z jasnych blond na ciemny blond - nie rude !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-29, 12:04   #1
hanneczka
Przyczajenie

z jasnych blond na ciemny blond - nie rude !!!

Witam
przeszukałam forum ale nie znalazlam watku w ktorym mozna liczyc na rade jak zmienic wlosy jasne blond na ciemne bez odcienia rudosci. Chcialabym osiagnać taki naturalny ciemny/'polski' blond, blizej nawet popielu niz rudego czy brazu
zalaczam zdjecia swojego koloru moze mi pomozecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy 001.jpg (28,6 KB, 370 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy 002.jpg (25,6 KB, 254 załadowań)
hanneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 17:23   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: z jasnych blond na ciemny blond - nie rude !!!

Cytat:
Napisane przez hanneczka Pokaż wiadomość
Witam
przeszukałam forum ale nie znalazlam watku w ktorym mozna liczyc na rade jak zmienic wlosy jasne blond na ciemne bez odcienia rudosci. Chcialabym osiagnać taki naturalny ciemny/'polski' blond, blizej nawet popielu niz rudego czy brazu
zalaczam zdjecia swojego koloru moze mi pomozecie
Niedawno tez chciałam takiego efektu....Otóż najzwyklej w swiecie powinnas kupic farbę w odcieniu ciemnego ( lub średniego blondu), tyle, że powinien to byc odcień chłodny. Poniewaz masz włosy rozjasniane może chwycic dośc ciemno, ale zapewniam, że farba będzie się szybko wypłukiwała. Jesli zależy ci na ładnym popielu wypróbuj Loreal Preference Islande ( popielaty blond= , poniewaz masz wlosy bez duzej ilosci cieplego pigmentu wyjdzie cudny popiel , po kilku myciach jasniutki.Sama bylam zachwycona,ale ostatnio pokusilo mnie na braz.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 18:35   #3
hanneczka
Przyczajenie

Bardzo dziekuję za radę, zastanawiam sie tylko czy nie wyjdzie taki 'mysi' bez wyrazu i polysku z zielonkawym odcieniem
jutro ide do fryzjera... zobaczymy
Stary 2007-10-29, 21:49   #4
Mariti
Wtajemniczenie

jak tylko dojdzie mi zdjęcie na maila wyslę jak wygladał ten popielaty blond na podobnych włosach do twoich

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 22:25   #5
hanneczka
Przyczajenie

Super
Dzieki dzieki
Stary 2007-10-30, 11:25   #6
kajacier
Przyczajenie

A co z tym brazem? Nie tak? ja tez przeszlam z blondu na ciemny, sama bo cala rzesza fryzjerow nie umiala sobie z tym poradzic, kupilam Loreal Recital Creme (chyba) i jest super, najpierw jest mocny ciemny blond ale dzien po dniu, przy codziennym myciu glowy cale zycie, traci na intesnywnosci i zatrzymuje sie na takim, hm, takim mniej wiecej jak ma Joana Brodzik obecnie, czyli niechciana lekka rudz, ale w sumie ladnie.
kajacier jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 13:51   #7
azyla
Raczkowanie

polecam marion bez amoniaku i wody utlenionej(sredni blond) fajny naturalny efekt
azyla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 14:05   #8
kokuryu
Rozeznanie

Marion średni blond ma w sobie ciepłe pigmenty, a więc będzie się z pewnością wypłukiwał na rudo.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 10:36   #9
azyla
Raczkowanie

no na pewno nie jest to zimny odcien....ale na moich wlosach wcale nie wyplukuje sie na rudo....wrecz przeciwnie mam fajny baaaardzo naturalny sredni blond....
azyla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:46   #10
Alusiaak
Przyczajenie

Chcialabym sie dowiedziec czy mozna zmienic swoj naturalny odcien włosow bez farbowania? teraz mam farbowane czarne włosy i chce odczekac az mi odrosna tylko mam problem gdyz moj naturalny kolor to ciemny braz zachodzacy na rudy i chcialabym zmienic go bo jest okropnynie cierpie rudych włosow oczywiscie nie mam nic do rudych tylko nie chce miec takich a niestety mam czy mozna zmienic odcien naturalnych włosow zmienic bez farbowania? obojetnie ale nie farbujac? podobno sa płukanki ale jaka mogla bym uzyc do tego rudego odcienia? i jak długo ta płukanka sie utrzymuje? chcialabym sie pozbyc raz na zawsze mojego rudego odcienia?? prosze o pomoc
Alusiaak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 16:05   #11
Ola 15
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Alusiaak Pokaż wiadomość
Chcialabym sie dowiedziec czy mozna zmienic swoj naturalny odcien włosow bez farbowania? teraz mam farbowane czarne włosy i chce odczekac az mi odrosna tylko mam problem gdyz moj naturalny kolor to ciemny braz zachodzacy na rudy i chcialabym zmienic go bo jest okropnynie cierpie rudych włosow oczywiscie nie mam nic do rudych tylko nie chce miec takich a niestety mam czy mozna zmienic odcien naturalnych włosow zmienic bez farbowania? obojetnie ale nie farbujac? podobno sa płukanki ale jaka mogla bym uzyc do tego rudego odcienia? i jak długo ta płukanka sie utrzymuje? chcialabym sie pozbyc raz na zawsze mojego rudego odcienia?? prosze o pomoc

podobno płukanka z kawy daje intensywny brązowy ciemny kolor. nie próbowałam (bo jestem blondynka), ale wydaje mi się ze może przyciemniać brązowe włosy. spróbuj.
-zaparz kawę (jeśli z fusów, musisz ją odcedzić) i wypłucz z tym włosy
-można dodać trochę wody.
Ola 15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 16:50   #12
charliee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Alusiaak Pokaż wiadomość

To chyba nie ten wątek?

Trzymając się tematu, to polecam farby średni blond, ewentualnie ciemny blond, żadne mocne popiele czy coś w tym stylu, ja rzeczywiście miałam zielonkawe włosy po takich eksperymentach. Farby z nazwą koloru naturalny blond też mogą być ok, choć raz zdarzyla mi się niespodzianka i wyszedł mi okropny rudy. Poleciłabym jakąś konkretną farbę i nazwę, nr, ale muszę wejść do drogerii i obadać farby których używam, bo nie pamiętam dokładnie nazw i numerów farb.

Edytowane przez charliee
Czas edycji: 2010-07-30 o 16:52
charliee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 18:19   #13
mandarinka
Raczkowanie

Jeśli chodzi o farbowanie na ciemny blond- polecam farbę Joanna Naturia odcień słodkie cappucino. Efekt ciemnego, chłodnego blondu i to bez zniszczonych włosów, jak to bywa po innych farbach! Do tego bardzo korzystna cena ( jedna farba kosztuje około 5zł, wiec na pewno warto spróbować )

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości