Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-20, 17:42   #2701
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=338403877

tu nie są czasem zdjęcia Anastazji?

ups, sorry za post pod postem:P

http://www.wlosy-sklep.pl/picture/sl...eaving613d.jpg i jeszcze te pony z włosy sklep, ponoć dobre są tam włosy, ale ogólnie o ponych słyszałam że kiepskie są, opłaca się kupować?
Tak anastazji.Ona miala sprzedawax z tego co wiem.

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-04-20, 18:04   #2702
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość

http://www.wlosy-sklep.pl/picture/sl...eaving613d.jpg i jeszcze te pony z włosy sklep, ponoć dobre są tam włosy, ale ogólnie o ponych słyszałam że kiepskie są, opłaca się kupować?
Ja byłam w tym sklepie wlosy-sklep w Łodzi i widziałam cały ich asortyment. Tylko profibry i monobraidy wyglądały naturalnie. Po wyjęciu z opakowania nawet profibry wyglądają mi na troche sztuczne, więc wolę sobie nawet nie wyobrażać jak wyglądałyby te pony.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-04-20, 18:43   #2703
asiaczek1986
Przyczajenie

Dla zainteresowanych Pań daje link do allegro gdzie mozna kupic włosy indyjskie takie ktorymi ja miałam przedluzane ) IDEALNE !!

http://www.allegro.pl/item348338255_...ikroringi.html
asiaczek1986 jest offline  
Stary 2008-04-20, 19:07   #2704
fannius3
Przyczajenie

Question Wypadające PRZEDŁUŻONE włosy ?

Witam drogie Panie.

Otóż mój problem wygląda następująco:

Przedłużylam sobie włosy metodą micro rings. Wszystko super, włosów miałam 205 pasemek - burza na głowie.

Postanowiłam po tygodniu je zafarbować całe na popielaty blond. Niestety kolor nie wyszedł cały się spłukał i obecnie mam na głowie ten sam kolor co przed farbowaniem.

Ale problem polega na tym.. że albo mi się wydaje (ale raczej nie), albo codziennie wypada mi mnóstwo PRZEDŁUZONYCH włosów. Po 3 tygodniach mam ich połowe mniej :|

Czy to normalne??

Zauważyłam że klej którym doczepione pasemka były sklejone jakby się wykruszał..

Czy możecie mi coś na ten temat napisać drogie forumowiczki?
fannius3 jest offline  
Stary 2008-04-20, 19:19   #2705
magmac
Raczkowanie

asiaczek jesli nosilas te wlosy 7 miesiecy to napewno nie te, sama je kupilas czy ktos ci nalozyl?, ja 2 razy od nich wlosy bralam i kiedys wkleje fotke co sie zrobilo po myciu taki "babol", ze go poprostu trzeba bylo wyciac, minimum wilgoci i puszenie i platanie, najgorsze wlosy jakie moga byc
magmac jest offline  
Stary 2008-04-20, 19:43   #2706
dziuniaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Tak, to są jej włosy. Może to jej aukcja, bo ona sprzedawała te włosy.
Co do tych włosów to Anastazja wysłała mi ich jedno pasemko i jestem zachwycona. Na pewno kiedyś sobie takie kupię, bo są śliczne.
Myślałam, że ktoś sobie jej zdjęcia przywłaszczył.

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:22   #2707
zaba84
Raczkowanie

Dot.: Wypadające PRZEDŁUŻONE włosy ?

Cytat:
Napisane przez fannius3 Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie.

Otóż mój problem wygląda następująco:

Przedłużylam sobie włosy metodą micro rings. Wszystko super, włosów miałam 205 pasemek - burza na głowie.

Postanowiłam po tygodniu je zafarbować całe na popielaty blond. Niestety kolor nie wyszedł cały się spłukał i obecnie mam na głowie ten sam kolor co przed farbowaniem.

Ale problem polega na tym.. że albo mi się wydaje (ale raczej nie), albo codziennie wypada mi mnóstwo PRZEDŁUZONYCH włosów. Po 3 tygodniach mam ich połowe mniej :|

Czy to normalne??

Zauważyłam że klej którym doczepione pasemka były sklejone jakby się wykruszał..

Czy możecie mi coś na ten temat napisać drogie forumowiczki?
Dziwne że się kolor spłukał - na pewno masz ludzkimi włosami przedłużane? I czy farbowałaś farbą czy szamponem koloryzującym? jak je farbowałaś to nałożyłaś pewnie mieszankę również na miejsca łączeń? Bo jeśli tak to wydaje mi sie że po prostu farba dostała się pod ringi i nie udało ci się jej całej wypłukać i ona podziałała cuda na koncowki keratynowe. Albo drugi wariant - czy jak nakładasz odżywkę to kładziesz ją również na łączenia?
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:25   #2708
asiaczek1986
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
asiaczek jesli nosilas te wlosy 7 miesiecy to napewno nie te, sama je kupilas czy ktos ci nalozyl?, ja 2 razy od nich wlosy bralam i kiedys wkleje fotke co sie zrobilo po myciu taki "babol", ze go poprostu trzeba bylo wyciac, minimum wilgoci i puszenie i platanie, najgorsze wlosy jakie moga byc
Hmm ja ich sama nie kupowałam, 7 miesiecy temu przedłuzałam włosy u fryzjerki ktora sie tym zajmuje i ponoc ona wlasnie od niej bierze te włosy ale masz racje nie mam 100% pewnosci czy to te same, moze teraz ma jakies nowe gorsze :|

Wszystko tez zalezy jak sie pielegnuje takie włosy, mycie,stylizacja itp
Po miesiacu noszenia sprobowalam umyc wlosy głową pochyloną do przodu w dół, pozniej gdy chcialam je rozczesac mialam masakre pokołtuniły sie.
Wiec co do włosów indyjskich, trzeba naprawde wiedziec jak sie z nimi obchodzić
asiaczek1986 jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:50   #2709
magmac
Raczkowanie

akurat z tymi wlosami nawet salon fryzjerski w niemczech nie mogl sobie poradzic i poprostu caly koltun z prawego boku zostal wyciety, takiej masakry naprawde nigdy nie widzialam, z 20 stron wczesniej juz pisalam o tych reklamacjach itp do nich, naprawde nie polecam, zreszta wlosy byly nie pierwszy raz doczepione wiec napewno byly dobrze pielegnowane
magmac jest offline  
Stary 2008-04-20, 22:29   #2710
zaba84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asiaczek1986 Pokaż wiadomość

Wszystko tez zalezy jak sie pielegnuje takie włosy, mycie,stylizacja itp
Po miesiacu noszenia sprobowalam umyc wlosy głową pochyloną do przodu w dół, pozniej gdy chcialam je rozczesac mialam masakre pokołtuniły sie.
Wiec co do włosów indyjskich, trzeba naprawde wiedziec jak sie z nimi obchodzić
ale jak sa wlosy beznadziejnej jakosci to nawet chuchanie i dmuchanie na nie nic nie daja. Kupienie dobrych wlosow to moim zdaniem polowa sukcesu. Choc z drugiej strony nawet dziewicze slowiany mozna nieumiejetna pielegnacja doprowadzic do wygladu stracha na wroble.
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-21, 00:02   #2711
mala19881
Zadomowienie

GG do mala19881

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie od kilku dni, jakie włosy kupić z tego właśnie sklepu.
Czy masz te włosy?Jeśli tak,to czy to jest kolor nr 8?

http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=48

tak, to sa dokladnie te same wlosy, kolor 8
mala19881 jest offline  
Stary 2008-04-21, 11:04   #2712
adomajka
Wtajemniczenie

Czesc dziewczyny dzisiaj juz mam lepszy hu,or, kolezanka mi wczoraj je poprostowala i juz lepiej wygladaja do wtorku wieczor nie bede ich myla i nic juz z nimi robila. W srode doloze i mam nadzieje, ze wreszcie bede zadowolona zastanawiam sie czy zamiast Placenty nie nalozyc olejku bambino na 10 min. Co o tym myslicie?

zaba84 pozwol, ze sie jeszcze poradze Ciebie dolozyc z tylu tez wlosow, czy tylko z przodu? wczoraj obejrzalam tasme jaka mi zostala i mam jeszcze dokladnie polowe. Tylko boje sie ze z tylu juz mi sie wiecej nie zmiesci:P
adomajka jest offline  
Stary 2008-04-21, 11:08   #2713
magmac
Raczkowanie

sluchajcie, zamawiam wloski dzisiaj i mam pytanie czy ktos ma moze albo mial nalozone, maetoda na stale, ktores z tych wlosow? jesli tak to czy sie nie plataly itp, prosze bardzo o odpowiedz
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=31
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=89
http://www.allegro.pl/item347423689_...remy_hit_.html
czekam na odp i z gory dziekuje
magmac jest offline  
Stary 2008-04-21, 12:01   #2714
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny dzisiaj juz mam lepszy hu,or, kolezanka mi wczoraj je poprostowala i juz lepiej wygladaja do wtorku wieczor nie bede ich myla i nic juz z nimi robila. W srode doloze i mam nadzieje, ze wreszcie bede zadowolona zastanawiam sie czy zamiast Placenty nie nalozyc olejku bambino na 10 min. Co o tym myslicie?

zaba84 pozwol, ze sie jeszcze poradze Ciebie dolozyc z tylu tez wlosow, czy tylko z przodu? wczoraj obejrzalam tasme jaka mi zostala i mam jeszcze dokladnie polowe. Tylko boje sie ze z tylu juz mi sie wiecej nie zmiesci:P
Nie jestem zaba84, ale ja uważam, że z tyłu powinnaś dołożyć.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-04-21, 12:06   #2715
adomajka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Nie jestem zaba84, ale ja uważam, że z tyłu powinnaś dołożyć.
dzięki kaja
adomajka jest offline  
Stary 2008-04-21, 12:38   #2716
Evunia5
Raczkowanie

W sobotę przedłużyłam sobie włosy u Reni (profibry metoda racoon - super robota!).
Mam pytanie - czy tym różowym gliss kur`em (spray) moge psikać po całych włosach czy musze uważać na zgrzewy, aby ich nie spryskać?
No i drugie pytanie - czy oprócz szczotki do włosów przedłużanych (tej z dwoma długościami włosa) mogą też czesac zwykłym grzebieniem z szeroko rozstawionymi zebami?
Evunia5 jest offline  
Stary 2008-04-21, 12:57   #2717
sugarcookie
Raczkowanie

GG do sugarcookie

Cytat:
Napisane przez Evunia5 Pokaż wiadomość
W sobotę przedłużyłam sobie włosy u Reni (profibry metoda racoon - super robota!).
Mam pytanie - czy tym różowym gliss kur`em (spray) moge psikać po całych włosach czy musze uważać na zgrzewy, aby ich nie spryskać?
No i drugie pytanie - czy oprócz szczotki do włosów przedłużanych (tej z dwoma długościami włosa) mogą też czesac zwykłym grzebieniem z szeroko rozstawionymi zebami?
Ja sprayem Gliss Kur'a pryskam tak, aby nie potraktowac nim zgrzewów - boje sie ze potem pasemka moglyby sie zdunać, a w przypadku raccona zmieknac...w koncu ten spray jest jak odzywka a tej na zlacza nie nakladamy

To zalezy czy masz wlosy naturalne czy syntetyki. Ja nosze sytnetyki i ZAWSZE czesze je szczotka do wlosow przedluzanych. Grzebienia o szeroko rozstawionych zebach uzywam tylko zeby zrobic sobie przedzialek po umyciu wlosow.
Stary 2008-04-21, 15:12   #2718
iza2313
Raczkowanie

Kupiłam zastaw clip in i zobaczymy co będzie . Jak będe mieć jakieś doświadczenia to się z wami podzielę.

Edytowane przez iza2313
Czas edycji: 2008-04-23 o 18:44
iza2313 jest offline  
Stary 2008-04-21, 15:14   #2719
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez iza2313 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny mam do Was kolejne pytanie. Zakupiłam właśnie zestaw clip in http://www.allegro.pl/item340966971_...edluzenia.html i zastanawiam się czy to normalne że po założeniu one wyglądają bardzo cienko i przez to nienaturalnie bo robi się z nich taki cienki ogonek nie mam doświadczenia dlatego was pytam. Co do jakości pod względem struktury włosa są naprawdę bardzo fajne i naturalne i ładnie wyglądają są też leciutkie jednak ich ilość pozostawia do życzenia . Proszę o opinię bo nie wiem co zrobić , najgorsze jest to że mam włosy do ramion a te na clip mam za łopatki i przez to że są tak cienkie wygląda to po prostu śmiesznie .
Ja tak nie mam.No wlasnie jak sie ma wlosy do ramion a clipy za lopatki to wlasnie to smiesznie wyglada.Mozesz sobie polowac je wtedy beda bardziej naturalnie wygladac,ale jak chcesz miec proste to lepiej obetnij

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-04-21, 17:41   #2720
magmac
Raczkowanie

ponawiam posta dajcie znac bo juz rano musze zamowic a wiem ze sporo osob kupowalo w tym wlosy-sklep
sluchajcie, zamawiam wloski dzisiaj i mam pytanie czy ktos ma moze albo mial nalozone, maetoda na stale, ktores z tych wlosow? jesli tak to czy sie nie plataly itp, prosze bardzo o odpowiedz
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id= 31
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id= 89
http://www.allegro.pl/item347423689_...remy_hit _.html
czekam na odp i z gory dziekuje
magmac jest offline  
Stary 2008-04-21, 18:11   #2721
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

Czesc dziewczyny!Jestem fryzjerka od 12lat,przaedluzaniem wlosow zajmuje sie od 2lat. Ponad miesiac temu przedluzalam klientce wlosy na mikroringi,pani po 10 dniach od zalozenia zadzwonila do mnie iz nie chce juz tych wlosow i mam jej sciagnac i zwrocic pieniazki.Kazalam jej przyjsc do salonu,ale nie raczyla sie pokazac.W zeszlym tygodniu przyslala swojego chlopaka,ktory zadal zwrot pieniazkow twierdzac ze chce reklamowac wlosy ktore byly doczepione.Zaznaczam iz wlosy byly w idealnym stanie poniewaz sa to wlosy naturalne(nie syntetyki). Dzisiaj byla u mnie telewizja,ale nie bylo mnie w zakladzie.Dziewczyny pomozcie co mam dalej robic?
gabrysiahebda jest offline  
Stary 2008-04-21, 18:16   #2722
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez gabrysiahebda Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!Jestem fryzjerka od 12lat,przaedluzaniem wlosow zajmuje sie od 2lat. Ponad miesiac temu przedluzalam klientce wlosy na mikroringi,pani po 10 dniach od zalozenia zadzwonila do mnie iz nie chce juz tych wlosow i mam jej sciagnac i zwrocic pieniazki.Kazalam jej przyjsc do salonu,ale nie raczyla sie pokazac.W zeszlym tygodniu przyslala swojego chlopaka,ktory zadal zwrot pieniazkow twierdzac ze chce reklamowac wlosy ktore byly doczepione.Zaznaczam iz wlosy byly w idealnym stanie poniewaz sa to wlosy naturalne(nie syntetyki). Dzisiaj byla u mnie telewizja,ale nie bylo mnie w zakladzie.Dziewczyny pomozcie co mam dalej robic?
Telewizja To ta pani była jakas slawna czy co ?

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-04-21, 18:23   #2723
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

Pewnie ma odpowiednie znajomosci!!! Maja jutro przyjechac porozmawiac, ale obawiam sie ze jesli ta kobieta ma jakies wtyki w tv do moga mnie obsmarowac chociaz jak dla mnie to probuja wyciagnac pieniazki. Pani sobie ponosila wloski znudzily sie wiec trzeba je oddac i rzadac zwrotu pieniedzy.
Stary 2008-04-21, 18:26   #2724
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Pewnie ma odpowiednie znajomosci!!! Maja jutro przyjechac porozmawiac, ale obawiam sie ze jesli ta kobieta ma jakies wtyki w tv do moga mnie obsmarowac chociaz jak dla mnie to probuja wyciagnac pieniazki. Pani sobie ponosila wloski znudzily sie wiec trzeba je oddac i rzadac zwrotu pieniedzy.
Faktycznie przesada.
Pewnie jakas panna z bogatego domu w dodatku pusta ehh

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-04-21, 18:29   #2725
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

tak a teraz nie mam zielonego pojecia co robic dalej z tym fantem
Stary 2008-04-21, 18:30   #2726
magmac
Raczkowanie

a co z producentem wlosow? od tego trzeba zaczac? skad byly wloski?
rozumiem cie bo tez nie lubie takich roznych dziwnych sytuacji ale nie mozna dac sie nastraszyc potem taka powie kolezance, potem kazda ponosi miesiac i bedzie chciala kase
magmac jest offline  
Stary 2008-04-21, 18:30   #2727
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
A co miało być powodem reklamacji? Włosy złej jakości, czy wykonanie? Nic więcej nie wiesz? Może warto byłoby się skontaktować z klientką i zapytać co nie odpowiada jej w usłudze?
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-04-21, 18:37   #2728
Cczarnula19
Raczkowanie

a moze to wcale nie telewizja tylko jej koledzy z "lepsza kamera od tatusia"??Moze chce wymusic pieniadze zastraszajac niby telewizja..!!Nie pozwol sie wrobic skoro jestes pewna,ze usluge wykonalas profesjonalnie,jezeli ona nie byla Twoja pierwsza klientka to mozesz sie pochwalic innymi zadowolonymi,ktore moga poswiadczyc Twoje doswiadczenie i profesjonalizm..

Dziewczyny te profibry sa chyba nie dla mnie juz po 3dniach mialam koltony-wiec zaczelam sie ratowac nawet prostownica,ale to tylko 2raz i tak to bylo koniecznie bo mialam na glowie busz nie dio ujazmienial;/Teraz strasznie zle wygladaja tak jak po tych 3dniach i jakos sie tak pasemkuja strasznie;/Chyba bede je sciagac((((((((
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2008-04-21, 18:39   #2729
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

zawsze kupuje wloski w tym samym sklepie,ja i moje klientki nosza je po kilka miesiecy. Powodem reklamacji sa podobno wlosy,widzialam je poniewaz pan ktory przyszedl rzucil nimi w klientke siedzaca na fotelu i wyszedl. Mialam te wlosy w rece i byly w stanie idealnym chodziaz niektore byly poplatane ale do byl skutek trzymania ich luzem w siatce.
Stary 2008-04-21, 18:42   #2730
magmac
Raczkowanie

podstawa to to co ona powiedziala, czy jest niezadowolona z wlosow czy z uslugi, jesli z wlosow to najpierw zadzwon do producenta i sie spytaj jak wyglada sprawa reklamacji u niego ale napewno nie oddawaj kasy, nawet jesli to byla telewizja to co? niech w takim razie ona sie wypowie w czym problem, przeciez ty nie produkujesz wlosow, zawsze mozesz oddac do reklamacji
a ona sama te wlosy sobie sciagnela?
magmac jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, przedłużanie włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości