Zestaw startowy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-11, 12:43   #781
Edytkaaa
Raczkowanie

Dot.: Czy taki zestaw będzie dobry na początek?Doradźcie proszę

dziękuję byliczka
interesuje mnie jeszcze jedno, czy usune taki żel pózniej acetonem kosmetycznym czy to bardziej skomplikowane?
Stary 2009-05-11, 13:11   #782
LadyBane
Rozeznanie

Jesli bedzie to zel silikonowy to mozna acetonem.

www.serce-oliwki.pl

LadyBane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 18:30   #783
myszka3009
Raczkowanie

GG do myszka3009 Send a message via Skype™ to myszka3009
Dot.: zestaw startowy

Jest teraz tyle hurtowni internetowych,że naprawdę jest w czym wybierać......a na początek proponuję firmę sunflower,bo dobrze się pracuje na ich produktach i są w przystepnych cenach....ale to i tak zalezy jak co komu przypasuje.
myszka3009 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 19:28   #784
byliczka
Zakorzenienie

Dokładnie tak jak napisała LadyBane. Dlatego też poleciłam Ci silikonowy żelik. Bo ze zdjęciem normalnego, twardego żelu mogły by być problemy natury pilnikowej Jesli nie czujesz pilnika i nie wiesz z jaką siłą piłować mogła być przepiłować płytkę. A tak to łatwiej będzie
Stary 2009-05-11, 19:37   #785
LadyBane
Rozeznanie

nawet lepiej gdybys uzywała zelu silikonowego z tego wzgledu ze nie buduje sie nim typowych krzywizn na paznokciu, efekt jest jak najbardziej naturalny wiec nie da sie nim zrobic "płaskich łopat" wiec jesli nie planujesz zostac specjalistką od przedłuzania to chyba takim zelem najszybciej osiągniesz sukces

www.serce-oliwki.pl

LadyBane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 21:29   #786
Edytkaaa
Raczkowanie

dziekuje za odpowiedzi

mam jeszcze pytanko: ile trzyma sie taki zel? wytrzyma tyle samo jak bym robila normalnym?
napisalyscie ze ten zestaw jest beznadziejny, ale chodzi tylko o zele ze sa zlej jakosci czy lampa taka tez nie bedzie zbyt dobra? nei zalezy mi na jakiejs super nie wiadomo co, ale tez zeby nie byl jakis "szajs"
Stary 2009-05-12, 21:33   #787
byliczka
Zakorzenienie

Lampa jak lampa ale lepiej kupić taką żebyć miała na nią gwarancje, bo na taką w zestawie nie bardzo jest, nawet nie wiadomo jaka to firma w większości przypadków...
A jeśli chodzi o żel silikonowy, utwardza się nim naturalki i jest bardziej elastyczny dlatego nie powinien się zapowietrzać itp. pod warunkiem że nie zaleje się skórek.
Stary 2009-05-22, 13:33   #788
La Monica
La Moderatoiure

Połączyłam ponad 30 wątków dotyczących zestawów startowych. W związku z tym, proszę aby wszelkie pytania dotyczące zestawów zamieszczać w tym wątku.

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 00:30   #789
minia85
Przyczajenie

Wink Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Ogolnie zgadzam sie z Verdina, pisze do rzeczy i konkretnie. Robienie paznokci, to nie tylko sparawa efektu koncowego, ale przede wszystkim odpowiedniego przygotowania paznokci do przedluzenia, bo niewiele osob zdaje sobie z tego sprawe, jak mozna wiele szkody wyrzadzic poprzez niewiedze i zle nawyki przy robieniu paznokci. Dobrze zrobiony paznokiec, to nie tylko jego wyglad! radze o tym pamietac i przestrzegam tylko z tego wzgledu, zeby sobie i komus krzywdy nie zrobic... pozdrawiam wszystkich kochajacych piekne i zdrowe paznokcie
minia85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 12:08   #790
graza4
Przyczajenie

Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Izuska, nie jestem złosliwa. Rozumiem, że mój komentarz Cię bawi, bo wyobrażasz sobie, że mam się za bóg wie kogo i drwię sobie z osób bez kursu. Otóż nie. Dokładnie wiem, o czym mówię i zapewniam Cię, że wcale nie przesadzam porównując zakładanie plomby do przedłużania paznokci.

Po pierwsze jeżeli uważasz, że robienie paznokci to żaden problem to znaczy, że nigdy tego nie robiłaś. Ale...rozumiem Cię, bo ja też tak myślałam i to całkiem niedawno. Przeczytałam w internecie wszystko, co się dało o przedłużaniu paznokci, obejrzałam milion zdjęć, instruktaży krok-po-kroku, filmików na youtube i uznałam, ze to żadna filozofia przedłużac paznokcie. Jednak ZANIM odważyłam się to sprawdzić w praktyce poszłam na kurs, gdzie okazało się, że teoria ma sie nijak do praktyki. Nie mogłam pojąć, że instruktorka i ja używamy tego samego pędzelka, tego samego żelu i lampy, i jej wychodzi piękny łuk, a mnie klucha. I zapewniam Cię, że nie była to kwestia braku talentów manualnych. Mam wykształcenie plastyczne i złotnicze i zęby zjadłam na używaniu pędzelków i pilników.
Dlatego jeśli ktoś Ci mówi zrób kurs, a dopiero potem bierz się za paznokcie to nie znaczy, że jest nadęty i złośliwy, ani tak mało błyskotliwy, że musiał skończyć kurs żeby robić to samo co Ty, talent samorodny bez kursu. To znaczy, że dobrze Ci radzi. Nic więcej.

Po drugie naprawdę nie rozumiem dlaczego ktoś miałby inwestować swoje pieniądze w kupno profesjonalnych materiałów i sprzętów, a dopiero potem sprawdzać czy umie i lubi z nich korzystać. To jakby kupić samochód, a dopiero potem iść na kurs prawa jazdy. Nie mogę sie uwolnić od porównań Moim zdaniem korzystniej, taniej, wygodniej jest zrobić kurs (są takie nawet za 300zł) i zorientować się czy to jest temat, który nam "leży" czy nie.
Zauważyłam, że niektóre dziewczyny jakoś strasznie te kursy demonizują, jakby to była przepustka do loży masońskiej co najmniej To zwykłe szkolenie, które ułatwia życie, daje pojęcie o podstawach i orientację w możliwosciach technik i produktów. I tak sie trzeba potem wszystkiego samemu uczyć, bo jeszcze się taki nie urodził, co by potrafił przekazać doświadczenie.
O koszt podstawowego zestawu nie będę sie licytować ani nikomu niczego udowadniać. Jeden woli szynkę drugi pasztetową. Kwestia smaku i wytrzymałosci żołądka.

Izuska, nie dziw się, że dziewczyny z forum podchodzą do stylizacji paznokci poważnie. To ich praca. Założę się, że Ty swoją pracę też traktujesz poważnie. Jeśli oliwka ma ochotę "tylko sobie" robić pazurki bez kursu to musi wiedzieć, ze będzie musiała odkryć Amerykę od początku i to samodzielnie.
Hej nie mam ukończonego kursu ale w związku z tym ze jestem zwolenniczka ładnych i zadbanych paznokci wykonuje paznokcie metoda żelową dziewczyny którym wykonuje paznokcie są zadowolone mam dużo klientek które zrezygnowały z osób z kursem z wielu względów . Wiem sama po sobie ze jeżeli coś cie interesuje możesz to zrobić bez kursów. Swoja prace z paznokciami zaczęłam od zdobienia paznokci koleżankom na rożne imprezy a od roku zajęłam sie metoda zelowa . Mam kolezanke ktora ma ukonczony kurs i ponad rok temu zrobila mi paznokcie ktore odpadly po 1 tygodniu wiec nie mow ze jest do tej pracy potrzebny kurs i nie porownuj leczenia zebow z robieniem paznokci . chyba nie jestes dostatecznie bystra jezeli tak uwazasz .
graza4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 15:39   #791
Madzzzia92
Rozeznanie

Graza, nie obrażaj kogoś, że ktoś jest niedostatecznie bystry. Ty masz swoje zdanie, ktoś ma swoje. Trzeba to szanować, z opinią mozesz się zgodzić, lub niezgodzić i tyle.
Madzzzia92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 19:56   #792
graza4
Przyczajenie

Nie obrażam nikogo swoja wypowiedzią nie podoba mi się złośliwość dziewczyn które maja jakaś wiedzę o robieniu paznokci i w momencie kiedy ktoś zwraca się o pomoc naśmiewają sie sa zgryzliwe i niechetne w pomocy .
Stary 2009-06-09, 20:07   #793
Madzzzia92
Rozeznanie

Złośliwa to była teraz twoja wypowiedź. Wizaż nie dyktuje jak cos zrobić krok po kroku.
Stary 2009-06-10, 17:00   #794
jofka
Zadomowienie

Hej Dziewczyny!Czy może używacie prooduktów nailproduct,tzn.żeli??Bła gam o opinie na ich temat!!!!!!!
jofka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:01   #795
Madzzzia92
Rozeznanie

jofka, spotkałam się z Nailrpoduct tylko na Allegro - jak przeglądałam ale niestety nic więcej o nich nie wiem, bo nie używałam ich produktów...
Stary 2009-06-10, 21:37   #796
graza4
Przyczajenie

Red face Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Z twoja wypowiedzią się nie zgadzam raczej mało wiesz o wizażu . Mówisz mi ze najpierw położysz żel wybłyszczający a później krem budujący albo ze najpierw położysz puder a później podkład . Raczej
nie chciałabym być twoja klientka .
Stary 2009-06-10, 21:51   #797
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez graza4 Pokaż wiadomość
Z twoja wypowiedzią się nie zgadzam raczej mało wiesz o wizażu . Mówisz mi ze najpierw położysz żel wybłyszczający a później krem budujący albo ze najpierw położysz puder a później podkład . Raczej
nie chciałabym być twoja klientka .
graza, co Ty wogóle piszesz, jeśli mogę spytać? Bo ni z gruszki ni z pietrzuszki wyskakujesz z tekstami o jakimś "kremie budującym" [a co to? ja słyszaqłam tylko o żelu budującym...] I wogóle do kogo to psizesz? Chyba tematy Ci się pogmatwały

Edytowane przez Madzzzia92
Czas edycji: 2009-06-10 o 21:52
Stary 2009-06-10, 22:02   #798
jofka
Zadomowienie

no właśnie nikt nic nie wie, ni widu ni słychu hehe może jeszcze ktoś się odezwie)
Stary 2009-06-11, 16:15   #799
MiciaKicia
Zakorzenienie

Witam Was dziewczyny Jak widac jestem tu nowa. Tak zapoznaję się z tym forum dopiero, przeglądam tematy o przedłużaniu paznokci bo najbardziej mnie to interesuje i trafiłam na ten oto wątek. Przyznam sie bez bicia, że jeszcze jakiś czas temu sama bym zareagowała na wypowiedź Verdiny tak, że wiecie.. Obraziła mnie itp itd. Ale teraz wcale tak nie jest. Wręcz się z nią zgadzam. Wiecie.. Ja sama jestem bez kursu ale jak robiłam pazurki to jedynie sobie.. I ile razy to było? Może ze dwa.. Bardzo ale to bardzo pragnę iść na kurs ale nie mam funduszy Dziś zobaczylam, że w urzedzie pracy bedzie darmowy kurs i chetnie sie na niego wybiore. Z kolei gdy pójde do pracy, całą kasę przeznacze na kurs i produkty dobrej jakości. Bo jakiś czas temu do mnie dotarło jak bardzo kurs jest ważny. I naprawde nie ma sie co obrażac, jak ktoś nie napisze jak krok po kroku trzeba coś zrobić itp. Bo nie sztuka nakleić tipsa, nałożyć żel i super fajnie... Ja bym chciała nauczyć się robić to dobrze. Też zakupiłam różne filmy instruktażowe, kupuję sobie gazete "Paznokcie", oglądałam filmy na YouTube ale i tak czuje taki... niedosyt? Wiem, że na kursie wiecej sie naucze i myśle, że ta wiedza bedzie bardziej profesjonalna. To narazie tyle co miałam do powiedzenia. Dziekuje za uwage :P

Edytowane przez MiciaKicia
Czas edycji: 2009-06-11 o 16:17
MiciaKicia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:54   #800
Madzzzia92
Rozeznanie

MiciaKicia - sama widzisz jak krus jest ważny I na serio bardzo fajnie, ze się na neigo wyybeirasz, masz plany, aspiracje Trzymam kciuki za osoby takie jak Ty Pozdrowionka
Stary 2009-06-11, 17:40   #801
jofka
Zadomowienie

Zna ktos żele NAILPRODUCT???: confused::hahah a:
Stary 2009-06-11, 17:59   #802
MiciaKicia
Zakorzenienie

Madzzzia92 Dzieki
Stary 2009-06-11, 20:03   #803
graza4
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
graza, co Ty wogóle piszesz, jeśli mogę spytać? Bo ni z gruszki ni z pietrzuszki wyskakujesz z tekstami o jakimś "kremie budującym" [a co to? ja słyszaqłam tylko o żelu budującym...] I wogóle do kogo to psizesz? Chyba tematy Ci się pogmatwały
wiesz czasami można się przejęzyczyć chodziło mi o żel budujący a nie krem za co z góry przepraszam za przejęzyczenie . Nie wyskoczyłam ni z gruszki ni z pietruszki bo powinnaś zdawać sobie sprawę jako kobieta ze wizaz to nie tylko paznokcie ok i mogłabyś kogoś nie obrażać . Ale co mozesz wiedziec o robieniu paznokci tak jak napisalas tylko slyszalas .
Stary 2009-06-11, 23:13   #804
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
wiesz czasami można się przejęzyczyć chodziło mi o żel budujący a nie krem za co z góry przepraszam za przejęzyczenie . Nie wyskoczyłam ni z gruszki ni z pietruszki bo powinnaś zdawać sobie sprawę jako kobieta ze wizaz to nie tylko paznokcie ok i mogłabyś kogoś nie obrażać . Ale co mozesz wiedziec o robieniu paznokci tak jak napisalas tylko slyszalas .

chodziło mi o wizaż w sensie forum - dwuznaczność słowa, a konkretnie miałam na myśli podforum rpzedłużanie paznokci.
Co do twojego "kremu budującego" - używam żelu jednofazowego, wiec niepotrzebny mi żel budujący i dlatego też oweg nie używam ;]
Ale oczywiście Ty czytając moją odpowiedź an ten twój krem budujący potrafisz wywnioskować jaki jest mój stopień umiejętności w przedłużaniu paznokci.
Stary 2009-06-12, 20:04   #805
mysiak
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie wyskoczyłam ni z gruszki ni z pietruszki bo powinnaś zdawać sobie sprawę jako kobieta ze wizaz to nie tylko paznokcie (...)
Skąd to przekonanie? Jeśli ktoś nie zdaje sobie z tego sprawy to nie jest kobietą? Czy tylko nie jest PRAWDZIWĄ kobietą?
Grazo, po co takie nieznoszące sprzeciwu stwierdzenia i to w tak śmiesznym kontekście?

Verdino - brawo!

MiciuKiciu - ja bardzo podobnie, spróbowałam raz na sobie po "łyknięciu" sporej dawki teorii i... nigdy więcej A teraz idę na kurs do świetnej w swoim zawodzie a jednocześnie bardzo przeze mnie lubianej (koleżanka z forum) stylistki Mam nadzieję, że obie będziemy zadowolone!

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2009-06-12 o 20:06 Powód: lit.
mysiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 22:20   #806
suza87
Raczkowanie

Jofka Ja znam nail product i trzymam się z daleka! Clear i przezroczysty różowy poszedł do śmietnika (któryś z nich siniał ale to było dawno i nawet nie pamiętam który). Tylko biały do użytku się nadawał. Primer do niczego! A czemu o nie pytasz?

A co do kursów zgadzam się w 100 % że jak chcesz komuś przy pazurach grzebać musisz mieć kurs. I nie ważne że bez kursów robisz pazurki naprawdę świetnie. Tak mi się cosik wydaje, że żeby wykonywać jakiś zawód musisz mieć jakiekolwiek uprawnienia (tym bardziej, że chodzi tu o szeroko pojętę zdrowie człowieka). Sory laski ale nawet na jeżdżenie śmieciarką trzeba kurs zrobić, nie ma nic za darmo. Popieram, że nie podajecie "gotowych przepisów na tipsy" bo jak widzę z jaką kaszaną kobiety chodzą po ulicach to aż mnie pazurki bolą.
Stary 2009-06-13, 09:53   #807
jofka
Zadomowienie

Pytam bo często dziewczyny się o tą firmę pytają,a ja po prostu nie znam.Raczej jednak słyszałam dobre opinie.Uuuu,ale jak ciemnieje to nie za dobry
Stary 2009-06-14, 08:57   #808
MiciaKicia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez suza87 Pokaż wiadomość
Tak mi się cosik wydaje, że żeby wykonywać jakiś zawód musisz mieć jakiekolwiek uprawnienia (tym bardziej, że chodzi tu o szeroko pojętę zdrowie człowieka). Sory laski ale nawet na jeżdżenie śmieciarką trzeba kurs zrobić, nie ma nic za darmo. Popieram, że nie podajecie "gotowych przepisów na tipsy" bo jak widzę z jaką kaszaną kobiety chodzą po ulicach to aż mnie pazurki bolą.
ooo tak tak święte słowa !!!
Stary 2009-06-17, 09:20   #809
kavvka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Lampa jak lampa ale lepiej kupić taką żebyć miała na nią gwarancje, bo na taką w zestawie nie bardzo jest, nawet nie wiadomo jaka to firma w większości przypadków...
A jeśli chodzi o żel silikonowy, utwardza się nim naturalki i jest bardziej elastyczny dlatego nie powinien się zapowietrzać itp. pod warunkiem że nie zaleje się skórek.
Nie ma możliwości zebyś kupiła lampy na którą nie ma gwarancji
A dokładniej rękojmi sprzedawcy. Rękojmia za wady fizyczne i prawne, to odpowiedzialność sprzedawcy względem kupującego, która wynika z ustawy (kodeksu cywilnego art. 556 - 576), a nie z umowy stron i dotyczy zarówno rzeczy nowych, jak i używanych.
Jak coś kupisz...czy na allegro czy gdziekolwiek indziej a okaże się że samo się zepsuło(nie pomogłaś w tym )...oddajesz w ciągu dwóch lat od zakupu
To taka ciekawostkao której naprawdę warto wiedzieć
Zawsze się wwykłociszbo takie Twoje prawo coś o tym wiem
Stary 2009-06-17, 10:34   #810
byliczka
Zakorzenienie

Dzięki Kavka, dobrze wiedzieć, ja się raz nacięłam na taki zakup, nie związany z paznokciami i byłam kilka stów w plecy :/

Tagi
paznokcie, tipsy pytania paznokcie, tipsy żelowe

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości