gródki , gródki... co za zmora - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-30, 13:33   #1
Arizona
Raczkowanie

gródki , gródki... co za zmora

witajcie mam 32 lata .Zawsze mialam naczynkowa i delikatną cerę.teraz od roku zaczełam mieć problemy z tłustą skórą.Pojawia sie coraz to więcej gródek.Najwięcej zaraz pod brodą, i przy żuchwie....no co za zmora.Nie mogę za bardzo eksperymentować z kosmetykami bo zaraz dostaje uczulenia.Cera jest cały czas wrażliwa.Nie wiem jak najlepiej pozbyć się tych gości nieproszonych.Główny problem to te gródki , krosty a wsrodku głeboko czuje zanieczyszczenie.Używam teraz kremu Thalgo i kostki myjacej do tradzikowej.Boje sie ze w zimie ten krem bedzie za delikatny.Podklad uzywam inglota , nie mam od niego uczulenia.Co byście poradziły?
Stary 2007-10-30, 14:26   #2
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84
Dot.: gródki , gródki... co za zmora

Do końca napewno nie udzielę Ci odpowiedzi na Twoje pytanie, ale może np. często dotykasz rękoma pewnych partii na twarzy i od tego robią Ci się takie grudki?? Pisze to, ponieważ sama tak kiedyś miałam - dotykałam brody i jednego policzka i robiły się własnie takie podskórne grudki.

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 22:40   #3
Nushi
Raczkowanie

Grudki w tej okolicy czesto pojawiaja sie przy problemach hormonalnych..jesli sa bolesne i duże to napewno ten problem...

a dlaczego myślisz że w zimie krem może być za delikatny..jaka jest jego nazwa?
Nushi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 09:42   #4
Arizona
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
Grudki w tej okolicy czesto pojawiaja sie przy problemach hormonalnych..jesli sa bolesne i duże to napewno ten problem...

a dlaczego myślisz że w zimie krem może być za delikatny..jaka jest jego nazwa?
Używam thalgo nawilżający w tubce do cery tłustej.Wlasnie tak mysle ze to powod hormonow , ale koncepcyjnych juz nie biore bo mam problemy z żylami więc uregulowanie hormonalne odpada. chcialam sie poratować kremami.Musze tez cos używac na noc boję sie ze pojawią sie zmarszki jak bede używac tylko nawilzajacego kremu , mam 32 lata.
Stary 2007-11-26, 17:33   #5
Nushi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Arizona Pokaż wiadomość
Używam thalgo nawilżający w tubce do cery tłustej.Wlasnie tak mysle ze to powod hormonow , ale koncepcyjnych juz nie biore bo mam problemy z żylami więc uregulowanie hormonalne odpada. chcialam sie poratować kremami.Musze tez cos używac na noc boję sie ze pojawią sie zmarszki jak bede używac tylko nawilzajacego kremu , mam 32 lata.
To jeśli używasz Thalgo to na noc możesz kupić kolagenowy (na pierwsze zmarszczki)..super..jeden z lepszych z tej firmy...
Nushi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 23:20   #6
ukrycior
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Arizona Pokaż wiadomość
To nie muszą być problemy z hormonami płciowymi, więc antykonc. też może by wcale nie zdziałała. U mnie napadowe grudki powoduje niestety przewlekle chora tarczyca, wiem też z własnego doświadczenia, że problemy hormonalne na linii przysadka-nadnercza też dają właśnie grudy. Polecam udać się do dobrego, doświadczonego endokrynologa.
ukrycior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 12:33   #7
paulinka3110
Wtajemniczenie

Nie wiem czy moja rada będzie odpowiednia, ale ja również mam niewielkie grudki na żuchwie i w tych okolicach i w miarę pomaga mi peeling Clearskin z Avonu...Robię sobie taką "kurację" na brodzie, że przez kilka dni go stosuję i naprawdę grudki znikają do milimetrowych rozmiarów!

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 12:18   #8
Arizona
Raczkowanie

dziękuję Wam dziewczyny., Zaczełam stosować też miejscowo La Roche P. Effaclar a.i., i troszkę szybciej sie goi draństwo.Postawię też na nawilżanie zeby wzmocnic i wygladzic policzki. moze cos z avene.
Stary 2007-11-29, 12:19   #9
Arizona
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
To jeśli używasz Thalgo to na noc możesz kupić kolagenowy (na pierwsze zmarszczki)..super..jeden z lepszych z tej firmy...
zastanawialam sie tez nad nim ale kosztuje 125 , to juz wybioro cos z avene lub z LRP.,dziekuje wam za porady

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości