Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-01-12, 21:10   #661
Kachulec
Zakorzenienie

Dot.: przedłużanie włosów- część II

Placek od clipów? Hmmm to mnie zaciekawiłas. Ale może Twoje włosy ogólnie mają teraz cięzki okres i słabą kondycję, bo ja mam już ponad pół roku na taśmie, warkocz jest właściwie stale robiony w tym samym miejscu i nie zauważyłam żadnego ubytku we włosach podczas odnawiania

Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa

Kachulec jest offline  
Stary 2008-01-12, 22:00   #662
kami828
Zadomowienie

kaja_1985r tylko 30? o kurcze myślałam że o wiele więcej,z 50 heh
musze sie rozejżeć za jakimiś na allegro ale jak narazie nic nie widze ciekawego zresztą nie miałam do czynienia z pasemkami jeszcze...możecie jakieś doradzić?sprawdzone żeby sie szybko nie zniszczyły...długość ok 40cm starczy

Kachulec generalnie to włosy nigdy mi nie wypadały w nadmiarze,nie wiem może jak ściągałam taśmy to za mocno ciągnęłam i powyrywały mi sie tam włosy albo były tak słabe że wylatywały przy ściąganiu nie wiem naprawde ale mam autentycznie taki placek bez włosów

jeśli chodzi o zagęszczanie przodu to w którym miejscu sie przyczepia pasemka i na jakiej wysokości?nie mam pojęcia jak to sie robi...
kami828 jest offline  
Stary 2008-01-12, 22:45   #663
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
kaja_1985r tylko 30? o kurcze myślałam że o wiele więcej,z 50 heh
musze sie rozejżeć za jakimiś na allegro ale jak narazie nic nie widze ciekawego zresztą nie miałam do czynienia z pasemkami jeszcze...możecie jakieś doradzić?sprawdzone żeby sie szybko nie zniszczyły...długość ok 40cm starczy

Kachulec generalnie to włosy nigdy mi nie wypadały w nadmiarze,nie wiem może jak ściągałam taśmy to za mocno ciągnęłam i powyrywały mi sie tam włosy albo były tak słabe że wylatywały przy ściąganiu nie wiem naprawde ale mam autentycznie taki placek bez włosów

jeśli chodzi o zagęszczanie przodu to w którym miejscu sie przyczepia pasemka i na jakiej wysokości?nie mam pojęcia jak to sie robi...
To pewnie zależy od tego jak grube są twoje włosy. Moje są cieniutkie, więc 30 pasemek im zdecydowanie wystarczy
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-01-13, 13:06   #664
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Jak to za mocno ciaglnelas?
A Ty spalas w nich, mylas glowe z doczepionymi? Przeciez tego sie nie CIAGNIE, tylko odpina i wysuwa z wlosow... Nie moge pojac jak mozna to ciagnac, hehe
Cinderella Girl jest offline  
Stary 2008-01-13, 20:54   #665
kami828
Zadomowienie

Cinderella Girl nie spałam w nich i nie myłam ich mając je na głowie,może za dużo lakieru daje i są tak sztywne że nie moge ich wysunąc normalnie tylko musze troche ciągnąć...tyle...
kami828 jest offline  
Stary 2008-01-14, 12:57   #666
Joana Jaski
Przyczajenie

witam,czytałam wątek od początku i już od dawna.Nie miałam pytań więc nie pytałam.W międzyczasie na swieta przedłużyłam sobie włosy na microringi ,częsć z silikonem a cześć bez.I teraz moje pytanie.Czy jeśli po miesiacu nie mam dredów pomiędzy skórą a ringiem to już ich nie będę miała?
I jeszcze jedno ,nie czuje w ogóle ciężaru , ze mnie coś obciąża , czy ciągnie .Czy to pozwala mieć nadzieję na dobrą kondycję moich włosów po zdięciu doczepianych?
Stary 2008-01-14, 15:17   #667
slim261
Przyczajenie

Witam.
Kami828, a nie czułaś kiedy wyrywałaś te włosy?
Jeśli nie, to może to być łysienie plackowate.
Radzę za wczasu zorientować się w sytuacji.
Ja również chciałam przedłużyć włosy, ale Pani Renia mi odradziła, gdyż moje włosy były w złej kondycji. Za radą Pani Reni stosuję Priorin, włoski są mocniejsze, przestały wypadać.
Chcąc jednak mieć długie włosy, nie niszcząc swoich zdecydowałam się na włoski na mikroskórze, zaczepiane na klamerki. Kosztują niemało, ale są na kilka lat i nie ma efektu sztuczności jak przy tradycyjnych metodach.
Pozdrawiam.
slim261 jest offline  
Stary 2008-01-14, 17:25   #668
Kachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cinderella Girl Pokaż wiadomość
Jak to za mocno ciaglnelas?
A Ty spalas w nich, mylas glowe z doczepionymi? Przeciez tego sie nie CIAGNIE, tylko odpina i wysuwa z wlosow... Nie moge pojac jak mozna to ciagnac, hehe
Cytat:
Cinderella Girl nie spałam w nich i nie myłam ich mając je na głowie,może za dużo lakieru daje i są tak sztywne że nie moge ich wysunąc normalnie tylko musze troche ciągnąć...tyle...
A gdyby tak bez mocnego tapiru i lakieru włosy przypiąć to trzymać się już nie będa?

Kachulec jest offline  
Stary 2008-01-14, 18:05   #669
kami828
Zadomowienie

Ja nie tapiruje włosów spryskuje je tylko lakierem,nie wiem jak ja to robiłam ale chyba je powyrywałam,teraz ostrożniej je ściągam...musze sie przyjżeć temu plackowi jeszcze raz...
kami828 jest offline  
Stary 2008-01-14, 18:24   #670
Kachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nie tapiruje włosów spryskuje je tylko lakierem,nie wiem jak ja to robiłam ale chyba je powyrywałam,teraz ostrożniej je ściągam...musze sie przyjżeć temu plackowi jeszcze raz...
Więc jedna tapiruje a druga lakierem utrwala. Czyli bez utrwalenia jakiegokolwiek nie ma większych szans utrzymać włosy w tym samym miejscu przez kilkanaście godzin?

Kachulec jest offline  
Stary 2008-01-14, 19:18   #671
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Wiec tak:

Po raz pierwszy dopielam wloski bez zadnego tapiru i lakieru - trzymaly sie b. dobrze - nie zsunely sie, aczkolwiek caly czas mialam psychiczny dyskomfort jakby zaraz mialy sie zsunac - nic sie jednak takiego nie stalo... Na stronie internetowej przeczytalam zeby wlosy lekko podtapirowac i jeszcze dla utrwalenia spryskac je lakierem - tak tez zrobilam przy wizycie u fryzjerki - mialam wrazenie, ze trzymaja sie lepiej... Widzialam na filmach jak zakladaja clip-in'y i zawsze lekko sie je tapiruje...

Uwazam, ze nie ma koniecznosci tapirowania czy spryskiwania lakierem, ale lepiej jest tak zrobic, bo wtedy sie ich jakos w ogole nie czuje... Nie wiem czy to tylko taka swiadomosc czy tak faktycznie jest...
Poza tym nie ma chyba nic zlego w tapirowaniu... Oczywiscie zawsze niszczy to wlosy. Ale ja te wloski zakladam raz na tydzien/ dwa razy w tygodniu wiec nie wydaje mi sie by az tak bardzo szkodzilo to moim wlosom.

A co do tego placka, to moze faktycznie robilas to za mocno i sama sobie zaszkodzilas... Uzywam tych clip'ow i nie wydaje mi sie, zeby mogly tak bardzo obciazyc wlosy - nie ma szans zeby to one byly powodem tego placka. Przyczyn trzeba szukac gdzies indziej...

Pozdrawiam
Stary 2008-01-14, 19:28   #672
Kachulec
Zakorzenienie

Czyli jest to w zasadzie indywidualną sprawą. Będę musiała próbować

Kachulec jest offline  
Stary 2008-01-14, 19:46   #673
Explosion
Raczkowanie

GG do Explosion

dziewczyny dzis przedluzylam wlosy... na tylejki no i mam pytanie bo jak je czesze albo cos to mam na szczotce pojedyncze wlosy... czy to normalne.? Troche sie martwie...

no i narazie 'odstaja' mi tak troche od glowy, ale dziewczyna u ktorej robilam powiedziala, ze to normalne i ze po myciu sie bardziej dostosuja i wogole, ze bedzie lepiej wszystko...

no i strasznie boli, ciagnie i caly czas je czuj...
Explosion jest offline  
Stary 2008-01-14, 19:58   #674
Kachulec
Zakorzenienie

Ale to włosy co wypadają to Twoje czy doczeione?

Kachulec jest offline  
Stary 2008-01-14, 19:59   #675
Explosion
Raczkowanie

GG do Explosion

ehh no wlasnie z tych doczepianych... takie no pojedyncze, ale wypadaja... jak chce jes uczesac to tak 2-3 no, ale martwie sie bo to dopiero pierwszy dzien...
Explosion jest offline  
Stary 2008-01-14, 20:10   #676
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
ehh no wlasnie z tych doczepianych... takie no pojedyncze, ale wypadaja... jak chce jes uczesac to tak 2-3 no, ale martwie sie bo to dopiero pierwszy dzien...
to naturalne. i przypuszczam, że przy każdym czesaniu tak będziesz miała.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-01-14, 20:13   #677
Kachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
to naturalne. i przypuszczam, że przy każdym czesaniu tak będziesz miała.
Ale nie ma co się nadto martwić. Włosów jest sporo i tego widać nie będzie, a to normalne że się odczepiają. Były słabiej zamocowane więc za pciągnięciem szczotki wypadają. Nie martw się. Zobaczymy co będzie po umyciu

Kachulec jest offline  
Stary 2008-01-14, 20:13   #678
Explosion
Raczkowanie

GG do Explosion

oj... no to na ile one mi wystarcza...?
Z tego co czytalam i wogole to moge je podciagac i dosyc dlugo mozna nosic, ale skoro beda sie wyczesywac...?

a powiedzcie mi jeszcze czy to normalne, ze teraz nie przylegaja tak do glowy...? Po myciu mam nadzieje, ze bardziej sie jakos zmieszaja z moimi bo narazie sie troche boje...
Explosion jest offline  
Stary 2008-01-14, 20:20   #679
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Z tego co czytalam i wogole to moge je podciagac i dosyc dlugo mozna nosic, ale skoro beda sie wyczesywac...?

a powiedzcie mi jeszcze czy to normalne, ze teraz nie przylegaja tak do glowy...? Po myciu mam nadzieje, ze bardziej sie jakos zmieszaja z moimi bo narazie sie troche boje...
Starczą Ci na długo. Te kilka włosów nie robi większej różnicy jak ma się je na całej głowie przedłużone.
Co do odstawania - moje nie odstawały. Ale jak trochę odrosną (nawet pare mm) to powinny przestać.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-01-14, 20:23   #680
Explosion
Raczkowanie

GG do Explosion

oj dziekuje, uspokoilyscie mnie;**
hmmm no wlasnie ja mam je narazie bardzo mocno przy glowie... dziewczyna mowila, ze zaklada mi tak blisko bo nie chce zebym miala zaraz odrosty itd. i mowila ze 2-3 dni moze bolec, zreszta czytalam duzo i zdawalam sobe zprawe ze moze bolec, ale nie wiedzialam ze to takie meczace... bardzo mnie bola... ehh nie wiem jak ja zasne dzis...

no ale trzeba cierpiwec zeby ladnie wygladac...

i chcialam jeszcze zapytac o szampon, podobno bez alkoholu... moge uzywac jakiegos dove albo cos z pantina...?
Explosion jest offline  
Stary 2008-01-14, 20:23   #681
Kachulec
Zakorzenienie

Cytat:

Spokojnie, naturalne włosy także wypadają, czasem w dść dużych ilościach a mamy ich pełno na głowie A przecież w takim czasie nie zdążyłyby odrosnąć te nowe

Tych włosków doczepionych jest naprawdę wiele, więc łysa nie będziesz i jeszcze je sobie popodciągasz trochę

Co do odstawania, to cóż zależy jak kto zrobi. Czasem ostają, czasem nie. Jak odstają to wystarczy kilka dni, a czasem tylko jedno mycie i jest lepiej.

Kachulec jest offline  
Stary 2008-01-14, 20:29   #682
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
oj dziekuje, uspokoilyscie mnie;**
hmmm no wlasnie ja mam je narazie bardzo mocno przy glowie... dziewczyna mowila, ze zaklada mi tak blisko bo nie chce zebym miala zaraz odrosty itd. i mowila ze 2-3 dni moze bolec, zreszta czytalam duzo i zdawalam sobe zprawe ze moze bolec, ale nie wiedzialam ze to takie meczace... bardzo mnie bola... ehh nie wiem jak ja zasne dzis...

no ale trzeba cierpiwec zeby ladnie wygladac...

i chcialam jeszcze zapytac o szampon, podobno bez alkoholu... moge uzywac jakiegos dove albo cos z pantina...?
Nie znam składu tych szamponów, ale sprawdź czy mają Alcohol denat. Przypuszczam, że nie i że spokojnie możesz używać. Najważniejsza jest odżywka nawilżająca.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-01-14, 20:30   #683
Explosion
Raczkowanie

GG do Explosion

poki co caly czas je czuje i mam dziwne wrazenie jak patrzy na mnie mama czy ktos w domu, ze to wszystko widac...;D aaa...

mam nadzieje, ze to tylko poczatek i sie przyzwyczaje...

naprawde bardzo dziekuje za pomoc, uspokoilyscie mnie bardzo.!
Explosion jest offline  
Stary 2008-01-15, 16:38   #684
Explosion
Raczkowanie

GG do Explosion

dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie...

czy odzywka tez musi byc bez alkoholu...?
bez przeszlam dzis wszystkie drogerie i nie udalo mi sie znalezc ani jednej odzywki bez alkoholu...
Explosion jest offline  
Stary 2008-01-15, 17:36   #685
kami828
Zadomowienie

jak szampon bez alkocholu to odżywka też...

może wrzucisz zdjęcia swoich włosków?
kami828 jest offline  
Stary 2008-01-15, 18:08   #686
Explosion
Raczkowanie

GG do Explosion

hehe tez tak myslalam, ale wlasnie nie ma... za nic nie znalazlam...;D
z dove jest szampron a odzywka ma alko... i tak kazdy inny, wszystko posprawdzalam...:confused : no nie wiem...;D

zdjecie mam tylko z przodu, ale zawsze cos...
jak bede mialam wiecej to dodam.!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tak.JPG (92,0 KB, 166 załadowań)
Explosion jest offline  
Stary 2008-01-15, 18:10   #687
Explosion
Raczkowanie

GG do Explosion

malo co widac na zdjeciu...
robione telefonem no i tak z przodu tylko, ale postaram sie zrobic lepsze i dodam.!)
Explosion jest offline  
Stary 2008-01-15, 18:16   #688
kaja_1985r
Rozeznanie

naprawde nie ma żadnej odżywki bez alkoholu? To chyba niemozliwe. Chodzi o Alcohol denat. Każdy inny może być. Na pewno będzie Cetearyl Alcohol, ale on jest nieszkodliwy.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-01-15, 19:47   #689
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Podoba mi sie Twoja fryzurka A po kad masz swoje wlasne wloski?
Co do tego odstawania, to wszystko po 3/4 dniach sie ulozy i bedzie super...
Mialam robione metoda na warkoczyki (cos podobnego jak tulejki) i tez mi tak odstawaly...
Mysle, ze nie tyle co mycie, co spanie je "uloży" i przyklapna
Bedzie dobrze...
Malo widac, ale i tak ladnie
Jak bedziesz miala wiecej, to dawaj...
Pozdrawiam
Stary 2008-01-15, 20:54   #690
Motylek1985
Raczkowanie

Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

...jestem posiadaczką czarnych włosów,jesli chodzi o pasemka itp wiadomo ze na czarnych włoskach trudno cos zrobic-kupiłam na allegro 2 pasemka(1szt 3zł) szarawe i załozyłam sobie microringami na sylikonie po jednej stronie glowy-prosto,szybko tanio.Niby nic-a twarz odmieniona,efekt super.Jesli bedzie odrost odczepie i ponownie przyczepie u nasady włosów...z klejem było by gorzej...

...co do spineczek fajna sprawa,ostatnio widziałam jedną sztuke pasemka z grzebykiem do przypinania za 120zł(yyy?oszaleli?)...hm ?jeszcze jedno pasemko przyczepic ok...ale kilka?a jakby sie odczepilo?
Motylek1985 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, przedłużanie włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości