Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-06, 13:43   #451
Elie
Rozeznanie

Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Jakiś słowniczek musicie zrobić co to jest vatika, helfy, sheaty
Stary 2008-08-06, 16:43   #452
brzozka88
Zadomowienie

Elie
vatika- seria do pielegnacji wloskow firmy dabur (szampony, olejki kokosowe itp)
helfy- to strona z tymi wszystkimi cudami. dodaj pl na koncu
sehat- irańskie szampony
brzozka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 17:00   #453
gosiaaaa1
Rozeznanie

Czytam czytam i sie juz pogubilam. Chcialabym sprobowac takiej pielegnaji. Mam dlugie cienkie blond wlosy.
Na pewno kupie olejek kokosowy http://allegro.pl/item407355116_ajur...y_z_wit_e.html (ten bedzie ok?)
i co dalej? co jeszcze warto? jakie szampony z tej serii polecacie?
i o co chodzi z tym pudrem do wlosow?
gosiaaaa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:49   #454
brzozka88
Zadomowienie

A wlasnie.
ciekawe jak wypada ten olejek z Gosi linku w porownaniu z vatika.
No i z tym niebieskim.
moze ktos ma juz takie badanie za soba?

Gosiu ja polecałabym jeszcze jakis olejek na skore glowy
typu jiva
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 407355116.jpg (88,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a060c47ec30bc97e3ed44fd8942081dd.jpg (33,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iam2263_dabur_vatika_enriched_coconut_hair_oil.jpg (5,2 KB, 24 załadowań)
Stary 2008-08-06, 23:26   #455
Elie
Rozeznanie

Ja czekam na kokosowy, ale porównania nie będę miała, oprócz niego czekam też na amlę plus
Stary 2008-08-07, 05:48   #456
meili
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

brzozko, ja mialam Parachute (czyli ten niebieski) a obecnie mam Vatike. z niebieskiego bylam bardzo zadowolona, chociaz w skladzie ma tylko olejek kokosowy. wlosy byly po nim bardzo miekkie. ale wtedy jeszcze bylam przed dekoloryzacja, wiec nie chce mowic, ze vatika jest gorsza, bo po prostu wlosy sa w o wiele gorszej kondycji i vatika radzi sobie z nimi srednio. ale wlosy sie po niej mniej przetluszczaja, ze wzgledu na wyciag z cytryny zawarty w olejku. ogolnie wyrobilam sobie teorie, ze jezeli zmiekczyc wlosy, to kokosem, a polepszyc kondycje, to amle + inne ziolka. jak tylko skonczy mi sie ta vatika, to znow sobie kupie ktoras z aml.
a czy ktoras probowala olejek migdalowy?

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)

Thousands of Desires...and each worth dying for...

Edytowane przez meili
Czas edycji: 2008-08-07 o 05:50 Powód: blad
meili jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 08:58   #457
maat7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
Maat gdzie sie podziewaja Twoje wlosy?
Brzozka - jestem tak zagoniona, że nawet nie zauważam lata za oknami Ale już się ogarniam i postaram się namówić męża na zdjątko mego skalpu, który dzisiaj wyjątkowo ładnie mi wyszedł

Cytat:
Napisane przez camm Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek ale strasznie sie w tym pogubiłam. Mam włosy suche, zniszczone, połamane, w dodatku po dekoloryzacji, kiedyś sie kręciły... probowałam już chyba wszystkiego z profesjonalnych serii loreal, matrix, joico, kerastase... Nic mi sie pomaga! jestem już naprawdę załamana bo włosy mam dość długie i żal mi ich ścinać Mysłałam nad kupnem Vatiki i Bhiringaraj (niestety tego chwilowo brak na helfie). zależy mi najbardziej na nawilżeniu i odżywieniu.. Dziewczyny pomóżcie mi coś dobrać...
Camm - porzuć myśl o tym, że kosmetyki z niskiej czy wysokiej półki dadzą Ci spodziewany efekt szybko i bezboleśnie, bo ja na takowej nadziei straciłam kilka dobrych lat, a wierz mi nie żałowałam pieniędzy na różne cuda.

Generalnie powolutku krystalizuje się mój program pielęgnacyjny:
1. Woskuję włosy głównie olejkiem ziołowo-witaminowym Bhirigaraj, mam również olejek jaśminowy, ale małżonek narzeka na zapach (w moim odczuciu cudowny), jemu zaś coś stęchlizną jedzie no ale generalnie przetłumaczyłam mu, że w imię racji stanu musi wytrzymać i mnie nie porzucać
Porównawczo to jaśminowy jest raczej kiepściutki, zaś Bhirigaraj booooosssssski (zapach, nawilżenie i w ogóle). Wcieram sobie we włoski wieczorem i idę spać. Włoski są tłuściutkie, ale tak inaczej, tzn. mogę je sobie spiąć spinką i w pewnym nieładzie wyglądają na tyle dobrze, że nie obawiam się pokazać ludziom
2. Używam teraz szamponu Sehata migdałowego (bardzo fajny), w kolejce mam jeszcze jaśminowy i neem Jiva, natomiast od amlowego Jivy dostaję łupieżu (i tak samo się dzieje jak zbyt mocno wetrę sobie olejek w skórę głowy). Jeśli mam już łupieżowy problem to szoruję skórę głowy Nizoralem, a po spłukaniu końcówki domywam Sehatem migdałowym.
3. Vatikę kokosową używam do nawilżania końcówek na drugi dzień, a jutro przetestuję na pierwszy dzień.
Już tłumaczę co mam na myśli:
- na umyte włosy nakładam odżywkę do farbowanych Matrixa naprzemiennie z odżywką do lokowanych (też Matrixa), spłukuję i na osuszone ręcznikiem włosy nakładam mleczko Sunsilka (miałam Matrixa, ale się skończyło - wrócę do niego jak wykończę zapasy). Włosy podsuszam suszarką z dyfuzorem i ... są ładnie polokowane, nie spuszone, no śliczne i tak jakby to nie były moje włoski bo takie ładne jak nigdy dotąd Natomiast na drugi dzień po nocy są strasznie spuszone (wiercę się podczas snu albo już sama nie wiem). I wtedy jest czas na Vatikę - włosy zwilżam zimną wodą (nachylam się nad wanną i ręką je moczę, ale nie ruszam przy tym skóry głowy), dwie krople Vatiki na szybko wklepane w końcówki, jak mało czasu to podsuszam dyfuzorem przez niecałą minutę ... i są skręcone w takie ładne spiralki, loczki i w ogóle.

Włosy woskuję 3 razy w tygodniu, zawsze pozostawiam na noc, bo myję je rano. Kupiłam sobie też jedwab Joanny i potestuję sobie jak on się na włoskach sprawuje. Zamierzam też powolutku odejść od odżywek do loków na rzecz Vatiki - tak testowo, bo być może niepotrzebnie nakładam tyle warstw i włosy "odchudzone" z całej tej chemii będą mi wdzięczne
Powstrzymuję się też przed nowymi zakupami olejkowymi, ale powiem Wam, że na jesień sprawię sobie coś nowego. Teraz jedynie dokupiłam dużą buteleczkę Bhirigaraja bo żyć bez niego już nie potrafię
A wieczorkiem, lub w weekend wkleję zdjątka - obiecuję i postaram się słowa tym razem dotrzymać
maat7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 11:26   #458
gosiaaaa1
Rozeznanie

czyli tak rozumiem ze musze zakupic
olej kokosowy (na same konce?) -
Ktory
http://allegro.pl/item407355116_ajur...y_z_wit_e.html
czy
http://allegro.pl/item414012818_dabu...wy_z_amla.html ?

zaciekawil mnie ten olej bhringraj tylko ktory wybrac:
1. http://allegro.pl/item407292556_olej...ow_200_ml.html
2. http://allegro.pl/item399554242_jiva...ca_wlosow.html ?
i czy ten olejek na cale wlosy wraz ze skora glowy?

Dodam ze jestem naturalna blondynka i nie chce zeby wlosy mi sciemnialy
Z szamponu na razie zrezygnuje bo i tak uzywam bez silikonowych ziaji plantica ktore mi b. odpowiadaja.
Dzieki za wszelkie info
gosiaaaa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 11:36   #459
doruś
Zadomowienie

mam pytanie: czy mogę do mikstury żółtko, miód, olejek kokosowy, rycynowy dodać olejek amla?
Stary 2008-08-07, 20:10   #460
brzozka88
Zadomowienie

kurcze
czemu mam zawsze takie szczescie, ze kiedy chce zamowic cos na helfach to tego nie ma?
chcialam zamowic ten niebieski olej..oczywiscie ani malego ani duzego nie ma

Gosiu nniestety ja nie pomoge.
ja wyprobowalam tylko jive i vatike
tych pozostalych dwoch nie probowalam.
dziewczyny wypowadac sie

Maat trzymam za slowo
Stary 2008-08-08, 09:10   #461
camm
Raczkowanie

meili, maat7 dziękuje bardzo za rady! postanowiłam kupić olejek kokosowy Parachute i Bhiringaraj witaminowo- ziołowy. Oczywiście jak na złość " chwilowo" go nie ma na helfy
Stary 2008-08-08, 09:30   #462
tulipanna.
Zakorzenienie

maat7 jestem bardzo ciekawa zdjec Twoich wlosow I popieram odstawienie matrixa, plywa w nim sporo silikonu - to na ogol nienajlepsza kombinacja dla lokow.
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 14:31   #463
paprak
Wtajemniczenie

GG do paprak

witam

tez od pewnego czasu jestem zafascynowana indyjskimi kosmetykami do wlosow i nie tylko. wlasnie zastanawiam sie nad zakupem olejku kokosowego parachute albo vatika. vatike juz mialam wiec kusi mnie parachute. chyba przestudiuje ich sklady i cos zdecyduje. w tej chwili uzywam amli i olejku jasminowego. nie zauwazylam wypadania wlosow natomiast zrobily sie wyraznie sprezyste co w przypadku moich cienkich elektryzujacych sie wlosow jest dosc wazne

stosuje rowniez puder shikakai ale jak zaleca producent zawsze po olejowaniu. zastanawiam sie nad zakupem amli w proszku. teraz jestem na wakacjach i nie moge nigdzie dostac pudru rozanego ale bedac w Polsce zakupilam w helfy puder rozany i korzystajac z ich rady zrobilam z niego wspaniala maseczke na twarz i wlosy z mleczkiem kokosowym. jesli ktos ma przesuszona cere i wlosy to niesamowicie dzialaja wszelkie pudry (rozany, shikakai, ubtan,itp.) w polaczeniu z mleczkiem kokosowym

do mycia stosuje szampon bio amla shampoo Forvil Cosmetics - niesamowicie gesta zielona maz, ktora wyjatkowo sie pieni po olejowaniu.

jesli nie olejuje wlosow to uzywam odzywki Surya Maximum Nutrition Brazilian Nut albo serum na rozdwojone koncowki rowniez z tej firmy. Razem nigdy nie lacze tych kosmetykow bo wlosy bylyby tlustawe.

Wreszcie odwazylam sie tez pomalowac wlosy henna, wprawdzie nie w proszku a gotowa plynna rowniez firmy Surya i chyba nie wroce juz do wczesniej stosowanej l'oreal spa moisture actif (nastepca l'oreal casting).

Moze wyprobowalyscie te kosmetyki i mozecie sie podzielic opiniami, z wyjatkiem olejkow. Wciaz czekam na analizy skladow wiec chetnie przeczytam subiektywne opinie uzytkowniczek

dziekuje i pozdrawiam
paprak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:20   #464
brzozka88
Zadomowienie

Camm pisz do nich na gg lub dzwon.
JA wlasnie tez ubolewalam nad tym, ze nie jest dostepny.
Napisalam na gg.
Dorzuca mi do zamowienia
Stary 2008-08-08, 22:06   #465
paprak
Wtajemniczenie

GG do paprak

a ja zdecydowalam sie dzis na vatike ale jutro kupie i parachute. zastanawiam sie czy mozna go uzywac na cale cialo ale mysle, ze skoro jest jadalny to czemu nie?
Stary 2008-08-09, 10:48   #466
Szelma29
Raczkowanie

Witam
zakupiłam sobie amle w proszku...jak macie przepisy na maseczki z mali w proszku...dodac do jakiegos oleju, czy rozpuscicic w wodzie i nałozyc..na włosy..?? A moze jeszcze cos innego??
pozdrawiam
Szelma29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 11:11   #467
kamakrk
Zadomowienie

Hej Dziewczynki. Mam pytanko czy olejek kokosowy Vatika nadaje się do włosów kręconych?
kamakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 22:21   #468
paprak
Wtajemniczenie

GG do paprak
Cytat:
Napisane przez Szelma29 Pokaż wiadomość
Witam
zakupiłam sobie amle w proszku...jak macie przepisy na maseczki z mali w proszku...dodac do jakiegos oleju, czy rozpuscicic w wodzie i nałozyc..na włosy..?? A moze jeszcze cos innego??
pozdrawiam
Amle w proszku mozesz polaczyc z:

zwykla woda,
woda rozana,
woda kewra,
hydrolatem,
badz mleczkiem kokoswym

Cytat:
Napisane przez kamakrk Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki. Mam pytanko czy olejek kokosowy Vatika nadaje się do włosów kręconych?
wydaje mi sie, ze nadaje sie do wszystkich rodzajow wlosow

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-10 o 09:34 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji i multicytowania
Stary 2008-08-10, 10:37   #469
Szelma29
Raczkowanie

Dzieki Paprak za podpowiedzi...w takim razie wymysliłam nastepujace zestawienia: alma z hydrolantem , alma z masłem kokosowym, alma z zelem hialurowym na szybko...
bardziej urozmaicona wcierka to : alma z zelem hialurowym, do tego pare kropel witaminy e, i nicaminamid plus jedwab hydrolizowany ( wszystko zakupiłam na mazidłach).

Będę robic w kazdym razie modyfikacje ...oczekuje na paczke z mazideł i dzialam...
Szelma29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 17:05   #470
paprak
Wtajemniczenie

GG do paprak

Cytat:
Napisane przez Szelma29 Pokaż wiadomość
Dzieki Paprak za podpowiedzi...w takim razie wymysliłam nastepujace zestawienia: alma z hydrolantem , alma z masłem kokosowym, alma z zelem hialurowym na szybko...
bardziej urozmaicona wcierka to : alma z zelem hialurowym, do tego pare kropel witaminy e, i nicaminamid plus jedwab hydrolizowany ( wszystko zakupiłam na mazidłach).

Będę robic w kazdym razie modyfikacje ...oczekuje na paczke z mazideł i dzialam...
Nie wiem czy amla i maslo to dobre polaczenie. NIe wyobrazam sobie zmycia tego z glowy. Kwasu hialuronowego duzo by ci poszlo. Wszystkie dodatki, ktore wymienilam to rzadkie ciecze, ktore latwo wymieszac ze sproszkowana amla i rozprowadzic papke na wlosach. Zmywanie nie nalezy do najprostszych tutaj jest opis zastosowania z helfy:

Amlę rozpuszczamy w gorącej wodzie, można do niej dodać olejki eteryczne plus zagęszczacz, np. miód dzięki temu ładnie się rozprowadza i trzyma na włosach. Amla generalnie nie daje koloru, jest kondycyjna, ale jeśli doda ją się do Henny to ją może trochę przyciemnić. Również, jeśli pomieszamy AMLE, HENNE, INDYGO to brąz , który wyjdzie na włosach będzie brązem zimnym (bez amly ciepłym, miedzianym).
Henna i Amla są kwasowe , więc rozrabiamy je razem , jeśli chcemy, a dopiero później dodajemy Indygo (alkaliczne).
Można ją trzymać długo na włosach, to co zostanie można nałożyć na twarz. Ma działanie oczyszczające i nawilżające, ale nie zaleca się trzymania dłużej niż 5-10 min.

A na oryginalnym opakowaniu radza laczyc z woda i zrobic gesta papke, trzymac 30-45minut.

pozdrawiam
Stary 2008-08-10, 17:13   #471
Oliwkaaa80
Raczkowanie

Co sądzicie o tym olejku http://www.helfy.pl/bhringaraj-wzmocnienie-wlosow. używał go ktoś może? Chciałam zamówic ten http://www.helfy.pl/bhiringaraj-jiva...C5%82os%C3%B3w ale go nie ma aktualnie.
Oliwkaaa80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 22:19   #472
julianna-p
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

hey mozna dolaczyc do Was? amle kupilam bedac w warszawie na dworcu centralnym jakis miesiac temu , mialam juz wtedy wlosy po pierwszej nieudanej dekoloryzacji i musialam je przyciac . krotkie stosowanie poprawilo ich forme , ale uzywalam tez aptecznej odzywki z bambusem wiec nie mam pewnosci jak duzy byl wplyw olejkow . niestety w ramach ponownej glupoty znowu sprobowalam dekoloryzacji bo chcialam wrocic do moich rudych wlosow efekt taki ze moge je tylko pokryc jakims kolorem . i tu moje pytanie - czy Waszym zdaniem olejki pomoga odratowac wlosy , ktore i tak sa w oplakanym stanie w dodatku krotkie ;( czy lepiej udac sie po jakies gotowe fryzjerskie cudo typu loreal czy joico?? dziekuje za wszytskie odpowiedzi
ps czy stosowanie olejkow oslabi farbowany kolor?? dodam ze dawniej mialam rude wlosy swoje a teraz po farbach wpadaja w kasztan , maja tez podobno azjatycka strukture cokolwiek to znaczy ;/

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 23:59   #473
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
i tu moje pytanie - czy Waszym zdaniem olejki pomoga odratowac wlosy , ktore i tak sa w oplakanym stanie w dodatku krotkie ;( czy lepiej udac sie po jakies gotowe fryzjerskie cudo typu loreal czy joico?? dziekuje za wszytskie odpowiedzi
Myślę że możesz połączyć kurację olejami z gotowymi cudami (jeśli masz się po coś udawać, to wybierz joico serię k-pak, nie l'oreala ). Oleje wmasowane w skórę głowy przed myciem by przyspieszyć odrost i wzmocnić włosy, oleje bez ziół na włosy (kokos, palmowy i inne), po umyciu joico (podoba mi się szczególnie odżywka intense hydrator) plus jakaś lżejsza odżywka żeby nie przeciążyć

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 12:03   #474
julianna-p
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

Agnieska - dziekuje za odp z checia wyprobuje serie joico , o ktorej wspominasz , zwlaszcza , ze jeszcze nie mialam z nia zadnego kontaktu a uwielbiam probowac nowosci

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 12:28   #475
kamakrk
Zadomowienie

To znów ja biedna i niezdecydowana. Widzę, że Wy tu ekspertkami jesteście to się nie będę męczyć i po prostu zapytam.

Chciałabym zacząć stosowanie olejku kokosowego. Zastanawiam się jaki będzie najlepszy dla moich suchych kręconych włosków. Czy dobry będzie taki z dodatkiem amly? Dodam, że włosy mam bardzo kręcone w dość ciemnym naturalnym kolorze. Teraz mam farbę. Ale chcę zapuścić włoski i wrócić do naturalnego koloru.

Pomóżcie proszę.
kamakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 12:57   #476
paprak
Wtajemniczenie

GG do paprak

zakupilam i amle w proszku i olejek kokosowy parachute. amla czeka na zakup miodu a olejek stosuje na cialo
Stary 2008-08-11, 17:10   #477
maat7
Raczkowanie

No i wklejam mój skalp potraktowany vatiką Teraz to jest dopiero naturalny skręt. Bo kiedyś mając świeże włosy te wszystkie skręty były ślicznie spuszone i tworzyły taką trudno definiowalną chmurkę na głowie. O szorstkości poprzedniej i suchości nie wspomnę. Teraz włosy się wiją naturalnie, są mięciutkie i pięknie po tych zabiegach pachną.
Ale muszę wam wyznać, że mam wrażenie iż ciutkę mi włosy ściemniały, poza tym bardziej widoczny jest odrost (który i tak woła o pomstę i dobrego fryzjera, który mi się właśnie urlopuje ).
Załączam też moje skarby, które mi pomogły. Z olejków widać który się kończy i który jest najczęściej używany (mój mąż też się z nim zaprzyjaźnił). Jaśminowy mnie rozczarował, ale nie jest zły, tylko ma strasznie duży otwór i trudno się dozuje na rękę bez zbędnych strat. Vatika jest niezastąpiona każdego dnia - wykańczam nią końcówki.
No i foty szamponów - tem najciemniejszy amlowy powoduje u mnie łupież, neem jest bardzo fajny, papaja i jaśminowy czeka na swoją kolej, a mi ciężko się rozstać z migdałowym (ta duża butla) - jest bardzo przyjazny moim włosom.

No - długo mnie tu nie było, ale postaram się wczytać w posty i pomogę swoją skąpą wiedzą i doświadczeniem wszystkim farbowanym blond-kręconym zagubionym kobietom - pytajcie
Poza tym coraz bardziej ciekawi mnie Wasze doświadczenie proszkowe - piszcie !!!!
No i wyczytałam, iż częste zmiany szamponów są niezalecane - należy włoskom dostarczyć jeden, który im służy i tak trzymać - co o tym myślicie ???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wlosy_01.jpg (82,4 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wlosy_02.jpg (72,7 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olejki.jpg (63,7 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szmpony_01.jpg (71,5 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szampony_02.jpg (71,5 KB, 126 załadowań)
Stary 2008-08-11, 17:22   #478
paprak
Wtajemniczenie

GG do paprak

Sliczne te loki Ja nie narzekam na jasminowy pomimo niezbyt fortunnego skladu nadaje sprezystosc moim cienkim wlosietom.
Tak przegladalam strone producenta i o ile olejek dabur amla moze (choc nie musi) przyciemnic wlosy przy dlugotrwalym regularnym stosowaniu tak przy kokosowej vatice nie ma zadnej wzmianki na ten temat. Jasminowy nie zawiera henny wiec przyciemnianie nie wchodzi w gre.
Chcialabym zakupic cos produktow jiva zeby wyprobowac ale niestety moje okoliczne sklepy nie maja tego w asortymencie
Stary 2008-08-11, 17:58   #479
maat7
Raczkowanie

Ja mam wrażenie, że odkąd zaczęłam je tak solidnie nawilżać to już sam ten stan odmienny wpłynął na ciemniejszy kolor, no i po części też mój ukochany olejek ziołowy. Na pewno nie będzie to Vatika ani jaśminowy olejek. Ale to jest tylko takie odczucie bo ślubny nic nie zauważył i ciągle mi powtarza, że ślicznie dziś wyglądam i mam śliczne włosy ...
Stary 2008-08-11, 18:00   #480
paprak
Wtajemniczenie

GG do paprak

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że odkąd zaczęłam je tak solidnie nawilżać to już sam ten stan odmienny wpłynął na ciemniejszy kolor, no i po części też mój ukochany olejek ziołowy. Na pewno nie będzie to Vatika ani jaśminowy olejek. Ale to jest tylko takie odczucie bo ślubny nic nie zauważył i ciągle mi powtarza, że ślicznie dziś wyglądam i mam śliczne włosy ...
od nawilzenia moga byc ciut ciemniejsze, podobnie jak mokra badz dosychajaca czupryna ciut ciemniejsza jest
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości