Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-12-12, 22:13   #481
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Dot.: przedłużanie włosów- część II

no kto jak nie Ty... szybko by polapal , jestes profi, wiec nie bylo napewno problemu

sa krotkie ale wygladaja bardzo naturalnie i ladnie
Stary 2007-12-12, 22:13   #482
zaba84
Raczkowanie

Ginger za odkrycie apteczki babuni wielki cmok ode mnie

I dolaczam sie do zdania Gagi ze sliczna z Ciebie dziewczyna - na tych zdjeciach z przedluzonymi wlosami wygladasz przeslicznie i chyba nie masz nawet makijazu na nich
zaba84 jest offline  
Stary 2007-12-13, 05:55   #483
vanessacrazy
Raczkowanie

Dziewczynki czy ktoras sie orientuje ile to jest 100 gram wlosow? Jakby to byly wlosy na tasmie to ile by ich bylo? Bo kompletnie nie mam pojecia..............
vanessacrazy jest offline  
Stary 2007-12-13, 06:44   #484
Evunia5
Raczkowanie

Dziekuję Renihair za odpowiedź. Jeśli polecasz syntetyki to jeszcze tylko mi napisz jaka metoda jest najlepsza (oczywiście dla moich włosków).
I jeszcze jedno - jak tutaj sobie czytam to widze, że ty również przedłużasz włosy dziewczynom z Forum. Wątpię, czy byłabyś w najbliższym czasie w okolicach Legnicy czy Wrocławia (jeśli tak, to "pisałabym" sie na zabieg u Ciebie), ale czy znasz może jakiegoś godnego polecenia fryzjera z moich okolic.
Pozdrawiam Ciebie i inne Forumowiczki!
Evunia5 jest offline  
Stary 2007-12-13, 08:14   #485
BARBARA24
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Evunia5 Pokaż wiadomość
Dziekuję Renihair za odpowiedź. Jeśli polecasz syntetyki to jeszcze tylko mi napisz jaka metoda jest najlepsza (oczywiście dla moich włosków).
I jeszcze jedno - jak tutaj sobie czytam to widze, że ty również przedłużasz włosy dziewczynom z Forum. Wątpię, czy byłabyś w najbliższym czasie w okolicach Legnicy czy Wrocławia (jeśli tak, to "pisałabym" sie na zabieg u Ciebie), ale czy znasz może jakiegoś godnego polecenia fryzjera z moich okolic.
Pozdrawiam Ciebie i inne Forumowiczki!

Evunia ja tez szukam kogos w okolicach legnicy wiec jak bys kogoś znalazła to prosze daj znac...
BARBARA24 jest offline  
Stary 2007-12-13, 10:19   #486
Cczarnula19
Raczkowanie

ZabaJak moga Cie obrzydzac proste wlosy??wogole wlosy:/no coments
malaMasz sliczny kolorek na glowie!!Ja tez bede nosic teraz na clip on .Czekam wlasnie na wloski..
KajaDokladnie
SeniraNaopewno da siet o zrobic lecz ja Ci konkretnie gdzie nie powiem,poniewaz nie wiem:/
Ginger86wow slicznie Ci w dlugich wlosach,ale powiem CI szczerze,ze w cal;ych czarnych Ci lepiej.Te blad sie tak odrozniaja strasznie.Powiem Ci,ze mialam dokladnie tak samo przedluzone(tylko naturalymi)i po2tyg zafarbowalam calosc na czarno
VanessacrazyPodbijam toje pytanie..Tez czekam na wloski kupilam sobie 70cm tasmy zobaczymy czy nie bedzie za malo..
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2007-12-13, 10:30   #487
Evunia5
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez BARBARA24 Pokaż wiadomość
Evunia ja tez szukam kogos w okolicach legnicy wiec jak bys kogoś znalazła to prosze daj znac...
Wiem, że w Realu w Lubinie i w Carrefurze w Legnicy (ten sam zakład fryzjerski) przedłużają włosy na ringi (włosy naturalne tylko) - jest teraz promocja 6,50 zł. za pasemko. No, ale własnie - Reniahair zaleca raczej do moich włosów syntetyki (bo lżejsze) - no i nie wiem, czy ta metoda na ringi jest dobra dla moich słabych włosków.
W Auchan w Legnicy robią syntetyki, ale na klej - a to odpada.
Evunia5 jest offline  
Stary 2007-12-13, 13:04   #488
Smile_Smile
BAN stały

Wpisy w blogu: 3

huh jak dawno mnie tu nie bylo
a ja dalej nosze sobie moje clipp-on i wloski kupione w sklepie internetowym za 250 zl
nosze ich polowe bo jak calosc to wygaladam jak Mogli;D
"piore" je bardzo rzadko, glownie po imprezach czy cos bo smierdzą papierosami a tak na noc zdejmuje i bardzo dlugo mzona ich nie myc wiec sie nie niszcza, tak wiec takie wlosy mozna naprawde miec dlugooo.
Pozdarwiam i polecam wszystkim clip-on. Super sprawa
a najlepsze ze nie kosztuje to wiecej niz 300 zl i mozna to zrobic samemu
a do tego wlosy są na dlugoo bo zdjemuje sie je na noc.No i wlasne
sie nie niszczą
POLECAM

p.s z chlopakiem tez jakos daje rade wystarczy zwiazac wloski

p.s prosze o nie wysylynaie do mnie wiadomosci z zapytaniami o wlosy i metode gdyz wszystkie info zawarte są w pierwszym watku o przedluzaniu, wystarczy tylko poszukac.

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050416.JPG (34,6 KB, 120 załadowań)
Smile_Smile jest offline  
Stary 2007-12-13, 14:41   #489
zaba84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Fakt - prostowac nie mozna ale ja akuat jestem fanatyczna przeciwniczka prostownicy - nic mnie tak nie obrzydza jak wyprostowane na maksa wlosy. A dlaczego - ano dlatego ze by prosciutkie wlosy slicznie wygladaly musza byc absolutnie zdrowe a takich wiekszosc z nas nie posiada.
Czarnula19 A czy ja napisalam ze mnie wlosy obrzydzaja Napisalam ze mnie obrzydzaja wyprostowane na maksa wlosy. Wydaje mi sie jest miedzy tymi dwoma sformulowaniami zasadnicza roznica. A poza tym jak mam zwyczaj zawsze powtrzac - jeden lubi roze a drugi d**y duze. A jak juz chcecie prostowac wlosiska to chociaz obetnijcie je na rowno bo te blond rozowe doczepiane sa tak poszarpane na koncach ze Proste wlosy moga byc piekne i wzbudzac we mnie zachwyt pod pewnymi warunkami - zero suchych koncowek, zero poszarpanych koncowek, zero jakichkolwiek zniszczen i suchosci na glowie - maja byc jak tafla lustra. Przed takimi prostymi jak drut wlosami chyle moja dumna glowe do samej ziemi w przeciwnym wypadku - mam obrzydzenie. Btw gdyby mnie wlosy obrzydzaly to bulilabym sporo kasy co pol roku za ich przedluzanie odpowiedz chyba narzuca sie sama. Tyle z mojej strony w tym temacie

Sorry modzie za off topa ale nie lubie jak wbrew mej woli wsadza mi sie cos do ust (to mi gwaltem wtedy zalatuje...)
zaba84 jest offline  
Stary 2007-12-13, 15:31   #490
ginger86
Raczkowanie

GG do ginger86
Smile Dot.: przedłużanie włosów- część II

dzięki za miłe przyjęcie
Ciężko zrobić sobie samemu satysfakcjonujące zdjęcie, w realu moje sie tak nie odcinają.
Wiedziałam, że bardziej przypadnie Wam do gustu wersja całych czarnych ale mi zależało właśnie na mocnym akcencie ( zawsze to jakieś urozmaicenie heh ) i jestem z niego zadowolona a już szczególnie w wersji grubego, długiego warkocza gdzie dwa kolorki tak fajnie się ze sobą przeplatają bądź gdy włosy spięte są w 'koński ogon'...
Serie 'z apteczki babuni' odkryłam przypadkiem i cudownie działa na syntetyk, za to nie mogę powiedzieć już tego samego w zetknięciu z naturalnymi włoskami.
I co do przesadnie prostych.. ja tam takie uwielbiam ale wiadomo, gdyby każdy lubił to samo byłoby po prostu NUDNO!!
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline  
Stary 2007-12-13, 17:00   #491
MYSIACZKA
Raczkowanie

Czesc Dziewczyny !! a WIEC minelo troche czasu.... i mam te loki blond 60cm... ale mam problem z nimi... mam tyle wlosow ze jest ich ciaglke malo !! a mam 3 rzedy na lbie ;( i jest ich moim zdaniem duzo a i tak widac ze sa przedluzane bo moje sa geste mam ich dosc ;( zrobie fotke to pokarze bo mam juz aparat. Zreszta Anastazji obiecalam i nie zapomnialam pozdrofka;*
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-12-13, 20:06   #492
Cczarnula19
Raczkowanie

Ginger Masz sliczna grzywke.Mam zamiar wlasnie sobie odciac jakos fajnie swoja ..nie wiem czy nie pospatrze od Ciebie
Zaba Spoczko,nie denerwuj sie.Soreczki jezeli podnioslam Ci cisnienie..
MisiaczkaKoniecznie pokaz fotki*
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2007-12-14, 03:49   #493
vanessacrazy
Raczkowanie

Podbijam pytanie-ile to jest 100 g wlosow?

Wlasnie jestem w trakcie zamawiania bląd loków syntetycznych - ktore zamierzam wszyc na tasme. Zobacze jak to wyjdzie....jak wyjdzie to przedstawie efekt

Ale sama czekam az kolezanka Anastazjaa przedstawi swoje dzieło.

Dziewczyny noszace syntetyki-co jaki czas je myjecie? Ja jeszcze nie mylam ale sie boje-tak profilaktycznie;P
vanessacrazy jest offline  
Stary 2007-12-14, 11:13   #494
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Ja na poczatku mylam je co drugi dzien, a pozniej to juz codziennie - to nie ma znaczenia jezeli sa dobrej jakosci, ale ja nie mylam ich tak jak wlasnych wlosow tylko tak jakby przejezdzalam po nich dlonmi (od gory do dolu) "namydlonymi" szamponem - cos jakbym przeciagala line - rozumiecie o co chodzi? Przypominam sobie Bar w ktorym Doda w taki sposob myla swoje przedluzone wlosy.
I tak jest najlepiej )

Pozdrawiam
Cinderella Girl jest offline  
Stary 2007-12-14, 14:30   #495
chantall24
Przyczajenie

witam Was dziewczyny mozecie mi powiedziec gdzie moge kupic dobrej jakosci wloski na tasmie ?? moze wy macie jakies na sprzedaz? Ja juz od ponad roku mam przedluzone wloski za pomoca metody clip -in .zakladam je codziennie tak je polubilam niestety wloski kupuje na allegro i wszystkie po ok 2 mcach robia sie szorstkie. Prosze Was o informacje pozdrawiam
chantall24 jest offline  
Stary 2007-12-14, 15:37   #496
CandyZG
Przyczajenie

ginger86 swietne masz wloski... napatrzec sie nie moge) zaczynam sie przekonywac do syntetykowpozdrawiam.
CandyZG jest offline  
Stary 2007-12-15, 12:59   #497
BadBabyGirl
Przyczajenie

Witam!
Mam do was pytanie. Czy jest możliwość przedłużenia grzywki? strasznie się z nią męcze odkąd fryzjerka za krótko mi ją obcieła! (mam kręcone włosy które prostuje). grzywka wygląda fatalnie a do tego nie rośnie tak szybko...
doradzcie coś... błagam.
BadBabyGirl jest offline  
Stary 2007-12-16, 12:38   #498
MYSIACZKA
Raczkowanie

jA WIEM ZE to glupio zabrzmi co teraz na[pisze ( albo nawet mi ktos nie uwierzy ) ale mialam tak dosc tych wlosow ze ogolilam pol glowy zostawilam troche wlosow przedluzylam i zaslonilam moimi (nie widac, bo oczywiscie mniej wlosow poszlo bo mam malo wlosow) i wiecie co ? jestem zadowolona ! mam malo wlosow i jestem happy doczepione mam krecone ale sa teraz proste bo je wyprostowalam i sie juz nie kreca.Dolacze fotki bo wyjde na wariatke .Pozdrawiam ;*
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-12-16, 13:37   #499
MYSIACZKA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez BadBabyGirl Pokaż wiadomość
Witam!
Mam do was pytanie. Czy jest możliwość przedłużenia grzywki? strasznie się z nią męcze odkąd fryzjerka za krótko mi ją obcieła! (mam kręcone włosy które prostuje). grzywka wygląda fatalnie a do tego nie rośnie tak szybko...
doradzcie coś... błagam.
mOZNA musisz tylko przyslonic łączenia partią wlosow ja tak mam a wyobraz sobie ze mam gola glowe pod spodem
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-12-16, 16:12   #500
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

MYSIACZKA mozesz nie pisac potow pod postem....
Stary 2007-12-16, 16:52   #501
kasia5558
Wtajemniczenie

Dziewczyny a jak myslicie jaka metoda ma przedluzane agnieszka popielewicz?

Widzialam ja ostatnio w sie kreci z okazji 15lecia polsatu i ma tak piekne wlosy ze jej nie poznalam ciekawe gdzie robila.

A tutaj fotki jak wyglada przedtem, niestety nie moglam znalezc tych najnowszych:
http://bi.gazeta.pl/im/4/4124/z4124614M.jpg
http://www.ofertaforum.onyx.pl/n09jd..._161006_09.jpg
kasia5558 jest offline  
Stary 2007-12-16, 17:45   #502
MYSIACZKA
Raczkowanie

Red face Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
MYSIACZKA mozesz nie pisac potow pod postem....
oCzywiscie ze tak .Tylko wytlumacz jak to sie robi zeby nie pisac post pod postem bo ja nie umiem.Jest to jedyne forum na ktorym siedze
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-12-17, 17:09   #503
BadBabyGirl
Przyczajenie

Mysiaczka, a jaką metodą miałaś przedłużane włoski? Bo ja się nastawiam na przedłużenie na doszywanie do warkoczyka (nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa )
BadBabyGirl jest offline  
Stary 2007-12-17, 17:40   #504
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
oCzywiscie ze tak .Tylko wytlumacz jak to sie robi zeby nie pisac post pod postem bo ja nie umiem.Jest to jedyne forum na ktorym siedze
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...19&postcount=4
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2007-12-17, 18:42   #505
MYSIACZKA
Raczkowanie

mam.Na Mikroringi wtajemniczeni wiedza ze robi mi mama (tylko mi) zeby bylo jasne
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-12-18, 15:04   #506
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Hej Dziewczyny!

Ja juz nie moge zyc bez wloskow (sciagnelam jakies 2 msc-e temu), a ze jestem poza granicami naszego kraju i daleko do dziewczyny, ktora zawsze mi sie tym zajmowala postanowilam kupic, tutaj w Londynie wloski do przedluzania tzw. clip-in w sklepie internetowym na www.headkandy.com - swietna strona - dobrze zajrzec
Skladaja sie one z 10 czesci, ktore mozna doczepic w roznych czesciach glowki - sa to naturalne wloski, europejskie remi. Czy ktoras z was ma juz jakies doswiadczenia z clip-in? Podobno najpopularniejsza metoda wsrod gwiazd.
Ogladalam pare filmikow na youtube, a i na FashionTV widzialam wlasnie, ze modelki z Victoria's Secret (i nie tylko) uzywaja clip-in... Ciekawa jestem jak mi to wyjdzie.

Prosze napisac cokolwiek wiecie i slyszalyscie o tej metodzie przedluzania wloskow.

Aha - zamowilam dlugosc 18' (jest to angielska dlugosc) czy orientujecie sie dokad beda one siegac?

Pozdrawiam
Cinderella Girl jest offline  
Stary 2007-12-18, 15:42   #507
kaolinait
Zadomowienie

Cinderella Girl - ja przedluzalam sobie ta metoda bardzo czesto i bylam bardzo zadowolona latwo i szybko doczepialam wloski i moglam je sciagac do spania dzieki czemu wloski dluzej wytrzymuja. Mieszkam w usa wiec takze mialam doczepione 18"
do mojej dlugosci na fotkach dodaj sobie z 5-7 cm i masz 18"hehe bo ja swoje troszke podcielam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010031.JPG (26,1 KB, 156 załadowań)

[/CENTER]
kaolinait jest offline  
Stary 2007-12-18, 16:37   #508
Ćwirka
ćwir ćwir

Witam Was. Po przeczytaniu tego tematu i obejrzeniu Waszych zdjęć niezwłocznie zaczęłam szukać salonu, który mi przedłuży moje kłaczki. Nie ukrywam, że zostałam skuszona ceną(299zł) w "renomowanym" salonie w Wawie. Ogłaszają się na allegro. Zaczęłam od wypytywania allegrowiczek, które wystawiły im komentarze jak włosy sprawują się po kilku miesiacach. KAZDA, dosłownie KAZDA kobieta, która mi odpisała wieszała na nich psy. Owszem wystawiały im pozytwy, ale to po paru minutach od powrotu do domu po zabiegu, a po tygodniu-dwóch zaczynały się schody... Jedna z Was już tam przedłużała i wsyatwiła im podobną opinię na tym wątku...Tak więc zrezygnowałam... Czy któraś z Was może polecić kogoś w Wawie, tak do 500-600zł?Pozdrawiam!
Stary 2007-12-18, 19:58   #509
Xenia
Rozeznanie

Ja też jestem szczęśliwą posiadaczką nowych włosów.
Prawie od tygodnia mam Monofibre metodą Racoon.
Jestem bardzo zadowolona , w rodzinie pochwalili a od ostatniego razu byli zniecheceni do przedłużanych włosów i to bardzo.
Już dziś mogę wstepnie porównac włosy naturalne do włosów syntetycznych .
Syntetyczne Monofibre nosi sie wspaniale i sa dużo lżejsze od włosów naturalnych.
Mokre naturalki (po myciu) powoduja ból głowy i cebulek a syntetyczne nie sa cieżkie i tym samym "nie bolą."
Podobno naturalne schna długo ...moim zdaniem Monofibre też długo schna, latem nie problem , zimą pomagam im suszarka.
Naturalne wyczesuja sie z metod pasemkowych obficie ...syntetyczne rowniez sie wyczesuja ale mozna rzec umiarkowanie , widac tak ma byc.
Plątanie włosów : naturalne rozpuszczone plącza sie strasznie , zwlaszcza gdy jest sie zwolenniczką noszenia włosów rozpuszczonych ...niestety Monofibre tez potrafia sie plątac , jesli sa dluzsze i jesli caly dzien szoruja rozpuszczone po plecach.
Ogolnie Monofibre sa lekkie , wygodne , błyszczące i w ogole nie przypominaja sztucznych włosów. Chetnie zdecyduje sie ponownie , jak przyjdzie czas na korekte.

Dziewczyny majace Monofibre ...
Macie jakies wskazówki co robić aby nie dupuscic do ciągłego plątania się włosów ? Jak i co ile je szczotkowac ? Chodze w rozpuszczonych bo sa swietne , niestety potem jest koszmar z rozczesywaniem ich. , zwlaszcza koncowki sa skołtunione.Dzis stracilam juz jedno pasemko , wiec musze bardziej uwazac Slimaczkow juz tez nie robie, bo po nocy wlosy byly splatane .
Macie jakies wskazowki ? Musze sie nauczyc dbac o te wlosy , bo sa super no i chce je miec jak najdluzej.
Xenia jest offline  
Stary 2007-12-18, 20:34   #510
maurita
Raczkowanie

postanowiłam ze teraz zrobię sobie taśmę na ringi- tylko poszukuje dobrych syntetyków. mogą być lekko falowane- o ile takie istnieją
dziewczyny dajcie namiary.

p.s Reni tak sobie wyśniłam ze kiedy będę wychodziła za mąż to sie do Ciebie zgloszę- mam co prawda trochę daleko ale czego sie nie robi aby oszałamiająco wyglądać
Slubu jeszcze nie planujemy z moim panem aczkolwiek juz informuje hehe
WESOLYCH SWIAT!!!
maurita jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, przedłużanie włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości