Zestaw startowy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-29, 22:14   #181
fhancuzeczka
Raczkowanie

Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Cytat:
Napisane przez chiqita
niekupuj na alegro alegro to zwykła chaała!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
juz wiem, dziewczyny mi uswiadomily co nieco a kupilas sobie kiedys taki zestaw na allegro?
Stary 2006-05-30, 08:10   #182
madzila
Raczkowanie

Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Ja , kupiłam . wsciekałam sie strasznie produkty, do duszy to Perfekt lady. uzywam z całego zestawu tyko lapę i gilotne ale też juz mi gilotna szwakuje bo po obciecu tipsa na niekturych robia sieprzebarwienia mleczne , poprostu ostrze sie szybko stępiło.Lape możez kupić bo na alegro rzeczwiście maja dobre cenny na nie, ale tez nie kupuj super najtaszej bo takie też bywaja do kitu.
madzila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 12:22   #183
virtualia
Raczkowanie

GG do virtualia
Exclamation zestaw co o nim sadzicie?

UV light treatment centre sets Rio's UV gel for strong, beautiful, natural looking extensions which last and last, allowing your nails to grow freely underneath.

UV gel can also be used without extension tips to strengthen your own natural nails, promoting longer, stronger nails which don't split or peel.

Set up at home and have great looking nails with this professional unit.

Avoid the expense of regular replacements and costly maintenance.

Includes UV lamp, 100 nail extension tips, grit file, 3 graded buffers, sanding block, nail clippers, hoof stick, primer, cuticle oil, 1 glue pack, UV gel, acetone solution, finishing wipe, application brush, full instructional DVD.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg zeluv.jpeg (22,8 KB, 64 załadowań)
virtualia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 15:28   #184
zaczarovana
Wtajemniczenie

GG do zaczarovana
Dot.: zestaw co o nim sadzicie?

sądzę źle

(Paula? )
Stary 2006-06-22, 16:03   #185
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez zaczarovana
sądzę źle

(Paula? )

Nie wywołuj wilka z lasu !!!!!

virtualia równie dobrze możesz zakupić zestaw małego majsterkowicza i sprobować zbudować boeinga 737.
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 21:29   #186
La Monica
La Moderatoiure

Dżizys Krajst

Toć to ja ponoc Polką jestem i ponoć to polskie forum....Emigrantki są gdzie indziej....

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 14:57   #187
zaczarovana
Wtajemniczenie

GG do zaczarovana

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Nie wywołuj wilka z lasu !!!!!
Łehehehe
Stary 2006-12-30, 22:22   #188
magda_222
Zadomowienie

GG do magda_222
zestaw startowy

witam!

Mam do Was ogromna prosbe.w koncu udało mi sie uzbierac na kurs.Troche to trwało, bo chyba z 4 miesiace, albo i dłużej, ale taki los studenta :p Ale w koncu mam! I jestem z siebie dumna, ze udalo mi sie odlozyc ta kase pod koniec lutego ide na kurs.juz sie zapisalam.Ale teraz szukam zestawu do wykonywania tipsow.Wiem, ze pewnie mi poleca cos na tym kursie, ale nie wiadomo co. nie chce przeplacac.Bo wiadomo lampe i pedzelki oraz pilniki chce miec dobrej jakosci i co tam jeszcze jest na dluzej,ale na zelach nie chce przeplacac, bo najpierw do cwiczen, ktore beda pewnie mozolne Mozecie mi cos polecic?? Plisss.chcialabym sie zmiescic w 500 zl. Nie wiem czy to nie za malo.Mam nadzieje, ze na mnie nie napadniecie od razu Bo jak zauwazylam czesto sie to tu zdarza, a ja jeszcze sie na tym nie znam. Pozdrawiam!
magda_222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:32   #189
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Dot.: zestaw startowy

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
witam!

Mam do Was ogromna prosbe.w koncu udało mi sie uzbierac na kurs.Troche to trwało, bo chyba z 4 miesiace, albo i dłużej, ale taki los studenta :p Ale w koncu mam! I jestem z siebie dumna, ze udalo mi sie odlozyc ta kase pod koniec lutego ide na kurs.juz sie zapisalam.Ale teraz szukam zestawu do wykonywania tipsow.Wiem, ze pewnie mi poleca cos na tym kursie, ale nie wiadomo co. nie chce przeplacac.Bo wiadomo lampe i pedzelki oraz pilniki chce miec dobrej jakosci i co tam jeszcze jest na dluzej,ale na zelach nie chce przeplacac, bo najpierw do cwiczen, ktore beda pewnie mozolne Mozecie mi cos polecic?? Plisss.chcialabym sie zmiescic w 500 zl. Nie wiem czy to nie za malo.Mam nadzieje, ze na mnie nie napadniecie od razu Bo jak zauwazylam czesto sie to tu zdarza, a ja jeszcze sie na tym nie znam. Pozdrawiam!
Nie ma szans się zmieścić w 500zł, dam Ci dobrą radę, nie oszczędzaj na materiałach. Ja kupiłam sobie właśnie w takim jak Ty zamiarze żele z La Femme (najchętniej wysadziłabym w powietrze tą firmę ) i teraz leży mi dziadostwo, za które zapłaciłam 160zł, a niewiele droższe są produkty DOBRYCH firm Kup produkty na których planujesz dłużej popracować i nie zaczynaj od słabych.
Pozdrawiam

Muszę się pochwalić przy okazji, w styczniu będę mieć lampowego Rolls Roys`a
http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...nr_%20rodzica=
Stary 2006-12-30, 22:32   #190
MisiaBezMisia
Raczkowanie

witaj, jestem tu nowa i pazurkami zajmuję się hobbistycznie, choć myślę o zrobieniu kursu i z tego co się już zorientowałam po cenach w sklepach internetowych to ciężko będzie się zmieścić w 500 zł. Sama lampa to wydatek spory, choć w Star Nail widziałam za 150 zł, ale nie wiem jakiej jest jakości.

pozdrawiam
MisiaBezMisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:34   #191
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
nie chce przeplacac.Bo wiadomo lampe i pedzelki oraz pilniki chce miec dobrej jakosci i co tam jeszcze jest na dluzej,ale na zelach nie chce przeplacac, bo najpierw do cwiczen, ktore beda pewnie mozolne !
Cwiczenia będą duzo bardziej mozolne na beznadziejnych zelach , ktore będą sprawiały masę klopotow.

Gdzie masz szkolenie?
Stary 2006-12-30, 23:33   #192
magda_222
Zadomowienie

GG do magda_222

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Cwiczenia będą duzo bardziej mozolne na beznadziejnych zelach , ktore będą sprawiały masę klopotow.

Gdzie masz szkolenie?

W Zielonej Gorze.Szkola kosmetyczna-TREND
Stary 2006-12-30, 23:51   #193
magda_222
Zadomowienie

GG do magda_222

ja prosilam o porade gdzie mozna kupic dobry zestaw, a wy mi tylko napisalyscie ze 500 zl to za malo ktos mi cos poradzi??poda mi linki do sklepow??

http://naildesign.pl/product_info.ph...products_id=99

to waszym zdaniem jest dobre??
Stary 2006-12-30, 23:54   #194
Zakorzenienie

Cytat:
ja prosilam o porade gdzie mozna kupic dobry zestaw, a wy mi tylko napisalyscie ze 500 zl to za malo ktos mi cos poradzi??poda mi linki do sklepow??

http://naildesign.pl/product_info.ph...products_id=99

to waszym zdaniem jest dobre??
ohohho toż to firma sprzedająca swoje rarytasy na allegro tak jak Reni-Nail Na jednym wózku jadą... zakładają sklep internetowy, żeby być bardziej wiarygodną "firmą"
Polecam Ci zapoznanie się z asortymentem tego sklepu :
http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...p?nr_rodzica=0
Stary 2006-12-31, 00:06   #195
magda_222
Zadomowienie

GG do magda_222

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
ohohho toż to firma sprzedająca swoje rarytasy na allegro tak jak Reni-Nail Na jednym wózku jadą... zakładają sklep internetowy, żeby być bardziej wiarygodną "firmą"
Polecam Ci zapoznanie się z asortymentem tego sklepu :
http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...p?nr_rodzica=0

ehe...to wychodzi na to, ze stac mnie tylko na lampe to chyba musze zrezygnować z tego kursu nie stac mnie na takie produkty a tak sie cieszylam ........
Stary 2006-12-31, 01:45   #196
MisiaBezMisia
Raczkowanie

no coś TY.. głowa do góry..
wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej a wyświetli kilka sklepów internetowych, natomiast ja nigdy nie pracowałam na żelu i nie mogę powiedzieć jakie produkty danej firmy są dobre..

hej dziewczyny, napiszcie co można koleżance polecić, bo bez sensu, żeby traciła marzenia.. bo jeszcze zamiast zrobić kurs wyda kasę tylko na produkty i potem będziecie na nią krzyczeć, że bez kursu pazurki robi )

pozdrawiam
Stary 2006-12-31, 01:52   #197
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Misia wzruszylaś mnie

Madziu nie kupuj zestawu startowego, sprobuj sama skompletowac to co jest potrzebne.
Na kursie nie kupuj materiałów polecanych firm ale spisz dokladnie listę produktow , ktore kupic nalezy. Pozniej przejzyj forum i poszukaj opinii dziewczyn o zelach ( niedrogich o porządnych) , lampach ( tanich a dobrych - na allegro) i pozostałych akcesoriach.
Jak bedziesz miala konkretne pytania to pisz. Poradzimy.

I nie rezygnuj
Stary 2006-12-31, 01:55   #198
MisiaBezMisia
Raczkowanie

zamawiałam tipsy z

http://www.belarte.com.pl/zele-i-akryle.php

jestem z nich zadowolona, z clear niektóre są popękane ale wykorzystam je do krótszych paznokci mojej mamy ciekawa jestem czy ich żele są dobre? czytałam w jedną wypowiedź o akrylach, natomiast nie wiem jak z innymi produktami
pozdrawiam po raz drugi
Stary 2006-12-31, 02:05   #199
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez MisiaBezMisia Pokaż wiadomość

Ci ludzie mają takie pojęcie o stylizacji paznokci jak ja o fizyce jadrowej!

BelArte Clear UV Gel - specjalnie dla sympatyków zdobień Aqua. Doskonały połysk, średnio gęsty, samopoziomujący, ale utrzymuje ozdoby. Antyalergiczny i w 100% bezkwasowy, nie powoduje uczucia pieczenia pod żelem. Słoiczki 15ml w cenie 65 zł/1 szt, zniżki ilościowe.

BelArte Clear Acryl, Pink Acryl, White Acryl - puder akrylowy wysokiej jakości. Tak łatwy w aplikacji, że nie trzeba go piłować - wystarczy polerować kostką! Dobry na tips i szablon, samopoziomujący (nie rozlewa si&eogon. Nie żółknie, można wykorzystywać także do zdobnictwa.

BelArte Primer - primer bezkwasowy, nie powoduje pieczenia pod tipsem. Najlepszy do żeli i akryl BelArte. Buteleczki 10 ml w cenie 35 zł/1 szt, zniżki ilościowe.

"zestawy do tipsow" ??!!
Stary 2006-12-31, 02:11   #200
MisiaBezMisia
Raczkowanie

Paula dziękuje za odpowiedź i to jak szybką

Stary 2006-12-31, 10:49   #201
Zakorzenienie

Nie poddawaj się, nie rezygnuj. Małymi kroczkami jakoś to wszystko pójdzie
Ja zrobiłam kursy, kupiłam zestaw do fiberglassu i zaczełam robić pazurki, wcześniej miałam trochę lakierów do pazurków Zestaw mi się zwrócił, mało tego, zarobił na więcej lakierów, zdobieniem i przedłużaniem zarobiłam na zestaw do żeli(niestety nieświadoma jego kiepskiej jakości wywaliłam pieniądze w błoto, obecnie minęło prawie pół roku od ukończenia kursu a ja już wyszłam na prostą, mało tego w przyszłym roku planuję otworzyć gabinet bo narazie przyjmuję klientki w domku, albo przyjeżdzam do nich
Stary 2006-12-31, 13:48   #202
Albertyna
Zakorzenienie

W każdej dziedzinie najpierw trzeba zaiwestowac, a potem powolutku, powolutko kaskja sie zwraca, a za jeszcze jakois czas można zacząć zarabiać.
Szczerze odradzam firmy kuszące niskimi cenami- jakość ich produktów zazwyczaj odpowiada cenie, pracując, lub nawet ćwicząc na takim badziewiu mozna sie tylko zniechęcic.
Zaoszcędziłas na swój kurs- barwo!
Dasz rade i na produkty
Nie wywalaj swoich oszczędności w błoto oszczędzając na jakości- nie warto! "Oszczędny dwa razy traci"- kupisz kiepskie produkty i wyląduja one w koszu i wtedy kupisz dobre, to może od razu kup dobre

Na jakich produktach bedziesz sie szkolic? to baaardzo wazne pytanie!
Stary 2006-12-31, 15:10   #203
magda_222
Zadomowienie

GG do magda_222

Dziekuje dziweczyny za pomoc jestescie kochane Mysle, ze dopiero po kursie sobie zaczne wszystko kompletowac.Jak juz bede wiedziala co do czego.
Albertynka zagielas mnie tym pytaniem Nie mam pojecia na jakich produktach. Babka mi tego nie mowila, a ja nie pomyslalam, zeby sie zapytac A moze mowila tylko nie zwrocilam na to uwagi. Chyba musze do nich jeszcze raz pojechac

Moze rodzice i babcia sie zlituja troche nademna i doloza na te lepsze produkty, albo jeszcze troche poczekam.Bo to inaczej sie wydaje pieniadze jak sie samemu udalo odlozyc.

Dzieki jeszcze raz za rady
Stary 2007-01-03, 13:16   #204
magda_222
Zadomowienie

GG do magda_222

witam!

poszperałam na forum i znalazłam dziewczynę, która pracuje na tańszych produktach.Lampe kupiła na allegro.Dokładnie taką : http://allegro.pl/item147976404_lamp...ja_cenowa.html

A żele używa Reni- nail.Ale polecała także GABRIELLE.Znalazłam równiez inne dziewczyny, na innych forach ktore sa z gabrielle bardzo zadowolone.Co wy o tym myslicie?? Tylko mnie nie pogryzcie
Stary 2007-01-03, 14:34   #205
Zakorzenienie

Cytat:
witam!

poszperałam na forum i znalazłam dziewczynę, która pracuje na tańszych produktach.Lampe kupiła na allegro.Dokładnie taką : http://allegro.pl/item147976404_lamp...ja_cenowa.html

A żele używa Reni- nail.Ale polecała także GABRIELLE.Znalazłam równiez inne dziewczyny, na innych forach ktore sa z gabrielle bardzo zadowolone.Co wy o tym myslicie?? Tylko mnie nie pogryzcie
na temat RENI-NAIL tutaj masz całą lektuę
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=reni-nail
Stary 2007-01-03, 14:36   #206
magda_222
Zadomowienie

GG do magda_222

Czytałam juz wczesniej ten watek.Tylko nie rozumie, ze jednej osobie odpowiada i twierdzi ze dobrze sie na nim pracuje. A innej nie.

Edytowane przez magda_222
Czas edycji: 2007-01-03 o 15:16
Stary 2007-01-03, 17:14   #207
magda_222
Zadomowienie

GG do magda_222

Wiec nikt sie nie wypowie na temat GABRIELLE??

Teraz stwierdziłam, ze kupie wszystkie potrzebne mi rzeczy własnie tam oprocz żeli. Żele kupie ACTIV.Polecila mi te zele jedna z wizazanek. Chyba zadzwonie i przeloze kurs. Bo juz nie moge sie doczekac. Moze dam rade zrobic przed sesja.Tylko pozniej jeszcze egzamin......
Stary 2007-01-03, 23:16   #208
Albertyna
Zakorzenienie

Magda, a kurs robisz w Activ?
Lepiej najpierw zrób kurs, a potem zakupy, bo tak możesz nakupować wiele niepotrzebnych Cci rzeczy i potem będziesz tylko żałowac np.: zrobisz kurs w firmie X na żelach jednofazowych, a kupisz trójfazowe firmy Y i bedzie równie mądra, jak przed kursem
Stary 2007-01-04, 00:51   #209
magda_222
Zadomowienie

GG do magda_222

Albertyna! ja co minute zmieniam zdanie :/ ehh...teraz stwierdziłam, ze nie pojde na ten kurs co sie zapisałam.Tylko pojde na kurs z Euro Fashion, bo zobaczylam u nich na stronce, ze te kursy są równiez organizowane w Zielonej Gorze.Mialam isc do szkoly kosmetycznej TREND w ZG.tam taki kurs kosztuje 650 zl (zel, akryl, zdobienia).A w EF kosztuje zel 600 zl, a widzialam w innych watkach, ze polecacie robienie tam kursow.A ja w sumie i tak chcialam sie zając glownie zelami.A powiedzcie mi czy po skonczeniu u nich kursu daja znizki na ich podukty?
W sumie jeszcze zadzwonie do nich zapytac sie na jakich produktach szkola, bo bardzo mnie to ciekawi (chodzi o szkołe TREND)
Ale juz teraz jestem bardziej za EF, bo pozniej ewentualnie jak bede szukac pracy to mysle, ze predzej przyjma osobe po takim kursie.niz po kursie z TREND.o ktorej malo kto slyszal.Chociaz nie uwazam, ze drozsze jest lepsze.A tansze do d.... Tylko no w salonach pewnie na to patrza.A zreszta zobaczymy po kursie....
Stary 2007-01-04, 01:00   #210
Albertyna
Zakorzenienie

Cytat:
A powiedzcie mi czy po skonczeniu u nich kursu daja znizki na ich podukty?
Z tego co mi wiadomo, to nie....
Odpowiedz

Tagi
paznokcie, tipsy pytania paznokcie, tipsy żelowe

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości