zbyt tanie paznokcie w mieście!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-26, 15:02   #1
monisiasisia
Przyczajenie

zbyt tanie paznokcie w mieście!!!!!

witam,
mam do was pewne pytanko ,w moim mieście ceny paznokci żelowych w salonie to ok 90zł. ja osobiście robię za 70zł na firmie esn ,tipsy kupuje z fpo , jak na razie bez zakładania działalności ,uwazam ze to dla mnie ok, chciałabym robić na ibd ale obawiam się że po odliczeniu zus i opłat niewiele mi zostanie, co wy na to , za ile opłaca się robić tipsy po zakupie produktów z ibd ,ile bierzecie za tipsy na tej firmie...

proszę chociaż w przybliżeniu wasze ceny

jeszcze jedno - jaka jest wydajność christrio do naturalnych paznokci,bo na esn niewychodzi mi utwardzanie natUralnych paznokci,

zaznaczę że pochodzę z okolic nowego sącz gdzie dziewczyny zakładają tipsy za ok50zł. a ja mam dzieci i chciałabym z tego żyć
dlatego usilnie szukam dobrych produktów w dobrej cenia -te dziopeczki mnie wykończą ,nasze gabinety odchodzą powoli do lamusa
gdy słysze historie o tipsach za 160 -240zł aż mi się serce kraje i to na tych samych produktach
monisiasisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 02:24   #2
Albertyna
Zakorzenienie

Dot.: zbyt tanie paznokcie w mieście!!!!!

Prawda jest taka, że to rynek po trosze dyktuje nam ceny. W Warszawie rzeczywiście są drogie salony, gdzie ceny siegaja 160-200zł, ale tez koszty życia w stolicy sa duzo wyższe- droższe sa produkty spozywcze, wyższe czynsze czynsz itp, a bez tego zyc sie nie da

Co do opłat, to ZUS dla osoby zakładającej dziłalnosc, nie jest "morderczy"- wynosi ok 200-300zł (niech sie wypowiedza dziewczyny, które teraz załozyły działalnosc, bo ja mam firme od lat i płacę ok 800zł ).

Mając cecny w granicach 70zł, i pracując na ESN nie zbankrutujesz (chyba, że ceny jego od czasu, gdy na nim pracowałam gwałtownie poszły w góre ). Nie wiem ile kosztują tipsy z FPO, ale bardzo dobre tipsy z SPN kosztuja 35zl za 100szt, lub 70zł- za 300, zatem ceny sa przystepne

Co do utwardzania naturalnych paznokci, to chyba lepiej pocwicz technike, bo ja na nim niegdys pracowałm i clear do utwardzania naturalnych paznokci bardzo mi pasował
Stary 2007-10-27, 09:49   #3
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

w legionowie tu gdzie mieszkam ceny w salonie za zalozenie frencza kosztuje 150 zł
bochema jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 13:43   #4
martusia810
Raczkowanie

A w Kielcach ceny w salonach, zaznaczam w salonach zaczynaja się od 50zł.
martusia810 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 16:15   #5
Albertyna
Zakorzenienie

Dziewczyny nie panikujcie z tymi cenami- w Warszawie tez sa salony gdzie robią paznokcie po 60-70zł (nie wiem z czego te dziewczyny żyja), co nie znaczy, że ja majac ceny prawie dwukrotnie wieksze mogę li i jedynie zwinąc manatki, bo tak nie jest. Wręcz przeciwnie- roboty by starczyło na jeszcze dwie osoby w salonie i częśc klientek, które chca zapisac sie "na dziś, lub jutro" niestety, odchodzi z kwitkiem (na razie ).
Dla wymagających klientek, a to sa te, które potrafią zapłacić wyższą cenę za paznokie liczy się jakośc i miła atmosfera, bo zazwyczaj dośc stresów maja w swojej pracy

Gdy kiedyś pracowałam dojeżdzajac do klientek miałam najwyższe ceny spośród dziewczyn trudniących sie takim dojazdem- od 100zł (w tym 10 dojazd). I też jakiś na brak klientek nie narzekałam.

Ceny nie sa najważniejsze!

Nasze klientki przychodzą do nas do salonu tez po to by sie wygadać, by o czyms opowiedzieć i być wysłuchaną, by odetchnąc od codziennej kołomyji i jezeli im to zapewnimy, to pomimo wyższych cen, nie bedziemy miec problemu z klientkami

My z Kasią (moja wspólniczką) postawiłyśmy na miła atmosferę- każda klientka może dostać kawę, cherbate (rózne samaki), soki, wodę itp... W salonie jest cicho, albo sączy się miła kojąca muzyka, sa ładne meble tworzące wrażenie domowego ogniska, a ściany sa w wesołym rózowy kolorze. Wokól duzo aniołków (nasz salon nazywa sie "U Aniołków"). My, zawsze, staramy się byc jak najsypmatyczniejsze, a jezelki coś idzie, nie tak, po prostu przepraszamy- kazdy jest człowiekiem. Dzięki temu mamy grono stałych klientek, które stale się powieksza.
Stary 2007-10-27, 17:44   #6
Pawełeczek
Rozeznanie

Albertyno ale w kielcach tez istnieją salony w których paznokcie kosztują 100-150zł i z tego co wiem to nie narzekają na brak klienteli. Problem jednak tkwi w tym ze PRZEWAŻAJĄ salony gdzie paznokcie kosztują 50-80zł. Panny pracujace w domach pazury robią za marne grosze...25zł - 30zł to tutaj jest klasyk. Do ogółu dochodzi to ze rynek jest przepchany wlasnie takimi tipsiarami. U mnie na osiedlu (7 bloków 3 piętrowych) jest 5 stylistek paznokci zakladających pazury po takich wlasnie cenach. Juz nie chce mi sie poruszac tematu ze jakosciowo te uslugi są duzo ponizej przecietnej.
Stary 2007-10-27, 18:28   #7
Albertyna
Zakorzenienie

A skąd wiesz, ze w Warszwie jest inaczej? Jest dokładnie tak samo Kupa tipsiar robiących w domach, bez szkoleń i na produktach z Allegro po 20-30 zł, salony gdzie ceny sa 60-70zł... Tak jest wszędzie i tylko od nas zalezy jaką podejmiemy polityke- czy będziemy zaniażac ceny, a co za tym idzie mniej inwestować w siebie w produkty, w salon itp... Czy postawimy na rozsądne ceny i bedziemy mieli na kolejne inwestycje, bedziemy sie rozwijac. Ja wybrałam tę druga droge i nie żałuję
Zaniżanie cen było, jest i będzie dla mnie bez sensu, bo to własnie taka polityka doprowadziła do cen typu 20zł (dziwie sie, ze zwraca sie za materiały), bo sasiadka robiła za 30, to ona chciała za mniej.
Klientki patrza nie tylko na ceny. Jest to pewnien czynnik, ale nie jedyny.
Do mnie wiele pań trafiło dlatego, ze najpierw przyszły na naprawę jednego paznokcia, uznały, ze ceny mam wysokie, ale po tygodniu były juz u mnie na odnowie i od tego czasu przychodzą reguralnie. Dlaczego? bo wolą wydać raz w miesiącu 80zł na odnowe frencha, niz raz w tygodniu po 10zł na naprawy i kolejne 30 na uzupełnienie i chodzic cały czas wkurzona bo brak jednego paznokcia, a drugi sie zapowietrza.... Bo wolą miec za wieksze pieniądze ładne paznokcie, zrobione w miłej atmosferze, niz tanie, kiepskie i pospiechu (bo żeby cokolwiek zarobic mając ceny rzedu 50-60zł, trzeba w tym samym czasie co ja zrobic dwie klientki i nie mozna juz poświęcić tyle czasu i uwagi, co ja moge swojej). Klientki cenią ten luksus i przychodzą do nas do salonu, mimo, ze za rogiem jest o połowe taniej...
Do tego stać, mne aby od czasu do czsu zrobic promocje, obnizyc cene dla klientki, która ma tego dnia imieniny itp... Ktos, kto ma bardzo nickie ceny, nie jest w satnie tego zrobic.
Stary 2007-10-27, 18:47   #8
kinia2305
Zadomowienie

Albertyna nic dodac nic ujac
Moge sie jedynie podpisac pod Twoja wypowiedzia obiema lapkami

I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 10:47   #9
monisiasisia
Przyczajenie

ddzięki,dzięki podtrzymałyście mnie na duchu ja tak jak większość z was wolę stawiać na jakość i moją satysfakcje ,chciałabym sie rozwijac ,wypróbowywać różne ciekawości kosmetyczne a to jednak kosztuje
więc ,mówie nie na obiżanie cen moich pazórków i będę cierpliwie czekała na klientki, choc na otwarcie saloniku to jeszcze jakięś 3 miesiące musze poczekac ,póki co jestem <dojeżdżająca>
monisiasisia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości