Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-02-27, 21:51   #1051
monicaeva
Przyczajenie

Dot.: przedłużanie włosów- część II

Obserwuję już od dość dawna ten i poprzedni wątek o przedłużaniu. Sama próbowałam jak do tej pory tylko clip on, które mam już od dość dawna. Teraz chciałabym przedłużyć sobie na spróbowanie taśmą na warkoczyk. Tylko... czy ktoś ma może link do jakiegoś filmiku z przedłużaniem taką właśnie metodą? Ponieważ mam bardzo wiele pytań, na które nie znalazłam tu jeszcze odpowiedzi
monicaeva jest offline  
Stary 2008-02-27, 21:55   #1052
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez monicaeva Pokaż wiadomość
Obserwuję już od dość dawna ten i poprzedni wątek o przedłużaniu. Sama próbowałam jak do tej pory tylko clip on, które mam już od dość dawna. Teraz chciałabym przedłużyć sobie na spróbowanie taśmą na warkoczyk. Tylko... czy ktoś ma może link do jakiegoś filmiku z przedłużaniem taką właśnie metodą? Ponieważ mam bardzo wiele pytań, na które nie znalazłam tu jeszcze odpowiedzi
chyba kiedyś wrzucałam filmiki, ale nie dam sobie ręki uciąć, poszukam cos jutro na necie
anastazjaa jest offline  
Stary 2008-02-27, 22:00   #1053
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
chodzi o ta dwufazowa odzywke czy jakas inna? Bo moje profibry nie znosza tej dwufazowej a za to uwielbiaja serum joanny z apteczki babuni z mlekiem i miodem.

Nie wiem jak inne syntetyki ale jesli chodzi o profibre i monofibre (akurat te syntetyki mialam, profibre mam) to one bardzo lubia wszystko co nawilza - zwlaszcza na bazie mleka.

Jak sobie przypomne kwoty ktore wydawalam na kosmetyki do wlosow jak przedluzane mialam ludzkimi to mnie slabi.

A teraz uzywam joanny za pare zlotych a wloski wygladaja jak w chwili zalozenia, dodam ze mam nie na clip-on tylko na racoon, wioec nosze je non stop 3 miesiac
na butelce pisze PŁYNNY JEDWAB-FIRMY GLISSCUR.jest w byteleczce z rozpylaczem-kolor perłowo-rózowy i ma kwiatowy zapach.pomaga w rozczesywaniu suchych włosów.nie obciąża i nie przyciąga kurzu.POLECAM-SPRAWDZONY
TmargoT jest offline  
Stary 2008-02-27, 22:02   #1054
zaba84
Raczkowanie

a czy butelka ma ksztalt walca czy inny bo sa dwie odzywki w sprayu z tej serii
zaba84 jest offline  
Stary 2008-02-27, 22:05   #1055
TmargoT
Zakorzenienie

hi,hi butelka w kształcie walca jak kiedyś wyglądały LOTONY(cos jak lakier do włosów).można kupic wszędzie w hipermarketach stoi tam gdzie odrzywki
musi pisać PŁYNNY JEDWAB
TmargoT jest offline  
Stary 2008-02-27, 22:19   #1056
zaba84
Raczkowanie

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9442

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5703

ktora z tych dwoch jedwabiow bo serio sie zamotalam
zaba84 jest offline  
Stary 2008-02-27, 22:29   #1057
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
jesteś bardzo dokładna.ja używam pierwszego.mysle,że bedzie ci służył
TmargoT jest offline  
Stary 2008-02-27, 22:30   #1058
zaba84
Raczkowanie

no to wlasnie ta mam i jakos takie dziwne mam po niej odczucia

A jakie masz syntetyki bo moze moje sa z tych nielubiacych tej odzywki
zaba84 jest offline  
Stary 2008-02-27, 22:33   #1059
TmargoT
Zakorzenienie

syntetyk to syntetyk-napewno nie te co można prostować(kanykalon).one po zwilżeniu są śliskie i wtedy trzeba je czesać.potem muszą wyschnąć,ale sa miłe w dotyku -nie takie suche.
to jest odrzywka do włosów naturalnych ,ale u mnie sprawdza się już przy podniszczonych włoskach.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-02-27, 22:40   #1060
monicaeva
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
chyba kiedyś wrzucałam filmiki, ale nie dam sobie ręki uciąć, poszukam cos jutro na necie
Oj byłabym bardzo wdzięczna jakby udało Ci się coś znaleźć
monicaeva jest offline  
Stary 2008-02-28, 18:38   #1061
Xenia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Kupowal ktos juz od tej Pani wlosy? Jej nick na allegro to Aashair - i tak nazywa sie tez firma produkujaca te wlosy....nie slyszalam nigdy o niej.....

Jakie wlasciwosci ma wlos indyjski w porownaniu do innych wlosow? Ma dluzsza zywotnosc noszenia?
Ja mialam od tej pani wlosy . Kto sledzil moje posty wiedzial jakie mialam z nimi problemy.
Ja tych wlosow nie polecam, bo ja nie bylam zadowolona. Pytajcie zatem kogo innego, bo moje zdanie to za malo.
Xenia jest offline  
Stary 2008-02-28, 19:18   #1062
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez monicaeva Pokaż wiadomość
Oj byłabym bardzo wdzięczna jakby udało Ci się coś znaleźć
Przelecialam po stronkiach i narazie nici z filmiku
anastazjaa jest offline  
Stary 2008-02-28, 19:20   #1063
dandziocha
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Przedłużanie Włosów!

Czesc Wszystkim! Jestem nowa na tym foorum i prawde mowiac jeszcze nie jestem zorietowana co i z czym sie je Chcialabym jednak prosic Was o pomoc.Ja rowniez chcialabym przedluzyc wlosy jednak bardzo sie tego boje, gdyz kolezanki strasznie mnie nastraszyly ze zniszcz swoje wlosy i bede pozniej musiala swoje mocno sciac a i ze bardzo duzo mi wypadnie:-( Nie ukrywam ze bardzo bym tego nie chciala bo mam dosyc geste wlosy i w miare sa w dobrym stanie, dlatego nie chcialabym tego stracic.Wlosy mam do ramion i sa lekko pocieniowane,boje sie ze bedzie to brzydko wygladalo poniewaz moje wlosy sa dosyc puszyste i nie chce zeby byla roznica miedzy moimi a doczepianymi( bo te beda ladne i lejace).Nie mam tez pojecia aka metoda bym miala to zrobic.Jedni twierdza ze zgrzewanie to smierc dla wlosa inni ze ze to te obraczki a jeszcze inni ze klej i badz tu czlowieku madry hehe!Jestem ciekawa czy w ogole gra jest warta swieczki, bo to jednak spora kase kosztuje wiec tym bardziej nie chcialabym pozniej plakacpozdrawiam!!
dandziocha jest offline  
Stary 2008-02-28, 20:04   #1064
dzana8
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie Włosów!

Cytat:
Napisane przez dandziocha Pokaż wiadomość
Czesc Wszystkim! Jestem nowa na tym foorum i prawde mowiac jeszcze nie jestem zorietowana co i z czym sie je Chcialabym jednak prosic Was o pomoc.Ja rowniez chcialabym przedluzyc wlosy jednak bardzo sie tego boje, gdyz kolezanki strasznie mnie nastraszyly ze zniszcz swoje wlosy i bede pozniej musiala swoje mocno sciac a i ze bardzo duzo mi wypadnie:-( Nie ukrywam ze bardzo bym tego nie chciala bo mam dosyc geste wlosy i w miare sa w dobrym stanie, dlatego nie chcialabym tego stracic.Wlosy mam do ramion i sa lekko pocieniowane,boje sie ze bedzie to brzydko wygladalo poniewaz moje wlosy sa dosyc puszyste i nie chce zeby byla roznica miedzy moimi a doczepianymi( bo te beda ladne i lejace).Nie mam tez pojecia aka metoda bym miala to zrobic.Jedni twierdza ze zgrzewanie to smierc dla wlosa inni ze ze to te obraczki a jeszcze inni ze klej i badz tu czlowieku madry hehe!Jestem ciekawa czy w ogole gra jest warta swieczki, bo to jednak spora kase kosztuje wiec tym bardziej nie chcialabym pozniej plakacpozdrawiam!!
Witaj.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to uważam, iż jest tyle opinii ile doświadczeń, nie mniej jednak Uważam iż nie ma złych metod ( mówię o tych które są promowane przez firmy się tym zajmujące od wielu lat - a nie domowe pomysły pod tytułem "zrób to sam" - kiedyś słyszałam o dziweczynie która kleiła sobie włosy ścięte z peruki zwykłym klejem monterskim........ Wtedy nie oczekuj szczęśliwego zakończenia
Więc sama miałam kilkakrotnie na takie metody:
- Micro Rings (kilkakrotnie)
- keratyna ( wiele razy)
- tulejki + taśma ( mam obecnie)
Po żadnej z tych metod nie miałam zniszczonych swoich włosów, nie musiałam ich ścinac Praktycznie swoje zapuściłabym już dawno, gdyby nie to że lubię zmieniac czesto kolory włosów i je po każdym zdejmowaniu i farbowaniu podcinam
Pozdrawiam
dzana8 jest offline  
Stary 2008-02-28, 20:23   #1065
Xenia
Rozeznanie

Ja bede po niedzieli zdejmowac syntetyki profibre , to tez Wam powiem jakie mam wlosy. Jednak juz dzis wiem jakie beda .
Bardziej miekkie , bo nie torturowalam ich suszarka i mniej zniszczone niz przed przedluzaniem. Jedynie co trzeba bardzo uwazac to oczywiscie to aby delikatnie zdejmowac .
Keratyne zdejmuje mi maz ,uprzednio podgrzewajac zgrzewy zgrzewarka ( jednak ja ja mam ) kto jej nie ma , musi troche dluzej moczyc . Uwazac na palce aby zbytnio nie dotykaly mokrych od plynu zgrzewow. Beda polaly tygodniami ! Nauczka za bezmyslnosc.
Teraz mam raccona i bede zdejmowac tez sama ...wedlug rad , acetonem.

Jedyne co bedzie fatalne to moja fryzura , bo wlosy odrosly a ta pewnie stracila ksztalt . Bede zmuszona isc do fryzjera i znow trzasnac na krotko .
Ponosze troche i znow przedluze.
Xenia jest offline  
Stary 2008-02-28, 20:36   #1066
dzana8
Raczkowanie

dandziocha
Można zapuścic swoje włoski nosząc doczepiane, pod warunkiem że o nie dbasz a na ogół się dba bardziej o to na co wydałyśmy pieniążki a nie tak jak o to co nam dała natura więc dbając o doczepione włoski, nasze również odżywiają się
Jedynie tak jak mówi Xenia mogą stracic kształ i nalezy je fajnie podciąc nadając kształt fryzurze
Jak już raz zaczniesz i będziesz zadowolona - nie będziesz chciała przestac
dzana8 jest offline  
Stary 2008-02-28, 21:17   #1067
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Ja mialam od tej pani wlosy . Kto sledzil moje posty wiedzial jakie mialam z nimi problemy.
Ja tych wlosow nie polecam, bo ja nie bylam zadowolona. Pytajcie zatem kogo innego, bo moje zdanie to za malo.

No to mnie zdziwilas. Czytam to forum dosc regularnie-jednak nieraz nie jest techniczna mozliwoscia dokopac sie do postow ktore byly kieeeedys Sadzialam ,ze beda to dobrej jakosci wlosy-sadzac po wysokiej cenie-widac cena to nie wszystko. A mozesz mi napisac czy to mialas z ta konkretna allegrowiczka problemy czy z wlosami od niej czy jedno i drugie?I co w nich bylo nie tak?Jestem bardzo ciekawa............szczer ze mowiac bardzo mnie te wlosy kusily...............
vanessacrazy jest offline  
Stary 2008-02-28, 21:19   #1068
TmargoT
Zakorzenienie

napewno coś z nimi bedzie nie tak,jak zreszta z kazdą ingerencją.czy to suszarka,prostownica,czy farba.wszystko zależy czy zrobisz to sama czy w zakładzie.masz wybór,a o to chodzi
TmargoT jest offline  
Stary 2008-02-28, 21:20   #1069
Gwiazdeczka90
BAN stały

GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90

wiecie co wam powiem? kupiłam włoski od d_o_n_a kolor 613 i 22 idealnie mi pasują!) od 4greathair kupilam 20 tulejek z sylikonem. ii postanowilam sobie przedluzyc wlosy sama tzn z pomoca mamy;P ale jak zobaczyla te ringi szydelko wlosy i szczypce to sie przestraszyla i powiedziala ze mi tego nie zrobi a wiec usiadlam sobie u siebie w garderobie przed duzym lustrem z tylu na krzesle postawlam drugie duze i jazda zaozylam sobie jak narazie 60-70 pasemek tylko tyle mialam ale juz zamowilam nastepne 60 od d_o_n_a i jak przyjda odrazu sie zabieram do roboty .. zakladalam wlosy 5 godzin!! ale dalam rade.. ) podcielam sobie je troche maja z 45-50 cm chcialam sprobowac nowej dlugosci bo moje wszystkie poprzednie wynosily 60-70 cm.. ale stwierdzilam ze to za dlugie wlosy i wcale nie wygladaja tak super a zwlaszcza jak sa wyprostowane taka deska i w ogole.. chyba ze zrobilam loczki to wyladalo fajowo.. ale to i tak tylko na specjalne okazje zazwyczaj musialam chodzic w kitce bo takie do pasa to ciezko rozpuszczone jak jest zimno wiatr wieje.. masakra lepsze takie do ponad polowy plecow takie jak sobie wlasnie teraz zrobilam jestem zadowolona bardziej naturalnie wyglada;P hehe moje skromne zdanie pozdrawiam was
Gwiazdeczka90 jest offline  
Stary 2008-02-28, 21:38   #1070
anastazjaa
Zadomowienie

Gwiazdeczka

moze masz mozliwośc wrzucic foto?
anastazjaa jest offline  
Stary 2008-02-28, 21:41   #1071
Gwiazdeczka90
BAN stały

GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90

nio wrzuce w przyszlym tygodniu musze tylko dokupic kabel do cyfrówki bo gdzies mi sie zapodział)
Gwiazdeczka90 jest offline  
Stary 2008-02-28, 23:27   #1072
Xenia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
No to mnie zdziwilas. Czytam to forum dosc regularnie-jednak nieraz nie jest techniczna mozliwoscia dokopac sie do postow ktore byly kieeeedys Sadzialam ,ze beda to dobrej jakosci wlosy-sadzac po wysokiej cenie-widac cena to nie wszystko. A mozesz mi napisac czy to mialas z ta konkretna allegrowiczka problemy czy z wlosami od niej czy jedno i drugie?I co w nich bylo nie tak?Jestem bardzo ciekawa............szczer ze mowiac bardzo mnie te wlosy kusily...............
Jej wlosy (pasemka) i zakladala mi ona sama.
Byly to moje najkrocej noszone wlosy w karierze i byly inne zarowno w dotyku jak i noszeniu od innych indyjskich , ktore nosilam do tej pory.Po zalozeniu i na samiutkim wstepie byly piekne , niestety zmienily sie tak szybko ,jak zadne inne wczesniej.
Ale tak jak mowie. Ja bylam niezadowolona ,moze mialam wyjatkowo nieziemskiego pecha i mi przypadl taki bubel , bo sa tez osoby zadowolone.
Chcesz kup .Wtedy sama nam opiszesz .Przejrzyj moje stare posty , bedziesz wiedziala jakie mialam konkretnie problemy.
Nie chce mi sie wracac do tego okresu myslami , bo dosyc nerwow zezarlam noszac tego mopa.
Jednakze nie warto sie opierac na opinii jednej osoby , nieprawdaz ?
Kto sie waha niech nie slucha mnie tylko napisze do kogos z komentarzy.
Ja mam prawo ocenic towar jaki kupilam , totez ocenilam.

Edytowane przez Xenia
Czas edycji: 2008-02-29 o 11:08 Powód: bledy ort.
Xenia jest offline  
Stary 2008-02-29, 10:26   #1073
TmargoT
Zakorzenienie

cały czas zastanawiam się w jaki sposób umieścić tulejki zaciskajace włosy do taśm.moja wyobraznia podopowiada mi,że moje pasemka muszą być pod tasmą i połączone z włosem z taśmy?.mam juz w domu tulejki i szydełko czekam tylko na cieplejsze dni,bo i tak chodze w czapce.czy odpróć też grzebyczki,które sobie doszyłam .proszę o porade bo nie wiem jak mam fryzjerce wytłumaczyć.mam ograniczona wyobraznie hi,hi.moze jakies fotki .plliiss
zrewanzuje sie swoimi fotami jak załoze i pomoge innym
TmargoT jest offline  
Stary 2008-02-29, 10:30   #1074
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzana8 Pokaż wiadomość
Witaj.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to uważam, iż jest tyle opinii ile doświadczeń, nie mniej jednak Uważam iż nie ma złych metod ( mówię o tych które są promowane przez firmy się tym zajmujące od wielu lat - a nie domowe pomysły pod tytułem "zrób to sam" - kiedyś słyszałam o dziweczynie która kleiła sobie włosy ścięte z peruki zwykłym klejem monterskim........ Wtedy nie oczekuj szczęśliwego zakończenia
Więc sama miałam kilkakrotnie na takie metody:
- Micro Rings (kilkakrotnie)
- keratyna ( wiele razy)
- tulejki + taśma ( mam obecnie)
Po żadnej z tych metod nie miałam zniszczonych swoich włosów, nie musiałam ich ścinac Praktycznie swoje zapuściłabym już dawno, gdyby nie to że lubię zmieniac czesto kolory włosów i je po każdym zdejmowaniu i farbowaniu podcinam
Pozdrawiam
widze,że ty możesz mi pomoc
TmargoT jest offline  
Stary 2008-02-29, 10:33   #1075
TmargoT
Zakorzenienie

chciałam z ciekawości popatrzeć na te włosy od AASHAIR i zobaczcie co znalazlam
Użytkownik aashair (0) nie ma w tej chwili wystawionych przedmiotów

ciekawe co to znaczy?czy ma tyle bubli,czy brak towaru?
TmargoT jest offline  
Stary 2008-02-29, 13:03   #1076
Cczarnula19
Raczkowanie

Gwiazdeczka90 wow gratuluje !!Ja bede robic tak samo,obawialam sie czy mi sie uda,ale jak Tobie sie udalo to i ja musze sprobowac.Prosze podaj mi jakies wskazowki..Ja bede miec profibre-kupuje keratyny bo musze im dorobic koncowki pod tulejki ii pozniej jazda z koksem..hihi

Dziewczyny mam pytanie z tego co widze to profibry maja dlugosc przeaznie 60cm w polowie.one na koncach maja ladne loki iii chodzi mi o to ,ze jak je podetne (bo nie chce takich dlugich)to straca fason-wlasnie tego loka ,ktory jest na koncu.Myslalam,ze jak bede robic te koncowki po tulejki z keratyny too...i tak musze te wlosy przeciac na pol (calosc to 120cm) i zamiast na koncu podcinac dol (wiecie o co chodzi-jak juz beda zalozone) to podetne je wczesniej.Tj. jak je juz przetne na pol to kazde to "pol" utne u gory o jakies 10cm...W taki spoob nie bede musiala ucinac dolu z "loczkiem"...dobry pomysl?Zakrecone ,ale wiecie o co chodzi???]

TmargoT Tak dokladnie jak myslisz-tez sobie to tak wyobrazam

Xenia Powiedy Kochana-
1ile Ty mialas te profibre?
2Sciagasz je bo sa juz strasznie zniszczone??
3Bedziesz je wymieniac na nowe?
4Jesli tak to u kogo kupujesz?
5Mozesz doradzic mi co do mojego pokreconego pomyslu z cieciem profibre??Co o tym sadzisz?
6na co lepiej zalozyc profibre na tulejki czy na keratyne?Mam do wyboru te dwie opcje..

Dzieki z gory;p
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2008-02-29, 13:10   #1077
dandziocha
Przyczajenie

dziekuje dzana8 i to bardzo, bo naprawde mnie uspokoilas a moze orietujesz sie gdzie w poznaniu mozna to zrobic i robia to dobrze?albo jak firma jest najbardziej godna zaufania , moze bedzie miala swoje przedstawicielstwo w poznaniu.raz jeszcze dziekuje !!! pozdrawiam!!
dandziocha jest offline  
Stary 2008-02-29, 14:04   #1078
Cczarnula19
Raczkowanie

Wrzucam fotke moich wlosow z tylu .Metoda na clippy(spinki) Dodam,ze moje wlosy mam do ramion.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0072 wizaz.JPG (41,5 KB, 105 załadowań)
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2008-02-29, 14:34   #1079
xxkaciaxx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
cały czas zastanawiam się w jaki sposób umieścić tulejki zaciskajace włosy do taśm.moja wyobraznia podopowiada mi,że moje pasemka muszą być pod tasmą i połączone z włosem z taśmy?.mam juz w domu tulejki i szydełko czekam tylko na cieplejsze dni,bo i tak chodze w czapce.czy odpróć też grzebyczki,które sobie doszyłam .proszę o porade bo nie wiem jak mam fryzjerce wytłumaczyć.mam ograniczona wyobraznie hi,hi.moze jakies fotki .plliiss
zrewanzuje sie swoimi fotami jak załoze i pomoge innym
A ja nie mogę sobie tego wyobrazić, może mi ktoś to wytłumaczyć albo jakiś obrazek? albo jakiś link? prosze

edit: znalazłam coś w necie, ale nie rozumiem o tego

"3. Szydełkiem przeciągnąć pasemko włosów przez szew taśmy z włosami, drugie pasemko ze spodu."

Kompletnie nie wiem jak te pasemka przeciagać czy z góry i z dołu i je łaczyc jeszcze z tym doczepianym?

Edytowane przez xxkaciaxx
Czas edycji: 2008-02-29 o 15:24 Powód: dopisek
xxkaciaxx jest offline  
Stary 2008-02-29, 16:26   #1080
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xxkaciaxx Pokaż wiadomość
A ja nie mogę sobie tego wyobrazić, może mi ktoś to wytłumaczyć albo jakiś obrazek? albo jakiś link? prosze

edit: znalazłam coś w necie, ale nie rozumiem o tego

"3. Szydełkiem przeciągnąć pasemko włosów przez szew taśmy z włosami, drugie pasemko ze spodu."

Kompletnie nie wiem jak te pasemka przeciagać czy z góry i z dołu i je łaczyc jeszcze z tym doczepianym?
HA ,HA DZIEWCZYNY ZNALAZŁAM -czytajcie i miłej zabawy
http://www.4great-hair.com/info_pages.php?pages_id=5
TmargoT jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, przedłużanie włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości