Zestaw startowy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-21, 22:53   #91
hair
Rozeznanie

Dot.: zestaw startowy???

paula - troche Cie podpuszczalam, przepraszam.

Nie mam już nic ciekawego w temacie do powiedzenia więc sie wylączam. Pozdrawiam was wszystkie.
hair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 18:24   #92
yencia
Raczkowanie

Kilka refleksji, bo juz nie wytrzymam...

1) Z calym szacunkiem, ale nie sadze, zeby przez 8 godzin kursu na akryl, jaki funduje Sunny Line za zakup powyzej 500zl nauczyli mnie WSZYSTKIEGO o nakladaniu akrylu/zelu, BHP, manicure. To jest fizycznie niemozliwe, moje pierwsze zalozenie akrylu trwalo 6 godzin. Nie wierze w takie bujdy, a w papier po takim kursie tym bardziej. Same twierdzicie, ze po kursie to i tak trzeba cwiczyc, wiec co szkodzi cwiczyc przed kursem ? Naprawde z igly widly.
2) Porownywanie styliski do lekarza, co zdarzalo sie drogim apniom bardzo czesto jest wielce niestosowne. Lekarz, zeby dostac papier na leczenie LUDZI musi uczyc sie kolo 8 lat i przechodzic testy psychologiczne. Porownywanie to obraza lekarzy, ktorzy zeby zosatc spacjalista i profesjonalista ni musi sie uczyc systematycznie przez 8 lat a nie co kilka miesiecy po kilka godzin. Wstydzcie sie.
3)
Cytat:
Moze podam przyklad- ostatnio zrobiłam sobie kurs projektowania stron www- kurs podstawowy,stronka wyjdzie mi bez zadnych bajerow ale w tym miesiacu nie mialam kaski by robic kolejne szkolenie. I naprawde do głowy by mi nie przyszlo wchodzic na forum dla komputerowcow i nagle, niz z gruszki ni z pietruszki pisac - " hej , jak krok po kroku zrobic stronke w photoshopie??
Ja taki kurs zrobilam... z Internetu ! Jest wiele stron, ze skryptami i pytanie typu: "jak zrobic zeby dzialalo" jest tam na porzadku dziennym. Po prostu programisci komputerowi nie sa tak zazdrosni o wiedze jak coniektorzy i chetnie pomagaja samoukom. Nic czego dzisiaj wiem po programowaniu, pisaniu stron(www konie.100tka.net zeby daleko nie szukac, wlasnie nad nia pracuje), sieciach komputerowych nie dowiedzialabym sie na zadnym kursie. Taki kurs to tylko papier - nic wiecej. Jak ktos Ci zatrudni to predzej pokieruje sie Twoim portfolio niz papierami. Wiem z doswiadczenia, naprawde.

Przy wyborze styliski kierowalam sie tym czy dobrze i ladnie zrobi mi paznokcie, nie tym czy ma papiery i cuda na kiju.
yencia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 20:16   #93
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

No widzisz i tym sie roznimy..podejsciem. Nie mam zamiaru szukac zatrudnienia w dziedzinie informatycznej bo po prostu na komputerach sie nie znam. Potrafie wlaczyc gg , wyslac maila- i tyle. Dlatego wybieram sprawdzony kurs zeby miec pewnosc ,ze poznam wszystkie podstawy - a dodatkowy papier tez ma niebagatelne znaczenie.
Uwazam ,ze jak inwestowac to przede wszytskim w siebie- zwlaszcza w takiej dziedzinie jaka jest szeroko rozumiana kosmetologia. Bo kiedy zle zaprojektuje stronke to ona po prostu nie zadziala a kiedy nauczona "przez internet" "stylistka" zmasakruje klientce paznokcie, to juz bedzie inna rozmowa...
I nikt nie twierdzi ,ze na kursie dowiemy sie "wszystkiego". To skrót myslowy poniewaz rzeczywiscie nie ma takiej mozliwosci- poznamy wszelkie podstawy by moc bezpiecznie i z czystym sumieniem zajac sie nauka stylizacji paznkoci W PRAKTYCE. Ale jest cala masa dziewczyn (takze na tym forum) ktore piszą w jednym poscie cos w stylu- " czym sie roznia tipsy zelowe od clear i jak mam je zakladac?" a w nastepnym "hej , jestem z miasta X, zakladam tipsy, zapraszam!" Bez komentarza.....
I dlatego powtorze- uwazam ,ze nie powinno sie robic niczego bez odpowiedniego przygotowania- zwlaszcza kiedy chodzi o jakby nie bylo zdrowie klienteli. Dla jedych jest to jasne ale dla innych liczy sie tylko kasa. Kwestia wyboru.
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 23:09   #94
yencia
Raczkowanie

Dobra, tak jak samouki jestescie niereformowalne. Krotkowzrocznosc, zadufanie w sobie z powodu papierka, snobizm i nieuprzejmosc, taka tu panuje atmosfera, nie tylko w odniesieniu do samoukow, ale odnosicie sie tak do siebie nawzajem. powodzenia....
Stary 2005-09-23, 08:20   #95
tiara
Zadomowienie

GG do tiara

yencia wg mnie nie jest problemem ze samouki cwicza - to bardzo dobrze, bo beda bardziej kompetentne. Ale na Boga niech cwicza na sobie i tylko na sobie. I jezeli tak robia to nie widze problemu, bo pewnie i tak kiedys dojrzeja do kursu na ktorym sie dowiedz np. o chorobach pazurkow.

Pozdrawiam Was wszystkie
tiara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 17:37   #96
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Dobra, tak jak samouki jestescie niereformowalne. Krotkowzrocznosc, zadufanie w sobie z powodu papierka, snobizm i nieuprzejmosc, taka tu panuje atmosfera, nie tylko w odniesieniu do samoukow, ale odnosicie sie tak do siebie nawzajem. powodzenia....

Nie ma to jak konstruktywna krytyka , poparta sensownymi argumentami, pełna merytorycznych tresci, padająca z ust doświadczonej forumowiczki!!
Stary 2005-09-23, 17:50   #97
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez paulakrk

Nie ma to jak konstruktywna krytyka , poparta sensownymi argumentami, pełna merytorycznych tresci, padająca z ust doświadczonej forumowiczki!!
Masz racje Paula, mam watek na oku...

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 19:36   #98
m21
Przyczajenie

czesc dziewczyny,jestem tu nowa,staram sie podczytac wasze wątki,nie tylko o pazurkach,bo wiele ciekawych rzeczy piszecie...ale to tutaj..ta ostra wymiana zdań mnie przeraziła poprostu...nie bede sie wypowiadac na ten temat bo nie mam o nim zielonego pojęcia dopiero sie kształce na kosmetyczke,wiec niewiele jeszcze wiem,ale fakt jest faktem ,że powinnyscie byc milsze dla siebie...bo aż strach zadać jakiekolwiek pytanie ....
pozdrawiam was serdecznie.....
m21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 03:36   #99
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Więc proponuje poczytać inne wątki a nie tylko ten Wazeliniarstwa i czułości tez tutaj mamy pod dostatkiem Trzeba dbać o odpowiednie proporcje
Stary 2005-09-24, 18:42   #100
yencia
Raczkowanie

O tak ! wazeliniarstwo i czulosc !! jak jakas wykona jakis wzorek to konstuktywnych i pelnych merytorycznej tresci postow jest od cholery ! Doslownie smieszne.

"doswiadczona forumowiczka" - prosze sprecyzowac... ? Zeby pisac na forum tez trzeba przejsc kurs na 1000 zl ?
Argumenty: same ich poszukajcie, w watkach az sie roi od nich. Ale oczywiscie wasze zbyt wysokie mniemanie o sobie na to nie pozwoli, bo przeciez jestescie mile i slodkie... i pomagacie kazdemu, i jestescie chetne udzielic rady....

pozdrawiam moje kochaniutkie forumowiczki
Stary 2005-09-24, 19:19   #101
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez yencia
O tak ! wazeliniarstwo i czulosc !! jak jakas wykona jakis wzorek to konstuktywnych i pelnych merytorycznej tresci postow jest od cholery ! Doslownie smieszne.

"doswiadczona forumowiczka" - prosze sprecyzowac... ? Zeby pisac na forum tez trzeba przejsc kurs na 1000 zl ?
Argumenty: same ich poszukajcie, w watkach az sie roi od nich. Ale oczywiscie wasze zbyt wysokie mniemanie o sobie na to nie pozwoli, bo przeciez jestescie mile i slodkie... i pomagacie kazdemu, i jestescie chetne udzielic rady....

pozdrawiam moje kochaniutkie forumowiczki
Nie, zeby pisac na forum nie trzeba przejsc kursu za 1000 zlotych, ale nie trzeba dziwic sie, ze nie uzyskuje sie odpowiedzi na pytania, ktore zadaje sie na takich kursach. To forum to nie jest kurs przedluzania, tipsow, akryli, zeli... itp. To jest forum gdzie wymienia sie poglady, doswiadczenia, pokazuje sie swoje wzorki... W wymianie doswiadczen, udzielaniu porad , a w nauce z kursow jest pewna roznica. Jesli nie masz kursu mozna pisac o czyms innym zwiazanym z paznokciami.

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
Stary 2005-09-24, 20:49   #102
tiara
Zadomowienie

GG do tiara

yencia zwaracasz sie na "wy" - masz na mysli wszystkie forumowiczki? Uogolnianie to tez nic milego...
tiara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 21:55   #103
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Mhm...Moze sprobuje wyjasnic czym jest pojęcie "doświadczona forumowiczka" gdyż jego zrozumienie ewidentnie przekracza granice twojej percepcji. Albo może inaczej! Tobie bedzie łatwiej pojąć ,ze napewno nie jest nią rozwydrzona , pyskata smarkula, która spłodziła na forum cale 3 posty i w każdym próbowala obrazic szeroko pojętych "was".
Stary 2005-09-25, 12:47   #104
yencia
Raczkowanie

+ Skoro jest to forum dla profesjonalistow, proponuje, zey kazdy nowy forumowicz przedkladal certyfikat, zeby nie bylo nieporozumien.

+ Nie uogolniam, tylko pisze jak jest, wystarczy wkleic zdjecie jakiego krzywego, kiczowatego wzorka a juz cale forum pisze posty tresci "sliczny" "piekny" "ale ty masz taaalent!".

+ Mozesz sobie mnie wyzywac jak chcesz "paulakrk" niech Ci ulzy, skoro juz taka jestes sfrustrowana. Mnie to ani ziebi ani grzeje.

Mam niezly ubaw czytajac jak nadal upieracie sie przy swoim i probujecie zawrocic Wisle kijem. Samouki byly, sa i beda, jesli nie uzyskaja odpowiedzi od was, to udadza sie do sklepu, gdzie prawdziwy profesjonalista pomoze im wybrac co jest potrzebne do samodzielnego wykonania akrylu czy zelu. Wiele firm tak robi, bo nie przyswiecaja im swiatle idee tylko chec zysku.
Stary 2005-09-25, 14:17   #105
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

Mylisz sie w profesjonalnej hurtowni nie sprzedadzą Ci produktów do profesjnalnego użytku. Możesz zakupić sobie tam jedynie odżywki do paznokci lub lakier. Sprzedawca odrazu wyczuje, że nie jestes po kuesie i poprosi o przyjście nastepnym razem z certyfikatem. Przynajmniej tak jest w Łodzi.
Butterflynails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 16:43   #106
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Proponuje kurs czytania ze zrozumieniem bo chyba w szkole cie nie nauczyli. Bo skad ci przyszlo do glowy ,ze jest to forum dla profesjonalistow? Chyba pomylilas to trudne, obco brzmiace słowko z "doswiadczonym użytkownikiem". Ale coz..nie wymagajmy zbyt wiele.Co do samoukow..niech sobie beda , niespecjalnie mnie to interesuje, nie sa dla mnie zadna konkurencja ale na niektore podstawowe pytania odpowiadac nie mam zamiaru. I mogą się udac do samego prezydenta- jesli uzyskaja od niego wyczerpującą odpowiedz - to super ale ja mam to w głębokim poważaniu.

I ostatnia rzecz.Cierpisz na jakies rozdwojenie jazni? Bo w pierwszym poscie potwornie sie plułaś na "niemile i wredne forumowiczki" ( abstrahujac od tego ,ze sama przebiłas juz najgorsze z nich ) a teraz juz przeszkadzają ci zachwyty nad czyimiś wzorkami. Proponuje jakas terapie albo hobby, moze zajmiesz sobie czyms czas i nie bedziesz go bezproduktywnie spedzala na forum, bluzgając na wszystko co sie rusza.
Stary 2005-09-25, 18:32   #107
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez yencia
+ Skoro jest to forum dla profesjonalistow, proponuje, zey kazdy nowy forumowicz przedkladal certyfikat, zeby nie bylo nieporozumien.

+ Nie uogolniam, tylko pisze jak jest, wystarczy wkleic zdjecie jakiego krzywego, kiczowatego wzorka a juz cale forum pisze posty tresci "sliczny" "piekny" "ale ty masz taaalent!".

+ Mozesz sobie mnie wyzywac jak chcesz "paulakrk" niech Ci ulzy, skoro juz taka jestes sfrustrowana. Mnie to ani ziebi ani grzeje.

Mam niezly ubaw czytajac jak nadal upieracie sie przy swoim i probujecie zawrocic Wisle kijem. Samouki byly, sa i beda, jesli nie uzyskaja odpowiedzi od was, to udadza sie do sklepu, gdzie prawdziwy profesjonalista pomoze im wybrac co jest potrzebne do samodzielnego wykonania akrylu czy zelu. Wiele firm tak robi, bo nie przyswiecaja im swiatle idee tylko chec zysku.

To nie jest forum dla profesjonalistow.
Moze w nim uszestniczyc kazdy. To forum nie sluzy jednakze nauce przedluzania paznokci - internet nie moze tego zastapic, od tego sa odpowiednie kursy.
Jednym z glownych powodow, ze to forum wogole powstalo na WIZAZU byly wlasnie wzorki, zdobienia, nail art. O pielegnacji, chorobach paznokci mozna bylo i tak wczesniej rozmawiac na KOSMETYCZCE. Tutaj skupiamy sie glownie na ich zdobieniu, upiekszaniu.

WIZAZ ZAWSZE BYL MIEJSCEM ktory na pierwszym miejscu stawial "swietlane idee", szacunek dla innych, dobre wychowanie. A nie chec zysku.

Jeszcze raz powtorze rzecz najwazniejsza: To forum nie jest kursem przedluzania paznokci.
Zamknijmy te tematyke.
Stary 2005-09-25, 21:00   #108
dreamdesire
Przyczajenie

GG do dreamdesire Wyślij wiadomość przez MSN do dreamdesire Wyślij wiadomość przez Yahoo do dreamdesire

Hej dziewczyny......ja się nie znam na zakładaniu akryli czy tam żelu. Mam fajną kosmetyczkę, która się zajmuje moimi pazurkami. Jakiś czas temu miała urlop i niestety musiałam iść gdzie indziej------ laska naprawiała mi 2 paznokcie 50minut, a kolejna z dziewczyn jak wypełniła mi akryle to przy piłowaniu cały akryl zszedł !!!!!!!!! Byłam zszokowana bo nie dość że zapłaciłam więcej niż u "mojej" Magdy to jeszcze taka LIPA. Nie wiem ile i jaki ten akryl trzeba nakładać, ale z całą pewnością musi to być jakaś konkretna ilość żeby lipy nie odwalać . Błagam nie krzywdzcie nas---klientek bo już więcej do was nie wrócimy. Moje "prawdziwe" paznokcie do najlepszych nie należą ale jednak po ściągnięciu akryli chciałabym je mieć. Pozdrawiam
dreamdesire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 21:16   #109
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Bidulko.... Takie traumatyczne przejscia....
Stary 2006-04-25, 18:10   #110
martas0905
Raczkowanie

GG do martas0905
jak zacząć?

witam was wybieram sie na kurs zakladanie paznokci zelowych chcialabym sie dowiedziec ile trzeba tak okolo zainwestowas w poczatki tego interesu? po kursie chcialabym wykonywac paznokcie u mnie w domu i chce sie dowiedziec ile trzeba wydac na ten caly zestaw startowy?i czy mozecie podsunac mi jakies wskazowki dla poczatkujacej?
martas0905 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 20:11   #111
villemcia
Wtajemniczenie

GG do villemcia
Dot.: jak zacząć?

to przygotuj sie ze okolo 1000zl ci na poczatek pojdzie...
bo musisz zakupic:
lampe okolo 300zl
żele-nie wiem jakiej firmy wybralas...
pilniki,waciki,reczniczki , tipsy,ozdoby, wszelkie plyny potrzebne...

troche to kosztuje
Stary 2006-04-25, 21:36   #112
martas0905
Raczkowanie

GG do martas0905

nie znam sie jeszcze na zelach ale myslalam o ibd
Stary 2006-04-26, 13:39   #113
Robe
Raczkowanie

GG do Robe Send a message via Skype™ to Robe

ja jestem za tym zeby uzywac produktow firmy na ktorej sie szkolimy bo tak jak juz bylo dziewczyny zaczynaly kupowac zele na alegro , bo tanie i mialy zle przygody, a to nie jest oszczedzanie tylko strata pieniazkow.IBD jest firma polecana przez wiekszosc wizazanek i mysle ze dobry wybor ,tylko mam nadzieje ze kurs tez wybralas u porzadnych instruktorow bo to tez bardzo wazne.
Stary 2006-04-26, 15:37   #114
martas0905
Raczkowanie

GG do martas0905

kurs chce zrobic u dystrybutora beautica
Stary 2006-04-26, 15:52   #115
Albertyna
Zakorzenienie

W Beautica bedziesz szkolic sie na ich marce- SPN i te zele sugeruje ci kupic- są podobnej jakosci jak IBD - pracowałam na obu markach, a lepiej jest pracowac na tym samym na czym sie wyszkoliło, bo kazda firma ma swoje drobne róznice w aplikacji, które osobie poczatkujacej moga sprawic trudnośc
Stary 2006-05-20, 19:14   #116
fhancuzeczka
Raczkowanie

Profesjonalny zestaw do tipsów

Zamierzam zakupić sobie profesjonalny zestaw do tipsów (ale taki porządny z lampą uv i dodatkami niezbędnymi do zrobienia tipsów -> max. do 300zł), chciałabym to zrobić przez internet, najlepiej na allegro. I tu zaczyna sie problem, ponieważ jest tego sporo, i mam nie lada problem który mam wybrać. Może wy macie jakieś wskazówki i porady czym sie kierowac przy zakupie takiego zestawu? Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi
Stary 2006-05-20, 19:29   #117
MartynaJ
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Proszę Cię przeczytaj to jak najpredzej nim popełnisz najwiekszy błąd swojego zycia!!!!!!
nie kupuj nic z allegro a tym bardzije nie calky zestaw do paznokci....moze kusi swoja cena bo kosztuje tylko 300zl ale to pieniadze wyrzucone w bloto i to doslownie.Żele z allegro nie nadaja sie do niczego ,,,no moze do tego zeby sobie staly na stoliku i ladnie wygladaly bo paznokci to Ty z nich nie zrobisz moge Ci to obiecac.....znam wiele naprawde wiele dziewczyn ktore teraz placza nad swoimi 300zl wydanymi bez sensu.To nie sa profesjonalne zestawy.
Nie wspomnialas czy jestes po kursie ale obawiam sie ze nie i dletego kusi Cie cena zestawu na allegro.
Niczego nie narzucam tylko dobrze radze , decyzja i tak nalezy do Ciebie ale naprawde warto sie zastanowic.
Pozdrawiam i zycze pomyslnych rozwazan
MartynaJ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:35   #118
fhancuzeczka
Raczkowanie

Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Cytat:
Napisane przez MartynaJ
Proszę Cię przeczytaj to jak najpredzej nim popełnisz najwiekszy błąd swojego zycia!!!!!!
nie kupuj nic z allegro a tym bardzije nie calky zestaw do paznokci....moze kusi swoja cena bo kosztuje tylko 300zl ale to pieniadze wyrzucone w bloto i to doslownie.Żele z allegro nie nadaja sie do niczego ,,,no moze do tego zeby sobie staly na stoliku i ladnie wygladaly bo paznokci to Ty z nich nie zrobisz moge Ci to obiecac.....znam wiele naprawde wiele dziewczyn ktore teraz placza nad swoimi 300zl wydanymi bez sensu.To nie sa profesjonalne zestawy.
Nie wspomnialas czy jestes po kursie ale obawiam sie ze nie i dletego kusi Cie cena zestawu na allegro.
Niczego nie narzucam tylko dobrze radze , decyzja i tak nalezy do Ciebie ale naprawde warto sie zastanowic.
Pozdrawiam i zycze pomyslnych rozwazan
no coś ty?? naprawde??
to prawda - nie mam skonczonego kursu a cena kusi
ale w takim razie gdzie można kupić jakies dobre i niedrogie zestawy? i czym sie kierować przy zakupie takiego zestawu?
Stary 2006-05-20, 19:38   #119
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka
no coś ty?? naprawde??
to prawda - nie mam skonczonego kursu a cena kusi
ale w takim razie gdzie można kupić jakies dobre i niedrogie zestawy? i czym sie kierować przy zakupie takiego zestawu?

Jestesmy tu na forum po to by pomagać sobie nawzajem - teraz udzielę Ci tej pomocy i nie odpowiem na twoje pytanie - Radzę iść na kurs - przynajmniej tego nie będziesz żałowała Na kursie dowiesz się WSZSTKIEGO
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:42   #120
fhancuzeczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mona1978
Jestesmy tu na forum po to by pomagać sobie nawzajem - teraz udzielę Ci tej pomocy i nie odpowiem na twoje pytanie - Radzę iść na kurs - przynajmniej tego nie będziesz żałowała Na kursie dowiesz się WSZSTKIEGO
bardzo dziekuje za poradę, ale z tego co wiem, to takie kursy troche kosztują, a ja niestety musze oszczędzac
a co w takim razie sądzisz o zestawach na allegro?
Odpowiedz

Tagi
paznokcie, tipsy pytania paznokcie, tipsy żelowe

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości