ehh...i co teraz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-22, 15:34   #1
Marjukka
Przyczajenie

GG do Marjukka

ehh...i co teraz?

nie wiem co mnie podkusilo zeby rozjaśnić sobie wlosy na blond a moj naturalny kolor to ciemny blond. Kupilam farbe(trwala) niestety GARNIER 100% color 'popielaty blond'. Efekt? jestem zalamana....kolor wyszedl taki jakis marchewkowo-rudawo-blond (jasniejszy od pomarancza)..... jestem zalamana.... nie wiem co mam robic. Czy znowu rozjasnic choc boje sie ze jak znowu cos bede z wlosami kombinowala to wyjdzie z tego ciapa a po drugie to boje sie ze po malowaniu (a to byl moj pierwszy raz) boje sie ze moje wlosy sie zniszcza. Co mam robic?

i mam jeszcze takie pytanie.... jak bardzo niszcza sie wlosy gdy je sie farbuje? i czy jest jakis sposob by zmniejszyc ich zniszczenie podczas malowana....?

pozdrawiam
Stary 2007-10-22, 15:48   #2
truskaffka
Zakorzenienie

Dot.: ehh...i co teraz?

wlosy podczas malowania- niszcza sie to nie ulega watpliwosci, wszystko zalezy od rodzaju i jakosci farby (rozjasniacze niszcza bardziej)

ja bym na Twoim miejscu na wlasna reke nic nie robila iposzla z tym do fryzjera... najprosciej bedzie zafarbowac na jakis braz.
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 19:35   #3
xxkaciaxx
Raczkowanie

Oo też robiłam tym popielatym blondem, tylko ja mam jasny brąz i wyszła mi brzoskwinia, znaczy sie tylko na odrostach oO no ale udaj się do fryzjera, nie rozjaśniaj sama bo bd kiepsko, a fryzjer da rade {przynajmniej mi dał rade jeszcze jakoś wyrównac ten kolor}
xxkaciaxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 20:51   #4
Marjukka
Przyczajenie

GG do Marjukka

tak bardzo sie boje ze wlosy mi sie zniszcza jak sobie jeszcze raz przefarbuje....a w sumie jeszcze jestem mloda kompletnie nie wiem co robic...po co w ogole je farbowalam
Stary 2007-10-23, 10:45   #5
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie

Nie martw się. Idz do fryzjera, na pewno coś wymyśli, choć pewnie idealnie nie będzie.
A tak ku przestrodze podaję, że jedne z najgorszych farb do włosów, mimo tego, że marka jest znana i ogólnie reszta produktów jest raczej ok, to właśnie Garnier i Palette (nie wiem czy tak się to pisze). To nie jest moja opinia, tylko opinia fryzjerki. Co do Garniera, to się nie wypowiadam, a jeżeli chodzi o Palette, to faktycznie kolor szybko się spłukuje, a włosy wychodzą garściami....
Błękitny Frędzelek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 13:56   #6
SweetChoco
Zadomowienie

GG do SweetChoco

właściwie jedyne co ci zostało to zafarbować na brąz ... a jeżeli chodzi o niszczenie sie włosów, to nie ma na to właściwie żadnej metody, włosy po farbowaniu po prostu się niszczą.
SweetChoco jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości