Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-21, 18:43   #2731
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
podstawa to to co ona powiedziala, czy jest niezadowolona z wlosow czy z uslugi, jesli z wlosow to najpierw zadzwon do producenta i sie spytaj jak wyglada sprawa reklamacji u niego ale napewno nie oddawaj kasy, nawet jesli to byla telewizja to co? niech w takim razie ona sie wypowie w czym problem, przeciez ty nie produkujesz wlosow, zawsze mozesz oddac do reklamacji
Zgodze sie z toba
Za nic nie oddawaj jej tych pieniedzy.

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-04-21, 18:46   #2732
magmac
Raczkowanie

a tak w ogole to skad zamawiasz wloski
ja bym zrobila tak
po pierwsze zadzwon do sklepu z wlosami, spytaj sie co i jak u nich z reklamacja
zadzwon do pani i powiedz, ze skoro chce kase to niech przyjdzie i porozmawia o co dokladnie jej chodzi, jak juz ona sie laskawie pojawi to spytaj co i jak, jesli wlosy sa w dobrym stanie to jej to powiedz, ze mozesz je zareklamaowac ale twoim zdaniem producent nie przyjmie reklamacji bo sa ok, moze je przy niej umyj wysusz, baloz odzywke, wyprostuj, spytaj jak i czym pielegnowala,
jesli producent przyjmie reklamacje to oddasz kase za wloski, ktore zwroci producent lub ewentualnie nalozysz wlosy gratis (ktore producent przesle w zamian za te "popsute", zalezy co producent zaoferuje) jesli producent odda kase to tylko tyle dostanie, poniewaz ty swoja usluge wykonalas dobrze i za nia normalnie pobralas kase (mowie, chyba, ze np producent odda jej jakies wloski, to mozesz jej gratis nalozyc, bo w sumie niby zaufala tobie, ze wlosy sa dobre, )
ale jesli wlosy sa ok tak jak mowisz to pewnie producent napisze jakies madre pismo i ona i tak nic nie dostanie, ale ty wychodzac naprzeciw z taka propozycja to napewno wyjdziesz z twarza
magmac jest offline  
Stary 2008-04-21, 18:47   #2733
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

Najlepsze jest to ze uwazam ze usluge wykonałam na wysokim poziomie,po zalozeniu wlosow kobieta przyszla do mnie po 2 dniach ze jedno pasemko jej spadlo. Oczywiscie zalozylam je i bylo ok.Poza tym mowilam o pielegnacji czesaniu ,myciu wlosow doczepianych.
gabrysiahebda jest offline  
Stary 2008-04-21, 18:48   #2734
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

kupowalam je na allegro z poznania
Stary 2008-04-21, 19:00   #2735
magmac
Raczkowanie

a mozesz dac linka do wlosow?
albo nazwe sprzedawcy
a forumowiczki powiedzcie mi cos o tych moich linkach, o wlosach za sklepu tego wlosy-online mial je ktos
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=89
magmac jest offline  
Stary 2008-04-21, 19:10   #2736
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

Kegel Serwis sc ,to nazwa urzytkownika allegro
Stary 2008-04-21, 19:14   #2737
magmac
Raczkowanie

nie ma takiego uzytkownika moze lacznie pisane? albo jakis myslnik czy cos?
dobra mam, kupujesz juz gotowe pasemka? i nie placza ci sie po myciu ani nic? dllugo je mozesz nosic? do ilu miesiecy? ja sie troche boje wlosow z allegro
magmac jest offline  
Stary 2008-04-21, 19:15   #2738
Cczarnula19
Raczkowanie

ja nie mialam;/

jest taki uzytkownik-oni maja jedne z drozszych wlosow..!
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2008-04-21, 19:18   #2739
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

nazwa uzytkownika to kese
Stary 2008-04-21, 19:30   #2740
magmac
Raczkowanie

ja bralam od honka_ha i w miare bylam zadowolona a te juz gotowe sa, da sie przezyc taka kase tylko zeby byly dobre
http://allegro.pl/item351287627_wlos..._50_55_cm.html
znalazlam te a ile je nosisz? i jak sie nosza?
magmac jest offline  
Stary 2008-04-21, 19:54   #2741
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

nosze je okolo 3 miesiecy,nosza sie super ,nie placzqa sie,pasemka sa grube. Wczesniej kupowalam u welless ale sa bardzo cienkie pasemka.Wiadomo ze nie sa to wloski dziewicze ale gatunkowo sa super
Stary 2008-04-21, 19:54   #2742
adomajka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
ja bralam od honka_ha i w miare bylam zadowolona a te juz gotowe sa, da sie przezyc taka kase tylko zeby byly dobre
http://allegro.pl/item351287627_wlos..._50_55_cm.html
znalazlam te a ile je nosisz? i jak sie nosza?
ja teraz zaluje ze nie zamowilam od honka_ha

powiedzcie mi czy to normalne ze po czesaniu wylatuja mi ciagle te wlosy? I ponawiam pytanie o nalozenie oliwki Bambino
adomajka jest offline  
Stary 2008-04-21, 19:58   #2743
magmac
Raczkowanie

ja nie probowalam oliwki
magmac jest offline  
Stary 2008-04-21, 20:21   #2744
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
a moze to wcale nie telewizja tylko jej koledzy z "lepsza kamera od tatusia"??Moze chce wymusic pieniadze zastraszajac niby telewizja..!!Nie pozwol sie wrobic skoro jestes pewna,ze usluge wykonalas profesjonalnie,jezeli ona nie byla Twoja pierwsza klientka to mozesz sie pochwalic innymi zadowolonymi,ktore moga poswiadczyc Twoje doswiadczenie i profesjonalizm..

Dziewczyny te profibry sa chyba nie dla mnie juz po 3dniach mialam koltony-wiec zaczelam sie ratowac nawet prostownica,ale to tylko 2raz i tak to bylo koniecznie bo mialam na glowie busz nie dio ujazmienial;/Teraz strasznie zle wygladaja tak jak po tych 3dniach i jakos sie tak pasemkuja strasznie;/Chyba bede je sciagac((((((((
A czy Twoje włosy błyszczą się jakoś tak nienaturalnie? Bo ja narazie założyłam 3 pasemka żeby zobaczyć jak sie je nosi i wydaje mi się, że nie wyglądają zbyt naturalnie.
Z tego co pamiętam to zakładałaś włosy na tulejki? Jakiego szydełka używałaś? Tego z zapadką?
Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość

powiedzcie mi czy to normalne ze po czesaniu wylatuja mi ciagle te wlosy? I ponawiam pytanie o nalozenie oliwki Bambino
Nie wiem jak z włosami na taśmie, ale ja mam na microringi i wyczesują się za każdym razem po przeczesaniu. Wiadomo, że nie są to jakieś duże ilości, ale za każdym przecągnięciem po włosach coś tak wypada. Więc wyczesywania to niestety raczej normalna sprawa.
A co do oliwki - ja nie używałam, ale zaszkodzić nie powinna. W końcu nie ma tam nic potencjalnie szkodliwego. Ja bym spróbowała. Zawsze możesz spróbować na mniejszej partii włosów i sprawdzić efekt.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-04-21, 20:58   #2745
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
A czy Twoje włosy błyszczą się jakoś tak nienaturalnie? Bo ja narazie założyłam 3 pasemka żeby zobaczyć jak sie je nosi i wydaje mi się, że nie wyglądają zbyt naturalnie.
Z tego co pamiętam to zakładałaś włosy na tulejki? Jakiego szydełka używałaś? Tego z zapadką?

Nie wiem jak z włosami na taśmie, ale ja mam na microringi i wyczesują się za każdym razem po przeczesaniu. Wiadomo, że nie są to jakieś duże ilości, ale za każdym przecągnięciem po włosach coś tak wypada. Więc wyczesywania to niestety raczej normalna sprawa.
A co do oliwki - ja nie używałam, ale zaszkodzić nie powinna. W końcu nie ma tam nic potencjalnie szkodliwego. Ja bym spróbowała. Zawsze możesz spróbować na mniejszej partii włosów i sprawdzić efekt.
oliwka to efekt przetłuszczonych włosów.nie wiem czym to potem zmyjesz-chyba płynem do naczyń.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-04-21, 20:59   #2746
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość

Ja mam od tej pani i naprawde polecam wlosy jak narazie sie trzymia,a sama pani jest mila szybko odpisuje i dokładnie mi odpowiedziała co mam zrobic

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-04-21, 21:21   #2747
magmac
Raczkowanie

ja tez mam od niej juz dlugo, mozna sie dogadac kiedys nawet mi dorzucila 10cm kolorku na probe bo nie wiedzialam jak wyglada ale wlsnie chce terza troszke dluzsze i sie nad tymi zastanawiam http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=89
czy naprawde nikt ich nie mial? i nie moze mi pomoc?
magmac jest offline  
Stary 2008-04-21, 21:24   #2748
Teje
Rozeznanie

gabrysiahebda -wiesz, co Ci poradzę? Też zadzwoń do telewizji, gazety, umów się na rozmowę, rozkręć sprawę. Bo sama nie wygrasz, a tak będzie krótka wojna , która najaparwdopodobniej szybko przycichnie - nie wierzę, żeby się panince chciało długo walczyć, jak zobaczy skuteczną obronę.
Teje jest offline  
Stary 2008-04-21, 21:29   #2749
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

Jak juz pisalam ze to nie sa wlosy dziewicze w zwiazku z tym potrzebna jest odpowiednia pielegnacja.Moje wygladaja super,nie widac roznicy.Przedluzalam ostatnio na wlosach o naturalnej dugosci okolo 5cm na 45cm nie widac nic a klientka wrecz zachwycona wlosami
Stary 2008-04-21, 21:30   #2750
adomajka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
gabrysiahebda -wiesz, co Ci poradzę? Też zadzwoń do telewizji, gazety, umów się na rozmowę, rozkręć sprawę. Bo sama nie wygrasz, a tak będzie krótka wojna , która najaparwdopodobniej szybko przycichnie - nie wierzę, żeby się panince chciało długo walczyć, jak zobaczy skuteczną obronę.
chyba "Uwaga" w TVN sie takimi rzeczami zajmuje, lub na Polsacie "Wizjer"(?)

Co do Oliwki, to jakas strona internetowa dotyczaca pielegnacji podala ten sposob;p na 5 min aby zostawic oliwke i splukac:P
adomajka jest offline  
Stary 2008-04-21, 21:31   #2751
magmac
Raczkowanie

mysle ze to jakis pic z ta telewizja a nawet jesli to jakas regionalna pewnie, skoro laska sie nie pojawila to sama sobie wystawi opinie, nie ma co afery rozkrecac
bez przesady, przeciez tvn nie przyjedzie bo jednej panience sie wlosy nie spodobaly
magmac jest offline  
Stary 2008-04-21, 21:31   #2752
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

No tak,ale wiesz jak jest bez znajomosci nikt sie tym nie zainteresuje.Nawet nie wiem jakm sie ta klientka nazywa,nie wiem gdzie mieszka
Stary 2008-04-21, 21:34   #2753
malutka-A25
Raczkowanie

Hej dziewczynki, zamierzam przedłużyć sobie włoski. Słyszałam o wielu metodach.. moja znajoma przedłużyła sobie metodą klejenia ale wydaje mi sie ze to bardzo niszczy bo co później jak te wlosy sie dłużej ponosi? Jaka jest najbezpieczniejsza metoda? Sorki ze pytam ale jestem nowa a w przedłużaniu nie bardzo sie orientuje
Stary 2008-04-21, 21:34   #2754
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

wlasnie najsmieszniejsze jest to ze laska przyslala swojego "przydupasa"sama nie miala odwagi przyjsc i pogadac
Stary 2008-04-21, 21:38   #2755
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

ja ososbiscie mialam przedluzane i na keratyne i na zywice,wlosy mam delikatne i rozjasniane belayagem wlosy sie polamaly. Teraz nosze na mikroringi ,sciagam i zakladam ,z wlosami nic sie nie dzieje.Sama musisz sprobowac i ocenic
Stary 2008-04-21, 21:41   #2756
malutka-A25
Raczkowanie

No i jeszcze jedna sprawa mam włoski do ramiom ale są troszke zniszczone wiec bede musiała je obciąc i dlatego chce przedlużyc z 5cm to napewno bede musiała ciachnąć, i zastanawiam sie czy na takiej długości da sie przedłużyć?
Stary 2008-04-21, 21:43   #2757
malutka-A25
Raczkowanie

Dziękuje za odpowiedz tez myślałam nad tymi microringami. Tez mam włoski rozjasniane i delikatne
Stary 2008-04-21, 21:44   #2758
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

jezeli wybierzesz metode na mikroringi wlosy musza miec nie mniej niz 4,5cm. Niestety przy tak krotkich wloskach bedziesz musiala podciagac je od czasu do czasu,poniewaz na krotszych wlosach szybciej sie zeslizguja
Stary 2008-04-21, 21:46   #2759
magmac
Raczkowanie

gabrysia to powiedz temu kolesiowi, ze z tego co sie orientujesz to nie on byl twoim klientem i chetnie wyjasnisz ta sprawe ale z osoba, ktorej wloski przedluzalas, a jesli nawet, w co szczerze watpie, byla to jakas telewizja to tak czy inaczej ta pani bedzie musiala sie z toba skonfrontowac i ty bedziesz na wygranje pozycji
magmac jest offline  
Stary 2008-04-21, 21:48   #2760
malutka-A25
Raczkowanie

A jak czesto trzeba wymieniać włosy tak mniej wiecej? I ile kosztuje tak na oko podciąganie?

Tagi
fryzura, przedłużanie włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości