Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-12-26, 14:58   #541
paryzanka202
Zakorzenienie

Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez roxana9007 Pokaż wiadomość
Ja tez przedluzam na clip in i jestem bardzo zadowolona. Kupilam wlosy naturalne 20inch (takie do pasa prawie) i kolor jest identyczny jak moj wlasny. Nie moge ich jednak nosic codziennie, bo te wlosy sa dosc ciezkie i nie przyzwyczajona jestem jeszcze, a po drugie to nie chce mi sie zakladac codziennie.

a gdzie i za ile moge takie kupic? chce sobie przedluzyc tylko spod wlosow
paryzanka202 jest offline  
Stary 2007-12-26, 17:46   #542
ExtraStylJoasia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
kami828
Mi to po ringach polowa włosów naturalnych sie powyrywała :/
Pozniej juz nie przedluzalam tylko zageszczalam zeby mi sie troche wloski "odnowily"miałam 30ringow na lekkie zagęszczenie i sadze ze na takiej długości jaka podałaś powinno wystarczyć. tylko nie zapominaj zeby do ringow dac duuuuzo wiecej swoich wlosow zeby zapobiec ich wyrwaniu.
Używaj tulejek z silikonem, a nie bedziesz miała problemów
Pozdrawiam

Pozdrawiam
Joasia
ExtraStylJoasia jest offline  
Stary 2007-12-26, 17:49   #543
kami828
Zadomowienie

hmmmm a wiecie może jak przerobić włosy na taśmie w pasemka do tulejek? mam nowe włosy syntetyczne na taśmie,może bym je sobie poprostu przerobiła ale nie wiem jak zrobić te końcówki żeby założyć je na tulejki
kami828 jest offline  
Stary 2007-12-26, 17:58   #544
ExtraStylJoasia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Weronika233 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny)mam takie pytanie mam wloski przedluzoe do pasa naturalne oczywiscie i mam je juz od miesiaca.Moim problemem jest to ze sie strasznie pusza na poczatku byly sliczne,teraz po 10 min po czesaniu jest poprostu masakra jak jakis jeden wielki koltun.Prosze napiszcie czemu tak sie dzieje czym to jest spowodowane??zla jakoscia wlosow??czy moze pielegnacja zla??Prosze o odpowiedz czekam dziewczyny pomozcie
Ostatnio odkryłam świetny kosmetyk ogólnodostępny, do włosów przedłużanych (zupełnie przypadkiem ) - Bielenia-Mleczko Proste jak drut-Pacyfikator.
Polecam też kosmetyki z tych serii: Goldwell - Kerasilk Ultra Rich Care (dla włosów ekstremalnie suchych, zniszczonych i trudno poddających się stylizacji) - klientki też chwalą Goldwella do włosów farbowanych, Creme of Nature (odżywiający szampon organiczny i odżywka).
Może Ci pomogą...powodzenia

Pozdrawiam
Joasia
Stary 2007-12-27, 07:58   #545
maurita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ExtraStylJoasia Pokaż wiadomość
Używaj tulejek z silikonem, a nie bedziesz miała problemów
Pozdrawiam
hej uzywam tylko z silikonem aczkolwiek ringów- myslisz ze po tulejkach bedzie lepiej???
maurita jest offline  
Stary 2007-12-27, 09:59   #546
dancing22
Przyczajenie

GG do dancing22

A co powiecie o włosach indyjskich? Dziewczyna, u której planuje przedłużyć włosy odradziła mi europejskie, bo szybko bądą napuszone i brzydkie. Wg mnie indyjskie będą zbyt sztywne, aczkolwiek nie znam się (wiem, z tego co się naczytałam). Dajcie znać co o tym sądzicie.
dancing22 jest offline  
Stary 2007-12-27, 21:03   #547
ExtraStylJoasia
Przyczajenie

Cytat:
hej uzywam tylko z silikonem aczkolwiek ringów- myslisz ze po tulejkach bedzie lepiej???
Tulejki są dużo cieńsze i trochę dłuższe (masz dwie opcje 6mm i 4mm). No i najważniejsza rzecz nie zakładaj ich sama, poproś kogoś o pomoc. Sama nie zrobisz sobie równych rzędów i zawsze wplączą ci sie jakieś niepotrzebne włosy w łączenie, które potem pourywasz.

Pozdrawiam
Joasia
Stary 2007-12-27, 21:28   #548
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

witam

zageściłam sobie moja fryzurke ala Victoria 27 pasmami włosow naturalnych.Wszytsko było ok,ale po około 3 tygodniach spadło mi juz 10 pasm,a reszta jest ,,obnizona".Fakt ze czasem za mocno przeczesałam grzebieniem,czasem troche odzywki napewno sie dostało w okolicy ringa,ale musze powiedziec ze włosy sie nie placza i dobrze wygladaja ,a tylko 1 nałozyłam na nie jedwab-szczotki z konskiego włosia wogole nie posiadam.Widac ze te pasma ktore spadły maja juz prawie wykruszony ten zgrzew na ktorym załozony jest ring.Nie wiem czemu tak szybko....Moze dlatego ze musze prawie codziennie myc glowe.
Pasma mam załozone na ringi z silikonem,na poczatku bolala glowa przy lezeniu,czasem troche swedzi heheh ale juz sie do nich przyzwyczaiłam,a fryzurka wyglada lepiej.

Czy bedzie lepiej jak kupie włosy na taśmie?
czy wam tez tak sie ten zgrzew skruszył?w kilku pasmach u mnie wogole go nie było juz prawie.

malwiiina jest offline  
Stary 2007-12-27, 21:29   #549
k4s13k
Raczkowanie

Hej. Niedługo zamierzam przedłużać sobie włosy. Dziewczyna która przedłuża używa metod:microringi, tulejki na silikonie, zgrewy i ultradźwięki czy coś takiego. Pomózcie którą wybrać???? Bo jestem kompletnie zielona w tym temacie. Taką która była by najmniej widoczna i jednocześnie trwała
k4s13k jest offline  
Stary 2007-12-27, 22:44   #550
kaolinait
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez roxana9007 Pokaż wiadomość
Te wlosy nie sa na warkoczyki tylko od razu mialy takie klipsy, niektore czesci po 3 klipsy, inne po jednym. Tez slyszalam ze syntetyczne sa lzejsze ale te wygladaja bardziej naturalnie.
Bardzo widac ze mam przedluzone na tym zdjeciu?
bo te kilpsy przyszywa sie do tasmy, ale rownie dobrze mozna je odpruc i tasme przyszyc do zrobionego na glowie warkoczyka

[/CENTER]
kaolinait jest offline  
Stary 2007-12-28, 10:29   #551
k4s13k
Raczkowanie

odpowie mi ktos ;(
k4s13k jest offline  
Stary 2007-12-28, 10:29   #552
kicia281
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Haha KAZDY doslownie KAZDY ma pozniej pretensje do nich. Ja sama na poczatku bylam zachwycona- tak tanio, blisko mnie, same pozytywny, super zdjecia, naturalne wlosy.... zadzwonilam, umowilam sie nawet i zanioslam zaliczke. Potem zaczelam szukac ot tak z ciekawosci o nich informacji, w ich komentarzach wyszukalam osoby ze strona "o mnie" z podanymi nr tel, zadzwonilam do kazego kto mial podany ten numer i ANI JEDNA osoba nie powiedziala o nich nic dobrego! Kazdy mowi, ze owszem super na poczatku, dlatego same pozytywy maja, ale po jakims czasie( jednej osobie po 1 myciu) zaczynaja sie klopoty- wlosy wypadaja, pacza sie i koltunia. Jedna Pani mi powiedziala, ze poprostu garsciami jej wypadaly.

Jedna z osob komentujacych ma w stronie " o mnie" cala episole na ich temat- pracowala tam i sama byla ich klientka. Podobno wlascicielka nie ma za co utrzymac salonu, sprowadza najtanszy gatunek wlosow i robia najtanszym kosztem, zdejmuja zwyklym zmywaczem, a ze tanio to klientek masa!

Reszta osob do ktorych napisalam odpisywala, ze nie warto, szkoda kasy. Podobno czasami uznaja reklamacje, ale poprawiaja ta sama metoda co robili, wiec trzeba latac co dwa tygodnie.

Wogole wycwanili sie i przed zabiegiem daja do podpisania umowe, gdzie jest napisane na 3 strony a4 za co oni nie ponosza odpowiedzialnosci- ZA NIC( jak sie wlosy placza-wina klientki, jak wypadaja-wina klientki, jak zgrzewy zolkna-wina klientki-itd, itp.) Ta dziewczyna co tam pracowala, pisala mi, ze zawsze wmawiaja, ze sie podobno nie stosowalo do zasad uzytkowania sztucznych wlosow, np ogladaja te wlosy i mowia, ze widac ze byla klietka w saunie/na basenie/w solarium- a na umowie jest napisane, ze nie wolno. Klietka mowi, ze nie byla nigdzie a oni, ze co ona wmawia, od razu widac, ze byla w saunie. I tak kazdej jednej... Aha i do reklamacji musisz przyjsc z kazdym pasemkiem, ktore wypadlo-inaczej nie uznaja.

Dzwonilam wczesniej do kilku salonow warszawskich, takich co maja przedluzanie po 1500zl i mowie, ze chcialabym sie dowiedziec czy podpisywanie wczesniej takiej umowy jest normalne, a fryzjerka do mnie- "A co na stawki Pani byla? Pani tez schrzanili?" Pogadalam z nia przez chwile a ona mowi, ze ten salon jest znany w Wawie z partaczenia.

jak wysluchalam tych wszytskich opowiesci, postanowilam nie isc. Moja odwazna kolezanka, poprosila czy moze udawac mnie, bo sie na nich wkurzyla A ze dziennikarka z ostrym jezyczkiem, to skonczylo sie to fajnie

Poszla, mowi moje nazwisko, ze niby ona to ja. Raz ze miala byc na godzine 16. Dzwonili do mnie wczesniej, zebym przyszla kolo 15 po, bo maja maly poslizg( poprostu wpitolili kogos mimo ze nie powinien tam byc). Byla tak o 16.20 a oni wmawiaja jej ze miala byc na 17. Po malej klotni obrazony fryzjer mowi, ze z 10 min mu zejdzie. Kolezanka patrzy- ok... Babka ktora zalatwial wlasnie miala dopiero kilka pasemek na glowie! Ale niewazne. Podeszla babeczka z umowa. Kolezanka zaczyna sie wypytywac czemu maja taka opinie, ze dzwonila do osob z allegro, tamci oburzeni ze nic podobnego, ze klietnki sa zachwycone, kolezanka na to ok, chodzcie zadzwonimy- oni mowia, ze nie, nie oni sie w takie cos nie bawia. Kolezanka mowi, ze chcialaby do umowy dopisac pare rzeczy- np. ze gwaratnuja, ze wlosy z tej promocji sa takie same jak normalnie przedluzane bez promocji(od 600zl u nich w stalym cenniku), babka ze oni to ustnie gwarantuja.ta mloda fryzjerka poleciala na zaplecze, zaraz wychodzi i mowi, ze dzwonila do wlascicelki i skoro kolezanka ma tyle watpliowosci to salon rezygnuje z niej jako klietki i odda jej dwukrotnosc zaliczki!!!! Po prostu chcieli ja uciszyc!!! Ale to nie ten typ Mysle, ze sprawa bedzie rozdmuchana, bo juz ktos tam podobno zlozyl na nich doniesienie do rzecznika spraw konsumenta... Jak sie okaze, ze rzeczywiscie chrzania to szybko sie pozegnaja z salonem.... I MAM NADZIEJE!!!

Po prostu rada dla wszytskich co chca tam robic- nie warto, jesli nie wierzycie popiszcie wiadomosci do tych co im komentarze wystawiali...
Witajcie dziewczyny. Jestem tu nowa ale zaciekawił mnie bardzo temat. Jestem zdziwiona tym co tutaj wypisujecie, gdyż jestem klientką tego salonu od początku (nawet i wcześniej gdyż pracuje tam osoba, która przedłużała mi włosy ponad 3 lata temu). Jestem zadowolona z ich obsługi, a jakość nie odbiega od tych za 500 czy 600 zł, ale trzba niestety pamiętać, że są to włosy indyjskie (o czym informują właśnie w tym oświadczeniu) po obróbkach chemicznych i nie można wymagać od nich jakości włosów słowiańskich, które jak wiecie są dosyć drogie (prawdziwe dobre włosy słowiańskie kosztują nie 3 czy 6 zł za pasmo, ale grubo ponad 10).
Ja osobiście swoje wymieniam raz na ok. 3 miesiące co skutkuje niestety wysokimi kosztami (dlatego wybieram tańsze włosy). Jako stała klientka znam również tą osobę, która tak ich szkaluje (która pracowała u nich) - i nic dobrego nie moge o niej powiedzieć, gdyż raz robiła mi u nich włosy i zaraz musiałam poprawiać (z tego co wiem to Pani wyleciała, a teraz chyba sama przedłuża włosy - więc co ma o nich pisać).
Stary 2007-12-28, 11:35   #553
paranoire
Przyczajenie

Witam

Mam bardzo cienkie, rzadkie włosy, do tego je farbuję, ale dbam o nie bardzo i nie są zniszczone .
Zastanawiam się nad zagęszczeniem ich i przedłużeniem . Obecnie mam je do ramion, ale są takie cienkie, że marnie to wszystko wygląda :/...

I zaczynają się pytania: czy przedłuzanie to wogole "coś dla mnie"? Jestem ze Szczecina, może ma ktoś namiary na dobry salon? Jaką metodą przedłużyć? I ile cenowo to wyjdzie xD.Mam nadzieję, że tak do 1000zł...

Pozdrawiam i dzięki wielkie za odpowiedź
paranoire jest offline  
Stary 2007-12-28, 13:00   #554
ExtraStylJoasia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez k4s13k Pokaż wiadomość
Hej. Niedługo zamierzam przedłużać sobie włosy. Dziewczyna która przedłuża używa metod:microringi, tulejki na silikonie, zgrewy i ultradźwięki czy coś takiego. Pomózcie którą wybrać???? Bo jestem kompletnie zielona w tym temacie. Taką która była by najmniej widoczna i jednocześnie trwała
Najlepsza z wymienionych metod to ultradźwieki ale tylko pasma i sprzęt Great Lengths, inne ultradźwieki to marna podróbka.

Pozdrawiam
Joasia
Stary 2007-12-28, 13:07   #555
korbi84
Raczkowanie

tez jestem ze szczecinai mam wlasciwie ten sam problem....;(wlosy cienkie i w dodotaku jest ich malo ale nie jest to efektem frabowania i innych zabiegow na wlosach.poprostu odkad pamietam wlosow mialam zawsze malo i w dodotaku cienizna ze hoho...
z tego co sie zdazylam zorientowac po przeczytaniu cz1 i cz2 tego tematu w sznie raczej cizko znalezc niedrga i sparwdzona osobe.jedna z dziewczyn zachwalala salon z tym ze tam koszt to 2000.i jescz ejedna dziewczyna moiwl o pani ktora w domu robi wlosy z tym ze tylko metoda na micro ringi.podam Ci jej str na priv bo nie wiem czy mozna i czy powinnam wklejac link tej str.
takze zajrzyj na swoja poczte
pozdrawiam Kamila
korbi84 jest offline  
Stary 2007-12-28, 13:10   #556
ExtraStylJoasia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez paranoire Pokaż wiadomość
Witam

Mam bardzo cienkie, rzadkie włosy, do tego je farbuję, ale dbam o nie bardzo i nie są zniszczone .
Zastanawiam się nad zagęszczeniem ich i przedłużeniem . Obecnie mam je do ramion, ale są takie cienkie, że marnie to wszystko wygląda :/...

I zaczynają się pytania: czy przedłuzanie to wogole "coś dla mnie"? Jestem ze Szczecina, może ma ktoś namiary na dobry salon? Jaką metodą przedłużyć? I ile cenowo to wyjdzie xD.Mam nadzieję, że tak do 1000zł...

Pozdrawiam i dzięki wielkie za odpowiedź
Przy bardzo cienkich włosach, zacznij od zagęszczania. Załóż kilka lub kilkanaście pasemek w jednym lub dwóch rzędach z tyłu; najlepiej włosy falowane - optycznie będzie ich więcej a tak bardzo nie obciążysz swoich włosów.
Jeśli przez okres miesiąca nie zauważysz żadnych niepokojących zmian spróbuj przedłużyć całą głowę. Przed zabiegiem proponuję 2-miesięczną kuracje Vitapilem (60 tabletek; koszt ok.35zł), dobrze jest też nacierać skórę głowy ampułkami przeciw wypadaniu włosów (jest ich bardzo dużo na rynku, ceny też są mocno zróżnicowane od 30 do nawet 500zł)
Życzę powodzenia J

Pozdrawiam
Joasia
Stary 2007-12-28, 13:45   #557
maurita
Raczkowanie

EkastraStylJoasia
dzieki za info, a sa tulejki z slikonem? Czy mozesz mi kogos polecic z allegro kto je sprzedaje?
P.S. ja sobie sama nie robie nigdy zawsze zaufana fryzjerka
nawet gdybym chciala nie dalabym rady z tylu sobie zalozyc- nie mam takich zdolnosci.
maurita jest offline  
Stary 2007-12-28, 20:35   #558
ExtraStylJoasia
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
EkastraStylJoasia
dzieki za info, a sa tulejki z slikonem? Czy mozesz mi kogos polecic z allegro kto je sprzedaje?
P.S. ja sobie sama nie robie nigdy zawsze zaufana fryzjerka
nawet gdybym chciala nie dalabym rady z tylu sobie zalozyc- nie mam takich zdolnosci.
Są tulejki z silikonem 4mm i 6mm.

Rozsądne podejście do sprawy Zakładanie włosów samej sobie może przynieść wiecej szkody niz pozytku

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczek bardzo cienkich i delikatnych włosów, niedługo jadę na kurs przedłużania nowa metodą (jeszcze nieznaną w Polsce). Zobaczcie jak wyglądają łączenia w tej metodzie (nie są twarde, są płaskie, wytrzymuja 4-6miesięcy). SZOK!!! Proszę nie pytać o szczegóły, bo jeszcze ich nie znam

Pozdrawiam
Joasia
Stary 2007-12-28, 20:49   #559
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

k4s13k ....a moze tak poczytasz troche o metodach , ktore wymieniasz, bo tu wszystko o nich jest napisane
Stary 2007-12-28, 20:51   #560
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

ExtraStylJoasia napisała... Mam dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczek bardzo cienkich i delikatnych włosów, niedługo jadę na kurs przedłużania nowa metodą (jeszcze nieznaną w Polsce). Zobaczcie jak wyglądają łączenia w tej metodzie (nie są twarde, są płaskie, wytrzymują 4-6miesięcy). SZOK!!! Proszę nie pytać o szczegóły, bo jeszcze ich nie znam
a co na to cebulki włosa ... po 4-6 miesiącach.?.. tez chyba SZOK!!
Stary 2007-12-28, 21:40   #561
ExtraStylJoasia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
ExtraStylJoasia napisała... Mam dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczek bardzo cienkich i delikatnych włosów, niedługo jadę na kurs przedłużania nowa metodą (jeszcze nieznaną w Polsce). Zobaczcie jak wyglądają łączenia w tej metodzie (nie są twarde, są płaskie, wytrzymują 4-6miesięcy). SZOK!!! Proszę nie pytać o szczegóły, bo jeszcze ich nie znam
a co na to cebulki włosa ... po 4-6 miesiącach.?.. tez chyba SZOK!!
Wypróbuję tę metodę na sobie i siostrze i za 6 miesięcy dam pani znać

Pozdrawiam
Joasia
Stary 2007-12-29, 08:48   #562
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

tzn, ze nie masz wielu informacji na temat cebulki włosa i jej wytrzymałości...

nie musisz mnie informować...ja jestem na bieżąco..
Stary 2007-12-29, 09:49   #563
k4s13k
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
k4s13k ....a moze tak poczytasz troche o metodach , ktore wymieniasz, bo tu wszystko o nich jest napisane
gdybym najpierw nie czytała to bym nie pytala. O ultradziękach nie znalazłam nic. Chyba ze cos przeoczyłam. A co do reszty metod to jest wiele sprzecznych opinii.
k4s13k jest offline  
Stary 2007-12-29, 15:03   #564
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

k4s13k ...Hej. Niedługo zamierzam przedłużać sobie włosy. Dziewczyna która przedłuża używa metod:microringi, tulejki na silikonie, zgrewy i ultradźwięki czy coś takiego. Pomózcie którą wybrać???? ...pytasz
to powinnas cos o tym juz wiedziec, bo dokladnie sa one opisane
o ultradzwiekach mnapisala o ile sie nie myle Renihair, wiecbyc moze cos przeoczylas...
Stary 2007-12-29, 19:20   #565
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

witam

zageściłam sobie moja fryzurke ala Victoria 27 pasmami włosow naturalnych.Wszytsko było ok,ale po około 3 tygodniach spadło mi juz 10 pasm,a reszta jest ,,obnizona".Fakt ze czasem za mocno przeczesałam grzebieniem,czasem troche odzywki napewno sie dostało w okolicy ringa,ale musze powiedziec ze włosy sie nie placza i dobrze wygladaja ,a tylko 1 nałozyłam na nie jedwab-szczotki z konskiego włosia wogole nie posiadam.Widac ze te pasma ktore spadły maja juz prawie wykruszony ten zgrzew na ktorym załozony jest ring.Nie wiem czemu tak szybko....Moze dlatego ze musze prawie codziennie myc glowe.
Pasma mam załozone na ringi z silikonem,na poczatku bolala glowa przy lezeniu,czasem troche swedzi heheh ale juz sie do nich przyzwyczaiłam,a fryzurka wyglada lepiej.

Czy bedzie lepiej jak kupie włosy na taśmie?
czy wam tez tak sie ten zgrzew skruszył?w kilku pasmach u mnie wogole go nie było juz prawie.

ponawiam pytanie

malwiiina jest offline  
Stary 2007-12-29, 23:07   #566
fastcat
Przyczajenie

GG do fastcat
Exclamation Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witam Wszystkich Pod koniec listopada załozyłam sobie greatlenghts w salonie (Gdynia) - bardzo chciałam u Reni, ale niestety nie udało nam się dograć terminów. Oto moja opinia na ten temat:
Włosy zakładano mi metodą próżniową (aparat air pressure) i szczerze mówiąc zgrzewy wyglądały jak..."kupa". Nie polecam, bo są strasznie niechlujne (folia nierówno się odrywa i na zgrzewach zostają "frędzle" - jak ktoś chce pokażę fotki). Trzeba przyznać jedno: metoda nie niszczy włosów - nawet moje, rozjaśniane do bólu nie ucierpiały i po zdjęciu wyglądają całkiem normalnie.
Myślę, ze ogólnie metoda jest godna polecenia, ale tylko w wersji ULTRADŹWIĘKI. Zgrzewy są o wiele mniejsze i estetyczniejsze. Przy jasnym blondzie to szczególnie ważne, bo przy odroście jednak są widoczne.
Cena była "masakryczna" - za pasemka 20 cm (chyba 110) zapłaciłam ok 2.000.
Myślę, że dla osób, które nie chcą przeżyć szoku po zdjęciu włosów to jedyna metoda (miałam na głowie ringi i shrinkies - wiem, co mówię).
Teraz dam moim trochę odpocząć, a potem planuję przetestować gl ultradźwięki u naszej miłej koleżanki ze Śląska.
fastcat jest offline  
Stary 2007-12-29, 23:25   #567
Teje
Rozeznanie

Dziewczyny, wkrótce będę po raz kolejny przedłużać włosy i pojawił się mały problem. Mam naturalnie bardzo gęste włosy ( no, to samo w sobie problemem oczywiście nie jest), sięgające mi obecnie już za łopatki ( przedłużam do 95cm) , kiedy mam założone wlosy do przedłużenia i wlosy podwajają swoją objetość zaczyna się z tego robić taka lwia grzywa - zwłaszcza, że moje włosy są proste i grube. Jasne, że gęste włosy są śliczne, ale u mnie zaczyna juz być widać, że coś tu jest nia tak... Mogałabym przedłużyć mniejszą ilością pasm, ale wtedy na dole będzie wielka różnica w gęstoości włosów i takie tyklo kosmyki zostaną. Czy macie może jakieś pomysły?
Teje jest offline  
Stary 2007-12-31, 13:16   #568
paryzanka202
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
ZabaJak moga Cie obrzydzac proste wlosy??wogole wlosy:/no coments
malaMasz sliczny kolorek na glowie!!Ja tez bede nosic teraz na clip on .Czekam wlasnie na wloski..
KajaDokladnie
SeniraNaopewno da siet o zrobic lecz ja Ci konkretnie gdzie nie powiem,poniewaz nie wiem:/
Ginger86wow slicznie Ci w dlugich wlosach,ale powiem CI szczerze,ze w cal;ych czarnych Ci lepiej.Te blad sie tak odrozniaja strasznie.Powiem Ci,ze mialam dokladnie tak samo przedluzone(tylko naturalymi)i po2tyg zafarbowalam calosc na czarno
VanessacrazyPodbijam toje pytanie..Tez czekam na wloski kupilam sobie 70cm tasmy zobaczymy czy nie bedzie za malo..

Dziewczyny gdzie przez internet moge zamowic dobre wlosy na clip on?????
paryzanka202 jest offline  
Stary 2007-12-31, 18:01   #569
amstafy
Raczkowanie

Pani Reniu nie wiem czy Pani kojarzy,jestem z Częstochowy zakładała mi Pani w kwietniu włoski kręcone na taśmie wszyte do warkocza.
chciałam zapytać , czy będzie Pani w Częstochowie tak koło lutego???
czytam sobie nowe wypowiedzi i chciałam spróbować i założyć włoski syntetyczne ale chyba te proste, tylko czy da się je założyć tak jak wtedy miałam na dwóch warkoczach po dwie warstwy taśmy , co do długości to takie 55cm.bo chodzi mi tylko o tył , dokładnie tak jak wtedy przedłużałyśmy tylko sam tył.nie wiem jeszcze co do kolorku(ciemny brąz wpadający prawie w czerń) , ale to już później zdecydujemy, a i jaki byłby koszt??

ewentualnie może skusiła bym się na raccon bo z tego co czytam na forum to chyba syntetyczne lepiej zakładać tą metodą??
pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez amstafy
Czas edycji: 2008-01-02 o 13:18
amstafy jest offline  
Stary 2008-01-02, 11:13   #570
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Hej Paryzanka202!

Pare stron wstecz i znalazlabys stronke, ktora podalam:

www.headkandy.com

Zamowilam sobie ostatnio u nich wloski wlasnie na clip-in'y/ clip-on'y i jestem bardzo zadowolona! Paczka doszla w 2 dni po zamowieniu.
Wloski naturalne, swietnie sie sprawuja - wygladaja bardzo naturalnie - troszke zle kolor dobralam, ale to dlatego, ze sie spieszylam (z tego co wiem to w tym serwisie jest mozliwosc wyslania do nich swojego zdjecia i oni dobieraja idealnie kolor do Twoich wloskow). Jestem w trakcie farbowania ich na kolor wlasciwy i super sie rozjasniaja.

Sciagam je i zakladam - glownie jak wychodze z domku na impreze badz na miasto.
Tutaj - w Anglii to jest HIT. Zawsze sie podniecalam wlosami Angielek, bo naprawde na tle Polek maja sliczne wlosy i myslalam, ze to geny - okazuje sie, ze wszystkie biegaja tutaj wlasnie w clip-on'ach )

Zaluje, ze wczesniej nie wpadlam na to zeby kupic sobie clip-in'y.
Najbardziej cieszy mnie to, ze kiedy tylko chce to mam piekne wloski, a kiedy chce, to daje im odpoczywac
Cinderella Girl jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, przedłużanie włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości