Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 60 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-09-20, 14:17   #1771
201610111032
Konto usunięte

Dot.: Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY.

Nie chcę zakładać nowego tematu dlatego zapytam tutaj. Wiecie może jaki wpływ na cerę trądzikową może mieć chlor? Zaczęłam chodzić na basen, mam zamiar dwa razy w tygodniu. Zauważyłam, że po basenie moja cera jest lekko przesuszona, ściągnięta więc zanim jeszcze wyjdę z budynku muszę nałożyć jakiś krem nawilżający. Czy na dłuższą metę chlor może jakoś negatywnie wpłynąć na cerę? Pogorszyć jej stan?
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 14:54   #1772
modnaja
Przyczajenie

Angry wstrętne zaskórniki

Jak zabrać się za oczyszczenie twarzy, czego używać, jak często, aby uniknąć porów i zaskórników ? Proszę o pomoc !
modnaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 16:53   #1773
martiarella
Przyczajenie

Hej!
Nie wiem gdzie powinnam umieścić moje pytanie dlatego piszę tutaj.
Mam cere tłustą, rozszerzone pory i zaskórniki owarte i zamknięte. Nie jest najgorzej, używam glinek-masek, oczyszczam, tonizuje i od pewnego czasu coraz mniej pojawia się niespodzianek. Stosuję na noc kremy z kwasami złuszczające, i one rzeczywiście coś dają. Rano cera jest gładka, ma ujednolicony kolor. Niestety nawet gdy zastosuje lekkie kremy i lekki makijaż (nie ważne czy sam puder, fluid, baza, czy bb, cc i inne dd) po kilku godzinach cera robi się nierówna. Wychodzą te grudki, wygląda to bardzo nie fajnie.
Zastanawiam się co robię źle, czy ktoś też tak ma, a może ktoś wie jak albo ma pomysł co zrobić by buzia była gładka cały dzień?
martiarella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 12:22   #1774
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martiarella Pokaż wiadomość
Hej!
Nie wiem gdzie powinnam umieścić moje pytanie dlatego piszę tutaj.
Mam cere tłustą, rozszerzone pory i zaskórniki owarte i zamknięte. Nie jest najgorzej, używam glinek-masek, oczyszczam, tonizuje i od pewnego czasu coraz mniej pojawia się niespodzianek. Stosuję na noc kremy z kwasami złuszczające, i one rzeczywiście coś dają. Rano cera jest gładka, ma ujednolicony kolor. Niestety nawet gdy zastosuje lekkie kremy i lekki makijaż (nie ważne czy sam puder, fluid, baza, czy bb, cc i inne dd) po kilku godzinach cera robi się nierówna. Wychodzą te grudki, wygląda to bardzo nie fajnie.
Zastanawiam się co robię źle, czy ktoś też tak ma, a może ktoś wie jak albo ma pomysł co zrobić by buzia była gładka cały dzień?
U mnie taki "efekt truskawy" lub "skórki pomarańczy" odpowiadał makijaż w każdej postaci włącznie z pudrami połtransparentnymi. Przypuszczam że to wina tlenków zawartych w podkładach, bb i pudrach.

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 11:13   #1775
spod_chmurki
Przyczajenie

Ja w sumie nie mam większych problemów z cerą, ale do rozpaczy doprowadzają mnie zaskórniki na nosie...Próbowałam już chyba wszystkiego, ale efektu nie ma żadnego. Stosowałam kiedyś krem z kwasami na noc, ale zupełnie nie było poprawy. Nie wiem już, co z tym zrobić... Znacie może maskę Pilaten? Widziałam jej recenzję na blogu Miskejt i zastanawiam się, czy może by spróbować. Podobno jest bardzo mocno oczyszczająca. stosowałyście?
spod_chmurki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 11:54   #1776
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez spod_chmurki Pokaż wiadomość
Ja w sumie nie mam większych problemów z cerą, ale do rozpaczy doprowadzają mnie zaskórniki na nosie...Próbowałam już chyba wszystkiego, ale efektu nie ma żadnego. Stosowałam kiedyś krem z kwasami na noc, ale zupełnie nie było poprawy. Nie wiem już, co z tym zrobić... Znacie może maskę Pilaten? Widziałam jej recenzję na blogu Miskejt i zastanawiam się, czy może by spróbować. Podobno jest bardzo mocno oczyszczająca. stosowałyście?
Zaskórniki na nosie są praktycznie nie do usunięcia, mają je nawet osoby z czystymi cerami. A już na pewno nie są do usunięcia na stałe.
Kremy z kwasami z reguły dają bardzo słabe efekty, mają pH wyższe niż toniki, peelingi, a więc są mniej skuteczne.

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 22:14   #1777
KZag
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez spod_chmurki Pokaż wiadomość
U mnie jest to samo wieczna truskawa z nosa, nawet mimo regularnego oczyszczania manualnego u kosmetyczki. Mam spokój przez tydzień i znowu wychodzą na nowo.
KZag jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
rozszerzone pory, wągry, wągry nos, zaskórniki trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości