Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-02, 14:17   #2101
dziuniaaa
Zakorzenienie

Dot.: przedłużanie włosów- część II

http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.p...eb880623504142

a co myślicie o tych włosach na taśmie?
czy lepsze te?

http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=88

Acha i jakiej długości włosy brać, żeby mieć taką długość mniej więcej? 45 cm wystarczy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 37104-jS4G6pw.jpg (8,9 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg am11.jpg (110,6 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31696249włosy.jpg (18,2 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 848381944_l.jpg (44,2 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_edd7a1d273528b0bf70f6d4767499045.jpg (61,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38430550.jpg (51,8 KB, 58 załadowań)

włosy - zapuszczanie i dbanie

Edytowane przez dziuniaaa
Czas edycji: 2008-04-02 o 14:43
dziuniaaa jest offline  
Stary 2008-04-02, 14:32   #2102
PATII12
Przyczajenie

Swrdzecznie dziękuję za odpowiedzi.
Po rozmowie tel. z tą Panią jestem w sumie miło zaskoczona ponieważ jako pierwsza ( a rozmawiałam z 4 ) powiedzała mi że metodę i odcień włosów wybierzemy po konsultacji osobistej, reszta pań z regóły mi odpowiadała a jak Pani chce, włosy chciały mi zamawiac bez widzenia się ze mną, a ja miałam tylko do zakładania przyjechac.
Jeszcze raz gorąco dziękuję za odpowiedzi i chyba zaryzykuję pozdrawiam
PATII12 jest offline  
Stary 2008-04-02, 14:48   #2103
zaba84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.p...eb880623504142

a co myślicie o tych włosach na taśmie?
czy lepsze te?

http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=88

Acha i jakiej długości włosy brać, żeby mieć taką długość mniej więcej? 45 cm wystarczy?

hmmmm a te foty to po co nawet tu wciskanie te amerykanskie barbie
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-02, 14:49   #2104
dziuniaaa
Zakorzenienie

Długość chciałam pokazać, co w tym złego?! Nie umiem sobie wyobrazić dokąd takie włosy będą sięgać o 45 cm, a czym zmierzyć nie mam (w trakcie przeprowadzki).

dziuniaaa jest offline  
Stary 2008-04-02, 15:47   #2105
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Długość chciałam pokazać, co w tym złego?! Nie umiem sobie wyobrazić dokąd takie włosy będą sięgać o 45 cm, a czym zmierzyć nie mam (w trakcie przeprowadzki).
to zależy od twojego wzrostu.
ja mam wzrost 175 cm i moje włoski są długości 48cm(mocno wycieniowne na końcach)i dla mnie sięgają prawie do pasa-brakuje 5 cm do lini pasa.resztę wymierz u siebie.weź centymetr przyłóż do początku włosów na karku i wymierz dokąd maja ci sięgać.będziesz wiedziała jakie wybrać.dodaj do tego to czy chcesz je wycieniować czy nie -odejdzie ci skromnie jakies 5 cm.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-04-02, 17:17   #2106
Xenia
Rozeznanie

Niewiele ale zawsze cos .
http://your-extensions.de/haarlaengen.gif

Modelka 1,67 cm

glatt -gladkie
gewellt- falowane
gelockt -krecone
Xenia jest offline  
Stary 2008-04-02, 18:04   #2107
magmac
Raczkowanie

a ja mam pytanko
marza mi sie krecone wloski, swoje amm falowane, narazie nosze naturalne ale one sie za bardzo nie kreca, jak ogladalam zdjecia anastazji to bylam zachwycona i podejrzewam, ze taki efekt tylo syntetykami uzyskam, ale w moim przypadku clipy nie wchodza w gre tylke doczepianie na stale, czy ktos tu ma syntetyki na stale? jak sie nosza? i jaki jest okres ich noszenia?
magmac jest offline  
Stary 2008-04-02, 18:59   #2108
zaba84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko
marza mi sie krecone wloski, swoje amm falowane, narazie nosze naturalne ale one sie za bardzo nie kreca, jak ogladalam zdjecia anastazji to bylam zachwycona i podejrzewam, ze taki efekt tylo syntetykami uzyskam, ale w moim przypadku clipy nie wchodza w gre tylke doczepianie na stale, czy ktos tu ma syntetyki na stale? jak sie nosza? i jaki jest okres ich noszenia?
od grudnia non stop pisze ze mam syntetyki na racoon - czyli na stale. pisze o tym jak sie sprawuja i w ogole, ale nikt tego nie zauwaza, wiec sorry - nie chce mi sie powtarzac. I mimo ze nosze je od grudnia to i tak za specjalistke od profibrow uwazacie anastazje, ktora noszac wlosy na clip ma blade o ich pielegnaci i wytrzymalosci pojecie, wiec co ja sie bede w dupe wciskac.
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-02, 19:14   #2109
magmac
Raczkowanie

sory zaba, ja czytam non stop od strony 40 ale zawsze wieczorkiem po pracy zmeczona, wiec pewnie gdzies przeoczylam, ze na raccon, myslalam, ze tez masz na clipy ale zaraz wroce i sprawdze jak sie twoje wloski sprawuja
dzieki za przypomnienie
magmac jest offline  
Stary 2008-04-02, 20:47   #2110
dziuniaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to zależy od twojego wzrostu.
ja mam wzrost 175 cm i moje włoski są długości 48cm(mocno wycieniowne na końcach)i dla mnie sięgają prawie do pasa-brakuje 5 cm do lini pasa.resztę wymierz u siebie.weź centymetr przyłóż do początku włosów na karku i wymierz dokąd maja ci sięgać.będziesz wiedziała jakie wybrać.dodaj do tego to czy chcesz je wycieniować czy nie -odejdzie ci skromnie jakies 5 cm.

Ja mam tak 168 cm, więc widzę, że spokojnie 45 cm mi wystarczy, dzięki za odpowiedź.

Xenia fajny link, dzięki.

dziuniaaa jest offline  
Stary 2008-04-02, 20:52   #2111
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam tak 168 cm, więc widzę, że spokojnie 45 cm mi wystarczy, dzięki za odpowiedź.

Xenia fajny link, dzięki.
myślę,że wystarczy.dłuższe włosy bardziej obciążają cebulki.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-04-02, 20:53   #2112
PATII12
Przyczajenie

zaba84
włoski masz super!!! ja równiez celuje się na podobne, mam jeszcze pytanko, dzisiaj znalazłam na necie informację, że na keratynę można przedłużac włosy raz, poniżej tekst z tej strony:

Metoda ta jest przeznaczona przede wszystkim dla klientek uczulonych na nikiel oraz takich które nie chcą, aby było widać jakiekolwiek miejsce łączenia (np. przy czesaniu do góry). Niestety włosy zdjęte nie nadają się do ponownego założenia w związku z tym jest ona dość kosztowna. Do przedłużenia tą metodą można użyć włosów naturalnych a także syntetycznych.

czy po zdjęciu one nadają się tylko do wyrzucenia
PATII12 jest offline  
Stary 2008-04-02, 21:02   #2113
zaba84
Raczkowanie

Z faktu że racoon i keratyna to prawie to samo to powinno sie to odnosic do tych wszystkich metod na cieplo - keratyna, racoon, kera-wax (i chyba pewnie jakies jeszcze sa). Co ci moge powiedziec... W sumie z tego co wiem to np Renia, u ktorej robie wlosy, robi korekte syntetykow na racoonie czyli zaklada je dwa razy. Nie wiem na czym to polega - mysle ze moze odcina sie ten zgrzew stary z konca i robi nowy - serio nie wiem jak to technicznie wyglada, ale wiem ze mozna zrobic korekte. Ja swoje wymienilam przed wielkanoca po 3 miesiacach noszenia - nie chcialam korekty, tylko nowe wlosy, mimo ze do kosza powedrowaly wlosy po ktorych nie bylo widac sladu uzytkowania - byly w stanie idealnym, takim jak w dniu zalozenia. Nie pytaj czemu nie chcialam wykorzystac tych co nosilam, tylko chcialam nowe wlosy - sama nie znam odpowiedzi na to pytanie. Profibre mozna nosic smialo dluzej niz 3 miesiace bo serio te co mi Renia zdjela z glowy byly w takim samym stanie jak wlosy wyjete swiezo z paczki. Ja profibre kocham i ludzkich nie chce - mniej mam z nimi klopotu i w ogole
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-02, 21:19   #2114
PATII12
Przyczajenie

Ja głównie podjełam decyzję o profibrach ze względu z uwagi że nie są ciężkie ( swoje mam w miare kródkie i nie za grubę) no i za propozycją P. Reni, ponieważ wiem że jest to osoba godna zaufania chciałam przedłużyc włoski właśnie u Reni, jednak wszystko mi się troche pogmatwało z transportem i niestety musiałam zrezygnowac, ale może następnym razem...
Dzięki za odpowiedź
PATII12 jest offline  
Stary 2008-04-02, 21:27   #2115
Xenia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez PATII12 Pokaż wiadomość
Niestety włosy zdjęte nie nadają się do ponownego założenia w związku z tym jest ona dość kosztowna. Do przedłużenia tą metodą można użyć włosów naturalnych a także syntetycznych.

czy po zdjęciu one nadają się tylko do wyrzucenia
BZDURA , bzdura , bzdura.
Jesli wlosy naturalne sa zadbane , ladne i byly dobrej jakosci to nawet jesli byly zalozone na keratyne mozna ich uzyc ponownie.
Scina sie tylko ten zgrzew keratynowy nozyczkami ( ale nie caly , bo pasemko sie rozpadnie, ot zostawia mozliwie malo )no i zaklada na nowa , swieza keratyne. Pasemko staje sie ciut krotsze ale niezauwazalnie.

Poza tym , moglabys dac link tej osoby , ktora napisala to zdanie .Jej klientki z pewnoscia beda zmieniac wlosy co korekte , beda swiecie przekonane , ze tak trzeba.
Niezly zarobek dla pani a dla nich szkoda kasy.Bo zamiast korekty bedzie nowe przedluzanie.
W sumie z tymi samymi wlosami tez nie ma co przesadzac , bo wiadomo , ze z czasem robia sie brzydkie. Mysle jednak , ze do drugiej korekty sie nadaja.

I tak oto moje wlosy Socap po ok. polrocznym noszeniu sa w stanie idealnym, nadaja sie smialo do ponownego uzytku.
Wlosy od Aashair zostaly zdjete po ok 2 miesiacach, nie uzyje ich juz nigdy.
Syntetyki Profibre od Reni po 3 miesiacach byly nadal piekne ,jednak wlosy musialam ostatecznie zdjac ze wzgledu na ciaze.
To takie moje podsumowanie.
Xenia jest offline  
Stary 2008-04-02, 21:31   #2116
Teje
Rozeznanie

Xeniu, czemu musiałaś zdjąć włosy ze względu na ciąże? Bo zupełnie nei rozumiem, chyba jedno się nijak ma do drugiego....
Teje jest offline  
Stary 2008-04-02, 21:36   #2117
PATII12
Przyczajenie

Do Xenia - stronkę znalazłam przypadkim gdy szukałam informacji a oto link

http://www.meghair.pl/oferta/

tylko zapytałam bo nie wiedziałam co o tym sądzic.
acha i dzieki za szczegółowe wyjaśnienie.

Edytowane przez PATII12
Czas edycji: 2008-04-03 o 15:58
PATII12 jest offline  
Stary 2008-04-02, 22:21   #2118
Xenia
Rozeznanie

Teje , tutaj na wiekszosci niemieckich stron reklamujacych przedluzanie wlosow ciaza jest przeciwskazaniem.
Czasem bywa , ze w ciazy wlosy staje sie bujniejsze i geste a czasem na odwrot.
U mnie sa slabsze i zaczely bardziej wypadac. Nie ma wiec sensu ich meczyc i co miesiac robic korekty. Jak duzo wlosow wypada to zgrzewy wygladaja niechlujnie .
Zreszta cera podobno tez moze byc albo piekna albo i nie.
U mnie jest fatalna .Plecy usiane syfami , na twarzy plamy. No zgroza .
Xenia jest offline  
Stary 2008-04-02, 22:27   #2119
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
BZDURA , bzdura , bzdura.
Jesli wlosy naturalne sa zadbane , ladne i byly dobrej jakosci to nawet jesli byly zalozone na keratyne mozna ich uzyc ponownie.
Scina sie tylko ten zgrzew keratynowy nozyczkami ( ale nie caly , bo pasemko sie rozpadnie, ot zostawia mozliwie malo )no i zaklada na nowa , swieza keratyne. Pasemko staje sie ciut krotsze ale niezauwazalnie.

Poza tym , moglabys dac link tej osoby , ktora napisala to zdanie .Jej klientki z pewnoscia beda zmieniac wlosy co korekte , beda swiecie przekonane , ze tak trzeba.
Niezly zarobek dla pani a dla nich szkoda kasy.Bo zamiast korekty bedzie nowe przedluzanie.
W sumie z tymi samymi wlosami tez nie ma co przesadzac , bo wiadomo , ze z czasem robia sie brzydkie. Mysle jednak , ze do drugiej korekty sie nadaja.

I tak oto moje wlosy Socap po ok. polrocznym noszeniu sa w stanie idealnym, nadaja sie smialo do ponownego uzytku.
Wlosy od Aashair zostaly zdjete po ok 2 miesiacach, nie uzyje ich juz nigdy.
Syntetyki Profibre od Reni po 3 miesiacach byly nadal piekne ,jednak wlosy musialam ostatecznie zdjac ze wzgledu na ciaze.
To takie moje podsumowanie.
próbowałam znaleść te włosy firmy socap i nie umiem.ciekawią mnie.

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Xeniu, czemu musiałaś zdjąć włosy ze względu na ciąże? Bo zupełnie nei rozumiem, chyba jedno się nijak ma do drugiego....
w ciązy następuje wielka burza hormonalna.mam klientki,które w trakcie ciązy dostały łysienia plackowatego,lub wyłysiały całkowicie

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-04-02 o 22:48 Powód: post pod postem
TmargoT jest offline  
Stary 2008-04-02, 22:43   #2120
PATII12
Przyczajenie

TmargoT - może to coś pomoże

http://socap.pl/?snr=13
PATII12 jest offline  
Stary 2008-04-02, 22:53   #2121
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PATII12 Pokaż wiadomość
TmargoT - może to coś pomoże

http://socap.pl/?snr=13
wygladają fajnie.nie widzę jednak możliwości ich zakupu.warto mieć w zapasie wizytówkę tej firmy.

truskawkowawiosna.przepra szam,ale czasem się zapędzam i odpisuję na post,a potem okazuje się ,że coś chcę dopowiedzieć.postaram się pilnowac
TmargoT jest offline  
Stary 2008-04-03, 09:09   #2122
magmac
Raczkowanie

dzwonilam do so cap, wlosy sa indyjskie cena 8zl za pasemko, powyzej 30 sztuk 7zl za pasemko ale zapomnialam spytac o wage, dlugosc okolo 50-60cm, wlosy z atestem, klientka ma polroczna gwarancje na wlosy, cokolwiek to nie oznacza
magmac jest offline  
Stary 2008-04-03, 09:25   #2123
Izabella24
Raczkowanie

włoski socap wyglądają ślicznie są miękkie i naprawdę super.Oglądałam je na Targach Kosm. w sobotę w Warszawie.Można u nich zamówić telefonicznie.Ceny wysokie ale myślę,że warto.Dziewczyny na forum które je nosiły bardzo chwalą.W Polsce chyba rzadko używane ze względu na cenę najtańsze pasemko 7 zł.Zastanawiam się,czy ich nie zamówić i iść do fryzjerki żeby mi je założyła.
Miesiąc temu założyłam włosy naturalne na łuskę kerat.ale ciągle się kołtunią,są szorstkie i sztywne nie moge poradzić sobie z ich układaniem (moje włosy naturalne są bardzo delikatne i miękkie podatne na układanie) i zdecydowanie się różnią od tych doczepionych strukturą.
Izabella24 jest offline  
Stary 2008-04-03, 10:34   #2124
zaba84
Raczkowanie

A mnie interesuja kosmetyki socap te co na ich stronie internetowej sa. Bo cen na stronie nie ma Magnac - ty dzwonilas do nich i telefonicznie sie wszystkiego dowiedzialas? A czy rowniez przez telefon mozna zlozyc u nich zamowienie
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-03, 12:51   #2125
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Zaba jest jedzowata :P Czytalam juz pare Twoich wypowiedzi i zauwazylam, ze jak cos nie pojdzie po Twojej mysli lub cos Cie delikatnie wkurzy, to zawsze lecisz z jakimis tekstami, obruszasz sie i pokazujesz "swoje madrosci" - wyluzuj dziewczyno Czy ktoras z nas tu taka jest?
Cinderella Girl jest offline  
Stary 2008-04-03, 14:24   #2126
zaba84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Cinderella Girl Pokaż wiadomość
Zaba jest jedzowata :P Czytalam juz pare Twoich wypowiedzi i zauwazylam, ze jak cos nie pojdzie po Twojej mysli lub cos Cie delikatnie wkurzy, to zawsze lecisz z jakimis tekstami, obruszasz sie i pokazujesz "swoje madrosci" - wyluzuj dziewczyno Czy ktoras z nas tu taka jest?

A co zlociutka mam ludziom w dupe wlazic i na sile kazdemu pomagac. Mamy tu forumowa specjalistke od wszystkiego ktora wszystkie rozumy zjadla i na wszystkim sie zna co powoduje powszechny zachwyt pozostalych osob, wiec co ja sie bede wcinac ze swoimi poradami dotyczacymi wlosow. Bo coz znacza miesiace noszenia wlosow na stale w porownaniu z clip on'ami
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-03, 15:02   #2127
TmargoT
Zakorzenienie

wiesz mam dziwne wrazenie ,że jesteś zazdrosna.tu nie ma specjalistów ,tu są dziewczyny,które noszą włoski i dzielą się swoimi spostrzeżeniami i uwagami.to,że anastazja cierpliwie tłumaczy wszystkim i nie obrusza się z każdego powodu to nie dziwię się ,że do niej zwracają się z prośbą.bądź milsza dla innych to i ciebie zauważą-boją się bo kąsasz.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-04-03, 15:11   #2128
zaba84
Raczkowanie

Zyciowe rady zachowaj dla siebie - ja cierpliwosci dla ludzkiej glupoty nie mam i nie mam zamiaru jej miec. Nie mam zamiaru sie powtarzac. Poza tym mila jestem tylko gdy mam w tym interes a tu takowego nie widze wiec mila nie bede. Mam zwyczaj mowic to co mysle wiec rzeklam.
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-03, 15:16   #2129
magmac
Raczkowanie

zaba ja dzwonilam tam do dzialu szkolen ale odpowiedzieli mi na wszystkie pytania wiec spokojnie mozesz tez pewnie telefonicznie zamowienie zrobic ale pod tym pierwszym nr pewnie, a co do wlosow, podejrzewaz, ze swietne jesli daja pol roczku gwarancji, ale słowiany lepssze chyba, a słowiany moge miec za jakies 450-550 zł 95 gram a so cap nawet jesłi sa 1 gramowe pasemka za 700 zł wiec chyba słowiany jednak lepsze
magmac jest offline  
Stary 2008-04-03, 15:17   #2130
TmargoT
Zakorzenienie

nikt nie jest wszystkowiedzący.nie masz ochoty powtarzać się to nie rób tego.każda z nas uczy się w praktyce.
kiedy trafiłam na forum nie wiedziałam wileu rzeczy.dostałam upomnienie i nawet tygodniowego bana za edycję posta na drugi dzien.nauczyłam się na swoich błędach,ale i dziś zdarza mi się popełnić gafę.

co do ludzkiej głupoty to uważam,że większą głupotą jest obrażanie ludzi,niż pytanie o pomoc.pamiętaj ,że wszystko wraca z powrotem i nie zdziw się kidy ktoś tobie nie udzieli pomocy
TmargoT jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, przedłużanie włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości