Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-18, 18:22   #1771
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
anastazjaa ja mam 13 clipow. Mniej nie moge dac bo nie bedzie sie trzymalo. A wiecej? Chyba nie ma sensu bo bedzie clipy w koncu widac.

Moze zle przyczepilam, tak jak pisala jedna z dziewczyn? Ale tapiruje wlosy i w ogole, i trzyma sie dobrze. Hm... Dzis bylam bez wloskow bo caly dzien w domu. Zobacze jak bedzie nastepnym razem
a wiesz ze mnie dzis tez glowa bolała ale źle zalozylam napewno bo az mi spadaly ale to tak na szybko Ja mam 10 klipow tylko

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-03-18, 18:25   #1772
Anariel
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Cinderella Girl Pokaż wiadomość
Mnie tez boli glowa od clip'ow jezeli zaloze je w nieodpowiedni sposob :/ Tzn. jezeli przyczepie je bez lekkiego tapiru, albo na niewielka ilosc wlosow, albo jezeli zaloze za duzo clip'ow - wtedy ciagnie i glowka boli... W ta sobote zalozylam mniej niz zwykle (bo moje wlosy naturalne nie sa same na tyle geste zeby zakladac cale opakowanie) i jestem bardziej zadowolona, bo naturalniej to wyglada i glowka nie bolala

Anariel! Super te wloski wygladaja, naprawde - jak naturalne i kolor jest identyczny Gratulacje!

Weronika, wklej fotki jak juz bedziesz mial clip'y... A to w koncu masz "black" ?! Pisalas mi, ze jestes blondynka...? I w ogole, to zadajesz te same pytania! Pytalas mnie na GG o to wszystko Moze najpierw miej te clip'y, a pozniej zadawaj pytania, bo dostajac je, zakladajac, itp. to wiele Twoich pytan sama sie rozwiaze.

Pozdro
Dziekuje za komplement! Az mi sie milo zrobilo!!!
A mozesz wkleic swoje zdjecie?
Ponawiam pytanko o skrocenie wlosow? Czy moge je bez problemu skrocic?
Anariel jest offline  
Stary 2008-03-18, 18:36   #1773
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Dodam zaraz zdjecia
Edit : Dodam ze te wlosy sa o jakies 10 cm dluzsze od moich
Zaznaczylam linia gdzie koncza sie moje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 200.jpg (47,9 KB, 616 załadowań)

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez WweronikaWw
Czas edycji: 2008-04-13 o 13:39
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-03-18, 21:25   #1774
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Dodam zaraz zdjecia
Edit : Dodam ze te wlosy sa o jakies 10 cm dluzsze od moich
Zaznaczylam linia gdzie koncza sie moje

Mało masz jakoś tej tamy. Wrzuć może więcej zdjęć.
O ile mnie pamięć nie myli pisałaś, ze kupiłaś czarne...
Nie kręć ich, bo wyglądają na "pogniecione"

Anariel
Nie każde ci podwajać ilości klipsów, ale jak cie boli głowa, to może za duzy ciężar noszą twoje włosy. Stąd mój pomysł, żeby je odciązyc dodatkowymi klipsami. Może tez twoje klipsy mają za mały grzebyk i "ciągną".

Zgadzam się, że twoje włosy wyglądają bardzo ładnie
Stary 2008-03-18, 21:28   #1775
kuleczka45
Przyczajenie

hej
Chciałam tez sobie doczepić wł. metodą clip in ale nie wiem jakie wł. mam wybrać poniewaz moje włosy sa podatne do kręcenia i przy złej pogodzie nawet jak wyprostuje to sie kręcą... musze chyba miec naturalne kręcone doczepione?? to mój pierwszy raz w doczepianiu wł. wiec sie zbytnio nie znam . nie wiem czy jest jakis sposób zebym miała proste... ? a jesli juz zdecyduje sie na krecone bo np okaże sie ze takie lepsze sa dla mnie ...to jak spr. żeby np nie były falowane ale takie jak gwiazdy maja na teledyskach( no wiecie duże loki ) czy to powstaje od krecenia na dłuze wałki?? aha no i chyba najważniejsze pytanie: czy wogóle bede mogła nosić włosy metoda clip in skoro mam podatne do krecenia i w zwiazku z tym troszke dużo ich na głowie ... mam takie pytania poniewaz nie chciałabym żeby sie te wł. odrózniały i żeby było widać że mam sztuczne:
kuleczka45 jest offline  
Stary 2008-03-18, 21:30   #1776
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość

Anariel
Nie każde ci podwajać ilości klipsów, ale jak cie boli głowa, to może za duzy ciężar noszą twoje włosy. Stąd mój pomysł, żeby je odciązyc dodatkowymi klipsami. Może tez twoje klipsy mają za mały grzebyk i "ciągną".

No bo kupilam czarne ale w ostatniej chwili wszystko sie zmienilo Co prawda nie z mojej winy ale te mi pasuja
Bo ja ogolnie mam bardzo cienkie wlosy dlatego to tak wyglada
Niestety zdjec narazie nie wrzuce (ostatnio tez tak mialam,ale po jakims czasie samo sie naprawilo)

kuleczka45-to kup proste i swoje naturalne poprostu prostuj

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-03-18, 21:31   #1777
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kuleczka45 Pokaż wiadomość
hej
Chciałam tez sobie doczepić wł. metodą clip in ale nie wiem jakie wł. mam wybrać poniewaz moje włosy sa podatne do kręcenia i przy złej pogodzie nawet jak wyprostuje to sie kręcą... musze chyba miec naturalne kręcone doczepione?? to mój pierwszy raz w doczepianiu wł. wiec sie zbytnio nie znam . nie wiem czy jest jakis sposób zebym miała proste... ? a jesli juz zdecyduje sie na krecone bo np okaże sie ze takie lepsze sa dla mnie ...to jak spr. żeby np nie były falowane ale takie jak gwiazdy maja na teledyskach( no wiecie duże loki ) czy to powstaje od krecenia na dłuze wałki?? aha no i chyba najważniejsze pytanie: czy wogóle bede mogła nosić włosy metoda clip in skoro mam podatne do krecenia i w zwiazku z tym troszke dużo ich na głowie ... mam takie pytania poniewaz nie chciałabym żeby sie te wł. odrózniały i żeby było widać że mam sztuczne:
zobacz na stronie 42, ja mam właśnie lekko pokręcone włosy swoje i do tego duże loki, fajnie to sie komponuje. PAMIĘTAJ O DOBRYM DOBRANIU KOLORU!!!
Stary 2008-03-18, 22:16   #1778
Anariel
Wtajemniczenie

Cytat:

Anariel

Dziekuje anastazjaa a co z tym skróceniem? Myślicie,że mogę? ciachnąć?
Anariel jest offline  
Stary 2008-03-19, 06:59   #1779
anastazjaa
Zadomowienie

Ja swoje naturalne podcinalam. Tylko pisałam już, że oglądałam filmik i jakis amerykański stylista włosów powtarzał milion razy, żeby nie obcinac. Nie wiem dlaczego, może po to, żeby amerykanki sobie krzywdy nożyczkami nie zrobiły (???)

A syntetyki to wiadomo, spokojnie mozna podcinać.

A ile chcesz je podciąć?
Stary 2008-03-19, 08:38   #1780
Anariel
Wtajemniczenie

Myślałam żeby z 10 cm podciąć. Bo są strasznie długie...
Anariel jest offline  
Stary 2008-03-19, 08:50   #1781
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Anariel, przegladajac watek znajdziesz moje fotki - nie tak dawno temu je tutaj wrzucalam
Pozdro
Cinderella Girl jest offline  
Stary 2008-03-19, 09:21   #1782
Anariel
Wtajemniczenie

Oj to trochę zajmie :P Uciekam do pracy, poszukam później albo wieczorkiem. Buziaki
Anariel jest offline  
Stary 2008-03-19, 15:34   #1783
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Anariel, moje fotki znajdziesz na stronie 21 i 28 - pozdrawiam
Nie wiem jak Ty, ale ja jestem szalenie zadowolona z clip-in
Wprawdzie zakladam tylko na weekendy, ale latwo mozna sie przemienic dzieki nim z brzydkiego kaczatka w... :P
Cinderella Girl jest offline  
Stary 2008-03-19, 15:38   #1784
Anariel
Wtajemniczenie

Cytat:
Wprawdzie zakladam tylko na weekendy, ale latwo mozna sie przemienic dzieki nim z brzydkiego kaczatka w... :P
Hihi no właśnie. Bo do pracy nie potrzebuje długich włosów.
Zakładam jak mam wolne.
Dziękuje za podanie stron idę patrzeć.
Anariel jest offline  
Stary 2008-03-19, 16:32   #1785
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:

Ciekawe kiedy to to jestes brzydkim kaczątkiem? Strszaie fajnie wyglądaja twoje włosy

Anariel 10 cm!!! Czys ty oszalała Jak juz masz podcinac to zastanow sie, czy np w 1, 2 tasmach nie zostawic troche dłuższych włosów i robic sobie czasem inną fryzure, np ala V.Beckham...
Z clip on mozna robić dużo fajnych fryzur, np wysoki gruby kucyk.
Stary 2008-03-19, 18:05   #1786
anetkapoznan
Raczkowanie

Cinderella Girl super te Twoje wloski naprawde.... w ogole nie widac ze sa doczepiane ja tez mam wloski na clip- on i jak na razie jestem zadowolona
anetkapoznan jest offline  
Stary 2008-03-19, 18:19   #1787
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez anetkapoznan Pokaż wiadomość
Cinderella Girl super te Twoje wloski naprawde.... w ogole nie widac ze sa doczepiane ja tez mam wloski na clip- on i jak na razie jestem zadowolona
Masz jakies zdjecia ?

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-03-19, 18:59   #1788
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Ja swoje naturalne podcinalam. Tylko pisałam już, że oglądałam filmik i jakis amerykański stylista włosów powtarzał milion razy, żeby nie obcinac. Nie wiem dlaczego, może po to, żeby amerykanki sobie krzywdy nożyczkami nie zrobiły (???)

A syntetyki to wiadomo, spokojnie mozna podcinać.

A ile chcesz je podciąć?
syntetyki można podcinać,ale nie wyglądają naturalnie, ponieważ różnią się strukturą włosa.włos ludzki jest cienki,syntetyczny jest grubszy.jeśli już chcesz podcinać to radzę się udać do dobrej fryzjerki,która zna się na syntetykach.
syntetyków nie wolno podcinać w linii prostej,tylko pod kątem.na koniec trzeba je delikatnie wydegarzować.metoda sprawdzona
TmargoT jest offline  
Stary 2008-03-19, 19:08   #1789
anastazjaa
Zadomowienie

Ja swoje podcinałam normalnie sama nożyczkami. Wszystko wygladało ok. Tylko podcinałam koncówki 2-3 cm. Moje syntetyki konczyły się równo i równo je też podciełam. Oczywiście trzeba uważać, żeby nie uciąć sobie np całego skrętu przy końcu, bo zostanie od góry sam prosty włos
Całej fryzury to raczej sama bym sobie nie zrobiła, ale to wynika ze złych wspomnien z dzieciństwa i zabaw w fryzjera (równie traumatyczne przeżycie jak przyklejony palec do glowy )
Stary 2008-03-19, 19:12   #1790
TmargoT
Zakorzenienie

masz rację anastazjo,końcówki można,ale naprawdę lepiej ścinac pod kątem-lepiej wyglądają.przy loczkach bardzo łatwo zniszczyć skręt
jeśli chodzi o dłuższe skaracanie to dobrze jest przecieniować nożyczkami -grzebyczkami-degarzówki.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-03-19, 20:56   #1791
madziulatek
Przyczajenie

zna ktoś tą firmę?
Pony SPA - zastanawiam się nad przedłużeniem włosów własnie ich włosami. Proszę o odp.
madziulatek jest offline  
Stary 2008-03-20, 08:23   #1792
Anariel
Wtajemniczenie

Cytat:
Ciekawe kiedy to to jestes brzydkim kaczątkiem? Strszaie fajnie wyglądaja twoje włosy

Anariel 10 cm!!! Czys ty oszalała Jak juz masz podcinac to zastanow sie, czy np w 1, 2 tasmach nie zostawic troche dłuższych włosów i robic sobie czasem inną fryzure, np ala V.Beckham...
Z clip on mozna robić dużo fajnych fryzur, np wysoki gruby kucyk.
wysoki gruby kucyk sie u mnie nie sprawdza bo swoje wlosy mam bardzo pocieniowane i wyglada to okropnie. Mysle, ze jak ciachne 10cm to bedzie to lepiej u mnie wygladac... naturalniej.
Anariel jest offline  
Stary 2008-03-20, 15:32   #1793
Dagi33
Raczkowanie

Czy Wy tez tak macie?? przedluzylam sobie wlosy slowianskimi i dzisiaj probowalam je zakrecic na lokowke a one prawie nie chca sie krecic!!! Robi mi sie tylko maly wywijas na koncowce ale o skrecie takim jak powinien byc po uzyciu lokowki 38 mm nie ma mowy!!!.
Blagam wypowiedzcie sie!!!!
Czy przyczyna moze byc ze wlosy byly wczesniej (wczoraj) prostowane na prostownicy i nie myte przed kreceniem?? Nie chce mi sie wierzyc i zaczynam podejrzewac najgorsze!!!! POMOCY!!!!!!
Dagi33 jest offline  
Stary 2008-03-20, 15:33   #1794
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez Dagi33 Pokaż wiadomość
Czy Wy tez tak macie?? przedluzylam sobie wlosy slowianskimi i dzisiaj probowalam je zakrecic na lokowke a one prawie nie chca sie krecic!!! Robi mi sie tylko maly wywijas na koncowce ale o skrecie takim jak powinien byc po uzyciu lokowki 38 mm nie ma mowy!!!.
Blagam wypowiedzcie sie!!!!
Czy przyczyna moze byc ze wlosy byly wczesniej (wczoraj) prostowane na prostownicy i nie myte przed kreceniem?? Nie chce mi sie wierzyc i zaczynam podejrzewac najgorsze!!!! POMOCY!!!!!!
Tez tak mam

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-03-20, 15:51   #1795
Teje
Rozeznanie

Najgorsze czyli co???

Ja kiedyś przedłużyłąm słowianami i problem miaąłm odwrotny, moje naturalne włosy to druty, a te pozornie proste słowiany nagle się falować zaczynały. Może spróbuj umyć włosy i zakręcić, poki sa jeszcze wilgotne - powinny wtedy być bardziej podatne na modulowanie.
Teje jest offline  
Stary 2008-03-20, 15:54   #1796
paryzanka202
Zakorzenienie

Cytat:
Ja swoje podcinałam normalnie sama nożyczkami. Wszystko wygladało ok. Tylko podcinałam koncówki 2-3 cm. Moje syntetyki konczyły się równo i równo je też podciełam. Oczywiście trzeba uważać, żeby nie uciąć sobie np całego skrętu przy końcu, bo zostanie od góry sam prosty włos
Całej fryzury to raczej sama bym sobie nie zrobiła, ale to wynika ze złych wspomnien z dzieciństwa i zabaw w fryzjera (równie traumatyczne przeżycie jak przyklejony palec do glowy )

widzialam pare stron wczesniej twoje wlosy na clipy, jak sie sprawdzaja? to naturalne czy syntetyki? i moglabys podac strone z jakiej je kupilas? bylabym zainteresowana dlugimi prostymi
paryzanka202 jest offline  
Stary 2008-03-20, 16:16   #1797
Teje
Rozeznanie

Od kilku dni siedzę i przeglądam w internecie różne zdjęcia włosków 1b i zupełnie się załamałam. Bo chyba dla kazdego ten kolor włosów oznacza coś innego. Więc jak tu wysłać ( w dodatku włoski zamawiam z Tajlandii znowu) zamówienie, jak kompletnie neiwiem, co dostanę? Oto przykłady różnych 1b:
http://www.allegro.pl/item328074004_...a_pasemka.html
Ten akurat taki, jak ja potrzebuję ( to ten drugi od prawej)

http://www.allegro.pl/item328074004_...a_pasemka.html
Tu ktoś dał takie zdjęcie, że nic nie widać

http://www.allegro.pl/item325926115_...remy_hit_.html
Tu są trochę ciemniejsze od moich, ale nie wyglądałoby to bardzo nienaturalnie ... Chyba

http://www.allegro.pl/item327559191_...losy_test.html
Tu sa trochę jaśniejsze niż moje z kolei.

http://www.allegro.pl/item327086471_...naturalne.html
A tu sa o dwa tony jasniejsze od moich i wyglałabym strasznie

Ech, łatwo nei ejst, jak ktoś chce zamawiać blond, to odcienie ma do wyboru do koloru i bardzo konkretnie nazwane, a te czernie sie po macoszemu traktuje...
Teje jest offline  
Stary 2008-03-20, 17:10   #1798
Dagi33
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Najgorsze czyli co???

Ja kiedyś przedłużyłąm słowianami i problem miaąłm odwrotny, moje naturalne włosy to druty, a te pozornie proste słowiany nagle się falować zaczynały. Może spróbuj umyć włosy i zakręcić, poki sa jeszcze wilgotne - powinny wtedy być bardziej podatne na modulowanie.
Najgorsze czyli ze wlosy nie sa dobrej jakosci a moze nawet nie sa wlosami slowianskimi??? Robilam metoda Racoon. Wiem, ze maja jeszcze dwa inne rodzaje wlosow w ofercie i sa to europejskie i standard. Pisza nawet na swojej stronie, ze slowianskie bardzo latwo sie modeluje a tutaj tak pasztet!!! Nie chca mi sie krecic. Czy to normalne???? Prostowaly sie slicznie wczoraj jak bylam u fryzjera. Nie wiem co o tym myslec. Moze masz racje- umyje i zobacze czy jest lepiej.

Powiem szczerze, ze wpadlam w panike.

Druga sprawa jaka zauwazylam to to, ze elektryzuja mi sie przy czesaniu ta magiczna szczotka, ktora dostalam wczoraj po przedluzeniu. To mnie rowniez bardzo martwi. Prosze napiszcie co myslicie?????
Dagi33 jest offline  
Stary 2008-03-20, 17:14   #1799
Dagi33
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Tez tak mam
Naprawde????? Mozesz napisac cos wiecej? Czy Cie to nie martwi?? Czy masz jeszcze jakies problemy z tymi wlosami?
To moje pierwsze przedluzanie. Wszelkie wypowiedzi sa dla mnie bardzo cenne.
Dagi33 jest offline  
Stary 2008-03-20, 17:25   #1800
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez Dagi33 Pokaż wiadomość
Naprawde????? Mozesz napisac cos wiecej? Czy Cie to nie martwi?? Czy masz jeszcze jakies problemy z tymi wlosami?
To moje pierwsze przedluzanie. Wszelkie wypowiedzi sa dla mnie bardzo cenne.
Ja tez pierwszy raz przedluzalam Troche martwi chce miec krecone
Innych problemow nie zauwazylam

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, przedłużanie włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości