Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-27, 14:01   #2911
zaba84
Raczkowanie

Dot.: przedłużanie włosów- część II

wszystkie znane do wyboru wg zyczenia klientki - od tasmy do ultradzwiekow (great lenghts)
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-27, 14:03   #2912
noodle8
Przyczajenie

MOgłabyś mi podać tą stronkę ? z gory dzięki

1,5 roku razem <3

noodle8 jest offline  
Stary 2008-04-27, 14:07   #2913
zaba84
Raczkowanie

www.renihair.pl
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-27, 15:34   #2914
ak850
Przyczajenie

Zaba84 dzieki za odpowiedz. A jaka Ty masz metoda zrobione wlosy i ktora polecasz?? Chyba przedzwonie do tej kobietki co wyzej podalas stronke i umowie sie z nia w Wawie. Szkoda, ze w Bialym ciezko znalezc kogos godnego polecenia
ak850 jest offline  
Stary 2008-04-27, 17:40   #2915
mala19881
Zadomowienie

GG do mala19881

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
jak obiecalam, to ekljam zdjecia tylko wloski nie sa umyte postaram sie dzisiaj jakies nowe zrobic

zdecydowanie lepiej!! tylko teraz kolorem sie roznia, byc moze jest to wina zlego oswietlenia lub aparatu zrob jeszcze jedna fotke
mala19881 jest offline  
Stary 2008-04-27, 18:21   #2916
samirax
Raczkowanie

GG do samirax

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na przedłużenie metodą na taśmę.Byłam przekonana na 100%,że w ten sposób to zrobię,ale teraz sama już nie wiem.
Obawiam sie keratyny,bo chyba nie ma aż tak pochlebnych opinii.Na tym filmiku dziewczyna ma chyba dobrze rozczesane i wyprostowane włosy,bo nie widać efektu rozpasemkowania.Ciekawe jak to wygląda po przebudzeniu.

Samirax
Ile czasu nosisz włosy?
ja nosze max 6-7 tygodni potem zdejmuje i w ten samdzien zakladam nowe brrr...bo inacej na ulice bym nie wyszla w moich 3 piorkach na krzyz
samirax jest offline  
Stary 2008-04-27, 20:05   #2917
BabyOnion
Raczkowanie

1.Dziewczyny, piszecie, ze przyjezdzacie np do Warszawy i Pani Renia robi Wam tam wloski. A gdzie sie spotykacie???? Gdzie ona te wlosy Wam zaklada???

2.Chcialabym kupic wlosy do metody Racoon. Czy mozna kupic wlosy na tasmie i je odciac czy tak sie nie da i trzeba kupowac jakies inne?????

Z gory dziekuje Wam za odpowiedzi
BabyOnion jest offline  
Stary 2008-04-27, 21:02   #2918
Teje
Rozeznanie

http://www.allegro.pl/item331030237_...bialystok.html

No ja absolutnie nie radziłabym robić u kogos, kto takie mysie ogonki doczepia - patrz zdjęcie w powiększeniu.

Koleżanka umawia się z panią Renią w domu Reni w Warszawie, z tego, co wiem, do można się też umówić u siebie i wtedy pani renia dojeżdża. Jeśli chcesz, mogę jej jutro spytać. ( tzn, mojej przyjaciółki, nie pani Reni)
Teje jest offline  
Stary 2008-04-27, 22:04   #2919
dziunia767
Przyczajenie

Witam! Sledze watek od dluzszego czasu. Dzieki Wam dowiedzialam sie wielu ciekawych rzeczy odnosnie przedluzania wlosow i ich pielegnacji. Jesli chodzi o ta tajemnicza metode pani z Bialegostoku, to sa to microringi z silikonem (nie moglam sie powstrzymac i zadzwonilam). Tez jestem z okolic B-stoku i moje pierwsze wloski wlasnie tam zakladalam. I to byl moj blad, gdyz nie dosc, ze fatalnie wygladaly (rzadkie i zle dobrane kolory), to jeszcze tulejki strasznie poucinaly mi wlosy. W nastepny poniedzialek zakladam profibry na racoon. Bardzo chetnie wrzuce fotki. Pozdrawiam wszystkie kobietki z tego forum
dziunia767 jest offline  
Stary 2008-04-27, 22:49   #2920
BabyOnion
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Koleżanka umawia się z panią Renią w domu Reni w Warszawie, z tego, co wiem, do można się też umówić u siebie i wtedy pani renia dojeżdża. Jeśli chcesz, mogę jej jutro spytać. ( tzn, mojej przyjaciółki, nie pani Reni)
Teje, prosze zapytaj kolezanki. Bede Ci bardzo wdzieczna
Jezeli p Renia ma miejsce w Warszawie gdzie przyjmuje to to absolutnie ulatwia mi sprawe i bede mogla sie z nia umowic..
BabyOnion jest offline  
Stary 2008-04-27, 22:55   #2921
zaba84
Raczkowanie

BabyOnion Renia ma w Wawie mieszkanie i nie ma problemu sie tam z nia umowic. Ja najczesciej odwiedzam ja na Śląsku, ale raz właśnie w Wawie mi włoski robiła.

A poza tym pytasz o wlosy do racoon - nie musza byc specjalne wlosy do tego, wiec z tasmy tez moga byc, ale jakbys sie na robienie u Reni decydowala to ona ma swoje wlosy i nie trzeba samemu kupowc.
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-27, 23:02   #2922
ak850
Przyczajenie

Dziunia767 a gdzie Ty teraz przedłużasz włosy?? Masz kogoś kogo mogłabyś polecić??

Myślałam nad tą Panią Renią co polecacie. I w sumie chętnie bym u niej zrobiła gdyby nie cena, bo jest dosyć wysoka i podobna do tej w salonach, a plus koszty dojazdu to może i wyjdzie więcej Chciałąbym znaleźć coś do 1000 zl max 1200, wiadomo, że przed ślubem są też inne wydatki
ak850 jest offline  
Stary 2008-04-27, 23:11   #2923
zaba84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ak850 Pokaż wiadomość
Dziunia767 a gdzie Ty teraz przedłużasz włosy?? Masz kogoś kogo mogłabyś polecić??

Myślałam nad tą Panią Renią co polecacie. I w sumie chętnie bym u niej zrobiła gdyby nie cena, bo jest dosyć wysoka i podobna do tej w salonach, a plus koszty dojazdu to może i wyjdzie więcej Chciałąbym znaleźć coś do 1000 zl max 1200, wiadomo, że przed ślubem są też inne wydatki
ty chcesz tylko na slub czy na dluzej?
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-27, 23:33   #2924
neverstop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
ja tak mam zrobione...tył mam przedłużony ringami i wpinam między ringi jedną taśme no i łysa jeszcze nie jestem może do czasu...

ostatnio denerwuje mnie że ringi mi "wychodzą" i mam wrażenie że je widać spod moich włosów a sama teśma z klipsami mi sie nie za bardzo trzyma bo mam cieńkie włosy...już sama nie wiem co z tym zrobić

a no widzisz

a jaki rodzaj spinek jest najlepszy :
http://allegro.pl/item352409342_clip...sow_tasma.html

takie z okrągłymi zakończeniami jak te dwie wyżej czy z takim grzebyczkiem jak ta jedna niżej na zdjęciu ??

mam jeszcze jedno pytanie... jak mam przyszyć te nieszczęsne spinki do taśmy ................. tylko przez te 'dziurki' po bokach ? buzka
neverstop jest offline  
Stary 2008-04-27, 23:45   #2925
marryme21
Zakorzenienie

Do czego służy ten klej?
http://www.wlosy-sklep.pl/promocje.php?

Czy można go używać tak jak keratyny,czyli połączyć pasemko doczepiane z własnymi włosami?

marryme21 jest offline  
Stary 2008-04-28, 06:49   #2926
sylwia_d303
Przyczajenie

witam kupilam sobie wloski takie jak w zalaczniku czy mpoglybyscie mi pomoc w doborze farby do moich?? mam swoje bardzo jasne popielate a chciala bymn takie jak te do przedluzenia. prosze o odpowiedz.
dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 351456107.jpg (112,0 KB, 52 załadowań)
sylwia_d303 jest offline  
Stary 2008-04-28, 08:18   #2927
ExtraStylJoasia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
Poszukuję klientek osób które przedłużały sobie włoski u osób:

http://www.allegro.pl/item349053143_...sy_gratis.html – keratyna

http://www.allegro.pl/item351274154_...nna_wawa_.html – mikro ringi lub tuleje

http://www.allegro.pl/item351491473_...naturalne.html – wszystkie metody

http://www.allegro.pl/item352311951_..._warszawa.html – wszystkimi metodami

Czy ktoś mi może kogoś plecić lub ewentualnie odradzić?! bardzo proszę o pomoc!!!

Uważaj na tę pierwszą (http://www.allegro.pl/item351274154_...nna_wawa_.html) – mikro ringi lub tuleje, jej zdjęcia są ściągnięte z niemieckiej strony, - to nie są jej prace

Pozdrawiam
Joasia
ExtraStylJoasia jest offline  
Stary 2008-04-28, 08:30   #2928
dziunia767
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ak850 Pokaż wiadomość

ak850 teraz przedluzam wloski w wawie, ostatnie 2 razy mialam robione na tasme doszywana do warkocza, ale z racji nadchodzacego lata wracam do metod pasemkowych (warkoczyki grzeja w glowe). www.elliehair.com to jest stronka tej dziewczyny u ktorej zakladalam wloski na warkoczyk. Z kolei w pazdzierniku zakladalam wl europejskie na keratyne u www.meghair.pl i musze przyznac, ze rowniez bylam zadowolona, pomimo tego, ze sporo mi sie wyczesalo :/ Meghair robi swietne balejaze, gdyz miesza w pasemkach rozne kolorki, poza tym pasemka sa male, ale jest ich duzo na glowie, co daje swietna objetosc. Teraz zdecydowalam sie na profibry metoda racoon (wloski naturalne moze i sa fajne, ale tak jak wiele razy na tym forum pisano strasznie niszcza sie po myciu i pozniej jest problem z rozczesywaniem i koltunami). Chcialam zrobic je u Reni, ale nie pasuje mi niestety jej terminarz, wiec wracam do meghair
dziunia767 jest offline  
Stary 2008-04-28, 09:09   #2929
ak850
Przyczajenie

Zaba84 włosy chcę głównie zrobić na ślub, ale chciałabym je też ponosić przez wakacje, więc nie pozbędę się ich od razu po ślubie . Ja swoje mam lekko za ramiona i to takie cienki, więc zawsze marzyłam o długich, ale też zawsze się bałam, że stracę resztkę swoich .

Dziunia767 dzięki za info. U tej dziewczyny co wysłałaś jej stronkę jest taniej niż u P. Reni, więc chyba skorzystam z jej usług. Ciężko jest mi tylko zdecydować się jaką metodą, żeby wszystko było good . Ja mam starsznego fioła na punkcie swoich cienkich włosów i nawet u fruzjera sama się czeszę, żeby mi za dużo nie wyrwała
ak850 jest offline  
Stary 2008-04-28, 10:17   #2930
doruś
Zadomowienie

dziękuje wszystkim za porady dotyczące linków z allegro. Napisałam maila do Pani Reni mam nadzieję ze mi pomoze
Stary 2008-04-28, 10:30   #2931
ghostdog
Raczkowanie

Hej Laseczki...czytam Was tutaj i czytam ale wciaz nie jestem pewna czy wloski na micro ringi to dobry pomysl...powiedzcie co myslicie o tych 2 zakladach...ach i czy to nie jest za tanio w tym pierwszym...dziekuje z gory....a mam zamiar przedluzyc wloski juz na poczatku maja a tu taka niepewnosc....
http://www.4great-hair.com/info_pages.php?pages_id=11
No i drugi:http://www.dlugiewlosy.prv.pl/
ghostdog jest offline  
Stary 2008-04-28, 10:46   #2932
maurita
Raczkowanie

dziewuszki szukam DOBRYCH i sprawdzonych syntetykow na tasmie dlugosc ok40cm
kolor 2 najciemniejszy brąz
o strukturze lekkich fal- prostych mam po dziurki w nosie
pomóżcie !!!!

maurita jest offline  
Stary 2008-04-28, 10:51   #2933
Explosion
Raczkowanie

GG do Explosion

No to ja dam zjecie moich wlosow, co prawda nie jest najlepsze i nie widac ich za dobrze, ale zawsze cos. Nie mam innego zdjecia, ale jesli bede miala napewno dodam. Wloski mam slowianskie dziewicze, moich tez nigdy nie farbowalam i kolor nam sie idealnie dobral, a zakladane mam racoonem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ww.jpg (92,3 KB, 192 załadowań)
Explosion jest offline  
Stary 2008-04-28, 10:54   #2934
maurita
Raczkowanie

moglaby ktoraś z Was powtorzyć nazwy do konkretnej struktury syntetykow
krecone
falowane
z zawiniętą koncówką
proste.
Gdzies wczesniej było napisane ale mi umknęlo
maurita jest offline  
Stary 2008-04-28, 10:58   #2935
ghostdog
Raczkowanie

Explosion...sa sliczne...i jak Ci sie je pielegnuje????Tez rozwazalam te metade...znalazlam salon w Gdansku ktory ceni 20PLN za jedno pasemko(wlosy slowianskie) i znowu nie mam pojecia czy to za tanio???
ghostdog jest offline  
Stary 2008-04-28, 11:15   #2936
maurita
Raczkowanie

tanio? jakbys miala 100pasemek to ci 2000 wyjdą
to raczej srednio na jeza :/
maurita jest offline  
Stary 2008-04-28, 11:22   #2937
Explosion
Raczkowanie

GG do Explosion

Cytat:
Napisane przez ghostdog Pokaż wiadomość
Explosion...sa sliczne...i jak Ci sie je pielegnuje????Tez rozwazalam te metade...znalazlam salon w Gdansku ktory ceni 20PLN za jedno pasemko(wlosy slowianskie) i znowu nie mam pojecia czy to za tanio???

Dziekuje...) hmmm jesli chodzi o pielegnacje to kiedys pisalam, naprawde nie mam z nimi najmniejszego problemu... Odzywke nakladam sporadycznie, i jesli juz daje to jest to dove granatowa, co do szamponu to uzywam tego rozowege elseve no i wlasciwie na tym sie konczy ich pielegnacja... nie susze ich nigdy suszarka, nie krece lokowkami ani nie prostuje, zawsze wygladaja slicznie.

hmmm co do ceny to rowniez sadze, ze nie jest niska... Ja np placilam za moje wloski 950zl i jeszcze mam wlosy w domu, ktore beda dokladane jak bede poprawiala wloski. Nosze je od 14marca a naprawde pielegnacja jest minimalna... zawsze sa slicznie blyszczace i miekkie.
Explosion jest offline  
Stary 2008-04-28, 11:25   #2938
zaba84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
moglaby ktoraś z Was powtorzyć nazwy do konkretnej struktury syntetykow
krecone
falowane
z zawiniętą koncówką
proste.
Gdzies wczesniej było napisane ale mi umknęlo
Syntetyki krecone ma Dama --> X-monofile
Falowane ma Dome -->monofibre
Wywiniete koncowki ma LaTrend --> profibre
Proste ma LaTrend --> monobraid

Jest pewnie jeszcze z milion piecset firm produkujacych syntetyki, ale te sa najlepsze. Przy czym nie moze byc tak ze kupisz np profibre i nie bede one wyprodukowane przez latrednd bo bedzie to podrobka bo to znaki firmowe tych firm i wlosy o takiej nazwie produkuje tylko jedna konkretna firma.
zaba84 jest offline  
Stary 2008-04-28, 11:40   #2939
ghostdog
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
tanio? jakbys miala 100pasemek to ci 2000 wyjdą
to raczej srednio na jeza :/
Ups...dopiero wstalam i zle mi sie policzylo
ghostdog jest offline  
Stary 2008-04-28, 11:46   #2940
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Syntetyki krecone ma Dama --> X-monofile
Falowane ma Dome -->monofibre
Wywiniete koncowki ma LaTrend --> profibre
Proste ma LaTrend --> monobraid

Jest pewnie jeszcze z milion piecset firm produkujacych syntetyki, ale te sa najlepsze. Przy czym nie moze byc tak ze kupisz np profibre i nie bede one wyprodukowane przez latrednd bo bedzie to podrobka bo to znaki firmowe tych firm i wlosy o takiej nazwie produkuje tylko jedna konkretna firma.
Mój problem polega na tym ze nie wiem jakie wybrac,Chce syntetyki to wiem napewno.Niechce przedłużyć , jedynie zagęścić.Normalnie włosy (konce) modeluje lokówko suszarką a syntetyków nie podkręce.Prostych nienawidze u siebie(mam małą głowe i wyglądam jak ulizana przez krowe)Boje ze że przy profibrach uzyskam śmieszny wygląd(tu proste druty a tu fantazyjnie wywinięte końcówki.

mogwaica jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, przedłużanie włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości