rudawy odcien - jak sie pozbyc?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-20, 14:55   #91
paulqa94
BAN stały

Dot.: prosze o pomoc ! jaką farbe moge nałożyć na mój sprany rudy ???

a co zrobic żeby uzyskac taki kolor jak w załączniku ( chodzi o modelke która stoi)? co to właściwie za kolor?
i ten drugi też mi się podoba, to już chyba jakiś ciemny blond ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img99818.fryzury-dlugie.1337563.jpg (42,3 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img142409.fryzury-dlugie.1370408.jpg (29,2 KB, 105 załadowań)
paulqa94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 19:20   #92
fryz5
Zakorzenienie

rudy zgasisz joanna gołębim popielem, a potem mozesz rzucic co chcesz.
tylko omijaj odrosty kładąc gołębi, tzn mozesz polozyć ale lekko sie rozjasnią w sumie to moze byc bez znaczenia jeśli później połozysz cos innego. ten temat przewija się bez przerwy w wątku np o dekoloryzacji
Stary 2012-05-20, 21:58   #93
takaja13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulqa94 Pokaż wiadomość
a co zrobic żeby uzyskac taki kolor jak w załączniku ( chodzi o modelke która stoi)? co to właściwie za kolor?
i ten drugi też mi się podoba, to już chyba jakiś ciemny blond ?
Ani jeden ani drugi raczej nie jest ciemnym blondem
ja bym bardziej obstawala za kolorem tobacco jesli chcesz aby wyszedl Ci kolor jak na zalaczonym obrazku udaj sie do sklepu fryzjerskiego( lub salonu ktory pracuje na firmie goldwell ) i popros o farbe goldwell topchic kolor tobacco i poprosc o wode 6% i wyjdzie Ci na pewno Twoj terazniejszy kolor nie ma odcienia czerwonego tak wiec bez problemu uzyskasz dany kolor
pamietaj zawsze,ze wiekszosc farb koloru ciemnego blondu na wlosach farbowanych wychodzi naprawde ciemny i nieladny jesli juz to lepiej kupic np sredni ZLOTY blond wtedy jest szansa co by wyszedl kolor wyrazisty a nie sztuczny

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 22:15   #94
paulqa94
BAN stały

fryz5 - dzięki wielkie za rade. sama bym na to nie wpadła a może to być faktycznie dobre rozwiązanie.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ani jeden ani drugi raczej nie jest ciemnym blondem
ja bym bardziej obstawala za kolorem tobacco jesli chcesz aby wyszedl Ci kolor jak na zalaczonym obrazku udaj sie do sklepu fryzjerskiego( lub salonu ktory pracuje na firmie goldwell ) i popros o farbe goldwell topchic kolor tobacco i poprosc o wode 6% i wyjdzie Ci na pewno Twoj terazniejszy kolor nie ma odcienia czerwonego tak wiec bez problemu uzyskasz dany kolor
pamietaj zawsze,ze wiekszosc farb koloru ciemnego blondu na wlosach farbowanych wychodzi naprawde ciemny i nieladny jesli juz to lepiej kupic np sredni ZLOTY blond wtedy jest szansa co by wyszedl kolor wyrazisty a nie sztuczny
a znasz może jakąs drogeryjną farbe która wyjdzie podobnie?
Stary 2012-05-20, 23:46   #95
fryz5
Zakorzenienie

złoty kolor o którym pisze koleżanka wyżej pogłębi problem rudości. więc wtf?
jak spopielisz kolor rudy możesz kłaść jakiś średni blond tylko nie z garnierów ani nie pianki kolorozujące bo wychodza ciemno (wellaton albo palette )
np palette z serii intensive color creme są fajne ciemny blond lub średni blond.

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-05-20 o 23:47
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 11:42   #96
takaja13
Zakorzenienie

to Brdzo dziwne bo sama ostatnio zeszlam z czerwieni na przytlumiony rudy taki jak kolezanka ma na zdjeciu nie wiedze tam odcienia czerwonego ani silnej pomaranczy wiec czemu zloto z fryzjerskich farb ma poglebic rudosc
teraz rudy jest kolorem bardzo na czasie i dziewczyny robia sobie na potege tylko,ze wiekszosc po jakims czasie sie zle czuje i powraca do bardziej naturalnych i jakos do tej pory mi to wychodzi nie poglebia zadnej ``czerwieni``
pozatym dodajesz ze 2 cm koloru naturalnego do farby i juz nie trzeba sie bac o nic

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
fryz5 - dzięki wielkie za rade. sama bym na to nie wpadła a może to być faktycznie dobre rozwiązanie.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

a znasz może jakąs drogeryjną farbe która wyjdzie podobnie?
Nie znam sie za bardzo niestety na farbach sklepowych ale moja kolezanka rowniez zeszla z przytlumionego rudego na swietny odcien brazu i juz Ci pisze czym to zrobila kupila sobie farbe palette kolor 568( karmelowy braz) ale woda ktora byla w pudelku wlala tylko polowe a 2 taka sama polowe wlala wody przegotowanej co by wyszedl mniejszy procent aby wyszedl o ton ciemniejszy kolor niz na pudelku i nie przebija jej nic a nic

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
złoty kolor o którym pisze koleżanka wyżej pogłębi problem rudości. więc wtf?
jak spopielisz kolor rudy możesz kłaść jakiś średni blond tylko nie z garnierów ani nie pianki kolorozujące bo wychodza ciemno (wellaton albo palette )
np palette z serii intensive color creme są fajne ciemny blond lub średni blond.
Skoro sie znasz to chyba powinienies wiedziec ,ze sklepowe farby ciemne blondy wychodza baaaardzo ciemne i bez wyrazu i sa zazwyczaj to zimne kolory wiec po takim ciemnym dziewczyna pozniej bedzie sie meczyla co by sciagnac do jasniejszego

Edytowane przez takaja13
Czas edycji: 2012-05-21 o 11:33
Stary 2012-05-21, 18:09   #97
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
to Brdzo dziwne bo sama ostatnio zeszlam z czerwieni na przytlumiony rudy taki jak kolezanka ma na zdjeciu nie wiedze tam odcienia czerwonego ani silnej pomaranczy wiec czemu zloto z fryzjerskich farb ma poglebic rudosc
teraz rudy jest kolorem bardzo na czasie i dziewczyny robia sobie na potege tylko,ze wiekszosc po jakims czasie sie zle czuje i powraca do bardziej naturalnych i jakos do tej pory mi to wychodzi nie poglebia zadnej ``czerwieni``
pozatym dodajesz ze 2 cm koloru naturalnego do farby i juz nie trzeba sie bac o nic

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Nie znam sie za bardzo niestety na farbach sklepowych ale moja kolezanka rowniez zeszla z przytlumionego rudego na swietny odcien brazu i juz Ci pisze czym to zrobila kupila sobie farbe palette kolor 568( karmelowy braz) ale woda ktora byla w pudelku wlala tylko polowe a 2 taka sama polowe wlala wody przegotowanej co by wyszedl mniejszy procent aby wyszedl o ton ciemniejszy kolor niz na pudelku i nie przebija jej nic a nic

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Skoro sie znasz to chyba powinienies wiedziec ,ze sklepowe farby ciemne blondy wychodza baaaardzo ciemne i bez wyrazu i sa zazwyczaj to zimne kolory wiec po takim ciemnym dziewczyna pozniej bedzie sie meczyla co by sciagnac do jasniejszego
po 1 kolory sklepowe nie wychodzą zimne po 2 te dwa odcienie palette które zaleciłem nie wychodzą ciemno, to sa natury więc stłumią rudość a kolor nadaj będzie ciepły.
nigdy nie sugeruje komuś farby której sam nie miałem na włosach bądź nie używałem.

sądzisz ze autorka wątku będzie się męczyła bardziej w chłodnym kolorze niż w rudym brązie? bo zloto pogłębia rudość złoto jest ciepłe więc nie zakryje miedzi.

to jak autorka się będzie czuła to już kwestia osobista ja nic nie narzucam tylko pomagam jak sie może pozbyć tej rudości
Stary 2012-05-21, 19:32   #98
paulqa94
BAN stały

Cytat:
po 1 kolory sklepowe nie wychodzą zimne po 2 te dwa odcienie palette które zaleciłem nie wychodzą ciemno, to sa natury więc stłumią rudość a kolor nadaj będzie ciepły.
nigdy nie sugeruje komuś farby której sam nie miałem na włosach bądź nie używałem.

sądzisz ze autorka wątku będzie się męczyła bardziej w chłodnym kolorze niż w rudym brązie? bo zloto pogłębia rudość złoto jest ciepłe więc nie zakryje miedzi.

to jak autorka się będzie czuła to już kwestia osobista ja nic nie narzucam tylko pomagam jak sie może pozbyć tej rudości
postanowiłam, że nałoże na włosy najpierw gołebi popiel a potem ...
właśnie się zastanawiam - nachodzi mnie żeby pokombinować, od głowy jasny brąz i im bliżej końca tym jaśniej. ale nie chciałabym uciekać w te sztuczne blondy, coś raczej w bursztyn, kawa z mlekiem. podpowiecie jak zrobić takie przejscie z jednego koloru na drugi ?coś jak ombre hair tylko nie takie 'gwałtowne' ?
Stary 2012-05-21, 20:06   #99
takaja13
Zakorzenienie

Cytat:

Kiedy chodzilam na praktyki pare razy uzylam na mamie wlasnie sklepowych farb i niestety wszystkie byly zimne,pozatym pracuje juz kilka lat w swoim fachu i jak na razie nie mialam jeszcze niezadowolonej klientki czy klienta tak bardzo upierasz sie przy tym golebim a wystarczy np do kazdego jednego odcienia wybranego przez kklientke dodac na 1 tube 2 cm natury lub tez odrobine czarnej farby wymieszac ze zwykla woda i wetrzec w mokre wlosy jak plukanke po czym splukac,jest wiele technik i prozpozycji ,pozatym ten bajer z golebim to chyba jakis domowy sposob bo w salonach fryzjerskich na takich farbach raczej nie pracuja

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
właśnie się zastanawiam - nachodzi mnie żeby pokombinować, od głowy jasny brąz i im bliżej końca tym jaśniej. ale nie chciałabym uciekać w te sztuczne blondy, coś raczej w bursztyn, kawa z mlekiem. podpowiecie jak zrobić takie przejscie z jednego koloru na drugi ?coś jak ombre hair tylko nie takie 'gwałtowne' ?
Chodzi Ci o tak zwany sztuczny odrost jak np Gorniakowa ma ????

Stary 2012-05-21, 21:57   #100
paulqa94
BAN stały

Cytat:
chodzi mi o coś takiego jak w 1 załączniku. a taki kolor jak ma dominika gawęda to jaki ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 547363_358630260867160_255364151193772_968689_1413632217_n.jpg (50,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 84670.jpg (40,0 KB, 57 załadowań)
Stary 2012-05-21, 22:40   #101
takaja13
Zakorzenienie

Znalazlam w swojej palecie Loreal wiec i znalazla Tobie odpowiednik farb sklepowych
prosze bardzo
http://www.google.co.uk/imgres?q=jas...,r:5,s:92,i:15

czyli jasny kasztan opalizujacy koniecznie z farb Loreala a unikniesz ciemnych wlosow

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Znalazlam w swojej palecie Loreal wiec i znalazla Tobie odpowiednik farb sklepowych
prosze bardzo
http://www.google.co.uk/imgres?q=jas...,r:5,s:92,i:15

czyli jasny kasztan opalizujacy koniecznie z farb Loreala a unikniesz ciemnych wlosow

a jesli chcesz ciut ciemniejszy to polecam cafe latte
http://pretty-perfect-beauty.blogspo...gloss-623.html

ale 1 zdecydowanie ladniejszy i taki sam jak z 2 obrazka.

Stary 2012-05-21, 23:29   #102
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
popiel schłodzi rudośc kolejny kolor nada noweg koloru ale ze zdjęc widze ze chcesz ciepły tak? więc nie musisz robić gołębim (wydzie na podobnym poziomie jasności jak masz obecny, lecz po prostu nie rudy, stonuje sie, nie będzie jasniejszy) albo nałóz sam ciemny blond z tego palette a jak chcesz ombre to musisz zrobisz nastepująco"
-kładziesz farbę na ok 1/4 długości włosów od nasady czyli odrosty + kawałek dalej czekasz tam nie wiem 15-20 min
-spryskujesz włosy wodą po czym przeczesujesz grzebieniem o szerokich ząbkach niżej na ok 2/3 długości i znów czekasz ok 15 min
-polewasz włosy wodą i masujesz farbe na całych wlosach i zostawiasz na ok 5 min i zmywasz

dołączam zdjęcie step by step, jak ja to robie pierwszy obrazek z niebieskim to rozjaśniacz nie zwracaj uwagi popatrz na 2 chodzi mi o nakładanie farby (czarne kwadraciki)

nie podaje dokładnego czasu bo wszystko zalezy od włosów jedne łapią szybciej inne gorzej

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Kiedy chodzilam na praktyki pare razy uzylam na mamie wlasnie sklepowych farb i niestety wszystkie byly zimne,pozatym pracuje juz kilka lat w swoim fachu i jak na razie nie mialam jeszcze niezadowolonej klientki czy klienta tak bardzo upierasz sie przy tym golebim a wystarczy np do kazdego jednego odcienia wybranego przez kklientke dodac na 1 tube 2 cm natury lub tez odrobine czarnej farby wymieszac ze zwykla woda i wetrzec w mokre wlosy jak plukanke po czym splukac,jest wiele technik i prozpozycji ,pozatym ten bajer z golebim to chyba jakis domowy sposob bo w salonach fryzjerskich na takich farbach raczej nie pracuja

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

moja droga ja wcale nie podważam Twego autorytetu i Twojego doświadczenia gratuluję zadowolonych klientek, jednak ja do wszystkiego doszedłem sam, jestem samoukiem, wszystko testowałem na sobie i koleżankach i wiem co i jak, moja praktyka to mój artyzm, własny, robiłem co chciałem i sie wiele nauczyłem.
domowy sposób? bo firma joanna za 5 zl a nie loreal który proponujesz za 30zl? nie mówię, że loreal jest zły ale mówiłaś o drogeryjnych farbach zeby nie uzywać, więc po co sugerujesz autorce OPALIZUJĄCY kolor będący chłodnym? bez sensu troche uważam, chyba że masz w naturze zmianę decyzji z chwili na chwilę. pozdrawiam

a Tobe PAULQA polecam palette intensive color creme
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg step by step.jpg (47,9 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-05-21 o 23:40
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 11:11   #103
takaja13
Zakorzenienie

Cytat:
popiel schłodzi rudośc kolejny kolor nada noweg koloru ale ze zdjęc widze ze chcesz ciepły tak? więc nie musisz robić gołębim (wydzie na podobnym poziomie jasności jak masz obecny, lecz po prostu nie rudy, stonuje sie, nie będzie jasniejszy) albo nałóz sam ciemny blond z tego palette a jak chcesz ombre to musisz zrobisz nastepująco"
-kładziesz farbę na ok 1/4 długości włosów od nasady czyli odrosty + kawałek dalej czekasz tam nie wiem 15-20 min
-spryskujesz włosy wodą po czym przeczesujesz grzebieniem o szerokich ząbkach niżej na ok 2/3 długości i znów czekasz ok 15 min
-polewasz włosy wodą i masujesz farbe na całych wlosach i zostawiasz na ok 5 min i zmywasz

dołączam zdjęcie step by step, jak ja to robie pierwszy obrazek z niebieskim to rozjaśniacz nie zwracaj uwagi popatrz na 2 chodzi mi o nakładanie farby (czarne kwadraciki)

nie podaje dokładnego czasu bo wszystko zalezy od włosów jedne łapią szybciej inne gorzej

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

moja droga ja wcale nie podważam Twego autorytetu i Twojego doświadczenia gratuluję zadowolonych klientek, jednak ja do wszystkiego doszedłem sam, jestem samoukiem, wszystko testowałem na sobie i koleżankach i wiem co i jak, moja praktyka to mój artyzm, własny, robiłem co chciałem i sie wiele nauczyłem.
domowy sposób? bo firma joanna za 5 zl a nie loreal który proponujesz za 30zl? nie mówię, że loreal jest zły ale mówiłaś o drogeryjnych farbach zeby nie uzywać, więc po co sugerujesz autorce OPALIZUJĄCY kolor będący chłodnym? bez sensu troche uważam, chyba że masz w naturze zmianę decyzji z chwili na chwilę. pozdrawiam

a Tobe PAULQA polecam palette intensive color creme
no teraz to padlam na czytaj moze ze zrozumieniem to co napisala dziewczyna ,pokazala kolor na modelce i poprosila o porade jaki to kolor a wiec identyczny jak na modelce jest w palecie i taki tez jej pokazalam
pozatym to,ze ja skonczylam szkole fryzjerska nie zwalnia mnie do teraz aby spoczac na laurach,po to sa pokazy,treningi czy tez szkolenia i doswiadczenia na podstawie wlasnych eksperymentow

od samego poczatku radziles dziewczynie ten caly golebi kolor a i tak jednak wyszlo na moje,ze nie bylo takiej potrzeby

pozatym zaden ale to zaden szanujacy sie fryzjer nie bedzioe doradzal swoim klientom tak natarczywie farb palette ,wysuszaja one strasznie wlosy w przeciwienstwie do farb Loreala,jak dziewczyna poszuka w Rossmanie to i znajdzie duzo tansza farbe Loreala a i na pewno duzo ,duzo lepsza dla struktury wlosa.

pozatym czasami lepiej jest zainwestowac w dobra farbe niz kupowac byle co

a tak wogole to kasztan od kiedy jest zimnym odcieniem ?

nie wiem czy posiadasz palete kolorow w domu ale tam masz podzielone cieple ,zimne i mieszanki jakie mozna zrobic co by cieply odcien nie stracil cieplego a zimny nie stracil zimnego

Stary 2012-05-22, 13:28   #104
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
no teraz to padlam na czytaj moze ze zrozumieniem to co napisala dziewczyna ,pokazala kolor na modelce i poprosila o porade jaki to kolor a wiec identyczny jak na modelce jest w palecie i taki tez jej pokazalam
pozatym to,ze ja skonczylam szkole fryzjerska nie zwalnia mnie do teraz aby spoczac na laurach,po to sa pokazy,treningi czy tez szkolenia i doswiadczenia na podstawie wlasnych eksperymentow

od samego poczatku radziles dziewczynie ten caly golebi kolor a i tak jednak wyszlo na moje,ze nie bylo takiej potrzeby

pozatym zaden ale to zaden szanujacy sie fryzjer nie bedzioe doradzal swoim klientom tak natarczywie farb palette ,wysuszaja one strasznie wlosy w przeciwienstwie do farb Loreala,jak dziewczyna poszuka w Rossmanie to i znajdzie duzo tansza farbe Loreala a i na pewno duzo ,duzo lepsza dla struktury wlosa.

pozatym czasami lepiej jest zainwestowac w dobra farbe niz kupowac byle co

a tak wogole to kasztan od kiedy jest zimnym odcieniem ?

nie wiem czy posiadasz palete kolorow w domu ale tam masz podzielone cieple ,zimne i mieszanki jakie mozna zrobic co by cieply odcien nie stracil cieplego a zimny nie stracil zimnego
uważam że jesteś bezczelna i nie mam zamiaru w Tobą dyskutować więcej, wywyższasz się do skończyłaś szkołę fryzjerską i tyle równie dobrze możesz g**** umieć i tylko sie przechwalać. no taka prawda, nie znasz mnie ja nie znam Ciebie tak? więc sie nie oceniajmy juz dobrze?
Dziewczyna najpierw pokazała zdjęcie obecnego koloru jaki posiada ze chce się go pozbyć, zaproponowałem gołębi popiel bo jest znakomitą farbą która gasi rudości i gdyby go zastosowała moze juz nakładać wszystko potem bez obaw o stary kolor, wiesz o co mi chodzi?
pytała o ciemny blond więc pomyslałem, że chciała by zgasić obecny kolor. gdy dodała zdjęcia co ją interesuje dopiero niedawno, zobaczyłem że jednak chce ciepły odcień tak? więc juz gołebi wykluczyłem. no i prosze Cie , ręce mi juz opadają ale nie chce sie sprzeczac, co jest lepsze....palette czy loreal, dla mnie obydwie są dobre. nie wiem, byc może ktoś Ci powiedział, że palette są złe, dla mnie są super i dla wielu osób, nie niszczą, są trwałe, kolory wychodzą jak na opakowaniu. z lorealem jest podobnie z tym ze lorealowi brak trwałości no ale jets drogi bo kupujemy dobrą markę i 90% ceny to napis "loreal" potem odzywka, rekawiczki, aplikator i śliczne opakowanie.

ja szanuje siebie i swoje klientki dlatego też nie polece nic nie wypróbowanego na samym sobie.

lepiej zainwestowac w farbe fryzjerska? no tak masz racje ale zwróc uwage ze nie kazdy ma na to fundusze a Ty wiciskasz najdroższe farby.

kasztan w palecie loreala to po prostu brąz/szatyn. nie ma koloru kasztan przecież, mozesz mieć mahoniowy/miedziany/opalizujący/popielaty/złocisty/czerwony/neutralny/beżowy brąz ale w sumie kasztan nie wiem skąd się wzięła nazwa ale w przypadku loreala jest to zwykły brąz w dodatku 6.23-ciemny blond opalizująco złocisty.

nie mam palety w domu bo mam to w głowie
Stary 2012-05-22, 14:10   #105
takaja13
Zakorzenienie

Loreal ma w palecie kasztanowy ,z takich zwyklych sklepowych jest to bodajze 5.25 czy tez 5.3 z preference Loreala,

co do palety to moze i masz w glowie chociaz ja pracuje np na lorealu i goldwellu i numeracja nie jest taka sama zreszta z innymi firmami jest podobnie no moze natury sa podobne ale reszta juz nie koniecznie

pozatym Ty mozesz miec palete w glowie ale klientce zawsze warto pokazac co mamy na mysli co by nie narzucac jej swojej wizji

moze i jestem bezczelna ale calkiem dobrze mi z tym nie oceniam nikogo ale wychodze z zalozenia ,ze jak robic komus wlosy to tylko naprawde na dobrych i sprawdzonych produktach a nie na sklepowych farbach

co do ceny farb fryzjerskich to polemizowalabym czy sa takie wysokie ,dziewczyna pojdzie do pierwszej lepszej hurtowni fryzjerskiej i zaplaci za taka farbe okolo 25 zlotych ALE bedzie ja miala nie na raz a na 3 razy,nie wyplucze sie kolor,nie straci polysku,wlos nie napuszy sie i nie wysuszy
zalet mozna wymieniac jeszcze duzo ale bez sensu jest to robic a za farbe paletty zaplaci okolo 10 zl jak nie lepiej i bedzie tylko na raz,nie zapomnijmy ,ze sa to mocne farby ( porownac sklad farby palett a kazdej innej typowo fryzjerskiej ) i odcien moze wyjsc niekoniecznie taki jak na opakowaniu np mna porowatych przesuszonych wlosach.

Stary 2012-05-22, 14:19   #106
fryz5
Zakorzenienie

zaznacze że nie jestem fryzjerem i nie potrzebuje pokazywac palety klientkom.

nie rozumiem dlaczego negujesz mój pomysł z gołębim popielem który jest przeze mnie sprawdzonym i wielu osobom pomogłem tym, tak samo jak zmieszanie dwoch odcieni z joanny : gołębi popiel + szlachetna perła , ta mieszanka idealnie nadaje się na włosy po rozjasnianiu z ciemnego które sa żółto rude a ta mieszanka gasi i rudość i żółć dając ładny blond.

masz racje że lepiej kupic farbe fryzjerską jestem za tym, aczkolwiek nie kazdy chce, nie kazdy ma kase wydac 30zł na fryzjerską i woli kupic coś w rossmanie za 10zł np (nie rozum mnie źle, ja nie głoszę, aby tak robili! po prostu to sa realia i nie kazdy chce sie bawić z fryzjerskie).
Stary 2012-05-22, 14:41   #107
takaja13
Zakorzenienie

Cytat:
zaznacze że nie jestem fryzjerem i nie potrzebuje pokazywac palety klientkom.

nie rozumiem dlaczego negujesz mój pomysł z gołębim popielem który jest przeze mnie sprawdzonym i wielu osobom pomogłem tym, tak samo jak zmieszanie dwoch odcieni z joanny : gołębi popiel + szlachetna perła , ta mieszanka idealnie nadaje się na włosy po rozjasnianiu z ciemnego które sa żółto rude a ta mieszanka gasi i rudość i żółć dając ładny blond.

masz racje że lepiej kupic farbe fryzjerską jestem za tym, aczkolwiek nie kazdy chce, nie kazdy ma kase wydac 30zł na fryzjerską i woli kupic coś w rossmanie za 10zł np (nie rozum mnie źle, ja nie głoszę, aby tak robili! po prostu to sa realia i nie kazdy chce sie bawić z fryzjerskie).
Nie neguje,przepraszam jesli to tak odebrales
ale wydaje mi sie,ze chyba nie na kazde wlosy sie to nadaje ale to tylko moje odczucie
ja wiem,ze nie kazdy ma kaske aby wydac 20 pare zloty ale sam wiesz,ze to najlepsze rozwiazanie tym bardziej jak ktos ma dlugie wloski
zamiast marnowac swoj talent zrob sobie krotki kurs fryzjerski i idz do dobrego salonu do pracy jeszcze bedziesz mogl niezla kase zarabiac bo jak na samouka masz duuuuuuze pojecie na temat tego fachu

Stary 2012-05-22, 14:52   #108
fryz5
Zakorzenienie

dziekuję to miłe co piszesz, ciesze się, ze juz się nie sprzeczamy bo takie coś nie ma sensu.
nie mam kasy na kurs. niestety, zamierzam niedługo roznosić CV po salonach, wiem że mam nikłe szanse na prace bez papierka, aczkolwiek miałem "praktyki" w salonie i to dobrym oraz w programie tv
Stary 2012-05-22, 18:21   #109
takaja13
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuję to miłe co piszesz, ciesze się, ze juz się nie sprzeczamy bo takie coś nie ma sensu.
nie mam kasy na kurs. niestety, zamierzam niedługo roznosić CV po salonach, wiem że mam nikłe szanse na prace bez papierka, aczkolwiek miałem "praktyki" w salonie i to dobrym oraz w programie tv
Zycie jest zbyt piekne i krotkie na sprzeczki
a tak na powaznie jesli bedziesz chodzil po renomowanych salonach a nie po malych zakladzikach to masz naprawde duze szanse w takich porzadnych salonach firmowych licza sie umiejetnosci a nie papier i tam bedziesz mial szanse dalszego rozwoju swoich umiejetnosci poprzez szkolenia czy tez jakies pokazy i tam bedziesz zbieral papiery pracowalam kiedys w Kadusie w szczecinie i powiem Ci,ze recepcjonista Nasz mial dryg do kobiecych fryzur,farbowania i w koncu wyslali go na kurs fryzjerski i jeszcze jakis rok temu tam pracowal tak wiec trzeba byc dobrej mysli na pewno sie gdzies zalapiesz tym bardziej,ze miales to szczescie ``liznac``fryzjerstwa i to nie byle gdzie
powodzonka zycze i co zlego to nie ja ja czasem juz taka zolzowata jestem i ciezko to zmienic

Stary 2012-05-22, 20:47   #110
fryz5
Zakorzenienie

kazdy ma gorsze i lepsze dni ja akurat dzis jestem dość zdenerwowany co chyba pokazałem także przepraszam

i dziekuje Ci za wsparcie

to teraz czekamy na odpowiedź autorki wątku, co postanowiła chyba ze czytając to co piszemy się przestraszyła i uciekła z forum! PAULQA94 WRÓĆ!
Stary 2012-05-22, 21:17   #111
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Widze że nasz Fryzik się rozpisał tyy serio miałes w TV praktyki? To powodzenia może znajdziesz jakąs pracę

pozatym jak się masz?

Paulinka uciekła chyba
Stary 2012-05-22, 21:39   #112
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Widze że nasz Fryzik się rozpisał tyy serio miałes w TV praktyki? To powodzenia może znajdziesz jakąs pracę

pozatym jak się masz?

Paulinka uciekła chyba
praktyki w salonie, tv to inna beczka kochana

dzieki
Stary 2012-05-22, 23:17   #113
takaja13
Zakorzenienie

Cytat:
kazdy ma gorsze i lepsze dni ja akurat dzis jestem dość zdenerwowany co chyba pokazałem także przepraszam

i dziekuje Ci za wsparcie

to teraz czekamy na odpowiedź autorki wątku, co postanowiła chyba ze czytając to co piszemy się przestraszyła i uciekła z forum! PAULQA94 WRÓĆ!
Hehe miejmy nadzieje,ze jednak cos tam kombinuje z wlosami i moze niebawem wpadnie sie pochwalic
kazdy niestety ma czasem te gorsze dni

Stary 2012-05-23, 14:17   #114
negatif
Przyczajenie

Witam. Mam podobny problem co autorka wątku. Na mojej glowie króluje sprany rudy. Chcialabym uzyskać taki kolor jak w załączniku, coś między brązem a blondem. Ale żeby nie był to zimny kolor bez wyrazu. Jakie farby drogeryjne polecacie? I jak to zrobić.? Z góryy bardzo dziękuję za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 302719_1973409219302_1365191994_1737756_6603591_n.jpg (21,6 KB, 47 załadowań)
negatif jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 14:24   #115
paulqa94
BAN stały

halo melduje sie ! nigdzie nie uciekłam.. namieszane mam strasznie w głowie. nie wiem czy zostać przy miedzi czy uderzyc w ciemny blond/jasny brąz.. ale na co bym sie nie zdecydowała to mam od was mase porad jak to zrobić za co dziekuje

wkurza mnie juz troche to że coraz wiecej tych rudych się zrobiło. ja od zawsze bylam brunetką , nie moge sie jakos do tej rudości przyzwyczaić.. to chyba nie moj kolor
Stary 2012-05-23, 15:41   #116
fryz5
Zakorzenienie

no teraz to juz decyzja nalezy do Ciebie jaki kolor chcesz miec ewentualnie może zrobisz sobie to ombre jak wysłałem Ci wyżej zdjęcie które narysowałem w paincie ;d ze na górę połozysz ciemny blond przeciągniesz nizej ale końcowki będa rude. i będziesz miała ciepły ciemny blond/jasny brąz przechodzący w rude koncówki
Stary 2012-05-29, 20:59   #117
negatif
Przyczajenie

Hej a czy ktoś odpowie na moje pytanie? Mam kolor taki jak w załączniku. Chciałabym uzyskać coś takiego jak w załączniku 2. Może być ciemniejszy. Chodzi mi o ciepły kolor między blondem a brązem. Oczywiście będę farbowała w domu, więc jakie farby drogeryjne polecacie? Bardzo proszę o szybką odpowiedź ponieważ włosy chcę zafarbować już jutro.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5934.jpg (58,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img141203.fryzury-dlugie.1342595.jpg (27,0 KB, 34 załadowań)
negatif jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 17:44   #118
monin1980
Przyczajenie

Jak ukryć rudy odcień

Miałam piękny kolor jasny blond i coś mnie podkusiło, żeby włosy przyciemnić farbą Loreal jasny brąz bursztynowy.
Nie podoba mi się jednak ten rudy brąz i chciałabym te włosy rozjaśnić do średniego blondu i ukryć ten rudy odcień.
Czy da się tak zrobić?
Dodam, że włosy są już po 10 myciach szamponem przeciwłupieżowym i są już o wiele jaśniejsze niż były.
Myślicie, że Loreal perłowy blond dałby radę?
monin1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 17:41   #119
201703061106
Konto usunięte

Dot.: Jak ukryć rudy odcień

no właśnie też się zastanawiam mam ostro rude włoski i myśle o powrocie do naturalnego koloru.. rudy zawsze będzie przebijać aż nie odrosną całe- chyba że utlenisz... ale to będzie katorga dla włosków... ja spróbuję chybą z delikatnym brązem (tzn. orzechowy brąz) - Goldwell 7G
201703061106 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 14:07   #120
nattei
Przyczajenie

Dot.: z rudego w blond-pomocy!

Cześć dziewczyny. Chciałabym się dowiedzieć, jak mogę uzyskać taki kolor blondu : http://www.youtube.com/watch?v=7fr-18PBgGc - w tym klipie występuje taka dziewczyna, bardzo mi się podoba. Aktualnie mam takie coś na głowie : http://wd2.photoblog.pl/np1/201204/A7/121759971.jpg Płukanki by pomogły czy raczej znów dekoloryzacja?
nattei jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości