Pomóżcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-24, 20:50   #1
ningio
Raczkowanie

Pomóżcie :)

Hejka
Ostatnio przejrzałam to forum i stwierdziłam, że... nie umiem się malować a mam 19 i lat i chyba powinnam, bo daleko mi do ideału.
MIałabym prośbę. macie może jakieś rady jak zamaskować cienie pod oczami ;/ a mam bardzo widoczne Nie wiem jak uzywać tych korektorów pod oczy, a podkład wygląda pod oczami jakoś nienaturalnie :| Jakby oczy odstawały od reszty twarzy. Mam też dużo zaskórników i drobnych krostek na całej twarzy (głównie czole), z którymi walczę bez skutku już długi czas Chciałabym umieć zamaskowac moje niedoskonałości jak wy
mam cerę mieszaną, różne przebarwienia od wyciskania. Jak będę miala dostęp do aparatu to zrobię zdjęcie.
Na razie używam samego podkładu i tuszu. teraz mam Maybelline Superstay silky. Niby jest ok, ale po pewnym czasie jakoś dziwnie wygląda na twarzy, moze nie ten kolor? Chyba nigdy nie znajdę dobrego dla mnie W ogóle nie wiem jak uzywac pudrów, bronzetrów itp. Może ktoś poradzi mi jak zacząc dobry makijaż
Bylabym wdzięczna
ningio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 22:20   #2
coldold
Proszkonizatorka

Dot.: Pomóżcie :)

Cytat:
Napisane przez ningio Pokaż wiadomość
Hejka
Ostatnio przejrzałam to forum i stwierdziłam, że... nie umiem się malować a mam 19 i lat i chyba powinnam, bo daleko mi do ideału.
MIałabym prośbę. macie może jakieś rady jak zamaskować cienie pod oczami ;/ a mam bardzo widoczne Nie wiem jak uzywać tych korektorów pod oczy, a podkład wygląda pod oczami jakoś nienaturalnie :| Jakby oczy odstawały od reszty twarzy. Mam też dużo zaskórników i drobnych krostek na całej twarzy (głównie czole), z którymi walczę bez skutku już długi czas Chciałabym umieć zamaskowac moje niedoskonałości jak wy
mam cerę mieszaną, różne przebarwienia od wyciskania. Jak będę miala dostęp do aparatu to zrobię zdjęcie.
Na razie używam samego podkładu i tuszu. teraz mam Maybelline Superstay silky. Niby jest ok, ale po pewnym czasie jakoś dziwnie wygląda na twarzy, moze nie ten kolor? Chyba nigdy nie znajdę dobrego dla mnie W ogóle nie wiem jak uzywac pudrów, bronzetrów itp. Może ktoś poradzi mi jak zacząc dobry makijaż
Bylabym wdzięczna
Raczej żadna z nas nie odpowie Ci wyczerpująco na tyle pytań, warto byś poczytała inne wątki (wyszukiwarka) bo jest mnóstwo na te tematy, poza tym to nie jest wątek na Moje Makijaże, przykro mi, zapewne zostanie przesunięty. Pozdrawiam.
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 13:08   #3
lotta_983
Zakorzenienie

Od siebie, jako korektor na cienie pod oczami, moge polecic Dermacol ( kosztuje ok 10 zl) i mozna go znalezc w malych sklepach kosmetycznych, jesli zdecydujesz sie go uzywac, powinnas pamietac tez o kremie pod oczy, korektor moze wysuszac skore. Z fluidow kryjacych Lasting Performance MF. A jesli chodzi o makijaz to powinnas obserwowac jak to robia dziewczyny i probowac sama, metoda prob i bledow. Niestety makijaz to nie jest taka prosta sprawa, wiec sie nie zalamuj, ja od paru lat nie wychodze z domu bez make upu, a i tak zaliczam wpadki, bo mam bardzo problemowa cere
lotta_983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 15:29   #4
schatje
Przyczajenie

Mam takze i ja prosbe
Mam szeroko rozstawione oczy ( nie zeza ) i nie umiem malowac oczu tak , aby kaciki oczu wydawaly sie blizej siebie .
Szukalam przykladow , owszem technicznie jest to fajnie opisane ( tu pomaluj tak , a tam siak) ale ja chcialabym zobaczyc zdjecia , moze przypatrzenie sie bardziej mi pomoze
schatje jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości