puder MF Creme Puff a Rimmel Stay Matte - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-01, 23:02   #1
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

puder MF Creme Puff a Rimmel Stay Matte

Mam cerę suchą i bardzo trudno znaleźć mi puder prasowany który nie robiłby mi maski na twarzy. Do tej pory używałam pudru polskiej firmy Nel, jednak mam trudności z dostaniem go, oraz właśnie pudru MF Creme Puff, który jest dla mnie ideałem, niestety jego główną wada jest cena
Zastanawiam się, nad pudrem Rimmle stay Matte. Czy jest on podobny do MF i czy nadaje sie do cery suchej? Oraz czy znajde kolor pudru Rimmla podobny do koloru 41 Medium Beige Creme Puff?
Dziewczyny czy mogłybyście porównac te dwa pudry?
madzia.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 23:10   #2
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna
Dot.: puder MF Creme Puff a Rimmel Stay Matte

Podobny nie jest, ale myślę, że z korzyścią dla Rimmela. Używałam obu i dla mojej raczej tłustej cery lepszy jest Rimmel. Max Factor ściągał mi skórę, wyglądał nienaturalnie, poza tym ciężko dobrać kolor. Rimmel Stay Matte występuje w raczej jasnych odcieniach, ale zarówno chłodnych jak i ciepłych. Dla mnie to puder idealny w przystępnej cenie.
pasywno-agresywna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 23:15   #3
madzia.a

Cena rzeczywiście jest przystępna
Mnie przede wszystkim zależy na tym, żeby nadawał się do cery suchej i nie podkreślał suchych skórek.
Tu idealnie sprawdzał się Creme Puff....
Ale czekam na dalsze opinie
Stary 2007-11-01, 23:20   #4
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Ja osobiscie nie uzywalam pudru Stay Matt,ale po mekach z podkladem za nic bym nie sprobowala.Byl koszmarny Za to Creme Puff,to byl dla mnie idealny puder.Po prostu boski.Wciaz sie na niego czaje,tylko wlasnie cena troche duza,a mam tez inne pudry,ktore musze zuzyc.Takze w sumie z porownaniem,to Ci nie pomoge,ale osobiscie zawsze stawialam na Creme Puff.A jesli chcesz cos tanszego,to moge Ci rowniez polecic Manhattan Clearface Swietny puderek za 14 zl
moren jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 23:21   #5
witaminka
Rozeznanie

mam MF i musze przyznac ze jestem bardzo zadowolona uzywam tylko jego bez podkladu i jest ok mam male dziurki po tradziku i jakos pod nim ich nie widac kolor 41 jest powiedzialabym idealny moze ciut ciut ciemniejszy by sie przydał ale generalnie daje mu 5. po calym dniu w szkole wyglada super nie blyszczy sie spoko puder polecam
a z rimmelem nie moge porownac bo nie uzywalam tamtego
Stary 2007-11-01, 23:49   #6
madzia.a

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A jesli chcesz cos tanszego,to moge Ci rowniez polecic Manhattan Clearface Swietny puderek za 14 zl
Ten puder z Manhatanu jest antybakteryjny, wątpie, żeby nadawał się do cery suchej
Stary 2007-11-01, 23:58   #7
margerita007
Raczkowanie

hej mam oba te pudry więc może się wypowiem mam cere tłustą i wolę creme puff używam go zamiast podkładu i nie wysusza tak jak stay matte poza tym jest mniej widoczny na twarzy stay matte podkreśla jak dla mnie skórki i jest idoczny na bu7źce osobiście wole MF co do ceny to w sumie o wiele drożej nie wychodzi bo MF kosztuje 30 zł z tego co pamiętam? a stay matte 17 ale stay matte ma pojemność 14 g a MF 21 więc jest go dużo więcej osobiście mogę jeszcze z czystym sercem polecić moje odkrycie za 12 zł z oriflame puder z serii visions http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15789niestety dostępny tylko w dwóch odcieniach ale jest wogóle niewidoczny na twarzy dobry jest też burżujek ale kosztuje około 40 zl w promocji
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17472
Stary 2007-11-02, 13:10   #8
madzia.a

widze, ze puder Rimmel nie nadaje sie do cery suchej
Jak wycofają mi mój polski odpowiednik Creme Puff, będe zmuszona płacić 30 zł za puder- jak dla mnie to troszkę za dużo Mimo, ze moim zdaniem jest rewelacyjny!!!
Dziewczyny, jakich pudrów użycie przy suchej cerze?
Stary 2014-12-05, 16:36   #9
patriszaxo
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: puder MF Creme Puff a Rimmel Stay Matte

Uzywam obu tych prodyktow na zmiane. Głownie dlatego, że mam stay matte o odcieniu 003 peach glow a mf creme puff 05 translucent. Są ta dwa zupelnie roznie odcienie. Oba bardzo lubie, ale moim idealem jest zdecydowanie mf creme puff. Długo utrzymuje cere matowa czego nie do konca moge powiedziec o stay matte. Creme puff jest wydajniejszy i lepiej wyglada na skorze. Stay matte w moim przypadku czasem podkresla suche skorki, ale tylko gdy moja cera jest w gorszym stanie czego creme puff nie robi. Minusem creme puff jest cena ktora wynosi okolo 40 zl a stay matte to ok 25zl , dlatego gdy oba mi sie skoncza kupuje stay matte ze wzgledu na cene, ale gdy gdzies trafie na promocje np 30 zl za creme puff to od razu kupuje dwa. Dla mnie jest warty takiej ceny, aczkolwiek 40 zl na moj budzet nastolatki to troche za duzo.
Polecam oba te kosmetyki
patriszaxo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości