Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-11-20, 08:19   #271
enya32
Raczkowanie

Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez ExtraStylJoasia Pokaż wiadomość
Przedłużam włosy od kilku lat, każda dziewczyna która miała syntetyki a potem założyła naturalne włosy już nigdy nie chciała wrócić do syntetyków. Ale wybór zawsze nalezy do ciebie
Widzisz a u mnie jest odwrotnie.
Ja nosiłam długo naturalne włosy. Teraz mam syntetyki i nie chcę wracać do naturalnych. Uważam, że syntetyki lepiej mi się noszą i mniej plączą. Są łatwiejsze w pielęgnacji. A to że nie używam prostownicy poczytuję sobie za plus bo nie niszczę swoich włosów.
enya32 jest offline  
Stary 2007-11-20, 08:37   #272
BARBARA24
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Weronika233 Pokaż wiadomość
Barbara 24 prosze odpisz mi czy znalazlas kogos w okolicy Legnicy kto przedluza wloski??jak tak to prosze daj mi namiar jakis pozdrawiam

niestety nic konkretnego więc nadal szukam. w legnicy w carfurze jest salon, moja kolezanka tam przedłużała, maja teraz promocje. Byłam tam, przedłużaja na ringi ktore bardzo widac(przynajmniej u mojej kolezanki) i babka powiedziala ze nie kazde włosy nadają sie na ringi i nie daje gwarancji ze za tydzien mi nie zjada.
napisałam do laski z legnicy ale wyglada to tak ze przesyła mi na maila palete kolorów włosków i mam sobie sama dobrac i napisac jej jakie chce. nie ma mozliwosci spotkania sie i doboru przez nia. wiec podziekowalam jej.

Jak cos znajdziesz to daj znac, pozdrawiam i zycze cierpliwosci w szukaniu.
BARBARA24 jest offline  
Stary 2007-11-20, 11:49   #273
mala19881
Zadomowienie

GG do mala19881

no wlasnie ciezko jest znalezc na tasmie syntetyki,a jak juz sa to sa w cenie naturalnych

Joasia super te wloski zrobilas! roznica oszalamiajaca
mala19881 jest offline  
Stary 2007-11-20, 13:00   #274
ExtraStylJoasia
Przyczajenie

Włosy syntetyczne dobrej jakości to wydatek 150-300 zł tańszych nie ma co kupować bo po krótkim czasie wyglądają jak włosy lalki.

Pozdrawiam
Joasia
ExtraStylJoasia jest offline  
Stary 2007-11-20, 16:26   #275
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez enya32 Pokaż wiadomość
Ja nosiłam długo naturalne włosy. Teraz mam syntetyki i nie chcę wracać do naturalnych. Uważam, że syntetyki lepiej mi się noszą i mniej plączą. Są łatwiejsze w pielęgnacji. A to że nie używam prostownicy poczytuję sobie za plus bo nie niszczę swoich włosów.

Mam do Ciebie pytanko-mozesz mi polecic konkretne szampony i odzywki oraz jakies jeszcze inne rzeczy do pielegnacjii syntetykow? Masz syntetyki na tasmie czy w pasemkach? Ile kosztowaly? Ja wlasnie kupilam syntetyczne wlosy krecone na tasmie jeszcze ich nie nosilam ale niedlugo zaczne i nie wiem za bardzo czym je pielegnowac-podobno lubia wszystko z proteinami mleka i jedwab w kazdej postaci-RENIHAIR-dzieki za te infoSzkoda ze nie ma syntetykow na tasmie w kolorach blond.....a jak sa to podobno jakies zoltawe i nieladne te blady....Hmnn...co do jedwabiu to sie troche obawiam.....bo przeciez on ma w skaldzie alkohol - czy to im nie zaszkodzi?
vanessacrazy jest offline  
Stary 2007-11-20, 16:28   #276
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Włosy syntetyczne dobrej jakości to wydatek 150-300 zł tańszych nie ma co kupować bo po krótkim czasie wyglądają jak włosy lalki.

Sprowadzasz moze wloski syntetyczne na tasmie? Czy sa tez jasne blondy typu 22 albo 613? I czy sa krecone? Moglabys polecic jakies konkretne rzeczy do pielegnacjii syntetykow? Pozdrawiam
Stary 2007-11-20, 17:17   #277
kami828
Zadomowienie

Witam,miała może któraś z Was te włosy???

http://www.allegro.pl/item267956920_...kosc_70cm.html

teraz mam naturalne ale bardzo sie na końcach poniszczyły,są sztywne i źle sie układają,zastanawiam sie nad kupieniem syntetyków,są one bardziej lub mniej gęste od naturalnych i bardzo sie świecą???

z góry dziękuje za odpowiedź
kami828 jest offline  
Stary 2007-11-20, 18:06   #278
zaba84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
Witam,miała może któraś z Was te włosy???

http://www.allegro.pl/item267956920_...kosc_70cm.html

teraz mam naturalne ale bardzo sie na końcach poniszczyły,są sztywne i źle sie układają,zastanawiam sie nad kupieniem syntetyków,są one bardziej lub mniej gęste od naturalnych i bardzo sie świecą???

co do wloskow z aukcji na allegro sie nie wypowiem, bo nigdy wlosow na allegro nie kupowalam. a co do syntetykow - 3 grudnia Renia mi monofibry na racoona zaklada i powiem tak, ze azjaty, europejskie i indyjskie oraz monofibry sa w podobnej cenie i nie mialam watpliwosci ktore wybrac. oczywiscie najbardziej to bym chciala miec slowiany, ale moze jestem troche dziwna, ale za punkt honoru postawilam sobie to, ze przedluzanie wlosow sama sobie finansuje i od rodzicow nie chce ani zlotowki dlatego jako niepracujaca studentke, nie stac mnie na slowiany. Mialam prawie pol roku europejskie laczone z indyjskimi i to byl w pewnym momencie koszmar dlatego zdecydowalam sie na syntetyki. tylko nie byle jakie syntetyki, a wlasnie monofibry bo to sa najlepsze syntetyki dostepne na rynku. Ogladalam je i macalam jak bylam u Reni i one sa naprawde cudowne w dotyku. Poza tym rozmawialam z dziewczyna ktorej Renia robila monofibry na racoon i byla z tego bardzo zadowolona. Najlepiej bedzie mi oceniac gdy sama bede miec je juz na glowie i troche ponosze. Wtedy na pewno bede na bierzaco zdawac relacje. Ale jeszcze raz chce to podkreslic - najlepsze co moze byc to oczywiscie slowiany (tu raczej nikt sprzeciwu nie powinien zglaszac
). Pozostale rodzaje wlosow ludzkich to rosyjska ruletka - albo trafisz na swietne wlosy albo na beznadziejne. A i jeszcze jedno (zaznaczam ze to jest moje zdanie)- skoro Renia uwaza ze monofibry sa super to znaczy ze sa super. tyle z mojej strony na razie w kwestii syntetykow.
zaba84 jest offline  
Stary 2007-11-20, 18:46   #279
Kachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Włosy powinny mieć ok. 5cm, ale ostatnio miałam klientke, która miała włosy o dł. ok. 1cm ( tył), mimo iz nie byłam do końca przekonana założyłam jej włosy falowane (przy takiej fakturze mniej widać łaczenia), mineły prawie 3 tygodnie nic się nie dzieje, żadne pasmo nie spadło, dziewczyna jest super szczesliwa że nie wygląda już jak chłopak...
Zobacz zdjecia przed i po...

Super wyszło
Cytat:
Napisane przez enya32 Pokaż wiadomość
No właśnie, podobno mniej się plączą i tak nie niszcza końcówki. Ja nie mam potrzeby by prostować,bo proste mam.

Cytat:

One lśnią rzeczywiście świetnie. Pod warunkiem,że dobre się kupi,więc gdy te mi się zużyją (własnie założyłam nowe z drugiej połowy tasmy której nie używałam i mi zostala) to zakupie syntetyki. Tylko musze obrać odpowiedni kolor.

Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa

Kachulec jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:23   #280
Monisia_666
Rozeznanie

dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze jak robie warkoczyki przy metodzie na tasme to zaczynam je od dwoch stron na srodku zszywam lub zwiazuje gumeczkami a co z tymi wlosami ktore zostaja z warkoczykow? bo zostaja takie kikutki( nie wiem jak to opisac, koncowka warkocza:P) je tez zaplesc i przyszyc czy maja zostac luzne bo w sumie i tak zmieszaja sie z wlosami i beda pod tasma ? sorki za moje glupie pytania sle strasznie mnie to intryguje :P z gory wielkie dzieki))
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:31   #281
Kachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze jak robie warkoczyki przy metodzie na tasme to zaczynam je od dwoch stron na srodku zszywam lub zwiazuje gumeczkami a co z tymi wlosami ktore zostaja z warkoczykow? bo zostaja takie kikutki( nie wiem jak to opisac, koncowka warkocza:P) je tez zaplesc i przyszyc czy maja zostac luzne bo w sumie i tak zmieszaja sie z wlosami i beda pod tasma ? sorki za moje glupie pytania sle strasznie mnie to intryguje :P z gory wielkie dzieki))
To zależy. Ja wolę robić jeden warkocz i jego zakańczam małą gumeczką. Im cieńszy warkocz zrobisz tym mniej włosków Ci zostanie. Można też troszkę włosków wypuszczać w trakcie warkocza,ale do tego trzeba lekkiej precyzji. Mój koniec warkocza jest tak mały,że nie wystaje. Ale za 1szym razem miałam kikuta,więc nastęnego dnia pprawiałam

Kachulec jest offline  
Stary 2007-11-20, 20:14   #282
Cczarnula19
Raczkowanie

ExtraStylJoasia suer to zrobilas jestem pod ogromnym wrazeniem!!!

Dziewczyny ja tez myslalam nad syntetykami bardzo powanie lecz nie noge nogdzie znalesc tych monofibre gdzie wy je kupujecie??mozecie podac jakis kontalt??

Ja jakmial robione wlsy na tasme z warkoczykami to tez mialam robiony jeden cieznki wzdluz calej glowy.Gdy przyszyta zostala tasma po prostu przykryla kitke na koncu.
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2007-11-20, 20:53   #283
Xenia
Rozeznanie

ExtraStylJoasia a ta pani ma zalozone wlosy naturalne czy wlosy syntetyczne ? Mysle , o tej ze zdjecia powyzej .
Jestem pod wielkim wrazeniem , ze udalo Ci sie tak zatracic to przejscie miedzy naturalnym a doczepionym wlosem . Ja jestem na to uczulona strasznie i tego boje sie przy kazdym moim przedluzaniu . Dodam , iz nie sadzilam , ze przy tak krotkich wlosach jest to w ogole mozliwe .
Xenia jest offline  
Stary 2007-11-20, 21:39   #284
ExtraStylJoasia
Przyczajenie

Zakładam tylko włosy naturalne.

Pozdrawiam
Joasia
ExtraStylJoasia jest offline  
Stary 2007-11-21, 06:29   #285
Monisia_666
Rozeznanie

ahaa ale ja chce miec po 2 tasmy przyszyte bo mam tasme 160g i 150cm wiec duzo ich jest a marze wreszcie o bujnych wlosahc:P wiec jesli maja byc 2 tasmy to warkoczyk nie moze byc taki cienki i co wtedy? koncowke zaplesc i przyszyc do warkocza trobiac jakby druga wartwe czy zostawic luzem?? Reniu moze ty pomozesz? Z gory bardz wam dziekuje

Edytowane przez Monisia_666
Czas edycji: 2007-11-21 o 07:02
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-11-21, 11:43   #286
kaolinait
Zadomowienie

ja wlasnie sobie sama przedluzylam wloski ale taka metoda tylko "na chwilke" heh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010031.JPG (26,1 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010029.JPG (36,6 KB, 212 załadowań)

[/CENTER]
kaolinait jest offline  
Stary 2007-11-21, 11:59   #287
mala19881
Zadomowienie

GG do mala19881

Monisia ja mialam troszke odstajace te kitki, ale na wierzch mialam naszyta tasme,wiec nie bylo nic widac... tylko one sie nie chcialy suszyc, wogole nie chcialy sie te wlosy wysuszyc i chodzilam z mokra glowa,bo chyba ze 2 godx bym musiala poswiecicna samo suszenie :P dobrze,ze bylo cieplo bo by mi glowa zamarzla :P

a co do syntetykow monofibre, pierwsze slysze o takich... mozesz powiedziec cos wiecej o nich?
ja mysalalam ze syntetyki sa proste monobraid i lekko falowane profibre, a polaczenie tych dwoch jaki daje efekt?
mala19881 jest offline  
Stary 2007-11-21, 12:03   #288
y_ulia
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
ja wlasnie sobie sama przedluzylam wloski ale taka metoda tylko "na chwilke" heh
a tak na chwilke to na czym polega ta metoda? i jaki jest jej koszt?

[ Uciekaj moje serce! ]

y_ulia jest offline  
Stary 2007-11-21, 15:38   #289
zaba84
Raczkowanie

o monofibrach juz sporo bylo zwlaszcza w pierwszej czesci watku.
To sa najlepsze wlosy syntetyczne. Ma je tylko jedna firma - ta od racoona czyli chyba dome sie nazywa.
zaba84 jest offline  
Stary 2007-11-21, 16:32   #290
Kachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
ahaa ale ja chce miec po 2 tasmy przyszyte bo mam tasme 160g i 150cm wiec duzo ich jest a marze wreszcie o bujnych wlosahc:P wiec jesli maja byc 2 tasmy to warkoczyk nie moze byc taki cienki i co wtedy? koncowke zaplesc i przyszyc do warkocza trobiac jakby druga wartwe czy zostawic luzem?? Reniu moze ty pomozesz? Z gory bardz wam dziekuje
taśma jest bardzo cieniutka. Ja do cienkiego warkoczyka miałam przyszyte 4 (najpierw zszyte ze sobą.

Kachulec jest offline  
Stary 2007-11-21, 16:54   #291
kami828
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość

pozwole sobie odpowiedzieć na to pytanie

jest to metoda clip-in czyli doszyte do taśmy małe spineczki(klipsy) które sie zatrzaskuje na włosach i można w każdej chwili ściągnąć

stosuje tą metode od jakiś dwóch miesięcy i nie narzekam,na początku miałam doszyte taśmy do dwóch warkoczy ale grube to strasznie było,ciężkie i źle sie myło włosy więc postanowiłam kupić spinki,doszyłam do taśmy i teraz praktycznie codziennie doczepiam sobie dwie taśmy(mam razem 4 ale zszyte ze sobą po dwie więc tworzą 2) mają one długość ok 23 cm i są do nich przyszyte 4 spinki.Nie zawsze sie to trzyma dobrze bo mam cieńkie włosy i czasami musze sie naprodukować żeby zaczepić taśmy ale jest spoko.Jak narazie nie narzekam
kami828 jest offline  
Stary 2007-11-21, 17:48   #292
Kachulec
Zakorzenienie

Cytat:
pozwole sobie odpowiedzieć na to pytanie

jest to metoda clip-in czyli doszyte do taśmy małe spineczki(klipsy) które sie zatrzaskuje na włosach i można w każdej chwili ściągnąć

stosuje tą metode od jakiś dwóch miesięcy i nie narzekam,na początku miałam doszyte taśmy do dwóch warkoczy ale grube to strasznie było,ciężkie i źle sie myło włosy więc postanowiłam kupić spinki,doszyłam do taśmy i teraz praktycznie codziennie doczepiam sobie dwie taśmy(mam razem 4 ale zszyte ze sobą po dwie więc tworzą 2) mają one długość ok 23 cm i są do nich przyszyte 4 spinki.Nie zawsze sie to trzyma dobrze bo mam cieńkie włosy i czasami musze sie naprodukować żeby zaczepić taśmy ale jest spoko.Jak narazie nie narzekam
Kami to ja mam do Ciebie wobec tego pytako. No może dwa
Sama także mam cienkie włosy i dość śliskie. Więc powiedz mi na czym polega Twoja trudność w ich przyczepieniu? Ześlizgują się? Czy może masz tak mało włosów że spinki potrzebują więcej?
I czy tapirujesz włosy przed ich przyczepieniem? (tam w miejscu spinki)

Kachulec jest offline  
Stary 2007-11-21, 18:06   #293
y_ulia
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

kami828 dziekuje za odpowiedz

[ Uciekaj moje serce! ]

y_ulia jest offline  
Stary 2007-11-21, 19:57   #294
Monisia_666
Rozeznanie

aha czyli nie mam sie bac ze warkocz wyleci razem z tasmami?:P lepiej jest zszyć ze soba tasmy przed przyszyciem? dlaczego? ciezkie pytania zadaje co? ale juz tak mam ze musze wiedziec wsztsko przepraszam
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-11-21, 20:50   #295
kami828
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Kami to ja mam do Ciebie wobec tego pytako. No może dwa
Sama także mam cienkie włosy i dość śliskie. Więc powiedz mi na czym polega Twoja trudność w ich przyczepieniu? Ześlizgują się? Czy może masz tak mało włosów że spinki potrzebują więcej?
I czy tapirujesz włosy przed ich przyczepieniem? (tam w miejscu spinki)

No tak,mam mało tych włosów ale znalazłam na to sposób Jak robie przedziałek wzdłuż głowy tak na wysokości ucha,spinam reszte włosów do góry i wtedy zaczepiam tymi spinkami to te włosy na górze,tuż przy linii przedziałka,nie tapiruje,spryskuje tylko lakierem.Robie tak przy zakładaniu pierwszej taśmy,drugą tak jakby wkładam od góry w tą pierwsza tymi grzebykami.Ehhh nie wiem czy zrozumiałaś nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć Czasami mnie włosy ciągną to przypne jeszcze raz spinke,jak mam źle przypiętą to jak czesze włosy to wychodzi heh Dlatego to jest jedyny minus.Nie jest to bardzo wyczówalne a napewno niewidoczne,dla mnie jak narazie spoko metoda,nie mam włosów 24/h więc nie czochram ich w nocy

Zamówiłam sobie syntetyki,zobacze jak sie sprawdzą,dbać o nie tak samo jak o naturalne?Myś szamponem nawilżającym i używać nawilżającej odżywki?Kurde żeby mi sie znowu takie siano na końcach nie zrobiło jak w naturalnych
kami828 jest offline  
Stary 2007-11-21, 23:47   #296
1985SiWA
Zakorzenienie

Przeszperałam połowe allegro w poszukiwaniu włosów i znalazłam to :
http://allegro.pl/item273132003_natu...cm_ringi_.html
takie grube, wydaja sie ładne, co wy sadzicie? Opłaca sie?
1985SiWA jest offline  
Stary 2007-11-22, 00:56   #297
kaolinait
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
<b>kami828</b> juz odpowiedziala heh a co do kosztow zaplacilam okolo $35 (ale i tak kupilam opakowanie za duzo wloskow, a dodam ze swoje mam geste) wloski tu w nyc sa bardzo tanie i naprawde dobre.

[/CENTER]

Edytowane przez kaolinait
Czas edycji: 2007-11-22 o 15:48
kaolinait jest offline  
Stary 2007-11-22, 14:30   #298
messinka
Zakorzenienie

Hej dziewczyny. Mam pytanie ,w jaki sposób mogę 'dorobic' sobie jedno kolorowe pasemko na głowie? Tylko o to głównie mi chodzi. Czy mogę zrobić to sama ,czy jednak potrzebny jest fryzjer? I jaki jest koszt takiego 'zabiegu'
Dołączam zdjęcie o co mi mniej więcej chodzi ;
Jeżeli gdzieś odp. na podobne pytanie była już umieszczona ,to przepraszam ,ale prosze o odpowiedź bo bardzo mnie to interesuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jola.jpg (26,9 KB, 158 załadowań)

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline  
Stary 2007-11-22, 17:27   #299
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam pytanie ,w jaki sposób mogę 'dorobic' sobie jedno kolorowe pasemko na głowie? Tylko o to głównie mi chodzi. Czy mogę zrobić to sama ,czy jednak potrzebny jest fryzjer? I jaki jest koszt takiego 'zabiegu'
Dołączam zdjęcie o co mi mniej więcej chodzi ;
Jeżeli gdzieś odp. na podobne pytanie była już umieszczona ,to przepraszam ,ale prosze o odpowiedź bo bardzo mnie to interesuje.

To raczej mozesz zrobic sama-po co angazowac fryzjera?Musialabys kupic pasemka jakie chcesz na allegro badz w sklepie z wlosami-kupic spineczki takie jak do tasmy -wszyc spineczke do pasemka i przypiac. Ale jak chcesz tylko kilka badz mala ilosc to moze jednak lepszym wyjsciem bedzie fryzjer-bo chyba koszty beda podobne. A u fryzka takie pasemko doczepia Ci -albo na keratyne albo na tulejke...albo na microringa....tylko ze jak na keratyne to potem nie bedzie sie nadawalo do ponownego przyczepienia.
Stary 2007-11-22, 18:14   #300
Xenia
Rozeznanie

Cytat:
.tylko ze jak na keratyne to potem nie bedzie sie nadawalo do ponownego przyczepienia
Da sie , dlaczego i nie ?
Wlasnie jesli dziewczyna chce pasemko powiedzmy " trwale " to lepiej je umocowac mikroringiem albo keratyna . Nie wyjmie go przez przypadek .
Po jakims czasie zdejmie i zamocuje ponownie . Stara keratyne sie lekko obcina i zaklada nowa koncowke keratynowa.
Pasemka mocowane na spineczkach ,mozna zdjac w kazdej chwili , pewnie i wygodniejsze to jest.
Xenia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, przedłużanie włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości