Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-28, 14:53   #1
thatisfuckingcrazy
Przyczajenie

bardzo prosze o porade!

zalozony niiizej watek z emo- fryzurkami dotyczy gromadzenia zdjec przedstawiajacych je.
ja zas chcialabym zaczerpnac porady od zgromadzonych sznownych Profesjonalistek, dlatego zdecydowalam sie na nowy

moje wlosy mocno kreca sie z tylu, od spodu. warstwa gorna, juz nie! grzywka nie kreci sie praktycznie w ogole, boki sa, powiedzmy, falowane.
wloski obecnie siegaja ramion, grzywa jest dluga, gdyz od dawna zastanawiam sie nad zmiana fryzury, na fryzure typu emo, a przeciez one miedzy innymi tym sie charakteryzuja.

nie chce codziennie katowac moich wlosow prostownica, wiec chcialabym, abyscie zaproponowaly mi jakas ladna emo- fryzurke, ktora nie bedzie tego wymagala.

nie znam sie na tym, ale wydaje mi sie, ze ksztalt mojej twarzy jest niezbedny Wam do dobrego dobrania fryzury, wiec zamieszcze zdjecia mojej owalnej buzki, jesli bedzie trzeba.

bylabym Wam bardzo wdzieczna
z goru dziekuje w imieniu wszytskich dziewczyn majacych podobny problem

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości