Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-23, 12:50   #3241
Cczarnula19
Raczkowanie

Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie moze jakis dobry salon w krakowie, gdzie przedluzaja wlosy jakas sprawdzona metoda, najlepiej laserowo?

Dziewczyny z Krakowa, gdzie przedluzalyscie wlosy i jakie sa wasze komentarze?
Ja raz przedluzalam u takiej Kasi w krk na keratyne placilam 600zl,ale nie polecam za bardzoPozniej wszystkie kolezanka mi w domu przedluzala
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2008-05-23, 14:51   #3242
Anariel
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

ja sobie ostatnio przedluzylam wlosy, syntetyki na zgrzewy i... hlip! dostalam uczulenia.
Mialam je miesiac i mialam strupy na glowie i dostalam lupiez az mi sie plakac chcialo jak je zdejmowalam
Anariel jest offline  
Stary 2008-05-23, 22:21   #3243
genowefapigwa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
Nie moglam sie powstryzmac dziewczyny wrzucam fotke czeskiego metalu c.d.
Mam wrażenie, że pani "Viola" umieściła ten napis właśnie mniej więcej na tym gdzie kończą się tej dziewczynie włosy naturalne a zaczynają sztuczne. Niestety niewiele to pomogło
genowefapigwa jest offline  
Stary 2008-05-23, 22:52   #3244
Cczarnula19
Raczkowanie

Gienia heheh dobre masz racje.Jeju Wy tez tak macie,ze jak zamowicie wlosy to czekacie na nie jak na "zbawienie" ;p Ja po 100razy ogladam strone z nimi juz czuje jak je bede pieknie miala na glowie
Bede nosic teraz na clipy ,zeby dac odpoczac troche wloskom
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2008-05-24, 14:04   #3245
alnthdb
Raczkowanie

GG do alnthdb
Dot.: clip in - włosy na spinkę?

miałam je fajnie bylo ;p ale kilka razy jak sie zamachlam pod czas rozmowy to zachaczylam reka i mi wlosy zostaly na palcu przynajmiej smiesnie bylo ;dd

..Pożerają mnie baksyy !
alnthdb jest offline  
Stary 2008-05-24, 20:43   #3246
streetwork
Raczkowanie

cześć dziewczyny
chce kupic sobie clipy na allegro od tego uzytkownika "aniołek784" ?? nie moge jeszcze na forum podac linka moze ktora z was miala do czynienia z tymi włoskami ??? bardzo duzo osob je kupuje! są to włosy mieszane....
Stary 2008-05-24, 21:08   #3247
Teje
Rozeznanie

mam pytanko: całe życie miałam bardzo mocne, grubę i gęste włosy, trzy tygodnie temu zaczęłam terapię hormonalną i wlosy sypnęły mi sie garściami - te moje, rzecz jasna. Leczenie powinnam skończyć na początku lipca i liczę na to, że do tej pory jeszcze nie wyłysieję - szkoda byloby stracic naturalen włosy długości już 60 cm i taśmę 100 ( chociaz, tasmie to sie akurat krzywda nie stanie). Natomiast w przyszłym tygodniu jestem umówiona na zdjęcie i ponowne założeni taśmy. - czy w tej sytuacji powinnam iść czy raczej to odwołać, i nie fundowac włosom żadnych niespodzianek aż do zakończenia kuracji?
Teje jest offline  
Stary 2008-05-24, 21:24   #3248
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez streetwork Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
chce kupic sobie clipy na allegro od tego uzytkownika "aniołek784" ?? nie moge jeszcze na forum podac linka moze ktora z was miala do czynienia z tymi włoskami ??? bardzo duzo osob je kupuje! są to włosy mieszane....
Wiem o korego sprzedawce ci chodzi
ale wlosy ma tandetne

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-05-24, 21:57   #3249
zaba84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
mam pytanko: całe życie miałam bardzo mocne, grubę i gęste włosy, trzy tygodnie temu zaczęłam terapię hormonalną i wlosy sypnęły mi sie garściami - te moje, rzecz jasna. Leczenie powinnam skończyć na początku lipca i liczę na to, że do tej pory jeszcze nie wyłysieję - szkoda byloby stracic naturalen włosy długości już 60 cm i taśmę 100 ( chociaz, tasmie to sie akurat krzywda nie stanie). Natomiast w przyszłym tygodniu jestem umówiona na zdjęcie i ponowne założeni taśmy. - czy w tej sytuacji powinnam iść czy raczej to odwołać, i nie fundowac włosom żadnych niespodzianek aż do zakończenia kuracji?
Nie ryzykuj i daj włosom spokój z przedłuzaniem na jakis czas. Kazde przyjmowanie hormonow (i nie wazne czy w celach antykoncepcyjnych czy w jakis bardziej specjalistycznych, np zwiazanych z menopauzą ) jest dla organizmu pewnym obciazeniem i niektore kobiety reaguja na nie bezobjawowo a u niektorych moga sie pojawic dzialania nieporzadane. Poza tym - stan i kondycja naszych wlosow zalezy w znaczniej mierze od gospdarki hormonalnej a ta podczas kuracji hormonalnych jest zaburzona, dlatego tak jak na wstepie - nie zakladaj ponownie tasmy.
zaba84 jest offline  
Stary 2008-05-24, 22:46   #3250
Teje
Rozeznanie

Tzn - ja nie mam możliwości zdjęcia jej po prsotu ze wzgledu na parcę, chyba, ze ponosze peruki, ale juz to testowałam,. i niestey niszczy włosy bardziej niz przedłużanie. Chodzi mi raczej o to, czy w trakcie kuracji stawić się na to "prrzełożenie" taśmy,. czy po prostu pochodzić z tymi włoskami tak jak są do jakiejś połowy lipca i wtedy, jak już będą w lepszej kondycji je zdjąc i założyć.

I ok, żeby uściślić- antykoncepycjne to ja biore przez cały czas i mi nie szkodzą na włoski, a na menopauzę na szczęście jeszce za wcześnie
Teje jest offline  
Stary 2008-05-25, 00:54   #3251
kroolik125
BAN stały

Witajcie, jestem nowa na tym forum i bardzo proszę o rady (szczególnie Krakowianki, ale nie tylko)

Jakiś czas temu mocno skróciłam włosy, a teraz żałuję i koniecznie chcę je przedłużyć. Czy możecie mi polecić jakąś dobrą, sprawdzoną osobę,która mi je przedłuży (najlepiej nie w salonie,żeby było trochę taniej).
Zastanawiałam się nad taśmą i metodą japońską...ale po przejrzeniu forum zaczęłam się zastanawiać nad samodzielnym przedłużeniem, ale wtedy chyba tylko ringi, prawda?

Z góry dziękuję za wszystkie porady i mam nadzieję,że szybko dołączę do grona "długowłosych"
kroolik125 jest offline  
Stary 2008-05-25, 12:05   #3252
paryzanka202
Zakorzenienie

Dziewczyny mam pytanie.czy ktoras z was kupowala te wlosy??? jak sadzicie beda dobre jakosciowo? chce kupic sobie wlosy na clipy naturalne lub sztuczne, chcialabym je ponosic dluzej,chce zeby byly dobrej jakosci, a nie zeby po miesiacu zrobil mi sie z nich jeden wielki filc.Moze mi polecicie kogos na allegro,lub jakis sklep online z dobrymi wlosami. No i prosze o odpowiedz co sadzicie o tych:
http://allegro.pl/item367590626_prze...iej_pasma.html
paryzanka202 jest offline  
Stary 2008-05-25, 12:15   #3253
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie.czy ktoras z was kupowala te wlosy??? jak sadzicie beda dobre jakosciowo? chce kupic sobie wlosy na clipy naturalne lub sztuczne, chcialabym je ponosic dluzej,chce zeby byly dobrej jakosci, a nie zeby po miesiacu zrobil mi sie z nich jeden wielki filc.Moze mi polecicie kogos na allegro,lub jakis sklep online z dobrymi wlosami. No i prosze o odpowiedz co sadzicie o tych:
http://allegro.pl/item367590626_prze...iej_pasma.html
Tak te wlosy to jeden wielki KIT !!
Jak by ci to powiedziec jak masz peruke taka zwykla tania na bal przebierancow
To po chwila ta peruka zaczyna sie puszyc tak jest z tymi wlosami O myciu juz tym bardziej mowy nie ma

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-05-25, 12:29   #3254
paryzanka202
Zakorzenienie

a mozesz polecic mi jakies wloski?
paryzanka202 jest offline  
Stary 2008-05-25, 12:37   #3255
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
a mozesz polecic mi jakies wloski?
Na allegro kiedys byla taka fajna pani ktora dobierała kolory radzila a wlosy miala bardzo dobrej jakosci,ale wyjechala zagranice i juz przedmiotow nie wystawia .Jesli Ci chodzi o wlosy na clipy to sama niewiem bo tez szukam jakis fajnych c blondu w miare tanich Kilka stron wczesniej byla podawana taka strony na niej mozna bardzo dobre wlosy dostac

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-05-25, 15:59   #3256
Explosion
Raczkowanie

GG do Explosion

Dziewczyny, ktora metod jest lepsza... jak sadzicie.? kera-vax czy racoon. Osobisicie mam racoon ale wlasnie zgrzewy zaczely mi sie psuc, troche kryszyc, wypadac no i zmiekkly mimo dobrej pielegnacji, niedlugo planuje korekte i wlasnie nie wiem czy dalej brac racoon czy moze zmienic na kera-vax... hmmm wlasnie tak czytam i pisze ze jest bardzo trwala, mozna uzywac odzywke nawet na zgrzewy itd... co siadzicie...? jak to sie ma w estetyce...?
Explosion jest offline  
Stary 2008-05-25, 16:27   #3257
fatim
Rozeznanie

Dot.: clip in - włosy na spinkę?

alnthdb masz może jakieś zdjęcia?
fatim jest offline  
Stary 2008-05-25, 20:14   #3258
magmac
Raczkowanie

znalazlam fajny filmik, tasma na ringi http://pl.youtube.com/watch?v=fsyujd...eature=related
magmac jest offline  
Stary 2008-05-25, 20:50   #3259
neverstop
Raczkowanie

Dziewczyny mam pytanko Zastanawiam się dlaczego u jednego użytkownika na allegro można dostać 150cm taśmy z włoskami 50 cm za !! 165 zł !! allegro.pl/item370212462_50_cm_natur alne_wlosy_na_tasmie_prze dluzanie.html

a znów na wielu innych aukcjach niema takich tanich za 140 cm taśmy 50cm włosków najtaniej znalazłam za 210 zł i taśma o 10 cm krótsza i o 10 gram lżejsza.... co o tym sądzicie? czy ta 1 aukcja to mogą być jakieś wloski z domieszką syntetykow?? bardzo mnie zastanawia tak niska cena,.... pozdrawiam!!
neverstop jest offline  
Stary 2008-05-25, 21:12   #3260
zapaałka
Zakorzenienie

Dziewczyny moglybyscie polecic dobrego sprzedawce na allegro u ktorego moglabym kupic kolorowe pasemka dobrej jakosci.. Mysle ze 10 sztuk ladnie ozywiloby moje blond wlosy, a cena 80 zl za 10 naturalnych lub 120 za 10 kolorowych to dla mnie stanowczo za duzo dlatego zamierzam zrobic to w domu za pomoca kogos znajomego, no ale wlasnie od kogo kupic?
zapaałka jest offline  
Stary 2008-05-25, 21:16   #3261
neverstop
Raczkowanie

Cczarnula19 pisałaś, że zamówiłaś włoski 65 cm clip on..u tej samej osoby co chciałam kupić i ja. Przysłali Ci już włoski ? jak tak to jakie jest Twoje wrażenie ? jak z gęstością grubością.. jakością też chciałam 65 cm ( swoje mam 50) ale boje się że właśnie będzie ich mimo wszystko za mało, i że z tyłu będzie mi wystawało z pod spodu 'kilka' 65 cm włosów :/ pozdrawiam!!!!
neverstop jest offline  
Stary 2008-05-26, 12:36   #3262
Cczarnula19
Raczkowanie

Dokladnie tak samo mialam zalozna tasme ostatnio jak na tym filmikuTylko,ze ja mialam na tulejki.Troche mi sie zsuwala ta tasma bo jednak jak na tulejki to chyba z a duzy ciezar ..Sciaglam ja wlasnie dzis i nic mi sie z wlosami nie stalo.TYlko ja ja wlasnie co 2tygodnie gora 3tygodnie poprawialam bo wlasnie sie zsuwala.

Co do wloskow z allego hmm..gatunkowo super moge polecic (zobaczymy jeszcze co bedzie po 1myciu).Na aukcji nic nie pisalo,a okazalo sie ze to wloski La trend ,wiec jestem dodatkowo zadowolona,ze to nie jakies azjaty..kitowe.Z drugiej strony jest ich bardzo malo za 230zl myslalam,ze bede miec super wlosy,a tu okazuje sie,ze musze sobie chyba jeszcze dokupicJa mam jeszcze troche starej tasmy 50cm,wiec sobie domieszac,ale kuzynka ma tak geste wlosy,ze to blad co przyszlo jest jak jakas mysia kitka ufffJak zaloze to wrzuce fotki
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2008-05-26, 18:55   #3263
ginger86
Raczkowanie

GG do ginger86
Smile Dot.: przedłużanie włosów- część II

hey Dziewczyny!
Dawno mnie tu nie było...
Przerzuciłam się z monobraid na racoon na clip-on Widzę, że dołączyłam do poszerzającego się grona zwolenniczek tej metody.. Niestety ostatnie monobraid ściągnęłam po niecałych dwóch tygodniach noszenia ;( po basenie i imprezie zrobiły się przeokropnie szorstko-dredowate i niczym nie dało się ich już zregenerować... W każdym razie zmieniłam moją czerń na brąz i nosze teraz sześć taśm na clip-on. Jest to dla mnie idealne rozwiązanie, do tego mam pewność, że włoski długo będą w dobrej kondycji. . Zakłada się je bardzo szybko, spineczek nie widać, a efekt jest bardzo naturalny, jestem z nich bardzo, bardzo zadowolona
Nie chcąc robić nikomu (niemile na wizażu odbieranej) jawnej reklamy w dyskusji na forum, więcej informacji co do pochodzenia włosków udzielam na PW.
Fotki:
moje własne włoski, czarne to monobraid, brąz-aktualnie clip-on
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GINGER PRZED.jpg (41,6 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P03-27-08_08.59.jpg (31,6 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P03-27-08_09.27[1].jpg (34,4 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23-05-08_1537.jpg (228,2 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23-05-08_1538.jpg (304,7 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23-05-08_1539;;;000.jpg (72,9 KB, 203 załadowań)
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline  
Stary 2008-05-26, 19:19   #3264
emigla
Przyczajenie

Fajnie to wygląda, ale nie wiem czy bym się odważyła Siedzi we mnie coś takie co nie pozwala mi to zrobić, bo chciałabym mieć włosy długie, ale w pełni naturalne
emigla jest offline  
Stary 2008-05-26, 20:31   #3265
magmac
Raczkowanie

słuchajcie a czy moga sie swiecic te wlosy w ultrafiolecie? przed chwila sie mnie dziewczyna pytala co zrobic zeby sie nie swiecily
magmac jest offline  
Stary 2008-05-26, 21:17   #3266
ginger86
Raczkowanie

GG do ginger86
Talking Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy włosy naturalne europejskie, z domieszką syntetycznych można kręcić lokówką i pryskać je lakierem? z góry dziękuję za odpowiedź
Ja mam włoski mieszane : naturalno - syntetyczne i jak je odebrałam wyglądały jak na pierwszym foto... A że mam fioła na punkcie gładkich włosków, wyprostowałam je od razu BaBylissem na temperaturze pomiędzy 3 a 4 na regulacji ( na 5 możliwych), trochę się bałam, ale jakie było moje zdziwienie kiedy włoski stały sie proste nie tracąc nic na jakości, są mięciutkie, lejące, lśniące i bardzo przyjemne w dotyku. Także wszystko zależy od jakości materiału syntetycznego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg curl.jpg (61,0 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg straight.jpg (67,8 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg straight2.jpg (51,4 KB, 100 załadowań)
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline  
Stary 2008-05-27, 07:52   #3267
nadin1
Przyczajenie

Witam dziewczyny! Chcialam dodac duzego pozytywa dla wlosow syntetycznych.Ja przedluzam wlosy juz od roku, do tej pory byly to naturalne, ale jak to zwykle bywa nie piekne,dziewicze slowiany, ale wlosy po przerobce.Nigdy z nich do konca nie bylam zadowolona. Teraz, od 2 tygodni mam profibre zalozone na tulejki skladane metodą książeczkową i sa boskie! Do mycia uzywam tylko kosmetykow z miodem i jedwabiem z apteczki babunii Joanny (taniocha!) i wlosy sa mieciutkie, idealne i sie wogole nie placza a takze wogole nie wyczesuja- jak czesze to nawet jeden wlos nie zostaje na szczotce. Polecam;-)
nadin1 jest offline  
Stary 2008-05-27, 10:49   #3268
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez ginger86 Pokaż wiadomość
hey Dziewczyny!
Dawno mnie tu nie było...
Przerzuciłam się z monobraid na racoon na clip-on Widzę, że dołączyłam do poszerzającego się grona zwolenniczek tej metody.. Niestety ostatnie monobraid ściągnęłam po niecałych dwóch tygodniach noszenia ;( po basenie i imprezie zrobiły się przeokropnie szorstko-dredowate i niczym nie dało się ich już zregenerować... W każdym razie zmieniłam moją czerń na brąz i nosze teraz sześć taśm na clip-on. Jest to dla mnie idealne rozwiązanie, do tego mam pewność, że włoski długo będą w dobrej kondycji. . Zakłada się je bardzo szybko, spineczek nie widać, a efekt jest bardzo naturalny, jestem z nich bardzo, bardzo zadowolona
Nie chcąc robić nikomu (niemile na wizażu odbieranej) jawnej reklamy w dyskusji na forum, więcej informacji co do pochodzenia włosków udzielam na PW.
Fotki:
moje własne włoski, czarne to monobraid, brąz-aktualnie clip-on
na czym dokladnie polega metoda clip-on?
lolly_girl jest offline  
Stary 2008-05-27, 11:01   #3269
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
na czym dokladnie polega metoda clip-on?
Wez przeczytaj ten watek.To pytanie sie tu pojawilo setki razy.

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-05-27, 11:03   #3270
lolly_girl
BAN stały

ok juz wiem, obejrzalam filmiki.
czy one rzeczywiscie sie trzymaja?
lolly_girl jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, przedłużanie włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości