Metamorfoza wlosow przed studniowka! Help! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-01, 15:53   #1
nika89
BAN stały

Metamorfoza wlosow przed studniowka! Help!

Czesc dziewczyny. Do studniowki podchodze lajtowo, ale jezeli chodzi o to, jak na niej bede wygladac, to juz gorszy problem. Nie mam jeszcze zakupionej kreacji, szal bedzie w ostatnich miesiacach, jednak mam nadzieje, ze chociaz poradzicie mi co zrobic z wlosami...

Zaczne od poczatku...
Moj naturalny kolor to kasztanowy o zlotych refleksach. Wydaje mi sie, ze nie bardzo pasuje mi do twarzy, wiec troche poeksperymentowalam z kolorami... Kilka razy przefarbowalam szamponetka na owoc granatu (kolor i dlugosc wlosow na 1 i 2 zdjeciu). Dlugosc mam teraz taka jak na zdjeciach. Jednak podczas wakacji chcialam zaszalec i tuz przed rozpoczeciem roku zrobilam sobie jasne blond pasemka (zdj 3). Wlosy sa teraz troche przyniszczone, ale staram sie je odbudowac odzywkami. Niestety fryzjerka podciela mi za duzo wlosow :/, a do studniowki chcialam miech chociaz do lopatek, niestety o tym nie ma mowy...
Oczywiscie do stycznia bede miala odrosty... i co teraz? Troche lekkomyslnie zrobilam robiac sobie pasemka... Bo nie wiem co teraz zrobic wlosami do studniowki? Moze mi doradzicie?
Od razu powiem, ze podobalam sie wszystkim w podkreconych brazowych wlosach (zdj 4- przyklad). Jednak co zrobic z kolorem?

Na studniowke spodobala mi sie fryzurka z gazety (zdj 5). Jest przesliczna, jednak czy rownie dobrze bedzie wygladala na moich krotszych wlosach? Oczywiscie bez tylu ozdob. I jaki kolor zrobic w koncu? Pozatym czy to dobra propozycja na studniowke? Bo w tancu sie na pewno zgrzeje i zmecze, a chce zeby fryzura byla w postaci nietknietej . Nie chcialabym jednak upinac wlosy w jakis kok, bo wygladam fatalnie ze sciagnietymi wlosami :/. A moze jakies inne propozycje, np. lekko upiete i troche rozpuszczone?
Zdaje sie na was ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_9894_ (21).jpg (101,7 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_9966.jpg (82,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31436297.jpg (66,6 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg www.sredniefryzury.styl.fmajn.jpg (16,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ssl20296.jpg (85,7 KB, 33 załadowań)
nika89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 12:43   #2
nika89
BAN stały

Dot.: Metamorfoza wlosow przed studniowka! Help!

up
Stary 2007-11-03, 19:29   #3
nicegirl
Zadomowienie

Według mnie ładniej Ci jednak we włoskach jednolitych, bez pasemek... Więc może zrobić po prostu jeden kolor? Taki ciemniejszy?
Poza tym widziałabym Cię właśnie w pofalowanej fryzurce...Ta fryzurka na piątym zdjęciu jest bardzo fajna, zreszta następna też niczego sobie Na studniówce widziałabym Cię chyba w tej ostatniej właśnie aa i jeszcze jedno. Jeśli wybierzesz się do dobrego fryzjera, dobrze ułoży Ci fryzurkę a potem spryska lakierem i innymi specyfikami, fryzurka/upięcie będzie trzymać Ci się do rana albo nawet przez kolejne dniWiem co mówie. Sama mam włosy skłonne do puszenia, strasznie niesforne i układają się jak chcą ( trochę falowane) a na studniówce miałam wyprostowane i proste były bez zarzutu przez całe 2 dni
Mam nadzieję, że troszkę pomogłam. pozdrawiam
nicegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 14:32   #4
nika89
BAN stały

up
Stary 2007-11-04, 21:32   #5
nicegirl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nika89 Pokaż wiadomość
up

tak z grzeczności, wypadałoby chociaż podziękować za radę, może i nie jest ona składna, trafna itd ale troszkę czasu nad nią spędziłam a nie tylko podbijać wątek...
nicegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 21:43   #6
nika89
BAN stały

Wybacz, oczywiscie dziekuje za rade, mialam malo czasu, wiec zdazylam po zalogowaniu tylko go podbic... Czekam na wiecej propozycji. Wszystkie rozwaze .
Stary 2008-01-05, 16:44   #7
nika89
BAN stały

NIEAKTUALNE!!!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości