Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-02-22, 17:53   #931
anastazjaa
Zadomowienie

Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Hej

Dołączam, w poprzednim wątku też sie udzielałam. Pani Renia przedłużała mi włosy na warkoczyk niestety długo nie wytrzymały bo moje włosy oderwały się pod ciężarem naturalnych. Teraz poluję na jakieś dobre syntetyki. Chcę mieć je na clip on tylko problem w tym że chyba nie taśmie ich nie ma nie ??

Zamówiłam taśmę na all tak na próbę i wydaje mi się to super alternatywą dla tych co chcą mieć długie włosy, ale nie na stałe tylko od święta

Pozdrawiam
:conf used:

Co ci sie stało???
anastazjaa jest offline  
Stary 2008-02-22, 17:54   #932
dzana8
Raczkowanie

smile smile Pewnie że jest tak jak mówisz jeżeli ktoś nie ma takiej gotówki to najlepszym sposobem są ringi, tulejki itd a cążki do zaciskania na płasko można lupic za nieduże pieniążki Polecam takie z gładką powirzchnią ponieważ nie uszkadzają polakierowanej powierzchni ringa badz tuejki i wtedy nie odpryskuje farbka
Ja pisałam że drogie są te obcęgi do zaciskania tulej na zakładkę
ale jak ktos woli na raz to czemu nie

hkmg.... z tego co ja wiem to powinny złapac hennę, poniewaz ziółka oblepiają włos ponieważ działają podobnie do szmponów koloryzujących które nie wnikają w głąb i nie zmieniają pigmentu od środka ale gdybys chciała na odwrót zrobic czyli na włoski potraktowane henną nałożyła byś farbę mógłby się pigment z tej farby nie trzymac jak zazwyczaj i kolor by się szybko wypłukał.... Ponieważ pigment z farby permanentnej nie ma szansy trwale połączyc się z Twoim naturalnym pigmentem który się znajduje w łodydze włosa ponieważ sztuczny pigment z henny oblepiający zewnętrzne ścianki łodygi włosa nie pozwala mu się dostac do środka łodygi pigment z farby permanentnej NIE połączony z Twoim wewnątrz łodygi się poprostu w jakims stopniu wypłuka z powierzchni włosa

Byliczka dzis się dowiedziałam że jast taka możliwośc zdobycia włosów syntetycznych ProFibre na taśmie... ale nie wiem jeszcze jaka a to byc cena, maja się dowiedziec....

Edytowane przez dzana8
Czas edycji: 2008-02-22 o 18:18
dzana8 jest offline  
Stary 2008-02-22, 18:33   #933
vanessacrazy
Raczkowanie

Byliczka dzis się dowiedziałam że jast taka możliwośc zdobycia włosów syntetycznych ProFibre na taśmie... ale nie wiem jeszcze jaka a to byc cena, maja się dowiedziec....[/quote]

O rany-naprawde? To super-daj znac-wiecej dziewczyn jest zainteresowanych takim przebojem A ja to juz w ogole
vanessacrazy jest offline  
Stary 2008-02-22, 18:40   #934
dzana8
Raczkowanie

hehe sama jestem chętna gadałam z moim dostawcą dam znac jak cos bede wiedziała więcej....
dzana8 jest offline  
Stary 2008-02-22, 19:40   #935
dzana8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
cześć,
do zorientowanych
czy po przedłużeniu włosow metodą DOME, włosami monofibre można normalnie chodzić do sauny, na solarium, jak się ma sprawa z basenem??
prowadzę dość aktywny tryb życia, obawiam się czy takie czynniki nie będą miały negatywnego wpływu na łączenia i czy nie będą niszczyły syntetyków??

pzdr.
Co do MonoFibre zgrzewanych na warkoczyk, metdy preferowanej przez Dome. Można korzystac z sauny, solarium i z basenu równiez Ponieważ włoski syntetyczne nie posiadaja struktury włosa naturalnego i nie uszkodzisz ani nie wysuszysz ich chlorem w basenie włoski syntetyczne tylko można uszkodzic:
- zbyt wysoką temperaturka ( np. prostownica, lub zbyt ciepłym powietrzem suszarki - ale to zalezy od jakości włosków)
- bądź można je uszkodzic je poprzez niestosowanie właściwej szczotki, wtedy one się rozciągną i sfilcują jak u sztucznej lali
Nie wiem czy już zrobiłas tą metodą, ale jeżeli nie to dobrze wybierz osobę która ma Ci to zkładac poniewaz zgrzewarka którą sie zgrzewa przy tej metodzie osiąga nawet do 280 stopni celcjusza, co polega na rozpuszczeniu włosa syntetycznego aby zawarta w nim keratyna skleiła łaczenie tak aby nie uszodziła zgrzewarka Twojego włosa a spoiła warkoczyk tak aby się trzymał.

Pozdrawiam cieplutko
Aha istnieją już syntetyki które można prostowac prostownica ostatnio testowsłam i nawet przy 140 stop. nic im nie było
dzana8 jest offline  
Stary 2008-02-22, 20:09   #936
asiav01
BAN stały

Heh ja wolę normalnie zapuścić
asiav01 jest offline  
Stary 2008-02-22, 20:10   #937
byliczka
Zakorzenienie

Miałam przedłużone naturalnymi na warkoczyk i jeden z warkoczyków pod ciężąrem taśmy z włosami oderwał się Musiałam się pozbyć wszystkich, i muszę kupić syntetyki bo są "letsiejsze"

O jej Cóż to za radość Profibry na taśmie. Pisz szybko jak Ci się uda dowiedzieć jaka cena
Stary 2008-02-22, 22:22   #938
dzana8
Raczkowanie

Obiecuje jak będe coś wedziała dam znac możecie na mnie liczyc )
dzana8 jest offline  
Stary 2008-02-22, 23:00   #939
zaba84
Raczkowanie

Mnie mocno intryguja te "profibry" na tasmie. Bo jak pisalam to jest Trade mark jednej firmy czyli latrend. Tak jak monofibrow innej firmy niz dome nie kupicie chyba ze bedzie to podrobka. I jak zajrzycie na strone latrend to nie maja oni profibrow na tasmie tylko luzem w paczkach (tak jak luzem w paczkach sa monofibe). Wiec jakim cudem ktos ma profibre na tasmie.

Nie rzucajcie sie na mnie z pazurami ja po prostu zdziwiona jestem ze sa na tasmie skoro producent takich nie robi.

A moze ktos (jakis zaklad perukarski czy cos) przerabia profibre znaczy wszywa je w tasme

Kurcze nie wiem
zaba84 jest offline  
Stary 2008-02-22, 23:40   #940
genowefapigwa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez enya32 Pokaż wiadomość
Renia? Ma się dobrze nawet bez "wychwał" i reklam
Właśnie ściągam ją do Krakowa by zrobiła mi znów włoski.
Zakładam 40 i 50 z Greatlenghts.
Zmieniam radykalnie kolor włosków.
Nie omieszkam się pochwalić

Pozdrawiam Wizazanki
cześć enya32, wrzuć fotki jak już przedłużysz, jakbyś mogła to też zdjęcie łączenia. bardzo jestem ciekawa jak to wygląda, włoski z great lenghts są naturalne czy syntetyczne?
genowefapigwa jest offline  
Stary 2008-02-22, 23:40   #941
dzana8
Raczkowanie

A nie mówiłam o La trendzie - chociaż Bardzo są fajnie i je polecam Jak się dowiadywałam mogę miec włosy o jakości "profibre" na taśmie firmy LaTrend, ale jakie będą to jeszcze nie wiem. Jak je tylko będe miała napewno wam napisze, będe miała porównanie ponieważ nosiłam LaTrenda kilka razy i znam ich jakośc Obecnie ostatnio miałam w posiadaniu synetyki proste, które można było prostowac prostownicą nawet przy ok 140 stopniach i nic im się nie stało, właśnie od tej firmy - jeżeli takie będą te wloski na taśmie bedą SUPER!!
dzana8 jest offline  
Stary 2008-02-22, 23:42   #942
dzana8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez genowefapigwa Pokaż wiadomość
cześć enya32, wrzuć fotki jak już przedłużysz, jakbyś mogła to też zdjęcie łączenia. bardzo jestem ciekawa jak to wygląda, włoski z great lenghts są naturalne czy syntetyczne?
Oni oferują włoski naturalne - indyjskie
dzana8 jest offline  
Stary 2008-02-22, 23:55   #943
zaba84
Raczkowanie

Aha no to ja juz rozumiem - to nie beda profibre tylko wlos profibropodobny To zmienia postac rzeczy bo ja juz zaczelam mocno glowkowac jak to mozliwe z ta tasma.

Profibre kocham tak mocno ze do przedluzania ludzkimi nie powroce. Moze jedynie gdybym miala wlasne zdobyte na kims dziewicze slowiany to bym sie zastanowila a na razie ciesze sie z profibrow. Sa cudowne. Nawet podobno najlepsze (i najdrozsze) syntetyki czyli monofibre przy wlosach latrendu wymiekaja.

Sa jeszcze monofile (polskiej firmy dama, to ta od kera waxu) - podobno tez bardzo dobre, ale jakos nie chce eksperymentowac. Mam zaufanie do profibrow i niech tak zostanie
zaba84 jest offline  
Stary 2008-02-23, 05:47   #944
enya32
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez genowefapigwa Pokaż wiadomość
Tak jak napisała dzana8...naturalne PRAWDZIWE indyjskie włoski.
Zobaczymy co z tego będzie
Włoski są drogie ale firma daje gwarancję na pol roku bodajże na łączenia i włosy ( pod warunkiem stosowania ich kosmetyków).
W sumie się cieszę bo cenowo kosmetyki nie odbiegają od dobrych z hurtowni fryzjerskich a nie będę musiała eksperymentować z tonami masek, odżywek etc

Kobietki, czy któraś z Was mieszka w Niemczech może?
Potrzebuję preparatu z apteki w Niemczech
enya32 jest offline  
Stary 2008-02-23, 09:50   #945
dzana8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Aha no to ja juz rozumiem - to nie beda profibre tylko wlos profibropodobny To zmienia postac rzeczy bo ja juz zaczelam mocno glowkowac jak to mozliwe z ta tasma.

Profibre kocham tak mocno ze do przedluzania ludzkimi nie powroce. Moze jedynie gdybym miala wlasne zdobyte na kims dziewicze slowiany to bym sie zastanowila a na razie ciesze sie z profibrow. Sa cudowne. Nawet podobno najlepsze (i najdrozsze) syntetyki czyli monofibre przy wlosach latrendu wymiekaja.

Sa jeszcze monofile (polskiej firmy dama, to ta od kera waxu) - podobno tez bardzo dobre, ale jakos nie chce eksperymentowac. Mam zaufanie do profibrow i niech tak zostanie
kupowałam swego czasu bardzo duuużo w LaTrendzie i tak nawiasem mówiąc, mają dużo towaru który nie jest zawarty na ich stronie internetowej w katalogu, posiadają dużo wiekszy wybór, ale przesyłając oferte prywatną
dzana8 jest offline  
Stary 2008-02-23, 11:42   #946
zaba84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez enya32 Pokaż wiadomość
Tak jak napisała dzana8...naturalne PRAWDZIWE indyjskie włoski.
Zobaczymy co z tego będzie
Włoski są drogie ale firma daje gwarancję na pol roku bodajże na łączenia i włosy ( pod warunkiem stosowania ich kosmetyków).
W sumie się cieszę bo cenowo kosmetyki nie odbiegają od dobrych z hurtowni fryzjerskich a nie będę musiała eksperymentować z tonami masek, odżywek etc

Kobietki, czy któraś z Was mieszka w Niemczech może?
Potrzebuję preparatu z apteki w Niemczech
czyzby Priorin
zaba84 jest offline  
Stary 2008-02-23, 14:04   #947
byliczka
Zakorzenienie

Priorin? A co to takiego?
Stary 2008-02-23, 14:20   #948
zaba84
Raczkowanie

priorin to suplement diety na wlosy, skore i paznokcie.
kosztuje chyba 40/50 euro (o ile sie nie myle).
zaba84 jest offline  
Stary 2008-02-24, 11:24   #949
Shakira_19
Raczkowanie

Dziewczyny miałam już na microringi teraz zastanawiam się nad taśmą. Dobry to pomysł? Można ją założyć na klipcy na micro też?

Czy taka taśma nie jest za rzadka --lepiej ona wyglada niż pasemka?
Shakira_19 jest offline  
Stary 2008-02-24, 11:26   #950
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Czy taka taśma nie jest za rzadka --lepiej ona wyglada niż pasemka?

Wg mnie lepiej wyglada niż pasemka, bo taśma tworzy naturalną linie włosów. Jeśli wyda ci się za rzadka, mozesz ją zszyc dwa lub wiecej razy.
anastazjaa jest offline  
Stary 2008-02-24, 11:40   #951
byliczka
Zakorzenienie

Albo kupić więcej taś, dla efektu gęściejszych włosów Taśma nie dzieli włosów na tzw. strąki i wg. mnie wygląda dużo ładniej
Stary 2008-02-24, 12:16   #952
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Albo kupić więcej taś, dla efektu gęściejszych włosów Taśma nie dzieli włosów na tzw. strąki i wg. mnie wygląda dużo ładniej
brakowało mi tego słowa STRĄKI
ZGADZAM sie z Byliczką
anastazjaa jest offline  
Stary 2008-02-24, 12:38   #953
Shakira_19
Raczkowanie

Ale jaką długośc kupować?
i jak najlepiej ją przypiąć
Shakira_19 jest offline  
Stary 2008-02-24, 12:41   #954
byliczka
Zakorzenienie

To już zależy od od tego jaką długość chcesz są po 40 cm, po 60 też itp. A jak najlepiej? To już sprawa indywidualna, można na klej ale to jest krótkotrwałe bądź na warkoczyk, jeśli masz mocne włosy to polecam Albo na clip- ony
Stary 2008-02-24, 12:52   #955
Shakira_19
Raczkowanie

Ale mi chodziło o długość taśmy ---ile jej jest

a nie jakie długie są włosy
Shakira_19 jest offline  
Stary 2008-02-24, 13:00   #956
byliczka
Zakorzenienie

To też mówię że zależy ile chcesz, czy chcesz włosy zagęścić czy przedłużyć czy co. Dla ładnego efektu jeśli masz cienkie włosy to tak koło 100 cm. chyba. Przynajmniej ja tyle planuje zakupić bo mam dość dużo włosów
Stary 2008-02-24, 13:25   #957
Shakira_19
Raczkowanie

Na pewno zagęścić i przedłużyć bo chciałam 50cm
Shakira_19 jest offline  
Stary 2008-02-24, 13:30   #958
byliczka
Zakorzenienie

A jakiej długości masz włosy? Ja na próbę zamówiłam 40 cm taśmy i powiem tak, że jak na moje włosy do ramion to bardzo bardzo mało. Takich przydały by się jeszcze ze 3.
Stary 2008-02-24, 13:37   #959
Shakira_19
Raczkowanie

Ja mam włosy cieniowane -- przód do ramion, tył dłuższy
Shakira_19 jest offline  
Stary 2008-02-24, 14:07   #960
anastazjaa
Zadomowienie

Przegladalam sobie allegro i znalazłam aukcje Mistrza Polski w Przedłuzaniu Włosów w 2007 roku. Ponizej zdjęcia z jego aukcji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mistrz polski.JPG (33,2 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mistrz polski2.JPG (28,0 KB, 138 załadowań)

Edytowane przez anastazjaa
Czas edycji: 2008-02-24 o 14:15 Powód: literóffka ;p
anastazjaa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, przedłużanie włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości