Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-02-26, 11:22   #1021
Cczarnula19
Raczkowanie

Dot.: przedłużanie włosów- część II

enya32 To sa synteyczne??Nie wiem czy juz pisalas,moze przeoczylam.Bardzo pozytywna ta odmiana-kolorek i przedluzanie super-jestem zachwycona

vanessacrazy Kochana blad to moje marzenie,mialam 5lat tamu cale blad i glupia sobie czarny zrobilam.ja mam wlosy cienkie i slabe dlatego patrzac realnie na perspektywe rozjasniania ich final moglby byc drastyczny;/raczej zrezygnuje z tego bladu;(Kupie do miesiaca czasu te profibry tylko rozkminka jak je doczepic c.d. !!hihihi

Dziewczyny jak pojde do fryzjerki-jak mam jej wytlumaczyc,zeby mi dobrze pocieniowala te profibry?Powiedzic,ze tak po calosci?a jak mi glupia chlasnie tak mega duzo i u dolu zostawi tylko taki ogon dluzszy;/hmmm..
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2008-02-26, 11:24   #1022
Shakira_19
Raczkowanie

pasemka czy klipsy??
Shakira_19 jest offline  
Stary 2008-02-26, 11:33   #1023
Cczarnula19
Raczkowanie

Shakira-19 O co chodzi?Co wybralas?Dalej nie wiesz??To juz Twoj prywatny wybor,my na tyle ile wiedzialysmy doradzilysmy..reszta nalezy do Ciebie.Jezeli jednak masz dalej problem proponuje przerobic watek jeszcze raz. Co do clipow temat byl obszernie walkowanyPasemka napewno tez.Prosze nie pisz posta pod postem tak jak zrobilas poprzednio.

Nooo chyba,ze mozemy Ci jeszcze w czyms pomoc-?

ps. Co do wszywania tasmy temat byl szczegolowo opisywany przez Anastazje w I watku.
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2008-02-26, 15:14   #1024
anastazjaa
Zadomowienie

Shakira,
przejrzyj rzeczywiscie 1 watek szczególnie od początku do połowy jak Czaarnula nakazała

Vanessa
Rewelacyjnie wygladasz w jasnych włosach
anastazjaa jest offline  
Stary 2008-02-26, 17:01   #1025
vanessacrazy
Raczkowanie

Cczarnula19-blad jest bardzo twarzowy i tak ladnie sie odbija od skory,no ale.....piszesz ze masz slabe wloski,wiec odradzalabym Ci.....ale to tylko moja prywatna uwaga-wlosow naprawde szkoda niszczyc-w avatarze jest Twoje foto?Jesli tak,to bardzo ladnie Ci w ciemnychNo chyba ze zrobisz pasemka-one tak nie zniszcza wloskow.....Ja mam teraz ciemne ale bede doczepiac i jasne i ciemne-zobacze co mi z tego wyjdzie....Jesli przedluzasz jakas metoda pasemkowa to masz duze pole do popisu,a jesli tasma to tez sa dostepne fajne blondy albo balejarze i mozesz je sobie doczepic na wierzch a pod spodem miec ciemne....

Anastazjaa-dziekuje-to akurat tez doczepianeMoje pierwsze doczepiane wloski u Reni. Teraz jestem w poszukiwaniu syntetycznych blondow typu 613 i 22-bo niestety nie ma takich ,za to jest 27-ale on jest ciut ciemnawy......Moze cos znajde......
vanessacrazy jest offline  
Stary 2008-02-26, 17:06   #1026
vanessacrazy
Raczkowanie

A to kilka moich fotek w doczepianych naturalnych wlosach -kasztanowym-ktory potem zafarbowalam na ciemno,bo zbyt odroznial sie od moich ciemnobrazowych wlosow,oraz bladzie jakiego odcien najbardziej mi sie podoba-to chyba bylo 22

Niestety owe kłaczki po pierwszym myciu calkiem stracily fale i rozprostowaly sie jak druty....

ps. chyba walnelam byka w slowie ''balejaz'' w poprzednim poscie, za co przepraszam najmocniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kici kici.jpg (47,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kasia.jpg (27,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37343857.jpg (51,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bravo.jpg (30,7 KB, 65 załadowań)
Stary 2008-02-26, 17:40   #1027
Cczarnula19
Raczkowanie

vanessacrazy jeju,ale Tobie naprawde ten blad pasuje,sliczne te fotki.Loki superrr tez teraz bym chciala zalozyc sobie krecone lub falowane prostych juz nie chce za nic;/Dzieki za rade co do kolorkuSzczerze mam dalej metlik i nie wiem co zrobie..Jak znajdziesz jakies super krecone syntetyki to wrzuc link
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2008-02-26, 18:02   #1028
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
vanessacrazy jeju,ale Tobie naprawde ten blad pasuje,sliczne te fotki.Loki superrr tez teraz bym chciala zalozyc sobie krecone lub falowane prostych juz nie chce za nic;/Dzieki za rade co do kolorkuSzczerze mam dalej metlik i nie wiem co zrobie..Jak znajdziesz jakies super krecone syntetyki to wrzuc link

DziekiZnalazlam krecone syntetyki,ciemnych kolorow jest full-ale z blondem gorzej....jest tylko ten nieszczesny odcien 27.....Zamowilam go bo nie mialam innego wyjscia.....zobacze jak to bedzie wygladac.....wczoraj dostalam paczke z wloskami o dwoch rodzajach skretu-jedne to takie glebokie fale a drugie to typowe kreciolki....Potem moge wrzucic link...one sa tasmie-a jestes zainteresowana tasma czy luzem?Wlosy sa firmy BATIK-nosilam je juz i sa naprawde super-tyle,ze to niestety nie profibry i nie wygladaja tak dlugo tak pieknie jak one.....

Niebawem moje drugie zrodlo da mi znac czy cos znalazlo to bede informowac na biezaco
Stary 2008-02-26, 19:55   #1029
anastazjaa
Zadomowienie

Wyglądasz 2 miliony razy ładniej w JASNYCH...!!!!

Przyszły ci juz te wlosy zamowione z allegro?

z 613 synetyków znalazłam jak narazie to
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=93
http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.php?id_kategorii=11&

TA STRONKA, o której pisalam, że dzownilam do dziewczyny zapytać o profibre latrend na tasmie, to ta:

http://www.hair.com.pl/

Włosy z syntetycznych w paczkach:
fibre - mocny skręt
monobraid - proste
profibre - falowane
anastazjaa jest offline  
Stary 2008-02-26, 20:47   #1030
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Wyglądasz 2 miliony razy ładniej w JASNYCH...!!!!

Przyszły ci juz te wlosy zamowione z allegro?

z 613 synetyków znalazłam jak narazie to
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=93
http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.php?id_kategorii=11&

TA STRONKA, o której pisalam, że dzownilam do dziewczyny zapytać o profibre latrend na tasmie, to ta:

http://www.hair.com.pl/

Włosy z syntetycznych w paczkach:
fibre - mocny skręt
monobraid - proste
profibre - falowane

Dzieki Anastazjaa za linki-WIDZIALAM je juz kiedys i zawsze zauwaz jest brak blądów ''chwilowy''....tylko ze ta ''chwila'' trwa i trwa.....te wloski z pierwszego linka szczegolnie mi sie podobaja,ale sa niestety nie na tasmie.....trzebaby to bylo wszyc-ja tez bede z tym wszywaniem kombinowac ale jeszcze sie nie zabralam chociaz wlosy mam-syntetyki krecone jasny blad-bede je musiala podciac bo maja az 60 cm w polowieMusze mame do tego zmusic.....

A do tych wszystkich sklepow i Papilatora bede dzwonic....

Nie rozumiem czemu zaden producent wlosow nie produkuje ich na tasmie -a jak juz sa to brak tych najbardziej chodliwych kolorow.....przeciez wiele dziewczyn byloby chetnych.....

A wloski od tej dziewczyny z Londynu o ktorej Ci pisalam juz mam-niedlugo bede je ciac i przymocowywac do spineczek -to potem wstawie jakies fotki.....Dostalam tez od niej kilka spineczek gratis,ale nie sa mi potrzebne bo mam swoje o rozmiarze ''L'' -tylko takie trzymaja sie na moich wlosach-reszta ''S'' i ''M'' nie chce sie trzymac bo mam za geste wlosy....Nie wiem czy moge tu o tym pisac,ale moge te spineczki komus odsprzedac....to chyba nie jest reklama?

Dolaczam fotki - to moje prawdziwe wlosy kiedys...naturalny kolor z pasemkami blond-na niektorych-jak widac-juz jako ''cala'' blondynka. Nie dolacze fotek w jakim stanie byly moje wlosy po 4-5 latach rozjasniania-ale wierzcie ze lepiej nie mowic....Teraz czekam az odrosna.....a ze jestem przyzwyczajona do szopy na glowie to pozostalo mi przedluzanie.....juz troche widze postepy-ale gdzie tu jeszcze.....obiecalam sobie ze nigdy wiecej blondu w czystej postaci.....no,chyba ze pasemka.....Z drugiej strony niektore kobiety farbuja wlosy przez cale zycie i jakos im sie nie krusza,wiec nie wiem czy to przypadkiem fryzjerka nie zrobila jakiegos bledu.....No i podobno wlosow kreconych-ja takie mam-ktore sa suche z natury absolutnie nie powinno sie traktowac bladem,bo sie jeszcze bardziej wysusza.....Ale taka Liszowska tez farbuje a ma krecone....chociaz ostatnio zauwazylam,ze i u niej jakby gorzej z kondycja wlosow.....ale ja to juz jestem przewrazliwiona na tym tle

Czy Wy tez tak macie dziewczyny ze odkad przedluzylyscie wloski widzicie to samo u innych? Bo ja tak-a kiedys nic nie widzialam

I czy myslicie ze nawet bardzo zniszczone wlosy odrosna takie jak byly przedtem jesli bedzie sie o nie dbalo? Bo mnie jedna fryzjerka znana tez z tego forum wystraszyla ze niei do tej pory o tym mysle.......

Aha-i slowo o solarium-jesli juz tak sie rozpisalam-kiedys chodzilam tak 1-2 razy w tygodniu na 15-20 minut a czasem i czesciej co drugi dzien prawie i nie zabezpieczalam niczym wlosow-teraz mysle ze to tez mialo niemay wplyw na ich pozniejsza kondycje....

No to koniec moich wypocin
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na imprezce.jpg (46,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blondyneczka_).JPG (28,4 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kk.JPG (39,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w malibu.JPG (21,9 KB, 45 załadowań)
Stary 2008-02-26, 20:53   #1031
anastazjaa
Zadomowienie

Jaka szopa w pozytywnym oczywiscie tego słowa znaczeniu...zawsze chcialam miec krecone wlosy

A mi ta dziewczyna z allegro za spineczki w gratisie kazała zapłacić
Notabene nie odpisuje mi na maile odkad wpłaciłam pieniadze, czyli od czwartku
Zwieje z kasą i z moimi nowymi włosami
anastazjaa jest offline  
Stary 2008-02-26, 21:48   #1032
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Jaka szopa w pozytywnym oczywiscie tego słowa znaczeniu...zawsze chcialam miec krecone wlosy

A mi ta dziewczyna z allegro za spineczki w gratisie kazała zapłacić
Notabene nie odpisuje mi na maile odkad wpłaciłam pieniadze, czyli od czwartku
Zwieje z kasą i z moimi nowymi włosami

Hehe-taaaaa-GRATIS to i tamto,ale tylko za tyle i tyle Ta dziewczyna z mojego linka czy ta ''Twoja''? Bo juz sie zamotalam Nie no bez jajec-chyba nie zwieje.....A ile dalas za kłaczki?
Stary 2008-02-26, 21:54   #1033
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Hehe-taaaaa-GRATIS to i tamto,ale tylko za tyle i tyle Ta dziewczyna z mojego linka czy ta ''Twoja''? Bo juz sie zamotalam Nie no bez jajec-chyba nie zwieje.....A ile dalas za kłaczki?

Ta dzieeewczyna od włosów na taśmie syntetycznych Romance Curl
którego lin ka wysłałas mi na priv

Śmieje sie że w gratisie, bo na aukcji pisane było, że trzeba bedzie za nie zapłacić Zresztą, to nie instytucja charytatywna, żeby gratisy dawać, szczególnie, że 1szy raz u niej zamawiam, a włosy kosztuja 100 PLN

Ide spac, bo byki wale juz ortograficzne. Już zastanawiam sie nawet jak sie pisze blond/bląd, dlatego kilka wiadomości wyzej pisałam JASNE.

Dobranoc
anastazjaa jest offline  
Stary 2008-02-27, 00:01   #1034
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Ta dzieeewczyna od włosów na taśmie syntetycznych Romance Curl
którego lin ka wysłałas mi na priv

Śmieje sie że w gratisie, bo na aukcji pisane było, że trzeba bedzie za nie zapłacić Zresztą, to nie instytucja charytatywna, żeby gratisy dawać, szczególnie, że 1szy raz u niej zamawiam, a włosy kosztuja 100 PLN

Ide spac, bo byki wale juz ortograficzne. Już zastanawiam sie nawet jak sie pisze blond/bląd, dlatego kilka wiadomości wyzej pisałam JASNE.

Dobranoc

Mi przyslala paczke-wiec i Tobie pewnie tez dojdzie wszystko....Do mnie wyslala we wtorek rano a wlosy doszly dopiero w poniedzialek.......
A jaki kolor zamowilas? Ja mam te romance curl bląd <blond?> nr 27 i brąz nr 4 ....-i taka jedna uwaga-zauwazylam,ze wszystkie kolory po nawet malym czasie noszenia na glowie troszke ''jasnieja''-albo tylko tak sie wydaje.....

Chyba jednak blond-bo przeciez nie pisze sie blądynka tylko blondynka
Stary 2008-02-27, 08:06   #1035
anastazjaa
Zadomowienie

ja zamówiłam ten sam kolor
jasniejszych nie miała... Teraz mam na głowie bardzo jasny blond, porównywalny z 22 plus mały CZARNY odrost. Bede musiała dostosowac kolor włosów Nie zauwazyłam, że by mi syntetyki jasniały ale zobaczymy

Vanessa, mozesz zrobic fotki tym wloskom?

Boje sie troche tego koloru, na necie znalazłam inne 27, podchodza mi one lekko pod rudy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27.JPG (16,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 271.JPG (12,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 272.JPG (77,8 KB, 19 załadowań)
anastazjaa jest offline  
Stary 2008-02-27, 09:41   #1036
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
ja zamówiłam ten sam kolor
jasniejszych nie miała... Teraz mam na głowie bardzo jasny blond, porównywalny z 22 plus mały CZARNY odrost. Bede musiała dostosowac kolor włosów Nie zauwazyłam, że by mi syntetyki jasniały ale zobaczymy

Vanessa, mozesz zrobic fotki tym wloskom?

Boje sie troche tego koloru, na necie znalazłam inne 27, podchodza mi one lekko pod rudy

Niestety z fotkami bedzie problem,bo nie mam cyfraka-moze uda mi sie telefonem-ale telefon mam nowy i jeszcze go nie oblukalam

Powiem Ci tak-te romance curl 27 to jest taki jakby miodowy blond o slonecznym odcieniu-na pewno nie jest to jasny blond typu 22 czy 613.......i nie ma z nimi nic wspolnego

Mam tez bardziej krecone deep wave 27-i one chyba przez mocniejszy rodzaj skretu wygladaja na jeszcze ciemniejsze,ale to musi byc zludzenie optyczne.

Wiem,ze ona miala miec jeszcze krecone balejaze-np mix 27 z 613-teraz nie miala-ale chyba sie skusze jesli bedzie.

Z rudym mi sie nie kojarza.
Stary 2008-02-27, 12:31   #1037
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:
Wiem,ze ona miala miec jeszcze krecone balejaze-np mix 27 z 613-teraz nie miala-ale chyba sie skusze jesli bedzie.

Z rudym mi sie nie kojarza.
Ja miałam 27 i 613, z sklep-włosy, taki kolor mi bardzo dopowiada

Moje włosy nawet po rozjaśnianiu, po pewnym czasie mają kolor Toffi, więc jak te są miodowe, to odetchnełam z ulgą

Te na moim awatarze to kolor 8, tylko naturalne słowiany. Też kolor w stylu miodowym, tylko mniej intensywny
anastazjaa jest offline  
Stary 2008-02-27, 12:58   #1038
vanessacrazy
Raczkowanie

To sa fotki ktore mam od niej-ale sama widzisz,ze wszystko zalezy od swiatla i fotki nie sa wiarygodne ;/ Te wygladaja zupelnie inaczej-a to jednak to samo.....a to co dostalam w rzeczywistosci tez wyglada inaczej.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 305683543_1.jpg (70,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 314416388.jpg (78,1 KB, 31 załadowań)
Stary 2008-02-27, 13:12   #1039
vanessacrazy
Raczkowanie

Znalazlam jeszcze naturalne falowane na tasmie-indyjskie....Sa dosc drogie-wiec mniemam,ze dobrej jakosci.....No i na fotkach widac ze bardzo gesto szyte-na plus. Jak myslicie dziewczyny? Kupowal ktos juz od tej Pani wlosy? Jej nick na allegro to Aashair - i tak nazywa sie tez firma produkujaca te wlosy....nie slyszalam nigdy o niej.....

Jakie wlasciwosci ma wlos indyjski w porownaniu do innych wlosow? Ma dluzsza zywotnosc noszenia?

Myslicie ze warto?

Ostatnia fotka to tez naturalne-pojawily sie wreszcie blondy ktorych bylo brak! Ten jasny blond to 22-maja podobno tez 613-i ciezko mi sobie wyobrazic to 613,skoro 22 na tej fotce wyszedl tak bardzo jasno i oslepiajaco wrecz! Czy ktoras z Was kupowala juz od tego uzytkownika wlosy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4r2yssi.jpg (47,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 63h758j.jpg (31,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 67x6d5y.jpg (33,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 306407043.jpg (119,4 KB, 11 załadowań)
Stary 2008-02-27, 16:13   #1040
..::Rimini::..
Raczkowanie

Cytat:
Mi przyslala paczke-wiec i Tobie pewnie tez dojdzie wszystko....Do mnie wyslala we wtorek rano a wlosy doszly dopiero w poniedzialek.......
A jaki kolor zamowilas? Ja mam te romance curl bląd <blond?> nr 27 i brąz nr 4 ....-i taka jedna uwaga-zauwazylam,ze wszystkie kolory po nawet malym czasie noszenia na glowie troszke ''jasnieja''-albo tylko tak sie wydaje.....

Chyba jednak blond-bo przeciez nie pisze sie blądynka tylko blondynka
vanessacrazy a jak prezentuje się kolor 4- średni brąz? jest ciepłyczy zimny? to ciemny czy naprawdę średni brąz? właśnie mam ochotę na te włosy ale z próbnika niewiele wynika(jakby ktoś chciał, to mogę wkleić palety kolorów tych włosów- w gamie brązów i czerwieni)
..::Rimini::.. jest offline  
Stary 2008-02-27, 16:13   #1041
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Znalazlam jeszcze naturalne falowane na tasmie-indyjskie....Sa dosc drogie-wiec mniemam,ze dobrej jakosci.....No i na fotkach widac ze bardzo gesto szyte-na plus. Jak myslicie dziewczyny? Kupowal ktos juz od tej Pani wlosy? Jej nick na allegro to Aashair - i tak nazywa sie tez firma produkujaca te wlosy....nie slyszalam nigdy o niej.....

Jakie wlasciwosci ma wlos indyjski w porownaniu do innych wlosow? Ma dluzsza zywotnosc noszenia?

Myslicie ze warto?

Ostatnia fotka to tez naturalne-pojawily sie wreszcie blondy ktorych bylo brak! Ten jasny blond to 22-maja podobno tez 613-i ciezko mi sobie wyobrazic to 613,skoro 22 na tej fotce wyszedl tak bardzo jasno i oslepiajaco wrecz! Czy ktoras z Was kupowala juz od tego uzytkownika wlosy?
JA CI POWIEM JAKA TO RÓŻNICA W KOLORZE.613 to kolor chemicznego blądu (takiego po rozjasniaczu) kolor 22 to kolor platynowy bląd o odcieniu gołebiego.jeśli masz możliwosć weź lepiej 26 niż 613 wygląda bardziej naturalnie.jeśli chodzi o kolor 27 to najlepiej wyobrazić mozna i przyrównać do miodu.jesli masz naturalne włosy złoty bląd,ale jasniejszy niż miodowy to proponuję kolor "24B" LUB JESLI MAJA TO KOMPINACJE "24h/613" lub jasniejszy 24BT/613.
sprzedaję włosy sztuczne i one maja te same kolory-choć w zależności od producenta maja inne nasycenia koloru
TmargoT jest offline  
Stary 2008-02-27, 16:14   #1042
anastazjaa
Zadomowienie

Ta "metka" jest jakaś podejrzana, wątpie, żeby aashair był producentem. Włosy wygladają się w porządku, ale to można ocenic dopiero po pierwszym myciu.
anastazjaa jest offline  
Stary 2008-02-27, 16:22   #1043
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ..::Rimini::.. Pokaż wiadomość
vanessacrazy a jak prezentuje się kolor 4- średni brąz? jest ciepłyczy zimny? to ciemny czy naprawdę średni brąz? właśnie mam ochotę na te włosy ale z próbnika niewiele wynika(jakby ktoś chciał, to mogę wkleić palety kolorów tych włosów- w gamie brązów i czerwieni)
kolor 4 to ciemny brąz,ale nie czarny.przyrównując to odcień kawy.-kolor zimny.jeśli zalezy ci na cieplejszym odcieniu weź kolor 6 lub kombinacje koloru 6 z czymś tam.nie wiem czy maja kolory kombinowane,czy jednolite.
PISZCIE,A POMOGE WAM WYOBRAŻIĆ SOBIE KOLOR
TmargoT jest offline  
Stary 2008-02-27, 16:30   #1044
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:

Czworeczka ktora mam ja to na pewno bardziej ciemny braz niz sredni. Parenascie postow wczesniej wklejalam swoje fotki w ciemnych wlosach-tak on mniej wiecej wyglada-musialabys sie dokopac do tego postu.... Jak mozesz to wklej-powiem Ci czy to co w probniku jest zblizone do rzeczywistosci. Ten braz ma takie cieple refleksy...........ciezko to opisac slowami....
Stary 2008-02-27, 16:33   #1045
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
JA CI POWIEM JAKA TO RÓŻNICA W KOLORZE.613 to kolor chemicznego blądu (takiego po rozjasniaczu) kolor 22 to kolor platynowy bląd o odcieniu gołebiego.jeśli masz możliwosć weź lepiej 26 niż 613 wygląda bardziej naturalnie.jeśli chodzi o kolor 27 to najlepiej wyobrazić mozna i przyrównać do miodu.jesli masz naturalne włosy złoty bląd,ale jasniejszy niż miodowy to proponuję kolor "24B" LUB JESLI MAJA TO KOMPINACJE "24h/613" lub jasniejszy 24BT/613.
sprzedaję włosy sztuczne i one maja te same kolory-choć w zależności od producenta maja inne nasycenia koloru

DZieki za tak szczegolowy opis kolorow. Wlasnie sie zastanawiam nad tym blondem i juz zglupialamA ten blond ktory widac u mnie w avatarze to ktory to wg Ciebie?
Stary 2008-02-27, 16:37   #1046
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Ta "metka" jest jakaś podejrzana, wątpie, żeby aashair był producentem. Włosy wygladają się w porządku, ale to można ocenic dopiero po pierwszym myciu.

Wyslalam do nich maila z pytaniem jakiej firmy sa to wlosy-odpisali mi ze firmy Aashair.................w iec wyglada na to ze to oni jednak produkuja...........
Stary 2008-02-27, 16:44   #1047
..::Rimini::..
Raczkowanie

bardzo dziekuję za tak szybkie odpowiedziwklejam palete brązów( o ile mi wyjdzie, bo jeszcze nigdy nie wklejałam zdjęć)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg colous-Browns logo2.jpg (25,6 KB, 32 załadowań)
..::Rimini::.. jest offline  
Stary 2008-02-27, 16:54   #1048
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
bardzo dziekuję za tak szybkie odpowiedziwklejam palete brązów( o ile mi wyjdzie, bo jeszcze nigdy nie wklejałam zdjęć)

No to udało Ci sie Tylko ze akurat na tej palecie to akurat zbyt duzo nie widac Moja 4 najbardziej z tych brazow to przypomina numer 2 jesli chodzi o ''ciemnosc'' brazu oraz odcien
Stary 2008-02-27, 16:56   #1049
TmargoT
Zakorzenienie

VANESSACRAZY nie wiem czy dostałas ode mnie odpowiedź,bo pojawił się u mnie jakiś błąd.CO DO KOLORU W AVATARZE TO MOŻE TO BYĆ 22,122,LUB 613.TRUDNO TAK POWIEDZIEĆ ,BO ZDJECIE NIGDY NIE ODDAJE KOLORU.
MAM RADE DLA WSZYSTKI DZIWCZYN NOSZĄCYCH SZTUCZNE WŁOSKI-DO ROZCZESZYWANIA NAJLEPSZY JEST JEDWAB W PŁYNIE FIRMY GLISCUR (SZWARCKOPF)(ALE BŁĘDY W PISOWNI)LECIUTKO NATŁUSWZCZA WŁOS I POMAGA W ROZCZESYWANIU-NIE OBCIĄZA WŁOSÓW I NIE SKLEJA
TmargoT jest offline  
Stary 2008-02-27, 21:05   #1050
zaba84
Raczkowanie

chodzi o ta dwufazowa odzywke czy jakas inna? Bo moje profibry nie znosza tej dwufazowej a za to uwielbiaja serum joanny z apteczki babuni z mlekiem i miodem.

Nie wiem jak inne syntetyki ale jesli chodzi o profibre i monofibre (akurat te syntetyki mialam, profibre mam) to one bardzo lubia wszystko co nawilza - zwlaszcza na bazie mleka.

Jak sobie przypomne kwoty ktore wydawalam na kosmetyki do wlosow jak przedluzane mialam ludzkimi to mnie slabi.

A teraz uzywam joanny za pare zlotych a wloski wygladaja jak w chwili zalozenia, dodam ze mam nie na clip-on tylko na racoon, wioec nosze je non stop 3 miesiac
zaba84 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, przedłużanie włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości