garnier nutrisse, z這ty szatyn 43 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-10-30, 11:51   #1
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

garnier nutrisse, z這ty szatyn 43

witam od razu przepraszam, 瞠 zak豉dam nowy w徠ek, ale przeszuka豉m istniej帷e i nie dogrzeba豉m si do jasnej wypowiedzi na temat fabry kt鏎 wymieniam w temacie.. bo wiadomo, jak w徠ek ma 50 stron to trudno tam znale潭 konkrety
wynalaz豉m t farbk, wcze郾iej w og鏊e nie bran pod uwag bo nie podoba mi si pani na pude趾u ale posz豉m po rozum do g這wy i stwierdzi豉m, 瞠 kolor jest chyba taki jaki bym chcia豉

i tu wielka pro軸 a do was, tych kt鏎e stosowa造.. o odpowiedzi - czy farba nie wychodzi czarna?
zale篡 mi na uzyskaniu do嗆 ciemnego br您u ze z這tymi, ciep造mi, NIE RUDYMI, refleksami.
wiadomo, 瞠 na r騜nych w這sach r騜nie kolor mo瞠 wyj嗆. a ja mam:
by造 rozja郾ione, teraz le篡 na nich casting blond 600, belle color jasny szatyn 20 i dwie szamponetki joanny multi soft color kawowy br您 og馧em w這ski s koloru.. hm.. 鈔ednio jasnego br您u, z konc闚 si mocno spiera, ale wiadomo 瞠 potrzeba czasu a w rozja郾ione si we穋e.
przepraszam za esej, i prosz o odpowiedzi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg garnier_nutrise_43.jpg (12,6 KB, 222 za豉dowa)
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-30, 12:01   #2
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815
Dot.: garnier nutrisse, z這ty szatyn 43

hmm znajoma kiedys farbowala i nie wyszly czarne, jak to inna kolezanka okreslila "masz wlosy jak siersc konika) br您owo-kasztanowe, ktore pozniej rudzialy lekko
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-30, 12:04   #3
black_sun
Rozeznanie

dzi瘯uj
mnie martwi numeracja koloru, nie wiem czy z drogeryjnych ona ma jakie odniesienie do stopnia jasno軼i czy jest tak sobie przypisana
bo je郵i to JEST stopie jasno軼i to mo瞠 wyj嗆 r闚nie ciemno jak ciemny szatyn 40, kt鏎y mi kiedy wychodzi jak baaardzo ciemny br您, 郵iczny, ale za ciemny.. a nie po to straci豉m pi瘯ne d逝gie w這sy by zn闚 wkopa si w czer.. cho pewnie tak si sko鎍zy
w這sy jak sier嗆 konika? brzmi fajnie.. czyli taki sielski naturalny br您ik
Stary 2007-10-30, 12:12   #4
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
dzi瘯uj
mnie martwi numeracja koloru, nie wiem czy z drogeryjnych ona ma jakie odniesienie do stopnia jasno軼i czy jest tak sobie przypisana
bo je郵i to JEST stopie jasno軼i to mo瞠 wyj嗆 r闚nie ciemno jak ciemny szatyn 40, kt鏎y mi kiedy wychodzi jak baaardzo ciemny br您, 郵iczny, ale za ciemny.. a nie po to straci豉m pi瘯ne d逝gie w這sy by zn闚 wkopa si w czer.. cho pewnie tak si sko鎍zy
w這sy jak sier嗆 konika? brzmi fajnie.. czyli taki sielski naturalny br您ik
wg mnie Garniery to do嗆 delikatne farby, nawet jak mocno chwyca, to wyp逝cz si szybko. Jezeli masz rozjasniane, to mog wyjsc ciemniejsze, ale od "prania" zbledna

z tego co mi sie wydaje u garniera jest tak:

jasny br您(normalny b康z zloty)=> br您=> ciemny br您

3 poziomowo wiec, a zloty szatyn jest z tych jasniejszych

na kolezance kolor wygladal cudnie, bardzo jej pasowal, z natury mysia szatynka, bardzo j o篡wia. moze na naturalnych szatynkach brazy tak nie rudzieja jak na naturalnych blondynkach, bo na mnie zawsze rudzialy i to brzydko

zrob test na pesemku, odrobina utleniacza+kapka farby
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2007-10-30, 12:26   #5
black_sun
Rozeznanie

testu na pasemku w 篡ciu nie robi豉m.. no bo jk to tak.. a jak wyjdzie nie tak to co , wyrzuc farb?
ale z tego co piszesz, to ta farba mo瞠 by tym co mnie usatysfakcjonuje
w og鏊e nutrisse uwa瘸m za naj farby na rynku, nigdy mnie nie uczuli這, w這sy zawsze po nich 郵iczne, nawet je郵i to by bardzo rozja郾iaj帷y blond to te szkody a takiej nie robi豉.. i trwa這嗆 chyba niez豉, na bank lepsza ni belle color
ja jestem z natury tak hm.. [nie pami皻am co ja naprawd mam na g這wie ju ]chyba 鈔edni myszowat blondynk, ni to jasne ni to ciemne wi璚 mo瞠 szatyn ju jaki.. i piwne oczy.
ostatnio przechodz rewoluci poj璚iowa bo odkry豉m 瞠 chyba lepiej mi w ciep造ch br您ach ni w zimnych
rudo軼i a tak si nie boj, i tak farbowanie 鈔ednio co miesi帷 bo przy ciemnych kolorach ja郾iejsze odrosty to dramat 造sizna wystaje :P
Stary 2007-10-30, 12:31   #6
truskawkowawiosna
Moderator

farba psuje si jezeli od razu polaczysz wszystkie skladniki. jezeli tej mieszanki nie zuzyjesz, to jest do wyrzucenia.

ale jesli rozrobisz w tych samych proporcjach minimalne ilosci i zakrecisz koreczki to nic sie nie zepsuje

u mnie zmiana brazu na rudy byla zawsze najbardziej widoczna przy skorze bo tam wlosy byly tylko raz farbowane, te ktore juz ktorys raz byly farbowane brazem, trzymaly go mocniej i byly bardziej kasztanowe niz rude
mikroREKLAMA

Stary 2007-10-30, 12:39   #7
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
farba psuje si jezeli od razu polaczysz wszystkie skladniki. jezeli tej mieszanki nie zuzyjesz, to jest do wyrzucenia.

ale jesli rozrobisz w tych samych proporcjach minimalne ilosci i zakrecisz koreczki to nic sie nie zepsuje
wiem wiem, NIEZWΜCZNIE trzeba zu篡 mieszank
ale jak kolor wyjdzie nie do ko鎍a taki to wtedy - wyrzuci?
Stary 2007-10-30, 12:43   #8
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
wiem wiem, NIEZWΜCZNIE trzeba zu篡 mieszank
ale jak kolor wyjdzie nie do ko鎍a taki to wtedy - wyrzuci?
albo wrzucic na Targowisko wizazowe

wiem, ze strata, ale to lepsze niz lazic z niechcianym kolorem wlosow
mikroREKLAMA

Stary 2007-10-30, 13:49   #9
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
albo wrzucic na Targowisko wizazowe

wiem, ze strata, ale to lepsze niz lazic z niechcianym kolorem wlosow
w sumie masz racj.. ale te na pasemku nie zawsze mo積a w pe軟i oceni jak kolor si prezentuje, ca豉 g這wa to co innego.. no a jak ten kolorek ma szans wyj嗆 tak jak piszesz to si chyba nie ma co ba.. nawet jak wyjdzie za ciemny to teraz mam szybko spieraj帷e si jeszcze w這sy wi璚 dramatu nie b璠zie

targowisko? s造sza豉m widzia豉m ale udzia逝 nie bra豉m.. a mam na zbyciu farb alcantary i utleniacz do niej mo瞠 tam zajrz wi璚
Stary 2007-10-31, 09:57   #10
Justa74
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Black-sun na Twoim miejscu uwa瘸豉bym z t farb, je郵i masz teraz jasne w這sy, to mo瞠 Ci wyj嗆 bardzo ciemny. Ja wczoraj na swoje jasne w這ski po這篡造豉m Nutrisse 73 z這ty blond i wysz造 mi du穎 ciemniejsze ni na pr鏏niku (nie wspominaj帷 ju o kolorze na opakowaniu, gdzie kolor jest jeszcze ja郾iejszy). Ale s康z, 瞠 b璠zie si ona wyp逝kiwa豉, jak wszystkie ciemniejsze farby na moich w這sach.
Zrobi豉m specjalnie dla Ciebie zdj璚ie, ale na zdj璚iu one wychodz ja郾iejsze i jak na z這嗆 nie mog znale潭 kabelka od aparatu. Jak znajd to wstawi je
Justa74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-31, 15:01   #11
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Justa74 Poka wiadomo嗆
Black-sun na Twoim miejscu uwa瘸豉bym z t farb, je郵i masz teraz jasne w這sy, to mo瞠 Ci wyj嗆 bardzo ciemny. Ja wczoraj na swoje jasne w這ski po這篡造豉m Nutrisse 73 z這ty blond i wysz造 mi du穎 ciemniejsze ni na pr鏏niku (nie wspominaj帷 ju o kolorze na opakowaniu, gdzie kolor jest jeszcze ja郾iejszy). Ale s康z, 瞠 b璠zie si ona wyp逝kiwa豉, jak wszystkie ciemniejsze farby na moich w這sach.
Zrobi豉m specjalnie dla Ciebie zdj璚ie, ale na zdj璚iu one wychodz ja郾iejsze i jak na z這嗆 nie mog znale潭 kabelka od aparatu. Jak znajd to wstawi je
dzi瘯uj to ja czekam na zdj璚ie
wiem 瞠 na zdj璚iach wychodzi ja郾iej, te mia豉m ten problem bo nie da這 si pokaza koloru jaki naprawd wyszed
ja chc uzyska do嗆 ciemny kolor, jak wyjdzie bardzo ciemny [byle NIE czarny] to nawet na plus, bo powinien mi te feerie barw kt鏎 teraz mam przykry
Stary 2007-10-31, 17:44   #12
Justa74
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

To mi nie wyszed taki bardzo ciemny, a jeszcze dzi umy豉m w這sy (bo dla mnie jednak by造 za ciemne) i s troch ja郾iejsze - ale w rzeczywisto軼 s ciemniejsze ni na zdj璚iu

DSC04.JPG
Justa74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-31, 19:43   #13
b帳elek_82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 605

Kole瘸nce (blondynce) dok豉dnie ta farba zostawi豉 rudawe refleksy i sp逝ka豉 si na kolor marchewkowo-rudy. Naprawd nie za pi瘯ny. Ale to chyba zale篡 od w這s闚.

b帳elek_82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-06, 11:52   #14
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Ja zastanawiam sie nad:
- zlotym szatynem
- jasnym zlotym szatynem
- jasnym szatynem

Nie spieszy mi sie z farbowaniem, bede to robic najwczesniej w czerwcu. Jednak pomimo roznych ciekawych kolorow w innych paletach farb wole wrocic do tej. Pamietam, ze nie niszczyla mi wlosow i dlugo sie trzymala, a na tych cechach najbardziej mi zalezy. Poki sie da chce wytrzymac ze swoimi...Kiedys farbowalam nutrisse na ciemny braz i na czarny. Ciemny braz wychodzil oczywiscie prawie czarny, ale pozniej sie wyplukiwal. Zalezy mi - podobnie jak zalozycielce watku - na brazowym cieplym kolorze wlosow bez rudawego odcienia. Czy ktos kto farbowal wlosy ktoryms z w/w przeze mnie kolorow moglby wrzucic fotki?
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-07, 10:06   #15
black_sun
Rozeznanie

ja jestem ju jakis czas po uzyciu tego zlotego szatyna jak w tytule watku. rozczarowa mnie mocno bo wysz這 bardzo bordowo a teog nie chce. zloty szatyn to w koncu nie bordowy szatyn nie? poza tym na odrostach zostawil jasniejszy rudy kolor [z odrostow, wlosow najmniej zniszcoznych farba splukala sie najszybciej] wiec efekt byl taki sobie i szybko zafarbowalam czym innym nie polecam, bo farba zlotym szatynem nie jest, raczej jakim mahoniowym szatynem
Stary 2008-02-19, 19:53   #16
fructissa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 234

moja kole瘸nka pofarbowa豉 dzisiaj i jest bardzo zadowolona! W這sy maj taki smaczny, czekoladowy kolorek i pi瘯nie l郾i. Ale farbowa豉 na naturalne w這sy...

por闚najcie w這ski przed farbowaniem (lewa strona zdj.) i po (prawa str.)

Oczywi軼ie fotki z fleszem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg marlena.JPG (75,3 KB, 722 za豉dowa)
fructissa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-26, 20:19   #17
Sylwia10222
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cze嗆 wszystkim! moj naturalny kolor wlosow to rusy od ponad roku farbuje je na balejage jasny blond i ciemny braz Zdj璚ie dolacze nizej ;D teraz mam ochote przefarbwoac sie na mahoniowy szatyn z Garniera zdjecie tez dolacze Prosze o doradzenie czy ebdzie mi pasowac
Sylwia10222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.