matowy żel :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-29, 23:58   #1
mala_j
Przyczajenie

matowy żel :(

Cześć dziewczyny

dopiero zaczynam swoją przygodę z żelami, dodam, że jestem po kursie z którego oprócz cienkiego portfela nie wiele wyniosłam, a wszystko wychodzi dopiero w praniu :/ Kupiłam żele z SPN i mam z nimi mały problem. Są trochę za rzadkie i zalewają mi skórki-nie bardzo wiem jak mam sobie z tym poradzić? A drugi problem to ich bardzo słaby połysk-czy wszystkie żele z tej firmy takie są? Dodam, że wszystkie jakie posiadam są jednofazowe.
Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam, jeśli post umieściłam w złym miejscu.
mala_j jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 10:10   #2
asia58
Przyczajenie

Dot.: matowy żel :(

Mam ten sam problem, dowiedziałam się ostatnio, że żele jednofazowe mają to do siebie iż tracą połysk, warto użyć glossa ale też jestem początkujaca wiec może ktoś doświadczony się wypowie!
asia58 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 10:19   #3
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

A jakiego żelu używasz? (nazwa) jeśli lubisz gęste żele, to SPN ma super Buildery, gęściutkie, ale świetnie siępoziomują, na formę idealne, jest clear i pink (oba nadają się do zatapiania ozdób).
Czym przemywasz żel na koniec przedłużania?
Tak, jak Asia polecam mega glossa albo glossa z SPN albo inny nabłyszczający żel, albo UV protektor, błysk jak marzenie
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 11:18   #4
Gusia5
Przyczajenie

Cześć! Jeśli żel jest matowy to niekoniecznie wina jego złej jakości. Pamiętaj o wymianie żarówek co ok. 400 godzin.
A jeśli jesteś pewna za żarówki to polecam żele z Sandy Nails (mozna je kupić na allegro). Ja je używam od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Super się świecą i nie mam problemu z zapowietrzaniem )))
Gusia5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 14:58   #5
mala_j
Przyczajenie

Agosia-zaczęłam swoją pracę na Natural Nail Gel, Clear Gel i właśnie nie wiem czy nie są dla mnie za rzadkie, albo po prostu za wolno wszystko robię i zdarza się, że żele tak się poziomują, że zalewają skórki Builder Pink Gel jest nawet fajny bo gęstszy niż pozostałe. Natomias White Builder jest dla mnie chyba za gęsty, bo jakoś tak średnio mogę sobie z nim poradzić wiem wiem-nie dogodzi
Gusia-nie wydaje mi się by byla to wina żarówek, bo tak jak sama pialam dopiero zaczynam więc nawe nie zdążyły jeszcze się dobrze rozgrzać

dziękuję za wszytskie rady w razie wątpliwości...będę tu pukać
Stary 2007-10-30, 15:48   #6
Albertyna
Zakorzenienie

Natural Nail jest żelem rzadkim- taka jest jego ieda, aby nakładać go dośc cienkimi warstwami, aby jak najbardziej przypominał naturalnego paznokietka. Dobrze utwardzony i przetary błyszcy pieknie!
Clear gel, porównałabym do żeli średniogęstych. Kwestia zlewania sie na skórki, niestey, ale jest kwestia techniki, a nie zelu
Builder pink- jest to zel nietypowy w naszej ofrecie, bo jako jedyny sie nie poziomuje, za to jest baaaardzo gesty. Jeżeli ten jest dla Ciebie zbyt gesty i nie radzisz sobie z jego niepoziomowaniem sie, spróbuj builder cleara- jest nieco rzadszy od pinka i sam sie poziomuje, co niezwykle ułatwia pracę
Powodzenia!
Stary 2007-10-30, 15:58   #7
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Cytat:
Napisane przez mala_j Pokaż wiadomość
Natomias White Builder jest dla mnie chyba za gęsty, bo jakoś tak średnio mogę sobie z nim poradzić wiem wiem-nie dogodzi
pamiętaj, żeby przed nałożeniem builder white'a troszkę go "poruszać" wymieszać ,wtedy zrobi się przyjazny jeśli chodzi o konsystencję.
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 16:05   #8
mala_j
Przyczajenie

Na pewno masz rację jeśli mówisz o złej technice-mimo iż ukończłam kurs mam jeszcze wiele braków:/ szczerze przyznam, że trochę mnie to zniechęca do pracy, no ale powalcze jeszcze trochę.
wielkie dzięki za wszytskie dobre rady-cenne wskazówki baaardzo przydają się zwłaszcza na początku żelowej pzygody

dziewczyny uwielbiam Was-zginęłabym sama

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-10-30 o 18:55 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości