ulubione tusze do rzęs :) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-04, 17:43   #2071
zebra666
Zakorzenienie

Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
A jest na nim kod kreskowy?;P Bo sprawdzalam w sklepie i te tusze maja kody, ale nie są zafoliowane.
Ja wlasnie czekam na niego. Ile czekałaś na przesyłkę?
Ma kod kreskowy, wygląda na orginalny Bardzo dobrze zapakowany więc nie uszkodził się w trakcie transportu. Zapłaciłam w poniedziałęk ale zaksięgowało wpłate z aniego we wtorek...a w czwartek rano już był u mnie Dzisiaj cały dzień mam go an rzęsach przy sprzątaniu, gotowaniu i jest taki jak wtedy gdy go nałozyłam (nie osypuje się, rzęsy łądnie rozdzielone, firankowate i lekkie) przede wszystkim nie czuję go na rzęsach wogóle Ma fajową szczotreczkę i nie wyciągasz na niej masy niepotrzebnego tuszu tylko tak w sam raz Mnie się podoba

zebra666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 17:53   #2072
och
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Ma kod kreskowy, wygląda na orginalny Bardzo dobrze zapakowany więc nie uszkodził się w trakcie transportu. Zapłaciłam w poniedziałęk ale zaksięgowało wpłate z aniego we wtorek...a w czwartek rano już był u mnie Dzisiaj cały dzień mam go an rzęsach przy sprzątaniu, gotowaniu i jest taki jak wtedy gdy go nałozyłam (nie osypuje się, rzęsy łądnie rozdzielone, firankowate i lekkie) przede wszystkim nie czuję go na rzęsach wogóle Ma fajową szczotreczkę i nie wyciągasz na niej masy niepotrzebnego tuszu tylko tak w sam raz Mnie się podoba
No to super
W takim razie czekam na niego z jeszcze wiekszą niecierpliwością Zapłaciłam za niego bodajże we wtorek, więc powinien dzisiaj już być...a nie ma. Pewnie w poniedziałek przyjdzie (mam nadzieję)
och jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 17:57   #2073
zebra666
Zakorzenienie

Myślę, że to zależy od poczty polskiej... mnie akurat szybciutko doszedł, a jak go wysłano to dostałam maila z taką informacją

Stary 2009-09-04, 18:24   #2074
och
Rozeznanie

Własnie sprawdzilam i wplacilam pieniadze jednak w srode. Myslalam, że dostane jakiegos maila z potwierdzeniem,ze wplata zostala zaksięgowana i wysylka wyslana. Ale napisalam juz do Pana E. z prośbą o info na ten temat.
A mojego tuszu z Avonu mniej niż myslałam;( Mam nadzieje,ze wystarczy go zanim dotrze Masterpiece. Zaaplikowałam mu kilka kropel mleczka do demakijazu, może jeszcze wytrzyma
Stary 2009-09-04, 18:52   #2075
zebra666
Zakorzenienie

Jak dzisiaj masz zaksięgowaną wpłatę to wyśle Ci go napewno jutro i napisze maila z info o tym( ja tak miałam) tak, że pewnie w poniedziałek będziesz już go miała

Stary 2009-09-04, 18:58   #2076
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Myślę, że to zależy od poczty polskiej... mnie akurat szybciutko doszedł, a jak go wysłano to dostałam maila z taką informacją
bardzo duzo zalezy od poczty, ale jak chodzi o przesylki priorytetowe to powinny byc 2-3 dni od wyslania juz na miejscu
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 09:55   #2077
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item727754771_...sh_czarny.html

http://www.allegro.pl/item721405222_...przedawcy.html

muslicie ze to oryginaly? tyle sie juz czytalam o tym tuszu ze musze wkoncu sprobowac, chcociaz szczoteczka mnie nie przekonuje

http://www.allegro.pl/item720589909_...y_14_99zl.html ten
http://www.allegro.pl/item729122426_...ny_czarny.html
polecacie? chodzimi w kategori wodopoprnosci
up
Stary 2009-09-12, 18:29   #2078
ona11_99
Przyczajenie

witam forumowiczki ja ost malowalam sie takim zwyklym tuszem i mialam rzesy do d.... teraz wyprobowalam max factor ten taki gruby co go reklamuja zapomnialam nazwy:/ i jest za***isty rzesy dlugie ieknie rozdzielone piekne zreszta mysle duzo zalezy tez od rzes ja i bez tuszu mam dlugie i ich dosc duzo ale naprawde polecam tego
a mam tez nowy tusz z avonu podkrecajacy super curlacious i beznadzieja!!!!! a kosztowal 20 zl 7 ml lepiej doplacic i miec 13 ml za***istego max factora zreszta masterpiece tez super no i tradycyjnie double extension
a co sadzicie o tuszach rimmela z grzebyczkami tymi silikonowymi???
ona11_99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 22:20   #2079
scarlettmonroe
Rozeznanie

Co sądzicie o Voluminous Carbon Black albo Telescopic Carbon Black L'oreala? Jak wypadają w porównaniu do Max Factorów ?

scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 10:37   #2080
anecia1881
Raczkowanie

witam
Obecnie używam MAYBELLINE the COLOSSAL VOLUM EXPRESS,koleżanka bardzi go sobie chwaliła ale ja musze przyznac,że czuje lkki niedosyt oczywiscie tusz niczego sobie ale chyba szukam czegos innegokiedys używałam tuszu z AVON super shock ale tez nie byl zachwycajacy jak dla mnie o wiele lepsza była jego wczesnieja wersja (nie pamiętam jak sie nazywał)..ostatnio tez mialam taki rozowy z grzebyczkiem od loreal ,tez niestety nie pamietam nazwy;/ ale szybko wysechl co utwierdzilo mnie w przekonaniu,ze nigdy wiecej loreala;p
Jak na razie najbardziej byłam zadowolona z max factora 2000calorie na prawde świetny i moge szczerze go polecićmyślę,że będę jeszcze wiele razy do niego powracać chociaż czytajac Wasze wypowiedzi to zaczynam sie zastanawiac nad MASTERPIECEmysle,że go wyprobuje
Może mołybyście napisac cos wiecej o YSL - MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS?? Bo bardzo mnie tym zaciekawiłyście Jeszcze nie słyszałam o niej a sprawia wrażenie świetnej
anecia1881 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 10:45   #2081
eccentricx3
Raczkowanie

Moim najulubieńszym tuszem jest MF Masterpiece. Wcześniej miałam Rimmel Glam Eyes ale to nic w porównaniu z MF ładnie rozczesuje, podkręca i podkreśla. Jak na razie mój numer 1

Cytat:
a co sadzicie o tuszach rimmela z grzebyczkami tymi silikonowymi???
Ja miałam Rimmel Glam Eyes jakoś szczególnie mnie nie zachwycił. Chociaż szczoteczka fajna. Niestety szybko mi wysechł. Po jakiś dwóch miesiącach był do wyrzucenia. Może tylko ja trafiłam na taki felerny produkt. nie wiem .
Ale wiem na pewno że więcej go nie kupie.

When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done

eccentricx3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 11:01   #2082
magtru
Rozeznanie

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez anecia1881 Pokaż wiadomość
witam

Może mołybyście napisac cos wiecej o YSL - MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS?? Bo bardzo mnie tym zaciekawiłyście Jeszcze nie słyszałam o niej a sprawia wrażenie świetnej
Sprawdź w KWC, jest mnóstwo recenzji.
magtru jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:53   #2083
stalowamagnolia
Wtajemniczenie

Ja kupuje i wypróbowuje tym samym różne tusze. Ostatnio zakupiłam Colossal Volum'Express Maybelline i jestem z niego b.zadowolona. Cudownie podkręca, wydłuża i pogrubia rzęsy!

)
stalowamagnolia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:54   #2084
eccentricx3
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez stalowamagnolia Pokaż wiadomość
Ja kupuje i wypróbowuje tym samym różne tusze. Ostatnio zakupiłam Colossal Volum'Express Maybelline i jestem z niego b.zadowolona. Cudownie podkręca i wydłuża rzęsy!

)
Chyba się na niego skusze bo chodzii za mną już od kilku tygodni

When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done

eccentricx3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 22:09   #2085
Arashy
Raczkowanie

ja polecam
Arashy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 00:01   #2086
magzulaa
Zadomowienie

GG do magzulaa

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Ja kupilam swojego MF Masterke w drogerii w Anglii i niestety tez nie mialam kodu ani produkt nie byl zapakowany w folie tak jak jego brat MF calorie 2000, ktory zakupilam juz w opakowaniu.
Odnośnie tego kodu na Masterpiece- niestety nie miałam czasu wcześniej polatac ale zrobiłam to dzisiaj i tak- w douglasie, rossmanie oraz takiej mniejszej drogerii na wszystkich masterpiece były kody malutkie na opakowaniu mascary.
No ale jak widać można kupić i bez-więc najwidoczniej nie ma reguły
magzulaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:46   #2087
Justa02
Raczkowanie

Mi obecnie pasuje Clinique High Impact Mascara
Nie skleja się ładnie podnosi rozdziela nie kruszy się...
Ma fajną czerń...
Nie podrażnia elegancko się zmywa...
Dla mnie 5+

Justa02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:56   #2088
och
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez magzulaa Pokaż wiadomość
Odnośnie tego kodu na Masterpiece- niestety nie miałam czasu wcześniej polatac ale zrobiłam to dzisiaj i tak- w douglasie, rossmanie oraz takiej mniejszej drogerii na wszystkich masterpiece były kody malutkie na opakowaniu mascary.
No ale jak widać można kupić i bez-więc najwidoczniej nie ma reguły
Dotarł do mnie ten tusz. Ma kod i wyglada na oryginalny, tylko jakis taki porysowany.Ale sam tusz-powoli sie nim zachwycam. Co prawda nie daje tak spektakularnego efektu jak supershock Avonu, ale jest o niebo trwalszy. Przezyl wyjazd 3 dniowy, deszcz itp. Az zaczynam sie odzwyczajac od zerkania w lusterko czy mi sie tusz nie rozmazal,a przy innych mialam taki nawyk.
Szczoteczka fajna, dociera do trudnych miejsc, tylko musze sie przyzwyczaic zeby nia maloac tak,zeby nie sklejac. Ale z biegiem czasu coraz bardzej mi sie ten tusz podoba. Poczekam jeszcze pare dni i napisze cos na jego temat w KWC
Stary 2009-09-18, 08:20   #2089
zebra666
Zakorzenienie

A widzisz Och ja również nadalz adowolona jetsem z tego tuszu Masterpiece jest rewelacyjny!!! Super ta szczoteczka. A nad avonem też myślałam ale czytałam pare opini o jego rozmazywaniu się i, że nie trwały

Stary 2009-09-18, 12:26   #2090
och
Rozeznanie

Cytat:
A widzisz Och ja również nadalz adowolona jetsem z tego tuszu Masterpiece jest rewelacyjny!!! Super ta szczoteczka. A nad avonem też myślałam ale czytałam pare opini o jego rozmazywaniu się i, że nie trwały
Jestem coraz bardziej zadwolona i coraz lepsze efekty nim osiągam-wczoraj zrobiłam nim rzęsy tak kolosalne jak po tuszu z Avonu, wieć coś czuję, że będzie to mój tusz nr 1 Nie bede już szukać lepszego
Stary 2009-09-21, 17:59   #2091
Chicken88
Przyczajenie

Witam
Czytając ten wątek zrobiłam zestawienie tuszy, które są polecane a które nie. I wybrałam tusz MF 2000 Calorie Curved Brush. Jeszcze go nie używałam ale na pewno zamieszczę info na jego temat dużo dużo wcześniej i też bardzo długo używałam Rimmel Extra Super Lash i byłam z niego zadowolona. Używałam też tuszy z Avon ale jakoś mnie nie urzekły. A totalnym rozczarowaniem był dla mnie tusz Maybelline Colossal Volum Express, w ogóle nie spełnił moich oczekiwań.
Na razie to czekam na MF i zobaczymy czy będzie to mój tusz nr 1
Pozdrawiam i dziękuję wszystkim wizażankom za opinie
Chicken88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:26   #2092
karinkaa
Zadomowienie

Telescopic Loreal rulezzzz
karinkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 14:26   #2093
piwusia5
Rozeznanie

Cześć

Dziewczyby czy mogłybyście mi polecić jakis tusz podkręcający i pogrubiający rzęsy?? Dobrze by było gdyby efekt był dobrze widoczny, jak by nie sklejał i był dostępny w Anglii Na codzień użuwam MF 2000Kalorii Dramatik Look i jestem zadowolona bo pogrubia, wydłuża, trzyma się super, nio jak dla mnie same zalety ale chciała bym spróbować czegoś co mi podkręci rzęsiska
Stary 2009-09-23, 09:27   #2094
PiAnka86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez piwusia5 Pokaż wiadomość
Cześć

Dziewczyby czy mogłybyście mi polecić jakis tusz podkręcający i pogrubiający rzęsy?? Dobrze by było gdyby efekt był dobrze widoczny, jak by nie sklejał i był dostępny w Anglii Na codzień użuwam MF 2000Kalorii Dramatik Look i jestem zadowolona bo pogrubia, wydłuża, trzyma się super, nio jak dla mnie same zalety ale chciała bym spróbować czegoś co mi podkręci rzęsiska
Uzywam tego samego tuszu i jestem mu wierna,jak dotad najlepszy dla mnie jesli chodzi o podkrecanie to mi z lorela Telescopic bardzo rzeski wywijal ale za to ciezko sie go zmywalo, wypadaly mi rzesy
PiAnka86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 10:27   #2095
magtru
Rozeznanie

Chyba zrezygnuję z poszukiwania super tuszu, mam rzadkie i krótkie rzęsy, ale to co robi z nimi odżywka ( baza ) do rzęś Clinique'a - wow, jestem pod wrażeniem , wydłuża, chyba przede wszystkim , z tuszem rzęsy są podkręcone, nieco pogrubione i dłuższe!!!Na razie mój KWC!!!
Stary 2009-09-24, 01:41   #2096
piwusia5
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez PiAnka86 Pokaż wiadomość
Uzywam tego samego tuszu i jestem mu wierna,jak dotad najlepszy dla mnie jesli chodzi o podkrecanie to mi z lorela Telescopic bardzo rzeski wywijal ale za to ciezko sie go zmywalo, wypadaly mi rzesy
PiAnka86 dziękuje za odpowiedź

Kurcze myślałam o tym Telescopiku z Loreala, ale jak mi mają powypadać rzęsy to ja dziękuje Na dodatek mam wrażliwe a jak ciężko się zmywa to pewnie bym musiała użyć silnego środka i nieźle potrzeć... eeee nie dziękuje
Stary 2009-09-24, 08:00   #2097
201607111632
Konto usunięte

Ja mam Telescopica teraz i mi rzęsy nie wypadają
201607111632 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:56   #2098
PiAnka86
Raczkowanie

To znaczy moze zle sie wyrazilam, same nie wypadaja, wypadaly mi dlatego ze musialam bardzo przyciskac zeby zmyc ten tusz;/ na poczatku bylo wszytsko ok bo mialam buteleczke plynu do zmywania oczu z Lancome wiec wszystko schodzilo swietnie ale ze jest to drogi zakup, pozniej uzywalam mleczka do demakijazu i zaczal sie problem. Natomiast do zmywania MF uzywam mleczka lub zwyklego zelu i schodzi pięknie.
PiAnka86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:17   #2099
Justa02
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Chyba zrezygnuję z poszukiwania super tuszu, mam rzadkie i krótkie rzęsy, ale to co robi z nimi odżywka ( baza ) do rzęś Clinique'a - wow, jestem pod wrażeniem , wydłuża, chyba przede wszystkim , z tuszem rzęsy są podkręcone, nieco pogrubione i dłuższe!!!Na razie mój KWC!!!

oo ciekawe... muszę zobaczyć jak to wygląda. To jest biała baza? czy przeźroczysta. Podaj proszę cała nazwę...

Justa02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 16:42   #2100
magtru
Rozeznanie

Biała, ale tusz ją ładnie pokrywa. Lash building primer Clinique'a - poczytaj w KWC, ja kupiłam w ciemno, ale jestem zadowolona.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości