ania1.jpg (69,1 KB, 476 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ania4.jpg (48,3 KB, 546 za豉dowa)

Tym razem to b璠ziesz TY!

Edytowane przez vanesia1
Czas edycji: 2008-11-22 o 23:32
vanesia1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-23, 00:18   #258
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez nika672 Poka wiadomo嗆
Tulipanno ja te lubie cieple br您y.
Zazwyczaj u篡wa豉m farb w kolorze;czekolada,gorzka czekolada,mleczna czekolada i wychodzily mi w這sy bardzo ciemne.

W reklamie zobaczy豉m propozycje ciep造ch br您闚 i zaryzykowa豉m
kupi豉m ''ol郾iewaj帷y br您'' Brillance.ktory rozjasni mi w這sy o kilka odcieni.Spodaba這 mi sie i teraz stosuj ''鈍ietlisty br您'' Brillance.Ju nie rozja郾ia tylko koloryzuje na sta造 kolor.

Ciesz sie ,ze podje豉m tak decyzje,my郵e 瞠 zdecydowanie jest mi lepiej w tym ocieniu br您u.
W s這鎍u lekko wpada w kasztan.Ciekawy odcie.
Polecam.Kole瘸nkom moim te sie podoba.
mam do Ciebie pytanie czy po這zy豉s farb na w這sy juz wcze郾iej farbowane ??? Pytam bo podobno ta farba "dzia豉" tylko na w這sy nie poddane wcze郾iejszemu farbowaniu jak to by這 u Ciebie ??
Stary 2008-11-24, 22:43   #259
vanadis
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 273

ja dzis chcia豉m sobie pofarbowac w這ski. wszystko 豉dnie pi瘯nie, farba palete sredni braz(750). na obrazku 郵iczny kolorek jakis tam z rudym. farbuje, susze w這sy a tu wychodzi mi kolor czarno-郵iwkowy i ogolnie jestem lekko za豉mana mam tylko nadzieje 瞠 si szyyybko wybarwi.
vanadis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-24, 23:34   #260
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez vanadis Poka wiadomo嗆
ja dzis chcia豉m sobie pofarbowac w這ski. wszystko 豉dnie pi瘯nie, farba palete sredni braz(750). na obrazku 郵iczny kolorek jakis tam z rudym. farbuje, susze w這sy a tu wychodzi mi kolor czarno-郵iwkowy i ogolnie jestem lekko za豉mana mam tylko nadzieje 瞠 si szyyybko wybarwi.
nie liczylabym z palette...
Stary 2009-01-23, 10:34   #261
jaskuleczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

Cytat:
Napisane przez vanesia1 Poka wiadomo嗆
Jasne - prosz bardzo
Przepraszam, 瞠 te zdj璚ia takie 鄉ieszne troch ale te s najbardziej aktualne

郵iczny kolor. Jak si wyp逝kiwa? Mo瞠sz wstawi wi璚ej zdj耩

czy kto jeszcze u篡wa ten kolor i m鏬豚y wstawi fotki?
jaskuleczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-18, 20:55   #262
monicalol2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
GG do monicalol2

Pozwoli豉m sobie do陰czy do tej dyskusji...
Te podobaj mi si ciep貫 br您y... Sama farbowa豉m w這sy, 瞠by uzyska ciep造 br您... (chcia豉m doda, 瞠 moje naturalne w這sy s troch rude, ale to od s這鎍a...
O to wracaj帷 do tematu.. Raz farbowa豉m w這sy szamponetka Marion 52 nazwa aksamitny br您...
W這sy wysz造 po prostu boskie... Ale ju po drugim myciu na moich w這sach zacz窸y pojawia si prze鈍ity moich pasemek...
Po jakim czasie postanowi豉m przefarbowa si na sta貫. U篡豉m farby nice n easy kolor nr 112A Farb trzyma豉m godzin... (chcia豉m doda, 瞠 strasznie 鄉ierdzi) gdy wysuszy豉m w這sy, dozna豉m szoku... Moje w這sy zamiast 軼iemnie to zja郾ia造... Kolor wyszed lekko rudawy... Jestem strasznie zawiedziona... Przesy豉m fotk farby nice n easy 112A
Nie polecam tej farby
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 112a.jpg (9,2 KB, 113 za豉dowa)
monicalol2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-18, 21:09   #263
monicalol2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
GG do monicalol2

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Poka wiadomo嗆

Ja prawdopodobnie w wakacje b璠 farbowa w這sy t 鈔odkow (romantyczna czerwie) Chyba, 瞠 si rozmy郵e, albo znajd fajniejsz farb...
monicalol2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-03, 07:03   #264
gabi86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 418

Dziewczeta uzywa豉 kt鏎a tej farby ??? Albo wie czym mo積a taki kolorek uzyska ?? 奸iczny... Obok za陰czam kolor moich farbowanych w這s闚 (farba podobno rozjasniajaca ale do naturalnych br您owych... )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg feriaf.jpg (13,1 KB, 310 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg moje.jpg (13,6 KB, 300 za豉dowa)
Stary 2009-03-04, 08:43   #265
MaGniFiQue
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 121

Ja podobny kolor uzyska豉m farbuj帷 farbami fryzjerskimi ARTEGO It's Color - kolor: Tabacco Cuba. W豉郾ie taki br您ik lekki kasztan wychodzi. Na pocz徠ku do嗆 ciemny si wydaje, ale jakto br您y, do嗆 szybko si lekko rozja郾ia. Poza tym ta farba zawiera podobno mniejsz ilo嗆 amoniaku.
Stary 2009-03-04, 10:36   #266
munecabrava
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133

witajcie mam takie pytanie ..... teraz mam wloscy w kolrze jasny bezowy braz ..... cos podobnego do Evy longorii a chcialabym uzyskac efekt br您u a'la Jennifer Lopez .... czy wecie moze jakie korki mam ta gwiazda na glowie tak oentacujnie i co mam zrobic na moich wloskch zeby miec taki efekt
munecabrava jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-04, 10:38   #267
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez munecabrava Poka wiadomo嗆
witajcie mam takie pytanie ..... teraz mam wloscy w kolrze jasny bezowy braz ..... cos podobnego do Evy longorii a chcialabym uzyskac efekt br您u a'la Jennifer Lopez .... czy wecie moze jakie korki mam ta gwiazda na glowie tak oentacujnie i co mam zrobic na moich wloskch zeby miec taki efekt
wrzuc moze fotke bysmy wiedzialy o jakia konkretnie fryzure Ci chodzi
Stary 2009-03-04, 10:40   #268
munecabrava
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez datlies Poka wiadomo嗆

ja mialam taki po farbie z FAROUK kolor 6B na oxydancie 20 volume czyli 6 %
Stary 2009-03-04, 10:52   #269
munecabrava
Raczkowanie

dodam ze uzywam farb z firmy FAROUK i chodzi mi o cos w stylu na tych fotkach .... bojetnie z ktorych bo wszystkie na tych fotkach sa 豉dne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jennifer_lopez_72.jpg (77,0 KB, 122 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg avatar309554_1.jpg (3,4 KB, 1282 za豉dowa)
Stary 2009-03-04, 10:55   #270
munecabrava
Raczkowanie

w sumie na drugiej fotce to ciemniejsze brazy .... ale podoba mi sie rowniez .... nie wiem czy ta pierwsza jasna czy druga ciemniejsza lepsza ......
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.