Pomocy - mój biust straszy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-08-13, 10:21   #1
April007
Zadomowienie

GG do April007

Pomocy - mój biust straszy!

Tak tak - to nie żart. Schudłam 3 lata temu około 30 kg i od tej pory mój biust nie ma ochoty powstać. Czy są jakieś skuteczne sposoby na podniesienie i ujędrnienie skóry w tym miejscu? Może jakieś zabiegi kosmetyczne? Próbowałam już różnych kremów ale niewiele pomogły, ćwiczyłam też trochę i niby jest lepiej ale to wciąż nie jest biust który kusi... Czy nie ma już dla mnie ratunku prócz operacji? Pomóżcie...
April007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 10:47   #2
kukri
Raczkowanie

Re: Pomocy - mój biust straszy!

Sprobuj masazu. Konsekwentni podobno otrzymuja szybkie i
spektakularne efekty. Ja jeszcze nie probowalam, ale jak tylko zakoncze
karmienie wezme sie tez za swoj biust. Dziewczyny, ktore stosowaly
wypowiadaja sie bardzo pochlebnie o tej metodzie:

http://www.seichim.prv.pl/
Gdy wejdziesz na te strone kliknij w link bonusy na dole po prawej.
Powodzenia.
kukri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 10:49   #3
ank@
Rozeznanie

Po schudznięciu 30 kg może być ciężko, obawiam się, że przywrócenie stanu "sprzed" będzie niemożliwe bez zabiegu.
Ale zawsze można coś "po domowemu" poprawić.
Przede wszystkim kup preparat ujędrniający przeznaczony specjalnie do biustu i wmasowuj go 2xdziennie w piessi i okolice nad pachami. Rób biustowi chłodne natryski pod prysznicem i jak najwięcej masuj, masuj, masuj - pod prysznicem najlepiej sizalową rękawicą, oprócz tego przy nakładaniu preparatu ujędrniającego - okrężnymi ruchami zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara. Regularnie oszczypuj mięśnie, któte trzymają biust.
Polecam też ćwiczenie:
Siądż okrakiem na poziomej ławeczce po czym połóż się na plecach. Weź w obie ręce ciężarki (w domowych warunkach np butelki z mineralną) Rozłóż ręce z ciężarkami na boki i powoli, na wyprostowanych łokciachprzenoś ręce tak, by spotkały się na wysokości klatki piersiowej.

Powodzenia
ank@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 07:52   #4
April007
Zadomowienie

GG do April007

Dziekuje bardzo za porady - wyprobuje ten masaż - moze cos da. Co do cwiczen i kremow - juz probowalam i nadal to stosuje ale niewiele pomaga Slyszalam ze sa jakies zabiegi guam w gabinetach kosmetycznych, ale nie wiem w jakiej cenie ani czy to naprawde dziala...
Pozdrawiam
Stary 2004-08-14, 08:03   #5
Shany
Raczkowanie

Moim zdaniem Anka ma najwiecej racji chociaz wszystkie dziewczyny dobrzec ci radza.Jesli hcodzi o cwiczenia i kremy to trzeba czekam sporo czasu zanim uzyskasz jakies efekty ( ile czasu cwiczysz ) Z zimnymi naatryskami to tez dobry pomysl.Slyszlam ze te natryski no stosuje sie na przemian raz zimne raz cieple.Podobno to dobrze ujedrnia skore ( nietylko biust) Wydaje mnie sie ze musisz byc cierpliwa,a jesli chcesz szybkiego efektu musisz poddac sie zabiegowi.Pozadrawiam
P.S.Gratuleje utraty 30 kg!!! Jak tego dokonalas???
Shany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 08:06   #6
Shany
Raczkowanie

Przepraszam za moje bledy...mam troche problemy z szybkim pisaniem.Mam nadzieje ze wybaczycie
Shany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 09:03   #7
April007
Zadomowienie

GG do April007

Eeee tam bledy - nie przejmuj sie
Ja schudlam juz dobre 4 lata temu, dlatego nie czekalam na szybkie efekty ale jakies jednak... Cwicze od roku, kiedy doszlam do wniosku ze samo nic sie nie zrobi Masazu natryskiem sprobuje chociaz nie cierpie zimnej wody - brrrrr No ale czego sie dla urody nie robi.
Swoja droga chetnie bym sie na taki zabieg zdecydowala, ale nie wiem gdzie najlepiej zrobic ani ile to kosztuje Obawiam sie, ze uzbieram pieniadze na operacje za ladnych pare lat. A ja teraz mam 19 i sie wstydze gdziekolwiek pokazac w lecie
Mimo wszystko dziekuje za rady - bede dalej walczyc
Pozdrawiam

PS> Jak? Zadne diety cud Troszke mniej jedzenia, troszke wiecej ruchu no i spadlo Pozdrawiam
Stary 2005-05-25, 19:46   #8
pszczółka21
Przyczajenie

Dot.: Pomocy - mój biust straszy!

Witaj mam z tym samym problem; na razie kubilam krem modelująco- ujedrniajacay nicvea ta nowosc- zastosuje ja do biustu zobaczymy ; jak cos wymyslisz to daj znac ja tez bede na biezaco informowac; podobno dobre sa ampulki lireac- kosztuja ok 126 zł
pszczółka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 19:56   #9
Wisnia
Wtajemniczenie

GG do Wisnia
Dot.: Re: Pomocy - mój biust straszy!

hmmm.... sa takie cwiczenia ktore mi polecala pani od fitessu na silowni:
stajesz przodem do sicany opierasz rece i odpuchasz sie tak jakbys robila pompki na stojaco...
drugie jest takie ze stykasz dlonie na wyskosci biustu, wewnetrznymi stronami do siebie oczywiscie i naciskasz tak zeby poczuc ze pracuja miesnie klatki piersiowej...
a do tego najlpiej jeszcze uzyc jakiegos kremu ujedrniacaego do biustu, polecam: avon, miracullum lub lirene erisa.

o zajrzyj tutaj (to tez moze byc pomocne) http://www.☠☠☠☠☠☠☠/cwicz_z_nami_klatka_piersiowa.htm
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości