Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-22, 12:09   #2791
zaba84
Raczkowanie

Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

żaba-jak tam płyn i włosy?próbowałaś?

probowalam i fajnie jest nic sie nie popsulo, sa miekkie i fajne jak sweterek po plukaniu jedyne co to zapach lenora ktory mi towarzyszyl bardzo dlugo
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-22, 12:11   #2792
adomajka
Wtajemniczenie

Ja nam wlosy naturalne. Moge je prostowac i wszystko z nimi robic. Jeden kosmetyk mialam z alkoholem i juz go odstawilam
adomajka jest offline  
Stary 2008-04-22, 12:23   #2793
zaba84
Raczkowanie

Adomajka jesli sa to wlosy naturalne i dzieje sie z nimi o co sie dzieje to moim zdaniem walka z nimi jest pozbawiona sensu bo inwestycja w kosmetyki ktore sa w stanie jes doprowadzic do porzadku wielokrotnie przerosnie koszt tych wlosow, bo kosmetyki kerastase
(moim zdaniem one jedyne sa w stanie cos z nimi zrobic) nie naleza do tanich (okolo 150 zl za litr szamponu). Jak mialam ludzkimi przedluzane to dostalam kiedys od Reni taka odzywke ze szpiku norek (ona byla w takich malych, na jedno uzycie< woreczkach) i potrafila zdzialac cuda z wlosami. Moze jej sprobuj.
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-22, 12:27   #2794
doruś
Zadomowienie

Dziewczynki kochane mam do Was błagalną prośbę...a więc we wrześniu mam swój ślub Chciała bym mieć super fryzurkę ale mam krótkie i wystrzępione włosy oraz zniszczone...no nijak z nich coś zrobić! Pomyślałam o przedłuzeniu ich, i tu ta właśnie błagalna prośba do Was: poszukuję kogoś kto w rozsądnych pieniążkach i naprawde dobrze doczepi mi włoski!!!!
Mieszkam w Łomiankach/Warszawie. Bardzo błagam o pomoc!!!!!
Stary 2008-04-22, 13:12   #2795
malutka-A25
Raczkowanie

Gabrysiu, a jakimi włosami przedłużasz? Bo ja bym chciała naturalne zadnych syntetyków :P
Stary 2008-04-22, 13:47   #2796
adomajka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Adomajka jesli sa to wlosy naturalne i dzieje sie z nimi o co sie dzieje to moim zdaniem walka z nimi jest pozbawiona sensu bo inwestycja w kosmetyki ktore sa w stanie jes doprowadzic do porzadku wielokrotnie przerosnie koszt tych wlosow, bo kosmetyki kerastase
(moim zdaniem one jedyne sa w stanie cos z nimi zrobic) nie naleza do tanich (okolo 150 zl za litr szamponu). Jak mialam ludzkimi przedluzane to dostalam kiedys od Reni taka odzywke ze szpiku norek (ona byla w takich malych, na jedno uzycie< woreczkach) i potrafila zdzialac cuda z wlosami. Moze jej sprobuj.
czy to ten produt?
http://www.allegro.pl/item345833978_...najtaniej.html

A poza tym musze Wam powiedziec, ze skorzystam z Waszych rad, szczegolnie z rady truskawkowwiosny. Jednak umylam wloski, nalozylam kallosa i poczekalam do 1h. Nie czesalam, dalam ich wyschnac, lekko tylko popsikalam babyliss (loreal jeszcze nie doszedl) i wyprostowalam. Wloski sa super. Miekkie i nie koltunia sie- zupelnie inaczej jak za pierwszym razem. Widac czlowiek uczy sie na bledach. Ale ulzylo mi troche, bo naprawde myslalam juz ze beed musiala je sciagnac

zaba84, jesli to ta odzywka to kupuje od razu. Sa tez wieksze jakby co
adomajka jest offline  
Stary 2008-04-22, 15:19   #2797
Xenia
Rozeznanie

Odnosnie oliwki .
Jak kiedys gdzies wyczytalam , ze mozna i nalozylam ja na moje indyjskie to myslalam , ze sie rozplacze . Wlosy mi sie spapraly , nie dosc , ze nic nie nawlizyly to tak zapaskudzily , ze nie szlo tego wymyc. Dziwne w dotyku , tluste i smierdzace .
Jak wreszcie usunelam to cholerstwo to wlosy mialam gorsze niz przed eksperymentem.
Ja oliwki na naturalne nie polecam .
Xenia jest offline  
Stary 2008-04-22, 15:20   #2798
malutka-A25
Raczkowanie

Iloma pasemkami zazwyczaj sie przedłuża włoski? Słyszałam ze w granicach 100-150
Stary 2008-04-22, 15:42   #2799
Xenia
Rozeznanie

Dobrze slyszalas , zazwyczaj od 100-150 . Osobiscie przy lichych potrzebowalam min. 130 pasemka naturalne .
Zalezy od tego czy pasemko jest syntetyczne ( te sa lekkie i zdaje sie ich wystarczy mniej ) czy naturalne ciezkie .
Zalezy to rowniez od wagi pasemka i gestosci wlasnych wlosow jakie posiadasz.
Xenia jest offline  
Stary 2008-04-22, 16:00   #2800
zaba84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
czy to ten produt?
http://www.allegro.pl/item345833978_...najtaniej.html

A poza tym musze Wam powiedziec, ze skorzystam z Waszych rad, szczegolnie z rady truskawkowwiosny. Jednak umylam wloski, nalozylam kallosa i poczekalam do 1h. Nie czesalam, dalam ich wyschnac, lekko tylko popsikalam babyliss (loreal jeszcze nie doszedl) i wyprostowalam. Wloski sa super. Miekkie i nie koltunia sie- zupelnie inaczej jak za pierwszym razem. Widac czlowiek uczy sie na bledach. Ale ulzylo mi troche, bo naprawde myslalam juz ze beed musiala je sciagnac

zaba84, jesli to ta odzywka to kupuje od razu. Sa tez wieksze jakby co
Kotus nie kupuj pod zadnym pozorem wiekszego opakowania bo ja sie bardzo spazylam na tych duzych - w tych woreczkach odzywka jest boska a to co bylo w tym sloiczku ktory zamowilam to szkoda gadac - wszyscy w rodzinie bali sie to na wlosy nalozyc. Ta z linka ktory podalas to dokladnia ta ktora mialam od Reni wiec ja smialo zamawiaj.
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-22, 16:22   #2801
Xenia
Rozeznanie

Mam ta odzywke , lezy mi juz od miesiaca , zapomnialam o niej .Troche mnie brzydzi ten opis ale skoro taka cudowna to sprobuje.
Te odzywki sa do kupienia w Niemczech w kazdej drogerii, trzeba by bylo zobaczyc czy ma je polski Rosmann albo macie dm ? Nie trzeba byloby zamawiac.
Faktycznie taka dobra ? Bo jakos komentarzom allegro nie dowierzam .
Xenia jest offline  
Stary 2008-04-22, 16:49   #2802
adomajka
Wtajemniczenie

zaba84 - dziekuje naprawde bardzo mi pomoglas Sprawdze tylko w Rosmannie jeszcze tak jak Xenia mowi, a jak nie bedzie to zaraz zamowie ale rzeczywiscie te nazwy nie zachecaja ale zazwyczaj to co jest nieprzyjemne w zapachu najbardziej pomaga
adomajka jest offline  
Stary 2008-04-22, 16:50   #2803
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
zaba84 - dziekuje naprawde bardzo mi pomoglas Sprawdze tylko w Rosmannie jeszcze tak jak Xenia mowi, a jak nie bedzie to zaraz zamowie ale rzeczywiscie te nazwy nie zachecaja ale zazwyczaj to co jest nieprzyjemne w zapachu najbardziej pomaga
bo" lekarstwo" nie musi być smaczne i ładnie pachniec-tylko leczyć
TmargoT jest offline  
Stary 2008-04-22, 17:09   #2804
zaba84
Raczkowanie

Nie spotkałam tej odzywki w Polsce z zadnym sklepie ale jak masz czas to mozesz poszukac.Jest naprawde swietna i nawet nie ma jakiegos wybitnie nieprzyjemnego zapachu.
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-22, 17:55   #2805
adomajka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
bo" lekarstwo" nie musi być smaczne i ładnie pachniec-tylko leczyć
dokladnie
adomajka jest offline  
Stary 2008-04-22, 18:26   #2806
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

Cytat:
Napisane przez malutka-A25 Pokaż wiadomość
Gabrysiu, a jakimi włosami przedłużasz? Bo ja bym chciała naturalne zadnych syntetyków :P
przedłuzam wlosami rosyjskimi i słowiańskimi,indyjskimi.J a osobiscie nosze rosyjskie jestem bardzo zadowolona,moje klientki rowniez. Posiadam rowniez wlosy dziewicze ale sa one okolo 40cm,z dluzszymi jest problem
gabrysiahebda jest offline  
Stary 2008-04-22, 18:45   #2807
magmac
Raczkowanie

gabrysia a jak tam ta twoja sprawa?
adomajka, ja sie do konca z reszta forumowiczek nie zgodze, nie na tym polega zakup wlosow naturalnych zeby 3 razy tyl wydac na kosmetyki, ja powiem szczerze , ze uzywam kallosa ktorego cena jest smieszna, szampon poprostu do suchych nivea albo gliss kur i gliss kur w sprayu i naprawde nie jest najgorzej, i wlosow tez niewiadomo jak drogich nie kupilam, przyznam szczerze, ze tez sie zastanawialam nad tymi co ty masz bo mnie cena kusila ale ciesze sie, ze nie kupilam, nakladaj zawsze po myciu kallosa na jakas godzine to troche pomaga i ja zawsze prostuje, wtedy sie wydaja takie zdrowsze
magmac jest offline  
Stary 2008-04-22, 19:01   #2808
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

jak na razie jest spokuj,ale nie wiem czy to nie jest cisza przed burza. Rozmawialam dzisiaj z prawnikiem i troszke mnie uspokoil. Nie ma podstaw do reklamacji po miesiacu
Stary 2008-04-22, 19:13   #2809
magmac
Raczkowanie

no to super mowilam ci, zebys sie nie dala tak wrobic
magmac jest offline  
Stary 2008-04-22, 19:53   #2810
gabrysiahebda
Raczkowanie

GG do gabrysiahebda

pewnie to jeszcze nie koniec,ale trzeba stac przy swoim. Staram sie nie myslec o tym calym zdarzeniu i mam nadzieje ze szybko zapomne o tech ludziach
Stary 2008-04-22, 20:58   #2811
adomajka
Wtajemniczenie

magmac - dzisiaj wlasnie tak z kallosem zrobilam i naprawde wielka roznica byla. Odetchnelam z ulga, ale ta maseczke polecona przez zabe84 tez kupie
Wlasnie dostalam od chlopaka w prezencie (:P) Gliss Kura rozowego. Powiedzcie mi uzywalyscie go kiedys tak suche wloski? Tak zeby je odzywic? Czy tylko po myciu?
adomajka jest offline  
Stary 2008-04-22, 21:13   #2812
zaba84
Raczkowanie

Adomajka chodzi ci o tego w sprayu czy jakiegos innego z tej serii?
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-22, 21:14   #2813
magmac
Raczkowanie

ja zawsze po myciu pryskam dddddduuuuuzzzoo a potem jak juz sa takie wilgotne to znowu sporo do rozczeania i czasami na suche tez ale troszke przed rozczesaniem czy prostowaniem, ale nie zawsze tak
magmac jest offline  
Stary 2008-04-22, 21:14   #2814
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
magmac - dzisiaj wlasnie tak z kallosem zrobilam i naprawde wielka roznica byla. Odetchnelam z ulga, ale ta maseczke polecona przez zabe84 tez kupie
Wlasnie dostalam od chlopaka w prezencie (:P) Gliss Kura rozowego. Powiedzcie mi uzywalyscie go kiedys tak suche wloski? Tak zeby je odzywic? Czy tylko po myciu?
na suche też można dać.lepiej się rozprowadzają na wilgotnych
TmargoT jest offline  
Stary 2008-04-22, 21:42   #2815
lolita 2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez gabrysiahebda Pokaż wiadomość
pewnie to jeszcze nie koniec,ale trzeba stac przy swoim. Staram sie nie myslec o tym calym zdarzeniu i mam nadzieje ze szybko zapomne o tech ludziach
GABRYSIUO KESE TO JUŻ BYŁOWIESZ,ŻE OSOBA SPRZEDAJĄCA CI WŁOSY NA ALLEGRO TO JEST TA SAMA KRAWCOWA,KTÓRA PRZEDŁUZA WŁOSY POŚRÓD MASZYN KRAWIECKICH NA WOJSKOWEJJEDŻ TAM I SPRAWDŻSZYJE A W MIĘDZYCZASIE PRZEDŁUZAJA NIE WIEM,CZY WŁOSY OD KRAWCOWEJ SĄ OBY NAPEWNO DOBREJ JAKOŚCI...LEPIEJ NIE RYZYKUJ Z NIMI...
lolita 2 jest offline  
Stary 2008-04-22, 21:49   #2816
zaba84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lolita 2 Pokaż wiadomość
GABRYSIUO KESE TO JUŻ BYŁOWIESZ,ŻE OSOBA SPRZEDAJĄCA CI WŁOSY NA ALLEGRO TO JEST TA SAMA KRAWCOWA,KTÓRA PRZEDŁUZA WŁOSY POŚRÓD MASZYN KRAWIECKICH NA WOJSKOWEJJEDŻ TAM I SPRAWDŻSZYJE A W MIĘDZYCZASIE PRZEDŁUZAJA NIE WIEM,CZY WŁOSY OD KRAWCOWEJ SĄ OBY NAPEWNO DOBREJ JAKOŚCI...LEPIEJ NIE RYZYKUJ Z NIMI...
a pamiętam że ktoś kiedyś pisał o tym że niby tam włosami racoona przedłużaja - ale jaja nieźle nieźle
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-22, 21:52   #2817
adomajka
Wtajemniczenie

tak tak ten w sprayu nie mam w domu jedwabiu i tak soboe o tym pomyslalam;p
adomajka jest offline  
Stary 2008-04-22, 22:06   #2818
zaba84
Raczkowanie

a to psikaj nim bo dobry jest i w przeciwienstwie do biosilka nie ma alkoholu.
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-22, 22:10   #2819
magmac
Raczkowanie

a ja tez cos czytalam w tym watku o tej krawcowej co przedluzala, to rzeczywiscie cos moze byc na rzeczy, ale skoro ona je juz tak dlugo nosi to moze wlosy oni maja dobre
magmac jest offline  
Stary 2008-04-22, 22:57   #2820
kasienka_kate
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasienka_kate Pokaż wiadomość
witam.ponownie do was zagladam...przeczytalam ponad 50 stron i dalej nie wiem jak to jest z tymi profibre..chcia lam sobie je zakupic i zalozyc metoda racoon(oczywscie u fryzjerki,tylko narazie takiej szukam zeby mi zalozyla z moim materialem)...a mianowicie chcialam sie dowiedziec co z odrostami jak mam juz przedluzone wlosy??normalnie sie farbuje..??ja mam swoje rozjasnione.pozdrawiam:cm ok:
ponawiam pytanie
Ooh oh oh Show me heaven please

_________________________ ________________

Żyletką boli,w rzece puchniesz,kwasy plamią a gaz cuchnie,pęka sznur chce się wyć,nie ma wyjścia-muszę żyć
kasienka_kate jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, przedłużanie włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości