ozdoby na natualne paznokcie - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-01, 19:57   #211
Soleilka
Zakorzenienie

Dot.: Jak ozdabiac naturalne paznokcie

Ja ostatnio próbowałam przymocować brokat na lakier bezbarwny, ale mimo wszystko rozsypał się po paznokciu, a chciałam żeby to była tylko końcówka... Później dałam na to ze 3 warstwy bezbarwnego lakieru, niby się trzymało, ale szukam lepszego sposobu ;P
Jestem ciekawa co starsze stażem wizażanki poradzą

Bloguję
Soleilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 22:49   #212
aagnieszkaa9
Raczkowanie

Cyrkonie najlepiej na utwardzacz przykleić tak samo jak hologramy, naklejki
aagnieszkaa9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:58   #213
sylwik1234
Przyczajenie

Ja brokat na utwardzacz "przyczepiam" maluję utwardzaczem paznokieć w tym miejscu gdzie chce brokat, a potem zanurzam w brokacie, nadmiar strzepuje pędzelkiem, na to jeszcze utwardzacz i gotowe. Inne ozdoby typu holo i różne serduszka, gwiazdki itp też na utwardzacz
sylwik1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:59   #214
Kotkaja
Raczkowanie

jesli chodzi o brokat, to stosuję albo metodę, która opisała sylwik1234,
albo na pedzelek nakładam kropelkę bezbarwnego lakieru, zanurzam pedzel w brokacie i nakładam na wybraną część pazurka. Co do ozdób typu cyrkonie, holo itp., to najpierw bezbarwny, nałożenie ozdób i zamalowanie utwadzaczem nawet dwa razy żeby jak najmniej odstawały. Można naturki malować farbkami akrylowymi, linerami, są też naklejki na paznokcie. Mnóstwo możliwości i wiele cierpliwości
Kotkaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 18:29   #215
sylwik1234
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kotkaja Pokaż wiadomość
jesli chodzi o brokat, to stosuję albo metodę, która opisała sylwik1234,
albo na pedzelek nakładam kropelkę bezbarwnego lakieru, zanurzam pedzel w brokacie i nakładam na wybraną część pazurka. Co do ozdób typu cyrkonie, holo itp., to najpierw bezbarwny, nałożenie ozdób i zamalowanie utwadzaczem nawet dwa razy żeby jak najmniej odstawały. Można naturki malować farbkami akrylowymi, linerami, są też naklejki na paznokcie. Mnóstwo możliwości i wiele cierpliwości
Cierpliwości i duuużo wyobraźni Ja mam ostatnio jakąś manie i najchętniej to bym codziennie nowe paznokcie malowała
i dziewczyny naprawdę polecam kupienie utwardzacza, dzięki niemu wszystkie ozdoby się bardzo dobrze trzymają. I najlepiej zawsze wykończyć malowanie dwoma czy trzema warstwami utwardzacza, wtedy nic nie będzie odstawać
Stary 2009-09-02, 18:34   #216
o0mia0o
Raczkowanie

GG do o0mia0o

hmm a jaki utwardzacz stosujecie jakiej firmy?
Stary 2009-09-02, 18:57   #217
sylwik1234
Przyczajenie

Ja mam Golden Rose i jak dla mnie jest dobry
Stary 2009-09-02, 19:36   #218
Kotkaja
Raczkowanie

jak koleżanka sylwik1234 polecam GR
Stary 2009-09-03, 21:04   #219
nymphee
Przyczajenie

Ok dzieki trzeba próbowac wkoncu nauka czyni mistrza a jak cos znajdziecie to wrzucajcie jakies video tutoriale jak malowac te wszystkie wzorki zawsze to lepiej zobaczyc co i jak...
pozdrawiam
nymphee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 15:05   #220
nymphee
Przyczajenie

Dziewczyny a czy mozna nalozyc akryl kolorowy na naturalnego paznokcia chodzi mi o to zeby uformowac jakis ozdobny kwiatek czy cos...i wtedy czym pedzelkiem do akrylu czy tym cienkim do zdobien ? Widzialam taki akryl w sloiczkach w proszku ale co dalej z nim zrobic zeby mial swoja gesta konsystencje ?

Edytowane przez nymphee
Czas edycji: 2009-09-04 o 15:08
Stary 2009-09-04, 15:16   #221
Kotkaja
Raczkowanie

ten w słoiczku, to chyba jest farbka akrylowa, którą sie rozrabia z woda i maluje pędzelkiem nylonowym do zdobień. Z akrylem to tipsów nie miałam w zyciu doczynienia, więc nie wiem jak to się trzyma w ogole naturalnej płtytki.
Stary 2009-09-04, 17:28   #222
nymphee
Przyczajenie

Chodzi mi o taki akryl
http://allegro.pl/item726425899_tenn...ne_kolory.html
i wyczytalam wlasnie ze trzeba go rozrobic liquidem do akrylu, w jakich proporcjach nie wiem licze ze na butelce bedzie podane
hmm coz trzeba bedzie jakos spróbowac i zobaczymy co z tego wyjdzie, moze jeszcze komus uda sie wrzucic jakies video tutaj
pozdrawiam
Stary 2009-09-04, 17:31   #223
Kanaig
Raczkowanie

Można robić akrylowe kwiatki na naturalnych, ja bardzo chciałam spróbować, więc kupiłam sobie zestaw: 10 kolorowych proszków, liquid, kieliszek na liquid i pędzelek koci języczek. Należy przelać trochę płynu do kieliszka, zamoczyć w nim pędzel, potem pędzelkiem dotykamy proszek i tworzy się kulka którą nanosimy na paznokieć i formujemy. Najlepiej najpierw poćwiczyć na jakimś pudełku.
Wstawiam zdjęcie z moim akrylowym osiągnięciem.
Niestety zapał mnie opuścił, kwiatki szybko zaczęły odpadać, w niektórych miejscach odpadały wraz z wierzchnią warstwą paznokcia.
Tu możesz podpatrzeć:
http://www.youtube.com/watch?v=f-gUj...eature=related
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc00887.jpg (23,3 KB, 112 załadowań)

Edytowane przez Kanaig
Czas edycji: 2009-09-04 o 17:41
Kanaig jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:05   #224
nymphee
Przyczajenie

Dzieki
Tez cos wlasnie znalazlam

http://www.youtube.com/watch?v=QG7fucu6tWU
http://www.youtube.com/watch?v=yyOOOLRV7hc
http://www.youtube.com/watch?v=WhHbGOups2M

pozdrawiam
Stary 2009-09-04, 22:41   #225
Kotkaja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kanaig Pokaż wiadomość
Niestety zapał mnie opuścił, kwiatki szybko zaczęły odpadać, w niektórych miejscach odpadały wraz z wierzchnią warstwą paznokcia.
niestety tak właśnie myślałam - akryl nie nadaje się na naturalną płytkę samą w sobie, no chyba, że wcześniej się nałoży żel, to wtedy nie wyrządzi dużych szkód. Ja osobiście wolę nie ryzykować i korzystam z dużej gamy produktów bezpiecznych

strona niemiecka, ale fajnie pokazują proste wykonanie, ale za to efekt rewelacyjny. Wystarczy kliknąć z któryś ze wzorów.
http://www.schmucknaegel.de/index_di...name=diashow-1

Edytowane przez Kotkaja
Czas edycji: 2009-09-04 o 22:50
Stary 2009-09-09, 13:45   #226
Kotkaja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez beata7922 Pokaż wiadomość
Witam. Proszę o radę. Mam problem z utwardzaczem. Dlaczego robią się w niem bąbelki powietrza jak wysycha? Czy to przez zbyt grubą warstwę? Nakładam na lakier i zawsze pojawiają się pod koniec schnięcia? Poradźcie co źle robię? I jeszcze jedno pytanie jak przyspieszyć schnięcie utwardzacza? Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam
Może być tak dlatego, że utwardzacz jest po prostu przeterminowany, stary, bądź zgęstniały. Jesli się dolewa zwykłego zmywacza do rozcieńczania, to też bedą bąbelki, jak źle mieszasz buteleczką, pędzel po drodze łapie powietrze, ehh przyczyn może być mnóstwo i najlepiej kupic po prostu nowy.
Są preparaty przyspieszające schnięcie lakierów.
Stary 2009-09-24, 19:12   #227
haitanka
Raczkowanie

Dot.: ozdoby na natualne paznokcie

mam pytanie odnośnie przyklejania ozdób na klej do tipsów. Rozumiem, że trzeba najpierw nałożyć warstwę odżywki/kolorowego lakieru czy czego tylko sobie zażyczę. Jednakże i tak niepokoję się czy klej w magiczny sposób nie dotrze do paznokietka i nie przymocuje się do niego na stałe.
Ahm i jeszcze jedno pytanie czy klej wystarczy zmywać zmywaczem z acetonem czy czystym acetonem trzeba?
z góry dziękuję za odpowiedź
haitanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 22:35   #228
Kotkaja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez haitanka Pokaż wiadomość
mam pytanie odnośnie przyklejania ozdób na klej do tipsów. Rozumiem, że trzeba najpierw nałożyć warstwę odżywki/kolorowego lakieru czy czego tylko sobie zażyczę. Jednakże i tak niepokoję się czy klej w magiczny sposób nie dotrze do paznokietka i nie przymocuje się do niego na stałe.
Ahm i jeszcze jedno pytanie czy klej wystarczy zmywać zmywaczem z acetonem czy czystym acetonem trzeba?
z góry dziękuję za odpowiedź
Wszystko jest uzależnione od rodzaju kleju,najczęściej jak go nałożysz na kolor, to klej może odbarwić odcień. Zmywanie też zależy od rodzaju kleju, jedne ruszy zmywać z acetonem, inne aceton, a jeszcze inne będziesz musiała po prostu spiłować, albo Ci po czasie sam odpadnie. Ja osobiście używam tylko cienkich ozdób, które nakładam na mokry lakier i zalewam TOP COATem. Gwarantuję utrzymanie na pazurku min. 5 dni
Stary 2009-09-25, 15:53   #229
haitanka
Raczkowanie

Cytat:
Wszystko jest uzależnione od rodzaju kleju,najczęściej jak go nałożysz na kolor, to klej może odbarwić odcień. Zmywanie też zależy od rodzaju kleju, jedne ruszy zmywać z acetonem, inne aceton, a jeszcze inne będziesz musiała po prostu spiłować, albo Ci po czasie sam odpadnie.
Niestety nie znam się wogóle na klejach do sztucznych pazurków i podejrzewam ze kobietki w drogerii też niespecjalnie będą obeznane w temacie, a wolałabym uniknąć przykrych niespodzianek. (Wspomnienie przez własną głupotę oderwanych tipsów nadal boli )

Cytat:
Ja osobiście używam tylko cienkich ozdób, które nakładam na mokry lakier i zalewam TOP COATem. Gwarantuję utrzymanie na pazurku min. 5 dni
Chyba będę Twoją naśladowczynią i pozostanę przy mocowaniu na mokry lakier, tak na wszelki wypadek.

Edytowane przez haitanka
Czas edycji: 2009-09-25 o 15:55
haitanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 20:51   #230
Kotkaja
Raczkowanie

znam ten ból i z tego powodu stosuję metodę, którą opisałam - jest bezpieczna i bezbolesna, polecam!!!
Stary 2009-10-09, 17:12   #231
Tiili
Raczkowanie

hej mam zamiar kupic różnego rodzaju cyrkonie i przykeic je na naturalki, tylko nie wiem jaki klej jest najbezpieczniejszy dla moich paznokci... czy w ogole taki istnieje? oczywiscie na pewno bede go nakładac na minimum 4 warstwy lakieru. możecie jakis polecic?
a cyrkonie o jakiej "najwiekszej" srednicy mozna umocowac na naturalnych? bo te 4mm to chyba niebardzo beda sie trzymac? prosze o podpowiedz
Tiili jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 15:29   #232
Carola16
Zadomowienie

GG do Carola16

ja tez sobie ozdabiam swoje paznokcie i powiem wam że każde ozdoby mi się dobrze trzymają )
nawet grubsze cyrkonie wytrzymują około tygodnia

te cienkie ozdoby typu: hologramy, piegi, kwiatuszki i wszelkie folie przyklejam na utwardzaczu
a ozdoby grubsze np. cyrkonie na kleju zabezpieczającym płytkę złamanego paznokcia

Edytowane przez Carola16
Czas edycji: 2009-10-28 o 15:31
Carola16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 18:36   #233
KattiePL
Zadomowienie

Nieskromnie polecę swój blog jeśli chodzi o zdobienie naturalnych paznokci : http://kattiepl.blogspot.com/

Tu niżej jest mój artykulik o cyrkoniach:
http://kattiepl.blogspot.com/search/label/cyrkonie

A tu sposoby nakładania brokatu:
http://kattiepl.blogspot.com/2009/10...a-brokatu.html

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 00:18   #234
tranqil babe
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Nieskromnie polecę swój blog jeśli chodzi o zdobienie naturalnych paznokci : http://kattiepl.blogspot.com/

Tu niżej jest mój artykulik o cyrkoniach:
http://kattiepl.blogspot.com/search/label/cyrkonie

A tu sposoby nakładania brokatu:
http://kattiepl.blogspot.com/2009/10...a-brokatu.html

kattie, bardzo mi spodobał pomysl na french z Twojego bloga (chodzi o zmywanie koloru bialego pędzelkiem zanurzonym w zmywaczu) w koncu udało mi sie zrobic sensowny french

Moglabys poradzić jak najlepiej zobic french dwukolorowy , nie klasyczny? Z innych kolorow? Bo nie wiem jak sie do tego zabrać aby wyszlo ok.

Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2009-10-30 o 15:33
tranqil babe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 08:52   #235
KattiePL
Zadomowienie

wydaje mi się że nie ma innego sposobu jak odręcznie, ja tak robię, ale ponieważ zawsze coś wyjdzie krzywo to kładę coś na granicy kolorów, jak tutaj: http://kattiepl.blogspot.com/2009/08...ny-frencz.html

jak ktoś ma super dobrze przylegające paki do frencza to można też paskami - ja takowych jeszcze nie widziałam

EDIT: jednak przemyślałam sprawę, wyniki mojego myślenia są tu: http://kattiepl.blogspot.com/2009/10...eryment-d.html

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)

Edytowane przez KattiePL
Czas edycji: 2009-10-30 o 20:46 Powód: dopisek
Stary 2010-01-14, 18:32   #236
Magdutka
Zadomowienie

A ja mam pytanie co do "koronek"... Czy bd sie trzymały na naturalnym paznokciu i jeśli tak to jak je w ogóle na niego nałożyć... Strasznie mi się podobają one na paznokciu no ale widziałam je tylko zalane w żel, ewentualnie w akryl...
Mam niedługo studniówkę i chciałabym jakieś ładne i efektowne a zarazem skromne zdobienie... No a nie oddam swoich pazurków do żelowania w ręce moich miejscowych kosmetyczek bo uważam, że one się na tym nie znają... Porównując ich prace z pracami z galerii niektórych Wizażanek to niebo a ziemia.. Więc postanowiłam sama wymalować swoje naturalne...
Magdutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 16:45   #237
KattiePL
Zadomowienie

Niestety, ale moim zdaniem nie da rady przymocować koronki do paznokci bez żelu czy akrylu. Koronki są dość grube i chłoną lakier, więc żeby się nawet przykleiły potrzeba mnóstwo lakieru do paznokci, a jak nałożysz za dużo to będzie to schło i kilka dni. Poza tym, te koronki od noszenia niesmowicie szybko się brudzą albo nitki z nich wychodzą.

Ale...

jak bardzo chcesz to polecam Ci kupić sobie zestaw sztucznych paznokci, jakiś tani utwardzacz, i obkleić koronką sztuczne paznokcie. Zamocuj je np. na wykałaczce obklejoną drustronnie klejącą taśmą i nakładaj koronki - będzie Ci łatwiej niż na własnych paznokciach, takie sztuczne paznokcie możesz zostawić na kilka dni do wyschnięcia, albo robić je kilka dni, co parę godzin dokładając utwardzacza. Wtedy przyklejasz je gotowe tuż przed wyjściem i na studniówkę powinny być ekstra.

(Google)
Stary 2010-01-20, 16:54   #238
Magdutka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Niestety, ale moim zdaniem nie da rady przymocować koronki do paznokci bez żelu czy akrylu. Koronki są dość grube i chłoną lakier, więc żeby się nawet przykleiły potrzeba mnóstwo lakieru do paznokci, a jak nałożysz za dużo to będzie to schło i kilka dni. Poza tym, te koronki od noszenia niesmowicie szybko się brudzą albo nitki z nich wychodzą.

Ale...

jak bardzo chcesz to polecam Ci kupić sobie zestaw sztucznych paznokci, jakiś tani utwardzacz, i obkleić koronką sztuczne paznokcie. Zamocuj je np. na wykałaczce obklejoną drustronnie klejącą taśmą i nakładaj koronki - będzie Ci łatwiej niż na własnych paznokciach, takie sztuczne paznokcie możesz zostawić na kilka dni do wyschnięcia, albo robić je kilka dni, co parę godzin dokładając utwardzacza. Wtedy przyklejasz je gotowe tuż przed wyjściem i na studniówkę powinny być ekstra.
Taka opcja nie wchodzi raczej w gre... Bo jak już miałabym robić sobie sztuczne no to poszłabym na żele No i tipsach i kleju moje pazurki bd znow słabe... Pewno przyjdzie mi zrezygnować z koronki... A masz może jeszcze pomysł na jakiś efektowny wzorek na paznokcie w kolorze szafiru ??? ( Przyznam się, że przejżałam wszystkie pazurki na Twoim blogu, I ten pomysł koronkowy był zaczerpnięty równiez z niego ;p Z któryś pazurków Japan Style )
Stary 2010-01-20, 17:07   #239
AnulaPPP
Zakorzenienie

a może jakieś naklejki imitujące koronkę? wydaje mi się ze gdzieś takie widziałam. Poszukaj może Ci sie cos spodoba
o popatrz tu
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...ejki-koronki,1

Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2010-01-20 o 17:12
AnulaPPP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 17:53   #240
Magdutka
Zadomowienie

Tylko problem jest w tym, że koronka interesuje mnie koloru szafirowego, a te naklejkowe są czarne bądź białe przeważnie...
Na marginesie sklepik Dobrej Rady przejrzałam wzdłuż i wszerz ;p; Zamówię tę koronkę.. Nie jest droga więc jeśli na prawdę bd wyglądać źle to odpuszczę...
Wpadłam jeszcze na pomysł listków zamiast koronki... Czy też raczej się do lakieru nie nadaje?? Pytam Was bo ja w sumie nigdy nie miałam czegoś takiego w ręku...
Odpowiedz

Tagi
brokaty, naturalne paznokcie, paznokcie, paznokcie zdobienia

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości