przedłużanie włosów- część II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 18:34   #301
ExtraStylJoasia
Przyczajenie
 
Avatar ExtraStylJoasia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Zapraszam na mojego photobloga, tam masz wszystko
__________________

Pozdrawiam
Joasia
ExtraStylJoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 21:03   #302
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

hej...a ja jestem juz po szkoleniu GREAT LENGHTS i mam nawet te metoda założone włosy. to metoda doskonała. .chcialam zrobic fotki i wam pokazac łączenia ale aparat robi zamazane zdjecia. musialabym miec jakis profesjonalny chyba. poki co testuje zarówno włosy jak i łaczenia. sa takie malutkie i płaskie z dopiero jak wsadze szczotke to sobie przypominama ze cos mam we włosach. włosy indyjskie, mięciutkie . gwarancja jest pół roku zarówno na włosy jak i łączenia. panie nosza ok 10 miesiecy. płaskie zgrzewy nie dreduja sie dlatego mozna pozwolic sobie na długie noszenie bez korekty. co jeszcze napisac...hmmm...metoda inna niz wszystkie.prawde mówiać kazda inna teraz jak patrze to blado przy niej wypada.ech.. już sie martwie co bedzie jak bede juz musiała je sciągnąć poki co mam i bede zdawac wam relacje na bieżąco
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 21:09   #303
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
To raczej mozesz zrobic sama-po co angazowac fryzjera?Musialabys kupic pasemka jakie chcesz na allegro badz w sklepie z wlosami-kupic spineczki takie jak do tasmy -wszyc spineczke do pasemka i przypiac. Ale jak chcesz tylko kilka badz mala ilosc to moze jednak lepszym wyjsciem bedzie fryzjer-bo chyba koszty beda podobne. A u fryzka takie pasemko doczepia Ci -albo na keratyne albo na tulejke...albo na microringa....tylko ze jak na keratyne to potem nie bedzie sie nadawalo do ponownego przyczepienia.

Jenyy dzięki wielkie za odpowiedź
Chciałabym tak doczepić z 2.
Wolę nie robić tego sama tylko poddać się w ręce fryzjera ,to zawsze pewne
Wiecie może dziewczyny jaki to jest koszt ?
Chodzi mi o 2 pasemka.

do ExtraStylJoasia - czytałam u Ciebie na photoblogu ,że koszt jednego pasemka 40 cm to 4 zł - a czy tak samo jest w salonie fryzjerskim? razem z założeniem ,bo coś nie dowierzam hehe
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 21:23   #304
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

messinka nie wielki pasemka syntetyczne to koszt 5-8zł /sztuka a naturalne od10 zalezy w jakim miescie nie wiem czy warto zamawiasz wlosy z allegro bo wiecej przesylka wyjdzie niz to warte ta dziewczyna ma chyba syntetyczne sa to groszowe sprawy idz do jakiegos salonu gdzie przedluzaja a napewno zrobia ci od reki w takim kolorze jakim chcesz( jesli to w miare porzadny salona
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 21:32   #305
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
messinka nie wielki pasemka syntetyczne to koszt 5-8zł /sztuka a naturalne od10 zalezy w jakim miescie nie wiem czy warto zamawiasz wlosy z allegro bo wiecej przesylka wyjdzie niz to warte ta dziewczyna ma chyba syntetyczne sa to groszowe sprawy idz do jakiegos salonu gdzie przedluzaja a napewno zrobia ci od reki w takim kolorze jakim chcesz( jesli to w miare porzadny salona

To polepszyłaś mi humorek na wieczór
W takim razie jutro od razu biegnę coś z tym zrobić.
Jeszcze jedno pytanko ,wiecie może drogie dziewczyny ile takie pasemko utrzymuje się na włosach?
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 21:41   #306
ExtraStylJoasia
Przyczajenie
 
Avatar ExtraStylJoasia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Włosy są naturalne, sprowadzam je prosto od producenta stąd ta cena, ja nie "zdzieram" z klientek jak niektóre salony. Włosy są dobrej jakości o czym swiadczą wracajace klientki, mam nawet takie które zakładały sobie włosy w salonach Great Lengths, So. Cap i są bardzo zadowolone z włosów które ja zakładam.
__________________

Pozdrawiam
Joasia
ExtraStylJoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 21:58   #307
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez ExtraStylJoasia Pokaż wiadomość
Włosy są naturalne, sprowadzam je prosto od producenta stąd ta cena, ja nie "zdzieram" z klientek jak niektóre salony. Włosy są dobrej jakości o czym swiadczą wracajace klientki, mam nawet takie które zakładały sobie włosy w salonach Great Lengths, So. Cap i są bardzo zadowolone z włosów które ja zakładam.

A jak myślisz ile w salonach może to wynieść ?
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 22:14   #308
ExtraStylJoasia
Przyczajenie
 
Avatar ExtraStylJoasia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Naturalne od 8-25zł, syntetyki 8-15zł. Zalezy gdzie
__________________

Pozdrawiam
Joasia
ExtraStylJoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 22:24   #309
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez ExtraStylJoasia Pokaż wiadomość
Naturalne od 8-25zł, syntetyki 8-15zł. Zalezy gdzie

Duża jest różnica pomiędzy naturalnymi ,a tymi drugimi ?
[sorki,ale jestem zupełnie ciemna w tym temacie]
czy dużą rolę będzie tu odgrywało jakie będę miała?
Na dwa pasemka ,nie są chyba konieczne naturalne co?
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 22:57   #310
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
To polepszyłaś mi humorek na wieczór
W takim razie jutro od razu biegnę coś z tym zrobić.
Jeszcze jedno pytanko ,wiecie może drogie dziewczyny ile takie pasemko utrzymuje się na włosach?

Skoro chcesz tylko 2 to najlepiej u fryzjera,bo tak rzeczywiscie przesylka wyjdzie Ci wiecej niz to warte Ile sie utrzymuja? Zalezy jaka metoda masz doczepione i czy to syntetyczne pasemko czy naturalne. Pamietaj tylko zeby w czasie mycia go nie ''poczochrac'' ....
Takie jednorazowe pasemka mozna raczej ponosic dlugo-az bedzie widac odrost albo az Ci sie znudzi. Na pewno co najmniej do miesiaca-albo dwoch czy nawet wiecej. Zalezy tez w jakim tempie rosna Ci wlasne wlosy. Jesli szybko to krocej a jesli wolniej to dluzej. Z tego co pamietam ja swoje jedno czerwone pasemko z krysztalkami nosilam od grudnia do marca-potem chyba samo spadlo i mam je w szufladzie;P Pozdrawiam;P A jakie kolory zakladasz? Pozdrawiam



ps. Jola z BB ma chyba przy sobie jakies pasemka bo watpie czy ciagle odwiedza ich fryzjer. szkoda ze nie pokazuja tego w jaki sposob i na co doczepia.

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Da sie , dlaczego i nie ?
Wlasnie jesli dziewczyna chce pasemko powiedzmy " trwale " to lepiej je umocowac mikroringiem albo keratyna . Nie wyjmie go przez przypadek .
Po jakims czasie zdejmie i zamocuje ponownie . Stara keratyne sie lekko obcina i zaklada nowa koncowke keratynowa.
Pasemka mocowane na spineczkach ,mozna zdjac w kazdej chwili , pewnie i wygodniejsze to jest.

No mozna-rzeczywiscie-dzieki za poprawienie-zwracam honor

DO JOASI EXTRASTYL I RENI

Czy ktoras z Was ma dostep do wloskow na tasmie kreconych w kolorze blond-mniej wiecej o kolorze 22 albo 613 najlepiej syntetycznych ale tez naturalnymi nie pogardze-chcialabym kupic takie a na allegro nie ma za bardzo.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-05 o 17:46 Powód: post pod postem!
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 23:05   #311
enya32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Mam do Ciebie pytanko-mozesz mi polecic konkretne szampony i odzywki oraz jakies jeszcze inne rzeczy do pielegnacjii syntetykow? Masz syntetyki na tasmie czy w pasemkach? Ile kosztowaly? Ja wlasnie kupilam syntetyczne wlosy krecone na tasmie jeszcze ich nie nosilam ale niedlugo zaczne i nie wiem za bardzo czym je pielegnowac-podobno lubia wszystko z proteinami mleka i jedwab w kazdej postaci-RENIHAIR-dzieki za te infoSzkoda ze nie ma syntetykow na tasmie w kolorach blond.....a jak sa to podobno jakies zoltawe i nieladne te blady....Hmnn...co do jedwabiu to sie troche obawiam.....bo przeciez on ma w skaldzie alkohol - czy to im nie zaszkodzi?
Vanesso praktycznie używam tego co zawsze.
Czyli normalne szampony, miałam odżywkę latte ( ale ten zapach mi nie podchodzi), czasem je nasmaruję jedwabiem
Jedno co robiłam ze 2 razy - delikatnie podcinałam ( sama) nożyczkami końcówki. Jak zaczynały się plątać. Mam pasemka założone na Racoon.
enya32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 09:58   #312
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Skoro chcesz tylko 2 to najlepiej u fryzjera,bo tak rzeczywiscie przesylka wyjdzie Ci wiecej niz to warte Ile sie utrzymuja? Zalezy jaka metoda masz doczepione i czy to syntetyczne pasemko czy naturalne. Pamietaj tylko zeby w czasie mycia go nie ''poczochrac'' ....
Takie jednorazowe pasemka mozna raczej ponosic dlugo-az bedzie widac odrost albo az Ci sie znudzi. Na pewno co najmniej do miesiaca-albo dwoch czy nawet wiecej. Zalezy tez w jakim tempie rosna Ci wlasne wlosy. Jesli szybko to krocej a jesli wolniej to dluzej. Z tego co pamietam ja swoje jedno czerwone pasemko z krysztalkami nosilam od grudnia do marca-potem chyba samo spadlo i mam je w szufladzie;P Pozdrawiam;P A jakie kolory zakladasz? Pozdrawiam



ps. Jola z BB ma chyba przy sobie jakies pasemka bo watpie czy ciagle odwiedza ich fryzjer. szkoda ze nie pokazuja tego w jaki sposob i na co doczepia.
Dzięki za wskazówkę z tym ,żebym tego pasemka nie poczochrała ,bo znając życie od razu bym to zrobiła
Ciesze się ,jak będzie się tak długo utrzymywało ,a jak to ,że Ty miałaś z kryształkami?
Co do koloru to mam jeszcze wątpliwości ,może mi podpowiesz?
Mam balejaż platyna&czekolada w tym ,że przewagą jest platyna
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 12:19   #313
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Cytat:
Napisane przez enya32 Pokaż wiadomość
Vanesso praktycznie używam tego co zawsze.
Czyli normalne szampony, miałam odżywkę latte ( ale ten zapach mi nie podchodzi), czasem je nasmaruję jedwabiem
Jedno co robiłam ze 2 razy - delikatnie podcinałam ( sama) nożyczkami końcówki. Jak zaczynały się plątać. Mam pasemka założone na Racoon.

A odzywka latte-to jakas z mlekiem pewnie tak? tzn . z proteinami mlekaMozna ja kupic gdzies w normalnym sklepie czy na allegro badz we fryzjerskim?Ile kosztuje?A te ''normalne'' szampony to jakie na przyklad? Ja z tych zwyklych uzywalam do moich wlosow przedluzonych( ale naturalnych) Elseve rozowego z jedwabiem i Elseve pomaranczowego -nutri odbudowujacego.

Poza tym super byla odzywka Goldwell-Kerasilk do ekstremalnie suchych,ale smiem twierdzic ze lepsza jest Goldwell resoft & color live-niby do farbowanych-ale naprawde wloski byly po niej cudowne Taka czerwona. Wypytuje bo pierwszy raz mam syntetyki i chcialabym zeby sluzyly mi jak najdluzej.....

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Dzięki za wskazówkę z tym ,żebym tego pasemka nie poczochrała ,bo znając życie od razu bym to zrobiła
Ciesze się ,jak będzie się tak długo utrzymywało ,a jak to ,że Ty miałaś z kryształkami?
Co do koloru to mam jeszcze wątpliwości ,może mi podpowiesz?
Mam balejaż platyna&czekolada w tym ,że przewagą jest platyna


Hehe-no to nie czochraj,nie czochraj Po umyciu wycisnij w reczniku zeby wchlonelo wode a potem naloz cos-jakas odzywke czy co tam nakladasz na wlasne wlosy-doradza Ci jeszcze w salonie w ktorym bedziesz zakladac Ja mialam jedno pasemko czerwone-w sumie jak dla mnie to troche malo-lepiej wyglada kilka pasemek i efekt jest bardziej spektakularny. A razem z pasemkiem byla po prostu zylka a na niej krysztalki - chyba takie zwykle krysztalki-ale czasami sa tez Svarovskiego-tylko chyba drogie. O ile sie nie myle widzialam takie na stronie ktorejs z dziewczyn ktora przedluza wlosy.....tylko ktorej?chyba Monique....Ja za to jedno pasemko z krysztalkami zaplacilam 20 zl-troche drogo raczej.
A kolor? hmnn....fajnym akcentem bylaby wlasnie czerwien-albo jakas rudosc-no chyba ze chcesz zaszalec i zalozyc jakiegos fioletaAle czerwien ladnie wyglada przy zestawieniu czekolady i platyny-no i jak ktos jest opalony to tak sie ladnie odbija na buzi. Ech......kolor to juz indywidualna sprawa-zalezy w jakich kolorach czujesz sie dobrze. Widzialam laski z zielonymi i niebieskimi pasemkami-niby fajnie ale nie w zestawieniu z blada skora....brrrr No-albo róz Wybor nalezy do Ciebie

PS. sa tez pasemka fosforyzujace-tak tylko mowie jakbys chciala zafosforyzowac w dyskotece

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-05 o 17:47 Powód: post pod postem
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 13:30   #314
marta787
Przyczajenie
 
Avatar marta787
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: przedłużanie włosów- część II

chce przedluzyc wloski ale teraz to juz nie wiem jakie wybrac czy naturalne czy synetyczne?? ktore lepiej wygladaja lepsza pielegnacja itd
marta787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 15:03   #315
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

wygladaja lepiej naturalne 0 po prostu jak twoje wlasne z pielegnowac trzeba jedne i drugei tyle ze z naturalnymi mozesz robic co chcesz prostowac, farbowac krecic a z syntetykami nie. syntetyki sa tansze lecz krotsza jest ich zywotnosc ale maja duza zalete ze sa lzejsze co jest wazne gdy ktos ma slabe czy cienkie wlosy sama zdecyduj
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 15:05   #316
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

do pani Kasi'A...prosze aktywowac mozliwosc dostawania PW.lub pisac na maila adres email wykasowany przez moderatora

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-05 o 22:19
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 18:07   #317
karolcia777
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z domu? Warszawa
Wiadomości: 5
GG do karolcia777
Przedłużanie włosów u nastolatki. ?

Witajcie drogie wizażanki
Moja córka oznajmiła mi, że jako prezent 'od Mikołaja' chce sobie przedłużyć włosy. Ma 14 lat i włosy lekko falowane - prawie dosięgające do ramion - jakby wyprostować to dotykają.
Chcę wiedzieć, czy to jest bezpieczne dla dziewczyny w tym wieku, czy pod ciężarem 'nowych' włosów nie wypadną jej naturalne? Oraz może któraś z was miała już przedłużane włosy, albo dobrze orientuje się w tym temacie - będę wdzięczna za wszelkie informacje i odpowiedzi na pytania.
karolcia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 18:20   #318
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Przedłużanie włosów u nastolatki. ?

Wiek chyba nie ma to znaczenia.

A poza tym- wyszukiwarka. Tematów na ten temat było sporo.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 18:23   #319
madeleine_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez ExtraStylJoasia Pokaż wiadomość
Włosy są naturalne, sprowadzam je prosto od producenta stąd ta cena, ja nie "zdzieram" z klientek jak niektóre salony. Włosy są dobrej jakości o czym swiadczą wracajace klientki, mam nawet takie które zakładały sobie włosy w salonach Great Lengths, So. Cap i są bardzo zadowolone z włosów które ja zakładam.
Powiem ta,napewno nie ma Pani włosów Great Lengths.......na całym świecie nie ma możliwości kupna ich tak od sobie!
madeleine_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 18:40   #320
pauluss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie włosów- część II

od moderatora: reklama na wizaz.pl jest platna

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-24 o 08:18
pauluss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 20:27   #321
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: Przedłużanie włosów u nastolatki. ?

Koleżanka (15 lat) zrobiła i jest ok. Ale ona musiała farbować. A to zawsze trochę niszczy

WSZYSTKO JEST DLA LUDZI!
__________________
WĄTEK DLA FANEK ROCKA, ALTERNATYWY, PUNKA, ITD>>> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229217
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 00:02   #322
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Talking Dot.: przedłużanie włosów- część II

A ja bede miała robione w poniedzialek włoski u pani Reni , kupilam sobie proste naturalne na allegro. Wygladaja nawet ładnie ale ... gdzie niegdzie zdąrzyłam wycziaic zyłke miedzy pasemkami, wiec i tak mi sie wydaje ze te wszystkie włosy to sa z deczka wywałkowane. Niby sa Indyjskie ale ... jak zobaczyłam ta zyłke to zwatpiłam
Juz kiedys własnie gdzieś czytałam, ze jakas dziewczyna tez znalazła zyłke pomiedzy naturalnymi włosami.
Ja kupiłam 60 pasemek o dł 45 cm za 1,49 albo 1,59 sztuka, zamowilam jeszcze tulejki ale dostałam microringi, no coz pomylila sie pani a kontakt z nia graniczy z cudem. Tak wiec jestem juz zaopatrzona w 2 komplety ringów poniewaz juz kiedys kupowałam ale stwierdzilam ze chce tulejki.
Czytałam cale forum na temat przedłuzania i teraz tak w sumie mysle ze tak na tasmie tez sa fajnie, przyszyte do warkocza, ale chyba trzeba czesto chodzic na likwidacje odrostu hmm? a moze sie myle? Bo te na tasmie włosy to widze ze nie sa takie drogie znowu, drozej własnie na apasemka wychodzi.
Ja chce juz poniedzialek i moje nowe włoski :P:P:P
A przedłuzać bede po raz pierwszy
Dziwie sie troche niektórym, ze katuja swoje włosy i traktuja je zgrzewarka skoro juz jest tyle metod na "zimno", i nawet to nie ekonomiczne moim zdaniem jest, poniewaz z takich pasemek na keratynie to juz nic raczej chyba zrobic sie nie da.
No ale to moje skromne zdanie
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 00:18   #323
marta787
Przyczajenie
 
Avatar marta787
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
przepraszamm bardzo jaka ty zylke znalazlas w tych wlosach ???? :O:O:O

a jeszcze odnosnie rodziaju wlosa czytalam ze syntetyczny jednak lepszy bo sie nie koltuni

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-05 o 17:48 Powód: post pod postem!
marta787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 08:44   #324
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
kupilam sobie proste naturalne na allegro. Wygladaja nawet ładnie ale ... gdzie niegdzie zdąrzyłam wycziaic zyłke miedzy pasemkami
Dziwie sie troche niektórym, ze katuja swoje włosy i traktuja je zgrzewarka skoro juz jest tyle metod na "zimno", i nawet to nie ekonomiczne moim zdaniem jest, poniewaz z takich pasemek na keratynie to juz nic raczej chyba zrobic sie nie da.
A mozna wiedziec od kogo kupilas wlosy na allegro ?
Tobie trafila sie zylka a mi kiedys zwykly czarny kordonek , gruba nitka . Na szczescie tylko jedna .
W sumie nie przeszkadzalo mi to ale po co tam byla w tych pasemkach nie wiem .
Natomiast moje ostatnie czarne wlosy jakie mialam , kupione u angeli z Allegro mialy gdzie niegdzie w pasemkach wlosy siwe ( biale jak snieg ! ) To bylo najgorsze.
Ile zdolalam wyrwac tyle wyrwalam ale z tylu ciagle pojawialy sie nowe , wyczesane gdzies ze srodka .
Niby ich nie bylo duzo ale byly .
Mialam nawet zamiar zafarbowac calosc ale zdjelam je.

Wracajac do metod , to wiedz , ze jest to kwestia przekonania .
Ja nie moge sie przekonac do tasmy , ktora moge zdjac jednym ruchem reki lub mikroringow.
Moim zdaniem najlepiej sprawdzily mi sie ultradzwieki i keratyna. I choc pewnie w to nie uwierzysz , wlosy po zdjeciu mialam w lepszym stanie niz przed zalozeniem.
Dzialo sie tak dlatego , ze jak mialam geste wlosy , nie robilam z nimi nic . Jak mam swoje krotkie , dzien w dzien meczone sa suszarka , lokowka itp.
Wlosy zalozone metoda keratynowa jak najbardziej mozna zalozyc ponownie , tylko koncowke trzeba nowa.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 10:08   #325
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Hehe-no to nie czochraj,nie czochraj Po umyciu wycisnij w reczniku zeby wchlonelo wode a potem naloz cos-jakas odzywke czy co tam nakladasz na wlasne wlosy-doradza Ci jeszcze w salonie w ktorym bedziesz zakladac Ja mialam jedno pasemko czerwone-w sumie jak dla mnie to troche malo-lepiej wyglada kilka pasemek i efekt jest bardziej spektakularny. A razem z pasemkiem byla po prostu zylka a na niej krysztalki - chyba takie zwykle krysztalki-ale czasami sa tez Svarovskiego-tylko chyba drogie. O ile sie nie myle widzialam takie na stronie ktorejs z dziewczyn ktora przedluza wlosy.....tylko ktorej?chyba Monique....Ja za to jedno pasemko z krysztalkami zaplacilam 20 zl-troche drogo raczej.
A kolor? hmnn....fajnym akcentem bylaby wlasnie czerwien-albo jakas rudosc-no chyba ze chcesz zaszalec i zalozyc jakiegos fioletaAle czerwien ladnie wyglada przy zestawieniu czekolady i platyny-no i jak ktos jest opalony to tak sie ladnie odbija na buzi. Ech......kolor to juz indywidualna sprawa-zalezy w jakich kolorach czujesz sie dobrze. Widzialam laski z zielonymi i niebieskimi pasemkami-niby fajnie ale nie w zestawieniu z blada skora....brrrr No-albo róz Wybor nalezy do Ciebie

PS. sa tez pasemka fosforyzujace-tak tylko mowie jakbys chciala zafosforyzowac w dyskotece

No i stało się
Byłam wczoraj u fryzjera w Kadusie i umówiłam się na pasemko.
Niestety w moim mieście wszystko jest zacofane i w niektórych salonach ,nie ma jeszcze takiej opcji. Umówiłam sie na 29. bo trzeba najpierw te pasemka skądś sprowadzić
Cały koszt wyniesie 10 zł - mało ,myślałam ,że będzie więcej
Dzięki wszystkim dziewczynom za odpowiedzi/rady
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 12:11   #326
ExtraStylJoasia
Przyczajenie
 
Avatar ExtraStylJoasia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez madeleine_83 Pokaż wiadomość
Powiem ta,napewno nie ma Pani włosów Great Lengths.......na całym świecie nie ma możliwości kupna ich tak od sobie!
A czy ja napisałam że to są włosy tej firmy.... Napisałam że osoby które miały zakładane te wysokiej jakosci włoski, nie narzekały na te które ja zakładam...
__________________

Pozdrawiam
Joasia
ExtraStylJoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 13:07   #327
marcelqaaa
Raczkowanie
 
Avatar marcelqaaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 105
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witajcie, mam takie pytanko... pytam chyba czystej ciekawości gdyż nie wiem czy mogę sobie pozwolić na takie 'kosztowne' zabiegi, więc chciałabym się dowiedzieć ile kosztowało by przedłużenie włosów tak około 40cm , ale tylko 'dolnej warstwy' (razem z kosztem włosów naturalnych - czy jak to się profesjonalnie nazywa i doczepieniem ich. [; ) ?
marcelqaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 13:42   #328
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Xenia

"Tobie trafila sie zylka a mi kiedys zwykly czarny kordonek , gruba nitka . Na szczescie tylko jedna .
W sumie nie przeszkadzalo mi to ale po co tam byla w tych pasemkach nie wiem "





A wiesz ze ja tez znalazłam oprócz zyłek czarny sznureczek pomiedzy włosami hehe, wiec ja juz sama nie wiem na jakiej zasadzie te włosy sa "robione"
Włosy kupowałam od Aisha84 czy jakos tak.
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 14:28   #329
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

A ja w moich blond włosach (prawie białych) znalazłam jedego czarnego. Na szczęście tylko jednego.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 19:09   #330
sooonieczka
Raczkowanie
 
Avatar sooonieczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 52
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Reniu a przedłużać kiedy będziesz tą metodą ?
Pozdrawiam
sooonieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.