kremy firmy Bielenda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-09-03, 08:23   #1
Narnijka
Raczkowanie

kremy firmy Bielenda

Witam wszystkie Wizazystki!Mam pytanie-czy ktores z Was znaja moze kosmetyki firmy Bielenda(zwlaszcza kremy i prZypadly Wam szczegolnie do gustu-to napisscie.Nie stac mnie na drogie kremy,a zauwazylam,ze moja skora wyladniala po tych delikatnych i tanich(nawet zwykly krem Babmbino uzywalam)Jakie sa kremy z firmy Ziaja?Zwlaszcza chodzi mi o Biomin.Mam skore raczej normalna z tendencja do mieszanej(rozne "porywy")Chodzi o kremiki lekkie,nawilzajace,kojace ,wygladzajace,rozjasniaja ce i takie co nie rozpychaj porow.Czekam niecierpliwie)Pozdrawiam
Narnijka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 13:05   #2
catt
Przyczajenie

Re: kremy firmy Bielenda

kremy Bielendy nie polecam...z własnego doswiadczenia za każdym razem kiedy ktoregos z nich uzywałam automatycznie miałam na twarzy mnóstwo "niespodzianek"...a Ziaja jak najbardziej godna uwagi bardzo lubie wszyystko tej firmy to naprawde solidna firma..pozdrawiam
catt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 12:37   #3
adri_
BAN stały

Dot.: kremy firmy Bielenda

ja z ziaji mialam krem oliwkowy w takim zielonym ( oliwkowym) opakowaniu i bardzo ladnie nawilzal i na pewno byl dosc tani i wydajny. z bielendy teraz uzywam kremu cc, ale to raczej jako makijaz
adri_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości