Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-26, 10:40   #2881
adomajka
Wtajemniczenie

Dot.: przedłużanie włosów- część II

jak obiecalam, to ekljam zdjecia tylko wloski nie sa umyte postaram sie dzisiaj jakies nowe zrobic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20080425111.jpg (41,0 KB, 136 załadowań)
adomajka jest offline  
Stary 2008-04-26, 10:56   #2882
samirax
Raczkowanie

GG do samirax
Cytat:
Napisane przez BabyOnion Pokaż wiadomość
Czy ktos z Was mial wloski http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=85

i czy rzeczywiscie sie nie placza sa ladne po myciu i mozna je dlugo nosic?
tak ja mialam kolor 613 niestety sa w miare ale nie wytrzymuja dlugo natomiast przyjaciolka nosi 2 i ma je na glowie blisko 7 miesiecy!! zalozone na tulejki sa super tyle ze ona bardzo o te wlosy dba chodzi raz w tygodniu do fryzjerki ja mimo ze tez tak robilam niestety moje jasne dlugo nie wytrzymsly .Wlosy ciemne nie sa poddawane takiej piorunujacej obrobce chemiznej jak wszystkie blondy i dlatego jasne wlosy nosza sie krocej.

Cytat:
Napisane przez sugarcookie Pokaż wiadomość
Na solarium chodzic mozesz, ale powinnas zakrywac wlosy jakas chustka (zreszta powinno sie je w taki sposob chronic nawet jesli nie ma sie wlosow przedluzanych). Jesli chodzi o basen to ja chodzilam, ale nie powiem zeby chlor mial dobroczynne dzialanie na wlosy Mimo uzywania ochornnego spreju z Welli, to po basenie wlosy nie byly takie fajne...dodam tez, ze w miare mozliwosci, staralam sie nie moczyc ich w chlorowanej wodzie. Do kwestii czepka sie nie odniose, bo na basenie na ktory chodze - nie nosi sie czepkow...ale domyslam sie, ze przy zakladaniu i zdejmowaniu moze wyrwac troche wlosow.

Przy racoonie nie jest polecane chodzenie do sauny ze wzgledu na zgrzewy. Dodatowo czytalam gdzies, ze profibry moga stracic skret pod wplywem bardzo goracej temperatury. I sama nie jestem pewna czy moje poprzednie profibry stracily skret pod wplywem temperatury czy kapielach w slonej wodzie
ja od 7 miesiecy nosze tylko profibry i sa super kapie sie opalam w solarium myje szamponem timotey i zmiekczam odzywka tej samej firmy delikatnie wciskajac odzywke i lekko spukuje po wyschnieciu wracaja do stanu wyhsciowego sa lekkie i mieciutkie . pamietajcie ze wlos syntetyczny robi sie sztywny gdy jest mokry a po wyschnieciu jest sypki i miekki

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-26 o 16:46 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij jak i multicytowania.
samirax jest offline  
Stary 2008-04-26, 12:41   #2883
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
jak obiecalam, to ekljam zdjecia tylko wloski nie sa umyte postaram sie dzisiaj jakies nowe zrobic
Teraz wyglądają dużo lepiej, ale jak dla mnie nadal jest ich trochę za mało.. Ale wygalądają bardzo naturlanie. Nigdy bym nie powiedziała, że to nie twoje włosy.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-04-26, 13:55   #2884
kasienka_kate
Raczkowanie

czesc dziewczyny,chcialam was sie poradzic na temat wloskow.
chce zakupic sobie wlosy do przedluzania syntetyczne i moze ktoras ma sprawdzonego sprzedawce..albo moze ktoras z was kupowala w tych sklepach mi chodzi o krecone

http://www.hair.com.pl/wlosy_syntetyczne_paczka.php (fibre te pierwsze)

http://www.allegro.pl/item346324226_..._profibre.html

i na ile mniej wiecej pasemek starcza paczka.ile wy zazwyczaj zuzywalyscie wlosow na cala glowe do przedluzania??
pozdrawiam
Ooh oh oh Show me heaven please

_________________________ ________________

Żyletką boli,w rzece puchniesz,kwasy plamią a gaz cuchnie,pęka sznur chce się wyć,nie ma wyjścia-muszę żyć
kasienka_kate jest offline  
Stary 2008-04-26, 15:33   #2885
ak850
Przyczajenie

Witam.
Jestem nowa na forum. Dzis caly dzien spedzilam na czytaniu o przedłużaniu włosów, niestety na niewiele się to zdało, ponieważ nie mam pojęcia jaką metodę wybrać i jakie włosy. Wiem tylko, że chcę na pewno mieć naturalne.
Dziewczyny bardzo Was proszę o pomoc i radę jaka metoda najmniej niszczy włosy. Dodam, że mam cienkie włosy i przetłuszczające się ( a przeczytałam, że do takich lepiej nie używać taśm).
Podaję mój numer gg, gdyby któraś chciała mi doradzić .
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
ak850 jest offline  
Stary 2008-04-26, 16:25   #2886
TmargoT
Zakorzenienie

http://www.allegro.pl/item352631035_...sprzedaz_.html
znalazłam coś dla fanatyczek włsów naturalnych.proszę się nie pchać i nie brać szturmem sklepu

DZIEWCZYNY SZUKAM WŁSÓW NA PASKACH SILIKONOWCH.MOŻE KTÓRAŚ COŚ WYPATRZY.JA NIE MAM CIERPLIWOŚCI
TmargoT jest offline  
Stary 2008-04-26, 16:38   #2887
magmac
Raczkowanie

tmargo cena rewelacyjne
znalazlam cos dla ciebie http://www.allegro.pl/item351521907_...remy_hit_.html
magmac jest offline  
Stary 2008-04-26, 16:49   #2888
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item352631035_...sprzedaz_.html
znalazłam coś dla fanatyczek włsów naturalnych.proszę się nie pchać i nie brać szturmem sklepu

DZIEWCZYNY SZUKAM WŁSÓW NA PASKACH SILIKONOWCH.MOŻE KTÓRAŚ COŚ WYPATRZY.JA NIE MAM CIERPLIWOŚCI
A co to za paski silikonowe? To metoda do przedłużania samodzielnie czy u fryzjera?
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-04-26, 17:10   #2889
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
tmargo cena rewelacyjne
znalazlam cos dla ciebie http://www.allegro.pl/item351521907_...remy_hit_.html
dzięki-są super.zkupię sobie jak zdejmę tulejki.
Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
A co to za paski silikonowe? To metoda do przedłużania samodzielnie czy u fryzjera?
tam-to coś jak clip ony,tylko na dłużej.
zsuwają mi się te tulejki i ringi z gwintem.mam to i to.drapią mnie w głowe,więc zmienie.
mam też samą taśmę
http://www.allegro.pl/item351521084_...it_.html#photo
TmargoT jest offline  
Stary 2008-04-26, 17:23   #2890
ak850
Przyczajenie

Wizażanki podpowiedzcie, która metoda najmniej niszczy włosy?? Plisss
ak850 jest offline  
Stary 2008-04-26, 17:38   #2891
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez ak850 Pokaż wiadomość
Wizażanki podpowiedzcie, która metoda najmniej niszczy włosy?? Plisss
a ktora wogole niszczy włosy

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-04-26, 20:16   #2892
marryme21
Zakorzenienie

Znalazłam dzisiaj taki filmik:
http://pl.youtube.com/watch?v=z8uzDM0eRa0

Wydaje mi sie,że to jest robione na keratynę.Jeśli sie mylę,to proszę napiszcie jaka to metoda.

marryme21 jest offline  
Stary 2008-04-26, 20:40   #2893
samirax
Raczkowanie

GG do samirax

Cytat:
Napisane przez kasienka_kate Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,chcialam was sie poradzic na temat wloskow.
chce zakupic sobie wlosy do przedluzania syntetyczne i moze ktoras ma sprawdzonego sprzedawce..albo moze ktoras z was kupowala w tych sklepach mi chodzi o krecone

http://www.hair.com.pl/wlosy_syntetyczne_paczka.php (fibre te pierwsze)

http://www.allegro.pl/item346324226_..._profibre.html

i na ile mniej wiecej pasemek starcza paczka.ile wy zazwyczaj zuzywalyscie wlosow na cala glowe do przedluzania??
pozdrawiam
ja standardowo zamawiam 2 paczki i zakladam srednio na glowe poltora rzadko dwie choc i czasem tez tak bywalo ale wystarczy poltorej paczki wlosow profibre i efekt jest superowy na fotce mam wlasnie poltora paczki zalozonych wlosow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10002551972_49450_gal_b.jpg (15,2 KB, 113 załadowań)
samirax jest offline  
Stary 2008-04-26, 20:52   #2894
samirax
Raczkowanie

GG do samirax

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość

Wydaje mi sie,że to jest robione na keratynę.Jeśli sie mylę,to proszę napiszcie jaka to metoda.
Jest to faktycznie metoda keratynowa super efekt ja tez tylko taka metoda przedluzam moje wlosy i jestem bardzo zadowolona bo nic nie widac tyle ze na filmie dziewczyna ma raczej wlasne wlosy dosc dlugie dlatego taki piekny efekt wyszedl
samirax jest offline  
Stary 2008-04-26, 21:18   #2895
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość

w.g. mnie ona ma z 200 pasemek.bardzo gęste ma te włosy i trzeba przyznać,ze ładnie zrobione
TmargoT jest offline  
Stary 2008-04-26, 21:33   #2896
Xenia
Rozeznanie

Ta babka fajnie wymyslila.
Na czarnych wlosach robi pasemka czy efekt balejazu ? Nie wiem jak to nazwac.
Przecina jedno pasemko "keratynowej koncowki " na pol i doklada druga polowke innego koloru.
Zgrzewa razem.Zlewa sie w calosc.
Zreszta zobaczcie sami .
http://pl.youtube.com/watch?v=3HVTyN...eature=related
Xenia jest offline  
Stary 2008-04-26, 22:00   #2897
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
Jest to faktycznie metoda keratynowa super efekt ja tez tylko taka metoda przedluzam moje wlosy i jestem bardzo zadowolona bo nic nie widac tyle ze na filmie dziewczyna ma raczej wlasne wlosy dosc dlugie dlatego taki piekny efekt wyszedl

Zdecydowałam się na przedłużenie metodą na taśmę.Byłam przekonana na 100%,że w ten sposób to zrobię,ale teraz sama już nie wiem.
Obawiam sie keratyny,bo chyba nie ma aż tak pochlebnych opinii.Na tym filmiku dziewczyna ma chyba dobrze rozczesane i wyprostowane włosy,bo nie widać efektu rozpasemkowania.Ciekawe jak to wygląda po przebudzeniu.

Samirax
Ile czasu nosisz włosy?

marryme21 jest offline  
Stary 2008-04-27, 08:40   #2898
ak850
Przyczajenie

Hej.

Słyszałam, że najmniej niszczy włosy metoda na ultradźwięki?? lub taśmy?? Ale przy moich cienkich włosach taśmy będzie raczej widać . Znalazłam dziewczynę z mojego miast, która robi wszystkimi metodami sama w domu za 400 zł włosami indyjskie tangle free grand AAA + lub racoon za 1100 - 1500. Czy ta pierwsz cena nie wydaje się Wam za niska?? i Może, któraś z Wa orientuje się czy te włosy indyjskie są dobre gatunkowo. Dodam, że włosy chcę doczepić na ślub,ale chciałabym je ponosić również przez wakacje.
Czy jest jakaś wizażanka z Białegostoku lub okolic albo ewentualnie Warszawy ( mogę podjechać) która zajmuje się przedłużaniem włosów i zna się na tym??
Z góry dziękuję za odpowiedź
Miłego dnia . Uciekam na targi ślubne
ak850 jest offline  
Stary 2008-04-27, 08:48   #2899
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Hej.

Słyszałam, że najmniej niszczy włosy metoda na ultradźwięki?? lub taśmy?? Ale przy moich cienkich włosach taśmy będzie raczej widać . Znalazłam dziewczynę z mojego miast, która robi wszystkimi metodami sama w domu za 400 zł włosami indyjskie tangle free grand AAA + lub racoon za 1100 - 1500. Czy ta pierwsz cena nie wydaje się Wam za niska?? i Może, któraś z Wa orientuje się czy te włosy indyjskie są dobre gatunkowo. Dodam, że włosy chcę doczepić na ślub,ale chciałabym je ponosić również przez wakacje.
Czy jest jakaś wizażanka z Białegostoku lub okolic albo ewentualnie Warszawy ( mogę podjechać) która zajmuje się przedłużaniem włosów i zna się na tym??
Z góry dziękuję za odpowiedź
Miłego dnia . Uciekam na targi ślubne
NO ta cena jest chyba niska
ale piszesz,ze chcesz włosy na slub i na wakacje.To moze na clipsy ?
Ta metoda nie niszczy włosow (jak chyba wszystkie inne)

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-04-27, 08:52   #2900
ak850
Przyczajenie

Cytat:
NO ta cena jest chyba niska
ale piszesz,ze chcesz włosy na slub i na wakacje.To moze na clipsy ?
Ta metoda nie niszczy włosow (jak chyba wszystkie inne)
WweronikaWw a mogłabyś w kilka zdaniach przybliżyć mi na czym ona polega??

Wysyłam zdjęcie aukcji tej dziewczyny, gdzie "widać" efekty:
http://www.allegro.pl/item331030237_...bialystok.html
ak850 jest offline  
Stary 2008-04-27, 08:58   #2901
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
WweronikaWw a mogłabyś w kilka zdaniach przybliżyć mi na czym ona polega??

Wysyłam zdjęcie aukcji tej dziewczyny, gdzie "widać" efekty:
http://www.allegro.pl/item331030237_...bialystok.html
To jest taka metoda.Po prostu wpinasz sobie włosy kidy chcesz Zajmuje ci to 15 minut i sciagasz kiedy chcesz.Nie spadaja
Najpiej kupic wlosy dobrej jakosc na tasmie i do tego clipsy .Bo clipsy i wlosy razem kupione przewaznie nie sa dobre Mam wlosy naturalne wiec moge je prostowac itp.
Myłam juz je 3 razy i nadal wygladaja zdrowo
Wklejam zdjecie moich wlosow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosyyy.jpg (42,2 KB, 110 załadowań)

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-04-27, 10:28   #2902
ak850
Przyczajenie

WweronikaWw no Twoje wyglądają super i bardzo ładny odcień.
W sumie może i te klipsy byłyby najlepsze dla mnie, ale jakoś nie mam do nich przekonania i musiałabym znaleźć jakąs doświadczoną osobę, która by mi to zrobiła.
Już na serio uciekam na te targi ślubne Muszę rozejrzeć się za halką i welonem do sukni
Pozdrawiam.
ak850 jest offline  
Stary 2008-04-27, 10:30   #2903
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
WweronikaWw no Twoje wyglądają super i bardzo ładny odcień.
W sumie może i te klipsy byłyby najlepsze dla mnie, ale jakoś nie mam do nich przekonania i musiałabym znaleźć jakąs doświadczoną osobę, która by mi to zrobiła.
Już na serio uciekam na te targi ślubne Muszę rozejrzeć się za halką i welonem do sukni
Pozdrawiam.
ale włosy na clipsy zakłada sie samemu

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-04-27, 12:11   #2904
zaba84
Raczkowanie

"OFERUJE PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW NAJNOWOCZEŚNIEJSZĄ METODĄ KTÓRA JEST TRWAŁA EFEKT NAWET 6-8 MIESIĘCY ORAZ BEZINWAZYJNA DLA WŁOSÓW NATURALNYCH ZNISZCZONYCH WIELOKROTNIE FARBOWANYCH I ROZJAŚNIANYCH PRACUJE WYŁĄCZNIE NA NAJLEPSZYCH PRODUKTACH DOSTĘPNYCH TYLKO DLA SALONÓW FRYZJERSKICH.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NIE MOGE NAPISAĆ ZE WZGLĘDU NA KONKURENCJE PONIEWAŻ MAŁO OSÓB WYKORZYSTUJE TĄ METODĘ".
-->
to jest cytat z tej aukcji o przedluzaniu w bialymstoku (link kilka postow wyzej) i wiecie co - to jest jakies dziwne - ona w ogole nie podaje jaka metoda przedluza wlosy - co, moim zdaniem, przypomina kupowanie kota w worku. To mniej wiecej tak jakby napisac - sprzedaje cos zarabistego ale nie powiem co to jest.

Padlo na poprzedniej stronie pytanie - ktora metoda jest najbezpieczniejsza dla wlosow. Odpowiedz - kazda jest bezpieczna pod warunkiem ze jest dobrze zrobiona a wlosy wlasne nie sa w kondycji uniemozliwiajacej przedluzanie. I vice versa - kazda metoda zniszczy wlosy gdy bedzie zle zrobiona.

A w ogole to ide chyba w srode na solarium i mam nadzieje ze profibre przezyja, ale skoro dziewczyny pisza ze chodza i profibrom sie nic nie dzieje to i moze u mnie tez bedzie dobrze. Co nie zmienia faktu ze mam stresa bo nigdy na solarium nie bylam
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-27, 12:12   #2905
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Zaba no dokładnie zgadzam sie tez nie rozumiem.
Ta jesdna z tych dziewczyn była na fotka.pl i miała takie potargane włsoy ale byc moze je tak natapirowała

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-04-27, 13:42   #2906
ak850
Przyczajenie

Cytat:
ale włosy na clipsy zakłada sie samemu
O to na pewno sama sobie nie poradzę. Jestem "zielona:, że tak powiem w tym temacie .

Cytat:
to jest cytat z tej aukcji o przedluzaniu w bialymstoku (link kilka postow wyzej) i wiecie co - to jest jakies dziwne - ona w ogole nie podaje jaka metoda przedluza wlosy - co, moim zdaniem, przypomina kupowanie kota w worku. To mniej wiecej tak jakby napisac - sprzedaje cos zarabistego ale nie powiem co to jest.
Jesli chodzi o ta aukcje to znalazlam ja dopiero po skontaktowaniu sie z tą dziewczyną. Na innej stronce ona się ogłasza, że robi każdą metodą i dobiera ją indywidualnie do włosów. A ta aukcja to niby w celach informacyjnych. Nie wiem sama, ciężko znaleźć kogos kto porządnie to wykona i nie za 3000 zł, tak jak w salonie. Ja niestety sama się tego nie podejmę, bo nigdy wcześniej tego nier robiłam.

Dlatego jeszcze raz moja prośba czy mogłybyście mi kogoś polecić z Białegostoku, okolic lub Warszawy??? BŁAGAM !!!!
ak850 jest offline  
Stary 2008-04-27, 13:50   #2907
ak850
Przyczajenie

A co myslicie o tych aukcjach, metodzie na tulejki i tej firmie włosów :

http://www.allegro.pl/item346766251_...ne_50_cm_.html

http://www.allegro.pl/item346767877_...ne_50_cm_.html
ak850 jest offline  
Stary 2008-04-27, 13:53   #2908
noodle8
Przyczajenie

Ja chciałabym przedłużyć sobie włosy metodą Micro Rings, interesuje mnie zabieg wykonany w Warszawie lub okolicy, wybieram włosy słowiańskie, czy możecie polecić mi osobę, która robi to dobrze i w rozsądnej cenie? (tzn. nie przekraczającej 1000 zł )
noodle8 jest offline  
Stary 2008-04-27, 13:57   #2909
zaba84
Raczkowanie

ak850 no w sumie ja jestem z Bialegostoku, ale nikogo z bstoku polecic nie moge. Wlosy robie u polecanej w tym watku Reni. W Bialymstoku nie robi, ale bywa w Wawie u klientek (nie wiem kiedy planuje najblizsza wizyte w Wawie, ale na jej stronie internetowej jest kontakt do nej wiec sie dowiedziec mozna).
Mnie pewna panna z bialegostoku tak spierdzielila wlosy ze wole tego nie wspominac.
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-27, 13:59   #2910
noodle8
Przyczajenie

Jaką metode stosuje polecana Renia?

1,5 roku razem <3

noodle8 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, przedłużanie włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości